Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 18:58   #961
kako vam se cine ove honde civik sto nude,oko 80 tis km 2009 g.69 keka
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:31   #962
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Iz mog iskustva najviše sranja (s naglaskom na vozačku nekulturu) u SZ krajevima čine vozači sa ZG (a odnedavno i DA ) regama.
DA rege su uglavnom leasing vozila...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 23:05   #963
A da se držite teme?

__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 06:19   #964
Fašisto!
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 08:51   #965
Quote:
mililica kaže: Pogledaj post
kako vam se cine ove honde civik sto nude,oko 80 tis km 2009 g.69 keka
To su Honde od Mupa i trenutno su neke na vanjskom ušminkavanju kod mog poznanika.
malilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 09:57   #966
Quote:
malilo kaže: Pogledaj post
To su Honde od Mupa i trenutno su neke na vanjskom ušminkavanju kod mog poznanika.
a sto to znaci tocno..da su karambolirane
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 10:01   #967
Quote:
mililica kaže: Pogledaj post
a sto to znaci tocno..da su karambolirane
Nisu karambolirane nego uvijek ušminkavaju aute kada se vrate lizingu prije daljnje prodaje, rijetko se nađe neki auto da nema neku ogrebotinicu, udubljenje od tuđih vrata i sl.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:04   #968
a to je normalno.svejedno nije losa kupnja
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:37   #969
TRCZ auto kuca - iskustva

Auto u leasingu uglavnom radis sta hoces sa servisom ako nemas specificni ugovor
__________________
Live long and prosper !
HAL_9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:38   #970
Brijem da su sanse za ubost dobar primjerak u TRCZ-u minimalne. Sve su to fleet vozila velikih tvrtki poput HT-a, MUP-a i sl...sto znaci da su ih vozili razliciti ljudi sa razlicitim navikama...uglavnom gradska voznja 90% gdje je ovjes dobio svoje. Sto se odrzavanja tih vozila tice...istina je da su vozila redovito barem jednom godisnje odvozena na servis, medjutim jesu li svi ti servisi doista i napravljeni, pitanje je veliko.

Postoje vozila vise klase koja su vozena od strane clanova uprava i nadzornih odbora i to su vozila koja doista vrijede...vozio ih je jedan vozac, uredno servisirani, redovita njega...pranje, vosak ,...bla bla...a kilometraza uglavnom ispod 150.000km
Ti i takvi imaju poznate kupce prije nego li udju unutar ograde TRCZ-a i obicni smrtnici nemaju sanse.

Vozio sam razlicita sluzbena vozila i uvijek sam se prema njima odnosio kao i prema vlastitom, ali nisu svi ljudi takvi...gotovo svi, bez obzira na marku, sa malim ili bolje receno smijesnim kilometrazama...drlog do drloga, ovjes u banani, kuplung u banani, motori koji locu gorivo, ulje...crknutih turbina itd.

Tesko je u toj gomili pronac neki primjerak da valja, da ga je vozio jedan covjek, da se prema njemu odnosio kao prema svom itd.

Moje iskustvo govori...bolje kupit sa duplom kilometrazom od prvog vlasnika, koji ga je uredno servisirao, garazirao, cuvao...pa cak i platit nesto vise nego li od ovakvih koji otkupljuju flotna vozila na metre za bagatelnu cijenu i onda ga prodaju sa marzom za koju nitko ne moze vjerovat da je moguca.

Pametnom dosta
jadrant is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:46   #971
Ne znam jeste li skuzili trend u posljednje vrijeme...npr taxi vozila objepljena folijom, a ispod folije normalne boje tipa crvena, plava itd.

Na sve nacine trude se sakrit porijeklo vozila i stvarnu kilometrazu i sve dok ne krenu sudske presude i dok ti i takvi prevaranti i lopovi koji vracaju kilometrazu, skrivaju povijest vozila i lazno se oglasavaju ne budu kaznjeni drakonskim novcanim kaznama i zatvaranjem tvrtke kao u normalnom razvijenom svijetu nece bit bolje.

