Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2007., 22:45   #41
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja volim(imam)sketchers
http://www.comparestoreprices.co.uk/...ler-skates.jpg

samo u drugoj boji.ali su mi se vise dopadale one koje sam imala u zg-u...bile su vislje(kaj se tenisice tice)i mekane..jos ih imam negdje u starom ormaru doma..ako ikad doem do svojih stvari uzimam ih sa sobom...
ovakve
ajmeee,ja bih takve
cropduster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 03:03   #42
fila role

kakve su Fila role....biram između njih i k2...

da li da sad kupim Fila role (dobra cijena na sniženju )
....ili da čekam proljeće za k2...(biti će veći izbor )

kad je najbolje vrijeme za kupovati role?
...bila sam prošli tjedan...ima sniženja, ali ne i brojeva...a izbor je jako,jako slab
tonnka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 23:00   #43
Ja imam Filine role i jako sam zadovoljna, s obzirom na cijenu.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 13:58   #44
A koji je problem kod Urban Republic rola?
__________________
Mijenjam sobnu lampu za istu takvu dvosobnu...
dzontra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 12:31   #45
Ja imam K2 i to već 4. sezonu.
Služe me ko prvog dana
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 20:38   #46
pozz.. meni bi isto trebala pomoc oko rola.. ne mislim uzet agressive, dakle ne trebaju mi za skakanje i nesto slicno.. jedine "akrobacije" koje bi s njima htio radit, osim normalne voznje, je onak kocenje ko na skijama(parallel slide) i onak ko u hokeju.. znaci jedino zesce sta bi radio su ta kocenja.. zanima me dal onda trebam pazit na velicinu kotacica i na jos nesto, jer je mozda s manjim kotacicima puno lakse to napravit.. ne razumijem se bas u to, pa samo nagadjam..

mislio sam uzet ove role:

http://www.roces.com/inlineskates.asp?cat=2&prod=240

dodju 650kn u turbosportu

ty
Null is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 20:44   #47
hej ljudi!

da ne otvaram novu temu probat ću pitat ovdje
jel netko vidio kakve dobre role na rasprodaji?ono roces, rollerblade ili pak ultramoderne K2?

thnx
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 13:35   #48
to i mene zanima jer uskoo mislim investirati u jedne.. htjela bih nehsto do 600 kna, i vjerjem da se da nachi, a da su sobre jer mi ne trebaju ni za shto negao za vozikanje po kvartu, odnosno za fitness.. u turbo sportu nema bash neki izbor.. u biti, gdje u zagrbu ima najvechi izbor rola?
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 16:56   #49
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
to i mene zanima jer uskoo mislim investirati u jedne.. htjela bih nehsto do 600 kna, i vjerjem da se da nachi, a da su sobre jer mi ne trebaju ni za shto negao za vozikanje po kvartu, odnosno za fitness.. u turbo sportu nema bash neki izbor.. u biti, gdje u zagrbu ima najvechi izbor rola?
Pogledajte u Hervisu, ja danas bila, sniženje 30-50% onih Fila rola. Jedino malo brojeva nedostaje. Čujem da su jako kvalitetne
__________________
"I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine"
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:36   #50
Exclamation Salomon Motion 7

da li netko zna gdje u zagrebu drže salomon role......nema u turbosportu, top sportu, hervisu, rost sportu.....jel netko negdje drugdje vidio, konkretno model Salomon motion 7...... tnx
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 13:29   #51
Quote:
Platna Bilanca kaže: Pogledaj post
Pogledajte u Hervisu, ja danas bila, sniženje 30-50% onih Fila rola. Jedino malo brojeva nedostaje. Čujem da su jako kvalitetne
hvala
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 17:19   #52
book ljude ja sam vidjela jedne role u turbo sportu,i mogu vam reci da su jako kvalitetne,al su im cijene katastrofa jako,jako su visoke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!LOL
gizmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 17:22   #53
koliko ja znam nema loših rola iznad 1000 kn
__________________
Life is about things eating other things - Hal
iharhajster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 20:49   #54
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
to i mene zanima jer uskoo mislim investirati u jedne.. htjela bih nehsto do 600 kna, i vjerjem da se da nachi, a da su sobre jer mi ne trebaju ni za shto negao za vozikanje po kvartu, odnosno za fitness.. u turbo sportu nema bash neki izbor.. u biti, gdje u zagrbu ima najvechi izbor rola?

imaš u Masarykovoj trgovinu Sport4Sport, drže Rollerblade --> trenutno je sniženje (30 - 40 %), ima modela od 400 do 1400 kn.....moja sestra je tamo kupila svoje.....

inače, moje preporuke su Salomon role....uvijek sam imala te (rolam od 7. godine), trenutno model Siam 7

moj dečko uspio naći Salomon Motion 7


btw. top role

1. Salomon
2. K2
3. Rollerblade
4. Roces

ostalo se ne može s njima mjeriti....

