Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2010., 17:39   #21
Pa mozes prodavati određeni proizvod (npr. tinejđerima prodajes neku skolsku opremu),barem oni imaju puno grupa,ne treba ti web stranica.
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 18:57   #22
Quote:
_GrGa_ kaže: Pogledaj post
Pa mozes prodavati određeni proizvod (npr. tinejđerima prodajes neku skolsku opremu),barem oni imaju puno grupa,ne treba ti web stranica.
dobro, i ti to prodajes ili znas nekog tko to radi i zarađuje na tome?
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 04:42   #23
Proslave rođendana

Imam web sajt za proslave rođendana kao i grupu sa istim imenom pa me interesira nacin na koji se najbolje (i najbrze) moze privući veći broj članova u grupu, a potom i na sajt.Dajte molim vas neke konkretne prijedloge može i u PP a zainteresiranima ću poslati sajt sa sličnim idejama ima ih hrpa.
Iva.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 00:07   #24
Sama grupa ili stranica na FB nije rjesenje za zaradu, to je samo jedan ogranak masine za marketing. Lijepo je mastati i sakupljati clanove, ali tu nema novca. Potrebno je mnogo drugog znanja da bi se to unovcilo ili samo pripomoglo jednim dijelom u zaradi. Mnogo je prevaranata na facebook-u koji samo prave stranice i ubijaju ljude sa reklamama, ali FB je vec najavio da se radi sistem zastite, a vec funkcionise u nekim drzavama. Obratite paznju na ovo, jer mogu da vas puste da nabijete clanove i kad pocnete sa nekom zezancijom banuju vam stranicu i vas account
__________________
Mrzim pravila!!!
MasterbihMedia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 12:25   #25
hm, pa ako ti korisnici sam joinaju grupu znaci da su to svjesno napravili i da zele biti tu i primati poruke i obavijesti od te grupe, onaj ko ne zeli se jednostavno moze ispisati, zar ne...
eone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 12:59   #26
Thumbs up Facebook Promocija

Općenito nevolim facebook ali Hvala Bogu ima toliko cudnih ljudi gore koji prihvacaju svakakove requestove tako da ga danas gledam samo sa poslovne strane. Pokusate si zamislit ovo:
1.napravite 4-5 profila sa ženskim imenom
2.svakome dodate nekoliko golišavih fotki ali ne previše da bude sumnjivo
3.dodate nekih 200-tinjak prijatelja nasumično (šta će reć bzvz)
4.Pričekate nekih mjesec dana i prihvaćate sve requestove a tu i tamo pošaljete koji
VOILA za mjesec dana imate 25000 ljudi s kojima mozete raditi šta vam volja, da ne pričam kako tu promocija ima velike koristi i promoviranje web stranica i sličnih stvari. Svatko tko je pametan iskoristit će i uzeti dio kolača dok ostatak svijeta nikad neće shvatiti kako se rade velike grupe i zasto su neke glupe stvari tako popularne...:P
__________________
Stranica napravljena za ljude koji traže promjenu i koji su odlučni u zarađivanju dodatnog prihoda Business Tour
Stina_wellness is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:58   #27
Facebook reklamiranje

Da li je moguce da forum jos nema ovu temu?

Dakle,koliki vam je buđet?
Da li imate CPM ili CPC?
Koliki vam je CTR?,avg. CPC???

Ja imam buđet od 2$,CPM,CTR 0.081%,avg. CPC 0.03$
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 15:36   #28
Potrebna mi je pomoc.
Kako mogu da promijenim ime moje facebook grupe?
Prije je moglo to da se uradi a sada kaze da nece da menja.
Cekam odgovor boook
stipe_bp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 20:15   #29
upravo sam napravio grupu, i sad imam pitanje, kako staviti da se web stranica prikaze(onu koju sam stavio) nakon kaj se pretisne onaj like button?

hvala unaprijed
__________________
Kako oblikovati potpise
kicjebaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 20:57   #30
kakva su najnovija ograničenja facebooka u odnosu na grupe? koliko članova? može li administrator grupe slati poruke svim članovima?
kubamanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 01:06   #31
Quote:
kubamanijak kaže: Pogledaj post
kakva su najnovija ograničenja facebooka u odnosu na grupe? koliko članova? može li administrator grupe slati poruke svim članovima?
pa napravi facebook page...to je bolje od grupe...grupa ima ograničenje članova i sve...page nema
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 12:42   #32
facebook grupe

Svi koji imaju velike facebook grupe najjednostavnije im je zaraditi na
www. fiverr. com, pogledajte malo tu stranicu.
Moze se svega naci za 5 dolara, raznih usluga.
Otidjite na social marketing i nadjite inspiraciju ))
ekstremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 17:08   #33
Facebook stranica-izrada

Pokušao sam izraditi facebook stranicu , te sam naišao na problem da ne mogu pozivat prijatelje , odnosno nikoga.
Poslao sam upit nekim firmama koje se bave s izradom facebook stranica i ostao sam paffff. uplati 2500kn ili jedna pak traži i 4000kn za izradu facebook stranice.

