Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2009., 18:19   #41
Gdje si nasla raspored?
Prije par dana sam i ja pokusavala vidjeti na stranici, no nista pa sam planirala veceras otici tamo i raspitati se o taj.boksu, nikada nista slicno nisam trenirala, brijem da cu se polomiti
replayme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 20:20   #42
pozdrav
i ja iman namjeru sad se upisat na neku borilacku vjestinu..tila san kickbox, al kako vidin, toga nema u subosu..samo boks i tajlandski boks..
sad me zanima koja je razlika između kickboxa i tajlandskog? ako je uopce ima
i na koji broj mogu zovnit nekoga u klubu da mogu pitat sve sta me zanima oko treninga??
__________________
Kako oblikovati potpise
cura iz st-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 21:15   #43
Quote:
replayme kaže: Pogledaj post
Gdje si nasla raspored?
Prije par dana sam i ja pokusavala vidjeti na stranici, no nista pa sam planirala veceras otici tamo i raspitati se o taj.boksu, nikada nista slicno nisam trenirala, brijem da cu se polomiti
ja planirala otić u četvrtak...
i, kako bilo? što su ti rekli?
ajd, barem nisam jedina cura koja bi krenula na tajlandski
black/purple is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:16   #44
Quote:
cura iz st-a kaže: Pogledaj post
pozdrav
i ja iman namjeru sad se upisat na neku borilacku vjestinu..tila san kickbox, al kako vidin, toga nema u subosu..samo boks i tajlandski boks..
sad me zanima koja je razlika između kickboxa i tajlandskog? ako je uopce ima
i na koji broj mogu zovnit nekoga u klubu da mogu pitat sve sta me zanima oko treninga??
Ma isti ti je to drek za tebe u subosu
Tajlandski boks i kick boks imaju razlike ali one tebi neće uopće biti bitne, eventualno ako se namjeravaš okušati u borbama ili nekim (apsurdnim) natjecanjima iz kick boksa. Tajlandski boks ima neke tehnike koje kick boks nema, pa su i u borbama nešto drugačija pravila i to ti je u biti to.
Inače dobar ti je izbor za tjelesni
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:53   #45
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Ma isti ti je to drek za tebe u subosu
Tajlandski boks i kick boks imaju razlike ali one tebi neće uopće biti bitne, eventualno ako se namjeravaš okušati u borbama ili nekim (apsurdnim) natjecanjima iz kick boksa. Tajlandski boks ima neke tehnike koje kick boks nema, pa su i u borbama nešto drugačija pravila i to ti je u biti to.
Inače dobar ti je izbor za tjelesni
pa i nije bas samo zbog tjelesnog, bavila san se kicboxon godinu ipo..to mora da je ljubav
al dobro, ja cu ostat na sparinzima, turniri me ne zanimaju, tako da ako su razlike male, nisu toliko ni bitne..
__________________
Kako oblikovati potpise
cura iz st-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:36   #46
i, bio tko u subosu jučer?
black/purple is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 16:59   #47
jel može neko reć kolko dođu bandaže i rukavice za tajlandski preko kluba? i rekao je lik da moramo imat to slijedeći put tj. u petak, meni je frend trenirao u drugom klubu i nije imao nikakvu opremu...
__________________
A+++
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 17:44   #48
super mu je taj klub onda
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 20:15   #49
znam da hehe, i još je plaćao 300 kn XD, dal znaš kolko je oprema?
__________________
A+++
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 21:26   #50
a sve zajedno..akouzimaš pride...oko 200 kn ako se ne varam
__________________
suit up because it will be legend-wait for it-ary
sarkazam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:38   #51
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
eventualno ako se namjeravaš okušati u borbama ili nekim (apsurdnim) natjecanjima iz kick boksa.
Možeš li malo pojasnit ovaj boldani dio ??
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 16:48   #52
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Možeš li malo pojasnit ovaj boldani dio ??


Da, mislio sam na aero kickboks i glazbene forme. Pa nije vrag da si se okušao u aero kickboksu i da ti se svidio

Pokušavam te zamisliti umjesto ove žene, ali mi ne uspjeva http://www.youtube.com/watch?v=qMDF9aW6-fw

Ili ove koja dobro mrda kukovima, tj. excuse my french, ima dobar rad kukovima
http://www.youtube.com/watch?v=HC0bq...eature=related
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 18:11   #53
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post


Da, mislio sam na aero kickboks i glazbene forme. Pa nije vrag da si se okušao u aero kickboksu i da ti se svidio

Pokušavam te zamisliti umjesto ove žene, ali mi ne uspjeva http://www.youtube.com/watch?v=qMDF9aW6-fw

Ili ove koja dobro mrda kukovima, tj. excuse my french, ima dobar rad kukovima
http://www.youtube.com/watch?v=HC0bq...eature=related

Evo ti par informacija iz prve ruke; aerokickboxing je odlukom 'nekog odbora' WAKO-a, koju je preuzeo i HKBS, zaključno sa ovom godinom poslan u ropotarnicu povijesti.

