Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2012., 09:26   #1
kako se oblačit ljeti?????

bok, imam problem.
Volim se oblačit malo atraktivnije ( minice, kratke hlačice i štikle), ali problem je šta živim u maloj sredini i neznam jeli to neukusno.
Npr. volim svaki dan nosit štikle ( 10cm), minice jedino nosim vikendom, a kratke hlačice bi nosila svaki dan.
Jeli izazivanje ako nosim štikle radnim danima u kombinaciji s vrućim hlačicama, jer imam osjećaj da uvijek bulje.
Zgodna sam i volim se ljepo obući, nevolim izazivat.
Jeli ovo previše za mali grad??????
colombiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 09:47   #2
Zašto bi nosila svaki dan štikle, onako bez razloga i povoda? Niti je praktično niti interesanto vidjeti curu običnim radnim danom kako ide u dućan ili kod frendice u štiklama od deset centimetara. Po meni, sasvim nepotrebno. Definitivno casual izdanje. Vikend i izlasci su naravno druga priča. But that's just me! Muško stajalište!
__________________
Bože, sad kada si uzeo Tošu, možemo li dobiti Hendrixa nazad!
*floyd* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 10:06   #3
Ako se ti osjećaš ugodno u toj odjeći onda se nastavi oblačit i dalje tako. Teško je reć da li izgledaš neukusno ili ne. Na nekome kombinacije štikli i minice izgleda super, a netko izgleda ''ajme mila majko je li se ona pogledala u ogledalo''. A sve ovisi i imaš li mjeru. Naprimjer ovo dolje mi izgleda skroz u redu.



__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 11:26   #4
Quote:
*floyd* kaže: Pogledaj post
Zašto bi nosila svaki dan štikle, onako bez razloga i povoda? Niti je praktično niti interesanto vidjeti curu običnim radnim danom kako ide u dućan ili kod frendice u štiklama od deset centimetara. Po meni, sasvim nepotrebno. Definitivno casual izdanje. Vikend i izlasci su naravno druga priča. But that's just me! Muško stajalište!
slazem se
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 11:41   #5
Nisam konzerva , ali moram reći da se danas žene oblače kao da idu raditi na ugao ulice. Bez uvrede , ali sve je na izvolite...sve usko....sise , guzice..
Gdje je nestala magija...neizvjesnost..decentnost ?!
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 11:46   #6
Quote:
lovely_one kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala magija...neizvjesnost..decentnost ?!
kak se ono veli " nekad je trebalo maknuti gaće ako si htio vidjeti guzu, a danas moraš maknuti guzu da vidiš gaće!"
The Angel of Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 11:50   #7
^^^^
Baš tako. Vidim ja neki dan neku žensku u gradu...vjerojatno radi u uredu ili nešto...žuri ulicom u uskoj suknji , uskoj majici i kaputiću i štiklama oko 15 cm. A jedva hoda , samo što nije pala na nos. Neukusno.
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 13:32   #8
Neovisno o veličini grada, meni je prilično neukusno kombinirati štikle s kratkim hlačama i jako kratkim minicama
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 14:09   #9
pobogu,izbaci štikle iz svih dnevnih casual kombinacija.

liti je sasvim normalno nosit po danu kratke gaće i minice.al na japanke.na štikle ne,osim ako ne želiš izgledat ka kurvetina.il kako se to po novom kaže "atraktivno".

noć je već drugo,tu su štikle i jača šminka poželjne pa ako već patiš za tim da svi bulje u tebe i smatraju te sexy komadom ostavi to ipak za noć.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 14:23   #10
Sve ovisi o tome kakvi su komadi koji nosiš i kako to kombiniraš. Stavi neku sliku neke svoje tipične kombinacije pa će biti lakše reći.

Netko može obući traperice i majicu pa da to izgleda neukusnu, da je sve broj premalo, da sise kipe iz grudnjaka, špek iz hlaća, da izviruju tange i guzica kad se sjedne i sl.
A opet, neke hlačice visokog struka koje lepršavo padaju do sredine bedara, prikladna majica ili košuljica i platformice neće izgledati vulgarno. Naravno, ovisi i kakve si građe.

