Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2004., 14:10   #21
Quote:
Noemi kaže:
SAmo ga nemoj zamijeniti za regenerator za kosu
to ne bi valjalo

e da, moraš paziti da ti ne dođe u oči
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 21:34   #22
Quote:
heureka kaže:
evo, koristim onaj avonov vec neko vrijeme i stvarno sam zadovoljno.. prije tri dana sam bricnula noge, jos uvijek nisu izbile na povrs koze.. na bikini zoni i izpod pazduha jos ne smijem probati...

ovo i ne smrdi..

zasto ne smiijes probati na bikini zoni i ispod pazuha?
Phard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 22:39   #23
ma zato sto mi se to cini nekako preosjetljivim.. prvo isprobavam ima li kakvih kontraefekata na nogama...
ispod pazduha cak ne smijem ni voskom, bojim se da sta sa zlijezdama ne zeznem....
mah, ja sam panicar
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 15:01   #24
Quote:
Noemi kaže:
SAmo ga nemoj zamijeniti za regenerator za kosu


Heureka takve kreme mogu za cijelo tijelo, dapace na bikini samo za lice bi uzela drugu, slicne namjene ali blazu.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 15:08   #25
Quote:
Winona kaže:


Heureka takve kreme mogu za cijelo tijelo, dapace na bikini samo za lice bi uzela drugu, slicne namjene ali blazu.
da, pogotovo za bikini zonu, kolko se sječam i u katalogu piše da je za bikini
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 17:29   #26
joj, cure moje drage. stigla mi je krema od avona. totalno sam se razočarala. lijepo sam se istuširala stavila ju i ... prvo su mi sve pore na nogama pocrvenile a onda se ta krema počela trusiti. možda i djeluje ali ima previše loših popratnih pojava, tako da odustajem od daljnje upotrebe
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2004., 11:49   #27
auuu.. pink.. ja to nikad tako nisam koristila..
zapravo poslije depilacije nikad na kozu ne stavljam nista odmah.. (cak ni najobicniji losin.. ) nit idem na sunce..etc..etc.. nego se poslije depilacije dobro pobrisem i poslije nekih sat-dva nanesem losion.. cekam da se pore skupe i to..
probala sam na bikini zoni... nije bilo popratnih efekata al jos ne znam koliko ce moci bez zileta....
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2004., 12:39   #28
pa nisam ni ja nakon depilacije. ja sam se istuširala i stavila kremu i eto...
ja sam se sa voskom depilirala prije par dana, tako da to nema veze sa tim
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2004., 19:53   #29
joj stvarno mi je zao... ovo definitivno pokazuje koliko forumske preporuke nisu sigurne.. al na srecu, nije bilo puno para...
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2004., 20:28   #30
ma ništa strašno, nije mi ni prvi ni zadnji put da sam se zajebala sa nekim proizvodom
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 00:17   #31
losioni za usporavanje rasta dlačica

imali tko iskustva s ovim losionima marke johnsons, avon ili oriflame? zanima me djeluje li to išta i KOLIKO se eventualno usporava rast dlačica? npr. ako se inače brijem svaka 3 dana koliko mogu očekivati da će se usporiti rast?

hvalaaaaaaaaa
leanne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 19:33   #32
Probala sam Avonov, nije mi bio baš nešto - dosta ljepljiv, ni miris nije bio najbolji, a nekih drastičnih smanjenja rasta dlačica nisam primjetila.
Za Johnsons i Oriflame ne znam, ali ovaj Avonov ne bih opet uzimala.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 09:16   #33
Evo bas sam procitala u novinama o nekim novim preparatima za depiliranje koji sadrze neki kompleks koji usporava rast dlaka i popravlja opci izgled koze. To su proizvodi od Depilart od Ishija, depilacije tim voskovima se mogu napraviti u TwinTimeu, a mogu se kupiti i proizvodi za kucnu njegu, kao sto je intezivni serum za sprecavanje rasta dlaka na licu i tijelu......meni ovo zvuci predobro a da bi bilo istinito...

Pitanje je je li ovo netko probao, ili bar cuo za nekoga tko je zadovoljan rezultatima? Joj da bar djeluje, ja bi bila najsretnija zena na svijetu
nialy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 18:54   #34
Bila su dva proizvoda koja su se jedno vrijeme reklamirala po televiziji. Ultra Hair Away i Kalo. Ovaj Kalo sam vidjela prije 3-4 godine u nekoj ljekarni i mislim da je koštalo oko 300-400kn. Ženska mi je rekla da je fakat ok...

Evo našla sam nešto o tome:

Ultra Hair Away i Kalo
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 19:39   #35
uzela sam nedavno oriflameov roll-on za usporavanje dlacica. kao roll-on je ok, a mogu reci da mi je malo sporije, ne mogu tocno reci kad sam se zadnji put brijala...
kiksica000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 09:35   #36
Eh i mene zanima onaj Johnsonov losion navodno sa sojom ili cim je vec unutra. Lijencina sam grozna sto se tice depilacije (makar koristim samo zilet) i bash bi mi tako nesto dobro doslo. A od avona nemam ni kak ni gdje ni sto narucivat
Minne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 18:12   #37
Quote:
pink_cat kaže: Pogledaj post
naišla sam na novi avonov proizvod koji bi kao trebao smanjiti/zaustaviti rast dlačica. hm, hm meni to izgleda totalno neuvjerljivo. sumnjam da proizvod koji košta manje od 50 kn to može, ja sumnjam da to mogu i puno skuplji proizvodi. da li je neko to probao ili nešto slično tome?
Ko želi imati proizvode kojima se nešto usporava?
Meni je to nekako neprirodno i ne bih uopće htjela takve proizvode na sebi!
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 18:52   #38
Quote:
hyperactive_anki kaže: Pogledaj post
Ko želi imati proizvode kojima se nešto usporava?
Meni je to nekako neprirodno i ne bih uopće htjela takve proizvode na sebi!
Vjeruj mi, bi da imaš dlaka ko ja!
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 14:36   #39
Quote:
hyperactive_anki kaže: Pogledaj post
Ko želi imati proizvode kojima se nešto usporava?
Meni je to nekako neprirodno i ne bih uopće htjela takve proizvode na sebi!
isto kao sto je i farba za kosu neprirodna, kao sto je sminka (a mogu se kladiti da bar maskaru koristis), kao sto su sve kreme ne prirodne, kao sto je brijanje ne prirodno, kao sto su tablete ne prirodne. Ajmo onda sve biti dlakave i radati hrpetinu djece i smrdjeti, jer ipak je sapun ne prirodan!
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 18:44   #40
Ne koristim farbe, ali maskaru da (got me there)
ali nekako mi se čini da sve ono što potiče (npr. gutanje tableta - vitamina) ili poboljšava nešto ili čini ljepšom bez nekih neprirodnih stvari - je ok....
ali usporavanje... ne znam... meni je to malo scary.

a možda zato što nemam problema s dlakama
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.