Zakon postoji samo se ne provodi...pitam se zasto?
jadrant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 11:07   #972
Nazalost po tim centrima treba izbjegavati odredjena vozila koja su cesta kod taksista ili policije. Dovoljno je po oglasu pogledati Octavie, sve tako smrdi kod 90% oglasa da se ne isplati niti gledati.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:55   #973
Naše auto kuće su centri za skidanje kilometraže i prikravanje mana.
Ne znam koliko čovjek mora biti glup da kod njih kupi auto.
Fuckman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:35   #974
Quote:
jadrant kaže: Pogledaj post
Ne znam jeste li skuzili trend u posljednje vrijeme...npr taxi vozila objepljena folijom, a ispod folije normalne boje tipa crvena, plava itd.

Na sve nacine trude se sakrit porijeklo vozila i stvarnu kilometrazu i sve dok ne krenu sudske presude i dok ti i takvi prevaranti i lopovi koji vracaju kilometrazu, skrivaju povijest vozila i lazno se oglasavaju ne budu kaznjeni drakonskim novcanim kaznama i zatvaranjem tvrtke kao u normalnom razvijenom svijetu nece bit bolje.

Zakon postoji samo se ne provodi...pitam se zasto?
A jel si ti možda skužil da je to možda zato jer je poželjno da taxi vozilo bude bijele boje?Npr. od frenda stari taxira i auto mu je metalik sivi i taj model vozila u datom trenutku kad ga je on kupio nisu imali u bijeloj boji. Kaj bi ti napravil? Ne bi sigurno lakiral novi auto...
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:43   #975
Quote:
jadrant kaže: Pogledaj post
Brijem da su sanse za ubost dobar primjerak u TRCZ-u minimalne. Sve su to fleet vozila velikih tvrtki poput HT-a, MUP-a i sl...sto znaci da su ih vozili razliciti ljudi sa razlicitim navikama...uglavnom gradska voznja 90% gdje je ovjes dobio svoje. Sto se odrzavanja tih vozila tice...istina je da su vozila redovito barem jednom godisnje odvozena na servis, medjutim jesu li svi ti servisi doista i napravljeni, pitanje je veliko.

Postoje vozila vise klase koja su vozena od strane clanova uprava i nadzornih odbora i to su vozila koja doista vrijede...vozio ih je jedan vozac, uredno servisirani, redovita njega...pranje, vosak ,...bla bla...a kilometraza uglavnom ispod 150.000km
Ti i takvi imaju poznate kupce prije nego li udju unutar ograde TRCZ-a i obicni smrtnici nemaju sanse.

Vozio sam razlicita sluzbena vozila i uvijek sam se prema njima odnosio kao i prema vlastitom, ali nisu svi ljudi takvi...gotovo svi, bez obzira na marku, sa malim ili bolje receno smijesnim kilometrazama...drlog do drloga, ovjes u banani, kuplung u banani, motori koji locu gorivo, ulje...crknutih turbina itd.

Tesko je u toj gomili pronac neki primjerak da valja, da ga je vozio jedan covjek, da se prema njemu odnosio kao prema svom itd.

Moje iskustvo govori...bolje kupit sa duplom kilometrazom od prvog vlasnika, koji ga je uredno servisirao, garazirao, cuvao...pa cak i platit nesto vise nego li od ovakvih koji otkupljuju flotna vozila na metre za bagatelnu cijenu i onda ga prodaju sa marzom za koju nitko ne moze vjerovat da je moguca.

Pametnom dosta
pa sve je pitanje za koliko ga para dobiješ, šta se tiće ovjesa, jel to neki porbčem ? ako nisu iskrivljeni krakovi šasije i prihvati sve se da promjenit i ne za toliko puno novaca, a vidiš ja kad kupujem auto uvik tražim ofucano jer je obično takvo hitno za prodat (jučer kupio tako iveca) može se skinit cijena, a jeftinija auta bez metalik boja se relativno jeftino mogu sredit
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 08:22   #976
Quote:
Fuckman kaže: Pogledaj post
Naše auto kuće su centri za skidanje kilometraže i prikravanje mana.
Ne znam koliko čovjek mora biti glup da kod njih kupi auto.