Ali najbolje bi bilo da staviš neke kombinacije koje su najsličnije onome što ti nosiš.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 09:22   #11
uglavnom, nikad neizbacivam sise, a minice oblacim samo vikendom. Kratke hlacice jedino vikendom s stiklama, a radnim danom u japankama ili sandalama od 3 cm. Stikle svaki drugi dan na jeans gace, ali uglavnom nista neotkrivam. jedino vikend izazovnije, ali i onda idem vanka s deckom. Jel smatrate neprimjerenim ako idem vikendom vanka u minici bez momka? Imam 22 godine i ovo mi je prva ozbiljna veza pa neznam kako se ponjeti u tim situacijama
pomozite
colombiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 10:12   #12
Šta će ti momak diktirati kako ćeš se obući??
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 10:29   #13
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Neovisno o veličini grada, meni je prilično neukusno kombinirati štikle s kratkim hlačama i jako kratkim minicama
ajme i meni
minica ili šorc u kombinaciji sa štiklama mi je stvarno predroljasto

ajde ako je neka special occasion, svadba simo tamo pa oke, može proći

ali za svaki dan ne ne i ne
stavi minicu ali stavi dole neke ravne šuze- potpuno druga priča
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 10:36   #14
kako, KAKO????????????


__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 10:53   #15
nemoj krivo shvatiti, ne podcjenjujem ni u kojem slučaju, ali me zanima..

jesi'l konobarica možda ..mislim, kakav je to posao na kojem možeš biti u štiklama i kratkim 'lačama
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:36   #16
Quote:
colombiana kaže: Pogledaj post
bok, imam problem.
Volim se oblačit malo atraktivnije ( minice, kratke hlačice i štikle), ali problem je šta živim u maloj sredini i neznam jeli to neukusno.
Npr. volim svaki dan nosit štikle ( 10cm), minice jedino nosim vikendom, a kratke hlačice bi nosila svaki dan.
Jeli izazivanje ako nosim štikle radnim danima u kombinaciji s vrućim hlačicama, jer imam osjećaj da uvijek bulje.
Zgodna sam i volim se ljepo obući, nevolim izazivat.
Jeli ovo previše za mali grad??????
je previše je...
bila i konobarica kao što je pitala jedna tu...
osjećaj da drugi bulje te nevara...vjerujem da bulje...

sve što si nabrojala nebih nosila radnim danom (ok predvečer, al ne i a posao)
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:42   #17
kažeš da živiš u malom gradu
bez obzira na to neukusno je u po dana hodati u minici i štiklama od deset centimetara
ukoliko navečer izlaziš vani, u minici s deset centimetara štikle i topiću , a da ne izlaziš na plažu možeš očekivati da ti se upucava vrsta muškaraca za koju nisam sigurna da želiš da ti se upucavaju
lijepo i atraktivno možeš izgledati i bez toga da izgledaš jeftino
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:42   #18
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
kako, KAKO????????????


dal je ovo išlo mene ili
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:53   #19
Quote:
colombiana kaže: Pogledaj post
uglavnom, nikad neizbacivam sise, a minice oblacim samo vikendom. Kratke hlacice jedino vikendom s stiklama, a radnim danom u japankama ili sandalama od 3 cm. Stikle svaki drugi dan na jeans gace, ali uglavnom nista neotkrivam. jedino vikend izazovnije, ali i onda idem vanka s deckom. Jel smatrate neprimjerenim ako idem vikendom vanka u minici bez momka? Imam 22 godine i ovo mi je prva ozbiljna veza pa neznam kako se ponjeti u tim situacijama
pomozite
gore sam krivo shvacena, ovako se oblacim.
Neradim vec studiram.
Radnim danom jedino stikle na jeans gace.
colombiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 12:11   #20
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
kažeš da živiš u malom gradu
bez obzira na to neukusno je u po dana hodati u minici i štiklama od deset centimetara
ako si u malom gradu, mislim da je to neukusno na²
kaj je, je ..ne možeš hodati okolo kao da te voda donijela



Quote:
ukoliko navečer izlaziš vani, u minici s deset centimetara štikle i topiću , a da ne izlaziš na plažu možeš očekivati da ti se upucava vrsta muškaraca za koju nisam sigurna da želiš da ti se upucavaju
ne želiš valjda da te smataju drolijom? ..i tak ideš na faks ..još će reći da ocjenu zaradiš dekolteom i dopičnjacima
ne kažem ti ovo zlobno, nego, čak ni u zagrebu nisam vidjela ženske koje se voze po tramu u štiklama i kratkim hlačama i topiću

mislim, ja imam svoju viziju toga kaj si ti rekla.
i nije mi vizija ovakva ..ili ovakva

nego više ovo

sad' ti reci koji je tvoj stil



Quote:
lijepo i atraktivno možeš izgledati i bez toga da izgledaš jeftino

to ti je do samopouzdanja
i ovo kaj je cura rekla je živa istina.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.