Umjesto te discipline Gospodar je odlučio uvesti novu disciplinu pod nazivom Light Low Kick(naziv sve govori), s čime se ja osobno, a i neki malo važniji ljudi u savezu s kojima sam imao prilike razgovarati, ne slažem zbog toga što smatram(o) da u kickboxingu postoji previše disciplina a ako tu još uključimo i (prekobrojne) težinske i dobne kategorije jednostavno dobivamo veliki prostor za osvajanje raznih odličja čija vrijednost onda automatski opada i postaje neprepoznatljiva, kako u lokalnim sredinama, tako i na državnoj razini pa i kod potencijalne publike. Iz ovih će razloga naš savez malo pričekati sa uvođenjem nove discipline.

Kickboxing je inače dosta atraktivan i 'televizičan' sport koji, pogotovo u ovom amaterskom obliku(tu prvenstveno mislim na organizaciju i rasprostranjenost), ima dosta prostora za razvoj i istiskivanje karatea, tkd-a, boksa, muay thaia pa čak i mma koji se razvija u jednom, organizacijski pa čak i komercijalno, pogrešnom smjeru(sorry wrebox) tako da su ovakvi potezi i uvođenje ovakvih disciplina stvarno apsurdni i kontraproduktivni.
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 10:00   #54
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Evo ti par informacija iz prve ruke; aerokickboxing je odlukom 'nekog odbora' WAKO-a, koju je preuzeo i HKBS, zaključno sa ovom godinom poslan u ropotarnicu povijesti.

Umjesto te discipline Gospodar je odlučio uvesti novu disciplinu pod nazivom Light Low Kick(naziv sve govori), s čime se ja osobno, a i neki malo važniji ljudi u savezu s kojima sam imao prilike razgovarati, ne slažem zbog toga što smatram(o) da u kickboxingu postoji previše disciplina a ako tu još uključimo i (prekobrojne) težinske i dobne kategorije jednostavno dobivamo veliki prostor za osvajanje raznih odličja čija vrijednost onda automatski opada i postaje neprepoznatljiva, kako u lokalnim sredinama, tako i na državnoj razini pa i kod potencijalne publike. Iz ovih će razloga naš savez malo pričekati sa uvođenjem nove discipline.