Zadnje uređivanje Allexis : 06.02.2008. at 21:55.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 17:34   #55
jedno pitanje...
da li se u hrvatskoj mogu igdje kupit K2 fatty pro......da li netko možda ima iskustva s njima i tako?? i naravno cijena?
unaprijed hvala
frikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 15:21   #56
Quote:
Platna Bilanca kaže: Pogledaj post
Pogledajte u Hervisu, ja danas bila, sniženje 30-50% onih Fila rola. Jedino malo brojeva nedostaje. Čujem da su jako kvalitetne
Koliko koštaju te role? Jel se isplati njih kupiti za rekreativno rolanje po Jarunu?
tweety bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 14:54   #57
Quote:
tweety bird kaže: Pogledaj post
Koliko koštaju te role? Jel se isplati njih kupiti za rekreativno rolanje po Jarunu?
Fila role se ne mogu mjeriti sa Salomon, K2, Rollerblade i Roces rolama.....a njih sada imaš na sniženju po istoj cijeni kao i Fila.....

Rollerblade u Sport4Sportu u Masarykovoj......sniženje 30 - 40 %.....ima rola već od 420 kn....

Roces u Rog Jomi u Savskoj....sniženje 50 %.....role od 425 kn, a daju još i 10 % popusta na gotovinu....
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 00:18   #58
Evo ja ovih dana planiram kupiti nove role i trenutno si premišljam uzeti polovne ili nove.
Naišla sam ne jedne polovne K2: abec5, 78 mm, 78a, 3.0, soft boot...Tako nešta sam i tražila. Nisu puno vožene, ali su od prije 2 sezone. Pretpostavljam da vas ima koji se skroz kužite pa me zanima koliko je ok dati za takve polovne role?
Ili ipak bolje kupiti nove??
just__me is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 15:52   #59
mene isto zanima da li se te vaše ,,preporučene marke rola'' mogu kupiti npr u Hervisu, jer jedino za taj dućan znam ovdje u Osijeku? Kod nas u Vukovaru ima jedna radnja sa sličnim stvarima ali ako je u ZG 1500kn onda su kod nas bar 1700kn, budem javila,
inače ako ne nađem evo me u ZG jer ionako sve tamo kupujem, dublo je jeftinije, odjeća, obuća, sportski rekviziti, knjige, hrana pa valjda budu i role
__________________
Bolje bit malo lud...nego malo pametan!
Fairy86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 18:03   #60
Quote:
Fairy86 kaže: Pogledaj post
mene isto zanima da li se te vaše ,,preporučene marke rola'' mogu kupiti npr u Hervisu, jer jedino za taj dućan znam ovdje u Osijeku? Kod nas u Vukovaru ima jedna radnja sa sličnim stvarima ali ako je u ZG 1500kn onda su kod nas bar 1700kn, budem javila,
inače ako ne nađem evo me u ZG jer ionako sve tamo kupujem, dublo je jeftinije, odjeća, obuća, sportski rekviziti, knjige, hrana pa valjda budu i role
u Hervisu u Zagrebu su držali Rollerblade, ali je bilo veliko sniženje, pa su se već rasprodale.....to je kolekcija iz 2007....sad će nova stići.....ak ima u Zg, trebalo bi biti i u Osijeku, ipak se radi o istoj trgovini......btw. zar nema u Osijeku, osim Hervisa, još i Turbo sport i Top sport?
Top sport drži Salomon role, i to vrlo povoljno, posebno na sniženju.....
Turbo sport ima Roces i K2, a prethodna kolekcija im uvijek bude na sniženju....
al ak ti nije problem doći u zg, sigurno ćeš tu bolje proći.....veći je izbor....

Rollerblade Geo III W 2007 --> 475 kn (Hervis, Sport4Sport)


Roces S 102 W --> 425 kn (Rog Joma), 600 kn (Turbo sport)

Zadnje uređivanje Allexis : 20.02.2008. at 18:33.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.