Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2009., 11:18   #1
Arrow Split - ginekolozi (pitanja i preporuke)

Evo nemogu nać ovakvu temu...a na top temi "Ginekolozi" se ne mogu snać...

Trenutno sam u Dr. Deković Ane, koja je navodno pretrpana pacijentima i odlična je na cijelom području Splita, Solina i Kaštela...(tako mi rekoše)...E sad problem je u nje što se na pregled čeka dugo (barem u mom slučaju) i to je ono što me užasno nervira jer npr. sad mi treba pregled (kojeg ne mogu navesti kao hitni, ali opet nije ni obični pregled), a naručena sam tek za mjesec dana...to gubi sav smisao... Tako da sam u potrazi dobre ginekologice a da mi je više dostupna... Pa tražim preporuke...

Konkretno me zanima dr. Najev Dominike jer sam u nje bila jednom (ona je bila kao zamjena dr. Deković) i bila sam zadovoljna a nije mi se činila neka gužva u ordinaciji i relativno me brzo primila, pa jel zna netko detaljnije kakva je doktorica?
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 23:36   #2
najev dominika ti radi sada na brdima umjesto tonković anne koja je otišla u penziju i koliko znam mlada je i ugodna doktorica o stručnosti neznam jer se ne vodim kod nje i upisuje ti preko hzzo-a
__________________
život je more...plivajmo...
elulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 17:31   #3
Ja idem u Sanje Petrović nedaleko škole Lučac, preko hzzo-a radi i na red dođeš za tjedan dana, ja sam jako zadovoljna s njom, sve lijepo objašnjava, uvijek sam opuštena kad sam na pregledu a idem kod nje od 15-te godine a sada imam 24.
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 11:00   #4
ja sam isto kod sanje petrović i skroz je super, samo šta su oni ful puni i ne upisuju nove pacijente
__________________
život je more...plivajmo...
elulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 14:10   #5
zanima me privatni ginekolog u splitu..naručila bi se sad odma u ponediljak..molin vas pomoć..
cokula is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:19   #6
Quote:
cokula kaže: Pogledaj post
zanima me privatni ginekolog u splitu..naručila bi se sad odma u ponediljak..molin vas pomoć..
poliklinika CITO!!
divan gonekolog,strucan!!

otvori pa se informiši,tako sam i ja
i narucila se odmah me primili,dugo necekaš,
pregled,ultrazvuk i papa-test sve me došlo 400kn!


zadovoljna sam i preradovoljna,
iz travnika se narucim i njemu idem...

probaj...
__________________
voli te tvoja zvir
TRAVNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:58   #7
fala puno..
cokula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 01:18   #8
Zna li netko kakva je doktorica Vrčić-Pervan?
Ima ordinaciju u domu zdravlja pokraj hotela President.
Dome_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 13:42   #9
žena je skroz ok, došla radit u split iz šibenika
__________________
život je more...plivajmo...
elulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:30   #10
Ja sam kod dr. Vrčić-Pervan i sve najbolje o njoj, ja masu zadovoljna. imala sam nekih malo većih ginekoloških problema i na mene je ostavila dojam doktorice koja stvarno brine o pacijentima.
__________________
I could really use a wish right now...

Zadnje uređivanje abondazieri : 12.03.2009. at 18:36.
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 14:13   #11
Super!
Evo sam se i ja uvjerila to isto... Sjetila se moga problema nakon tri mjeseca bez pogleda u karton i jako je suosjećajna.
Pozzz
Dome_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 14:32   #12
Quote:
abondazieri kaže: Pogledaj post
Ja sam kod dr. Vrčić-Pervan i sve najbolje o njoj, ja masu zadovoljna. imala sam nekih malo većih ginekoloških problema i na mene je ostavila dojam doktorice koja stvarno brine o pacijentima.

i ja sam kod dr.Vrčić-Pervan, i super je, prije sam bila kod Ane Deković, ali to je bila katastrofa, em što sam se trebala naručivati mjesec dana prije da bi dobila termin za idući mjesec, em što se i tada trebalo čekati po dva sata u čekaoni, da ne govorim da za hitne slučajeve kod nje nikad nisi moga doći, samo bi te poslali na hitni ginekološki, pa se ti tamo j.ebi.
briseve mi nikad nije predlagala napraviti, dok sam kod ove odmah prvi put kad sam došla radila briseve,i papu, običnu i na hpv,znači sve kompletno. žena je stvarno odlična i brine o pacijentima kako je rekla ova cura poviše...
bijela_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 14:46   #13
e baš to... sve pamti, i imaš osjećaj da sve proživljava s tobom.
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 11:52   #14
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
Evo nemogu nać ovakvu temu...a na top temi "Ginekolozi" se ne mogu snać...
Trenutno sam u Dr. Deković Ane, koja je navodno pretrpana pacijentima i odlična je na cijelom području Splita, Solina i Kaštela...(tako mi rekoše)...E sad problem je u nje što se na pregled čeka dugo (barem u mom slučaju) i to je ono što me užasno nervira jer npr. sad mi treba pregled (kojeg ne mogu navesti kao hitni, ali opet nije ni obični pregled), a naručena sam tek za mjesec dana...to gubi sav smisao... Tako da sam u potrazi dobre ginekologice a da mi je više dostupna... Pa tražim preporuke..
Ja sam ti isto kod dr. Ane Dekovic i super mi je! Dobila sam preporuku za nju i dr. Karmen Čerkušić (mislim) koja radi u Kastelima...cekas jedno par dana, ali nije nista strasno..bila je jako ljubazna, ugodna i simpaticna na pregledu.. smijale se i tako mi je pregled u tren prosao, naucila me i grudi pregledavat, ma prezadovoljna sam s njom!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 12:54   #15
Quote:
majamcic kaže: Pogledaj post
Ja sam ti isto kod dr. Ane Dekovic i super mi je! Dobila sam preporuku za nju i dr. Karmen Čerkušić (mislim) koja radi u Kastelima...cekas jedno par dana, ali nije nista strasno..bila je jako ljubazna, ugodna i simpaticna na pregledu.. smijale se i tako mi je pregled u tren prosao, naucila me i grudi pregledavat, ma prezadovoljna sam s njom!

nije baš tako, al dobro.
bijela_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 16:14   #16
molim vas za pomoć,mozete li mi reć dali ima jos ginekoloskih ambulanta koje primaju nove pacijente? Vrcić-Pervan i dr.Deković jel primaju nove?
Celine D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 21:40   #17
Quote:
Celine D. kaže: Pogledaj post
molim vas za pomoć,mozete li mi reć dali ima jos ginekoloskih ambulanta koje primaju nove pacijente? Vrcić-Pervan i dr.Deković jel primaju nove?
i doktro Vulić ti prima pacijente na sućidru, na malom pazaru....
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 16:59   #18
koliko ja znam dr. pervan prima nove pacijente, za dr. deković
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 17:38   #19
molim vas ako mi netko moze napisat brojeve telefona i adresu na pp od doktorica pervan i deković.
Celine D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 15:27   #20
Imam karton kod jedne doktorice s kojom nisam niti malo zadovoljna (najblaže rečeno) i nema šanse da više ikad u životu odem kod nje.
A pojma nemam kod koga da se prebacim. Pročitala sam da spominjete dr. Vrčić Pervan, da li je ona možda u domu zdravlja?
Mufloncicu, znaš li kakav je dr. Vulić? Jesi možda bila kod njega?
coloura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.