Kickboxing je inače dosta atraktivan i 'televizičan' sport koji, pogotovo u ovom amaterskom obliku(tu prvenstveno mislim na organizaciju i rasprostranjenost), ima dosta prostora za razvoj i istiskivanje karatea, tkd-a, boksa, muay thaia pa čak i mma koji se razvija u jednom, organizacijski pa čak i komercijalno, pogrešnom smjeru(sorry wrebox) tako da su ovakvi potezi i uvođenje ovakvih disciplina stvarno apsurdni i kontraproduktivni.
Hvala.
Mislim da dobro razmišljaš Ove bedastoće sa hrpom disciplina (i starosnih kategorija) su stvarno nepotrebne.
Ali teško da će kickboks istisnuti MMA, čak niti malo. MMA je trenutno najperspektivniji borilački sport i ima još svjetliju budućnost. Ako je ne zaseru. Ove pizde koje galame o zabrani (svih) kontaktnih borilačkih sportova su sve glasnije, pa ako se još poklopi nekoliko teških nesretnih slučajeva i loše vođenje politike MMA od strane ljudi koji su uključeni u nju moglo bi biti sličnih nebuloza koje su karate i ostale tradicionalne borilačke sportove sveli na ovu razinu.
Zašto je wrebox protiv amaterskog MMA Tko bi ga znao Mislim da ekipa iz amaterskog saveza ima odlične argumente u svoju korist.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 14:41   #55
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Hvala.
Mislim da dobro razmišljaš Ove bedastoće sa hrpom disciplina (i starosnih kategorija) su stvarno nepotrebne.
Ali teško da će kickboks istisnuti MMA, čak niti malo. MMA je trenutno najperspektivniji borilački sport i ima još svjetliju budućnost. Ako je ne zaseru. Ove pizde koje galame o zabrani (svih) kontaktnih borilačkih sportova su sve glasnije, pa ako se još poklopi nekoliko teških nesretnih slučajeva i loše vođenje politike MMA od strane ljudi koji su uključeni u nju moglo bi biti sličnih nebuloza koje su karate i ostale tradicionalne borilačke sportove sveli na ovu razinu.
Zašto je wrebox protiv amaterskog MMA Tko bi ga znao Mislim da ekipa iz amaterskog saveza ima odlične argumente u svoju korist.
Nisam protiv amaterskog saveza nego protiv činjenice da su se usudili izbaciti prefix amaterski iz naslova tog "saveza".Na taj način su pokušali uzurpirati prostor koji im ne pripada i dali su si za pravo da "predstavljaju" sav MMA u Hrvata, pa čak i profi MMA a da večina tih klubova nemaju niti jednog profi borca.
Mene interesira samo profi MMA jer znam da je sizifov posao gurati amaterski MMA u sportske institucije s obzirom da znam da ih nitko ne zarezuje ni 5 %.
Pogledaj koliko dugo postoji Kick Boxing Savez Hrvatske i koji status imaju u sportskim institucijama a postoje već 20.tak godina i članovi su međunarodne amaterske KB federacije.Kako će imati uspjeha jedna organizacija koja postoji samo u Hrvatskoj i nema ništa od toga što ima KBSH?
Imam pametnijeg posla od gubljenja vremena u sportskoj disciplini u kojoj ne vidim smisla.Ima i drugih,po meni,puno boljih načina da se moji borci kale na amaterskim turnirima a to je sudjelovanje na grappling turnirima i na thai box turnirima,pa čak i na pankracion turnirima koji je više prilagođen za mlađe uzraste.Sve su to priznati sportovi i od njih ćemo imati višestruke koristi ,kako u sportskom smislu tako i u nekim benificijama koje ti priznati sportovi donose.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 16:29   #56
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Ali teško da će kickboks istisnuti MMA, čak niti malo. MMA je trenutno najperspektivniji borilački sport i ima još svjetliju budućnost.
Da ali... organizacijski uzor moraju bit momčadski sportovi a ne nekakve privatne organizacije tipa UFC, odličan primjer za to ti je profi boks koji je propao uslijed 'administrativnih' sranja

A podjela na amaterski i profesionalni mma/kickboxing/nešto treće bi trebala pasti u vodu kad jedna globalna(i nikako privatna) federacija(tipa FIFA, FIBA, ITF ...) preuzme sankcioniranje.

Inače se slažem da je MMA najperspektivniji of them all..
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 21:56   #57
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Nisam protiv amaterskog saveza nego protiv činjenice da su se usudili izbaciti prefix amaterski iz naslova tog "saveza".Na taj način su pokušali uzurpirati prostor koji im ne pripada i dali su si za pravo da "predstavljaju" sav MMA u Hrvata, pa čak i profi MMA a da večina tih klubova nemaju niti jednog profi borca.
Dobro, meni to kao čovjeku koji je izvan svega toga, ne poznaje unutarnju politiku i sukobe, ali povremeno nailazi različite obavijesti, sluša radio emisije, čita blogove i sl. izgleda kao da je vama krivo što su vas "isključili" ili vam dali manje "pozicije" od onoga što mislite da zaslužujete Ispričavam se ako je to predirektno, ali drugačije neznam, a kako sam već napisao ne poznajem dobro situaciju pa je lako moguće da sam sve pogrešno shvatio Naravno ispričavam se ako je i sve krivo shvaćeno.
Zašto ste jednostavno niste svi udružili pod taj novi (preimenovani Hrvatski amaterski saveza slobodne borbe) Hrvatski savez slobodne borbe? Zar to ne bi bilo bolje za sve? I unutar tog saveza bi bili amateri i profesionalci
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Mene interesira samo profi MMA jer znam da je sizifov posao gurati amaterski MMA u sportske institucije s obzirom da znam da ih nitko ne zarezuje ni 5 %....
Znači linijom manjeg otpora?
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
...pankracion turnirima koji je više prilagođen za mlađe uzraste.Sve su to priznati sportovi i od njih ćemo imati višestruke koristi ,kako u sportskom smislu tako i u nekim benificijama koje ti priznati sportovi donose.
Ako sam dobro shvatio bilo kakav savez slobodne borbe je prema vama suvišan?
Amateri imaju pankracion, a profesionalci različite organizacije i turnire na lokalnim razinama?
Sad mi to uopće ne djeluje kao loša ideja Ovaj prvi model sa HSSB bi doveo samo do rasipanja novaca na Hrvatski hrvački savez i HSSB, s tim da savezi slobodne borbe još niti ne postoje na većim razinama, a FILA odavno postoji, i ima 2 olimpijska sporta. Trebam razmisliti
Postoje li kakve šanse da i atenski pankracion uđe u program Olimpijskih igara?
Ovo je bilo smiješno pitanje.
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Da ali... organizacijski uzor moraju bit momčadski sportovi a ne nekakve privatne organizacije tipa UFC, odličan primjer za to ti je profi boks koji je propao uslijed 'administrativnih' sranja