Može netko dati male savjete za uspješniju izradu facebook stranice.
grga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 20:28   #34
postanje fotografija u facebook page

jeste li primijetili da se u facebook stranicama NE MOGU VIŠE stavljati fotografije. Može ih staviti admin, ali user (koji je lajkao stranicu) ih ne može više staviti. Jesu to neka nova pravila?
kubamanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 20:45   #35
hm... možda nova pravila admina baš te stranice koju si lajkao. Naime, on može odrediti smiju li i koje sadržaje korisnici sami stavljati na tu FB stranicu.
Sam FB nije mijenjao pravila i ne ograničava stavljanje fotografija ili videa ako admin stranice to želi.
Sun_Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 21:11   #36
Quote:
grga777 kaže: Pogledaj post
Pokušao sam izraditi facebook stranicu , te sam naišao na problem da ne mogu pozivat prijatelje , odnosno nikoga.
Poslao sam upit nekim firmama koje se bave s izradom facebook stranica i ostao sam paffff. uplati 2500kn ili jedna pak traži i 4000kn za izradu facebook stranice.

Može netko dati male savjete za uspješniju izradu facebook stranice.
ne kužim za šta oni to točno traže 2500-4000 kn fb stranica se napravi za par sekundi i onda stavljaš slike, objave i sl. nikakva mudrost, uspjeh ne ovisi o tebi (zapravo ovisi ako si odlučio svugdje spammati s njom.. ili plaćati facebooku da reklamiraš taj fb page) a ovo za pozivanje prijatelja, to je najnovija facebookova glupost, i ja sad kod sebe vidim da nitko ne može zvati prijatelje osim admina

Zadnje uređivanje Knoxville : 02.02.2011. at 21:33.
Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 18:20   #37
Ništa točno nitko nije napisao.

Ajmo pitanja konkretna koga što zanima?

Evo ukratko. Pomoću facebook stranice se može zaraditi ali ona nije sredstvo zarade nego pomoćni alat.
Sredstvo zarade je *******. Servis za skraćivanje linkova koji plaća za klikove na te linkove. Otprilike 0,70-1,50$ na 1000 klikova. Malo! Ali zamislite da imate par FB stranica sa po 100,000 ljudi.
Kako natjerati ljude da kliknu na vaš link. Vaša stranica mora biti zanimljiva, trenutno su popularne stranice tipa "Pogledajte kako se bivša devojka osvetila momku preko Fejsa" i takva i slična sra*a. E i postoje FB skripte, kao što ste svi već vidjeli. Morate kliknuti Like da vidite sadržaj, ako kome treba skripta ima PM ali morate je znati urediti.

Također, poželjno je da link koji skratite vodi na vaš blog/web stranicu gdje također zarađujete od reklama na istom. Tipa AdSense i FullTraffic.

Uglavnom u mom potpisu imate link, kliknite, tamo sve imate u detalje objašnjeno. Bez ikakvih sr*nja i okolišanja.
zmzzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 01:14   #38
1) nemoj se pravit pametan
2) učiš ljude kako da spammaju po facebooku
3) u tvom potpisu imamo pravila oblikovanja potpisa
Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 02:52   #39
Quote:
Knoxville kaže: Pogledaj post
1) nemoj se pravit pametan
2) učiš ljude kako da spammaju po facebooku
3) u tvom potpisu imamo pravila oblikovanja potpisa
1) Definiraj "pravit pametan"? Jesam li ja rekao nešto krivo, negdje pogriješio? Pročitao sam temu i primjetio da je svatko napisao po par dezinformacija, dao repliku na to sa pravim informacijama.
2) Ja nikoga ne učim, ove informacije su dostupne svima, nisam ja izmislio ovu metodu. Uostalom FB ima TOS. Ono što sam ja rekao ne krši niti jedno pravilo. Provjeri prije nego se ti počneš praviti pametan.
3) Jedan lijepi moderator ovog foruma kojeg neću imenovati, ne svojom voljom nego čisto iz neznanja mi je uklonio potpis. Ukazao sam mu na grešku i vjerujem da će mi vratiti stari potpis do sutra.
4) Jel ti u rodu išta Johnny Knoxville?
zmzzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 13:04   #40
1) Izbacite "pravljenje pametnim" i slične stvari iz rasprave.
2) Ovo nije mjesto za komentiranje i raspravljanje o odlukama moderatora. Za takve stvari postoji predviđeno mjesto. Ovdje je to potpuni offtopic i neće se tolerirati.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.