U ove dvije rečenice je sve rečeno. Čovjek stvarno mora biti jebeni mazohist da kupi polovni auto u našim auto kućama rabljenih...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:15   #977
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Nazalost po tim centrima treba izbjegavati odredjena vozila koja su cesta kod taksista ili policije. Dovoljno je po oglasu pogledati Octavie, sve tako smrdi kod 90% oglasa da se ne isplati niti gledati.
Upravo zbog ovakvog stava ja nisam mogao prodati svoju Octavia-u.
Ljudi (pa i ti) previše generaliziraju jer misle tko zna što... dakle moja je imala 7 godina, 96 tkm, ELEGANCE oprema, 1.9 TDI i šampanj boje i sve su dolazili pacijenti u nevjerici kao da im je čudno da taj auto ima samo 100 tkm.
Davao sam ga za realne pare (10tkn više nego razvaljotine Cammea i caja istopg godišta) i pogodite što sam na kraju napravio... odustao od kupnje nove Octavie i danas i dalje vozim moju "staricu", jer ona eto ima čudno mali broj kilometara za svoje godine.
Pa j.... mater, zar su Cammeo i cajske Škode bile metalik šampanj i Elegance opreme? Normalno da nisu, ali dođu baje koje misle da znaju nešto o autima i onda seru gluposti... ja sam shvatio da realno nemam potrebe za novim autom i vozim i dalje "starog" sve dok ne rikne, a to neće biti tako skoro obzirom da sam sad tek na 103 tkm.
AA6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 13:11   #978
Ja pisem o kupnji od autokuce koje u ponudi imaju upravo MUPove ili taxi skode.
Privatni vlasnik je druga stvar i ako nije uvoz puno toga se moze provjeriti. Ali takvih je jako malo u oglasima te je zbog toga i prodaja teza. Ovi spuste cijenu jer prodaju razvaljene automobile tako da se pravom vlasniku ne isplati prodavati za tako nisku cijenu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 13:30   #979
Quote:
AA6 kaže: Pogledaj post
odustao od kupnje nove Octavie i danas i dalje vozim moju "staricu", jer ona eto ima čudno mali broj kilometara za svoje godine.
vozim i dalje "starog" sve dok ne rikne, a to neće biti tako skoro obzirom da sam sad tek na 103 tkm.
Upravo isti scenarij sam i ja imao.

Samo sto je kod mene GOLF V, 1.9 TDI, 2008. (109 000 km)

Stavio sam realnu cijenu i svi na prvi poziv oce spustat cijenu ili kad dode u razgledavanje ne gleda motor, ne gleda ovjes, ne gleda unutrasnjost nego ga jebu tockice (od autoceste) na haubi. Pa idi u picku materinu i kupi si fino ušminkani, oprani, ispoliran Golf sa 400 000 skinutih kilometara u bilo kojoj auto kuci

U mom autu nikad pušeno, servis svakih 15 000 km (sve mijenjano po PS-u), preko ležećih i rupa uvijek sa minimalnom brzinom i onda reko ma idite svi u qurac, vozit cu ga dok se ne raspadne ili dok neću imat toliko love da ga mogu poklonit nekome ko će ga znat cijenit i pazit kao ja
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:07   #980
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Upravo isti scenarij sam i ja imao.

Samo sto je kod mene GOLF V, 1.9 TDI, 2008. (109 000 km)

Stavio sam realnu cijenu i svi na prvi poziv oce spustat cijenu ili kad dode u razgledavanje ne gleda motor, ne gleda ovjes, ne gleda unutrasnjost nego ga jebu tockice (od autoceste) na haubi. Pa idi u picku materinu i kupi si fino ušminkani, oprani, ispoliran Golf sa 400 000 skinutih kilometara u bilo kojoj auto kuci

U mom autu nikad pušeno, servis svakih 15 000 km (sve mijenjano po PS-u), preko ležećih i rupa uvijek sa minimalnom brzinom i onda reko ma idite svi u qurac, vozit cu ga dok se ne raspadne ili dok neću imat toliko love da ga mogu poklonit nekome ko će ga znat cijenit i pazit kao ja
koliko trazis za golf
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.