A podjela na amaterski i profesionalni mma/kickboxing/nešto treće bi trebala pasti u vodu kad jedna globalna(i nikako privatna) federacija(tipa FIFA, FIBA, ITF ...) preuzme sankcioniranje.

Inače se slažem da je MMA najperspektivniji of them all..
Kako ti momčadski sportovi mogu biti organizacijski uzor kad su potpuno drugačije koncipirani od pojedinačnih? Bilo bi jako teško, neću reći nemoguće, tako nešto napraviti.
Organizacijski su prednosti očito na strani momčadskih. Trudite se Ti si sudac? Dakle ipak imaš nekakve mogućnosti da te se čuje. Lobiraj, objašnjavaj... Kad pokrenete ove prasce foteljaše većina stvari je napravljena
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 01:52   #58
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Dobro, meni to kao čovjeku koji je izvan svega toga, ne poznaje unutarnju politiku i sukobe, ali povremeno nailazi različite obavijesti, sluša radio emisije, čita blogove i sl. izgleda kao da je vama krivo što su vas "isključili" ili vam dali manje "pozicije" od onoga što mislite da zaslužujete Ispričavam se ako je to predirektno, ali drugačije neznam, a kako sam već napisao ne poznajem dobro situaciju pa je lako moguće da sam sve pogrešno shvatio Naravno ispričavam se ako je i sve krivo shvaćeno.
Gledaj,da mi je do pozicija i funkcija onda bih bio predsjednik grappling odbora Hrvatske kojeg sam osnovao i prepustio ljudima koji to zele raditi.Mene ne interesira ta vrsta amaterske MMA borbe jer smatram da je bezvezna i da steti onima koji se kasnije zele baviti ozbiljnije sa pravim profi MMA.Mene interesira samo profi MMA i sve mi je podredjeno tome a profi MMA ne treba nikakve saveze vec privatne inicijative kao i svaki biznis.Savezi su za amatere pogotovo u ovakvim pojedinacnim sportovima.Ne osjecam se iskljucenim,to pokusavaju insinuirati oni koje ja ne cijenim sto se MMA scene tice.One koje cijenim s tima i suradjujem,bez obzira sto su cak i clanovi te famozne udruge zvane HSSB.

Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Zašto ste jednostavno niste svi udružili pod taj novi (preimenovani Hrvatski amaterski saveza slobodne borbe) Hrvatski savez slobodne borbe? Zar to ne bi bilo bolje za sve? I unutar tog saveza bi bili amateri i profesionalci
Mozemo funkcionirati dobro i bez saveza sto i radimo,cak vrlo korektno.

Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Znači linijom manjeg otpora?
Imam previse iskustva da bi me netko mogao navuci da radim sizifov posao.

Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro shvatio bilo kakav savez slobodne borbe je prema vama suvišan?
Amateri imaju pankracion, a profesionalci različite organizacije i turnire na lokalnim razinama?
Sad mi to uopće ne djeluje kao loša ideja Ovaj prvi model sa HSSB bi doveo samo do rasipanja novaca na Hrvatski hrvački savez i HSSB, s tim da savezi slobodne borbe još niti ne postoje na većim razinama, a FILA odavno postoji, i ima 2 olimpijska sporta. Trebam razmisliti
Postoje li kakve šanse da i atenski pankracion uđe u program Olimpijskih igara?
Ovo je bilo smiješno pitanje.
Atenski pankracion je jedini nacin amaterske MMA borbe koji ima sanse da udje na OI.
p.s.
trenutno sam na natjecanju u Beogradu i zeza me tipkovnica tako da sam jedva ispisao ovih par recenica.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 10:04   #59
Ajde, ako cete dalje o politici, a interesantno jest ovo sto pricate, onda da otvorimu novu temu ili prebacimo negdje gdje spada jer nema veze sa subosom.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 11:12   #60
e a di je judo..
ja bi se baš oprobao a niš ne piše
mikele is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.