Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2013., 20:04   #41
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Puno ti je t.Mlad si jos nek ti max.bude deset za jednu ruku,a 20 za sipku.Pretjerao si i sa ponavljanjima kad te prode lakat dat cu ti jedan full body program.
Pa mozes mi ga odma dati...briga me neka boli ,ja cu trenirati i proće me možda,jer ovo nigde nevodi,što ja više čekam,sve me više boli!
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 21:35   #42
Nemoj mozes si zeznut lakat za cijeli zivot.Nek ti doktor to sredi ako ne moze on odi kod kiroprakticara pa ako on zna.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 20:28   #43
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Nemoj mozes si zeznut lakat za cijeli zivot.Nek ti doktor to sredi ako ne moze on odi kod kiroprakticara pa ako on zna.
Oticu u petak kod doktora,pa cu viditi sta mi moze pomoci!Neznam za kirporaktiracara u Osijeku ili blizini,i jel to pokriva zdravstveno?Ako ne kolike su cene?Mazem si lakat sa Fastum gelom,a probacu onako mazat tetive lakta sa ledom dok ne pocrveni,pa onda pod vruću vodu,da bolje procirkuliše,to sam čitao da valja..
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 21:27   #44
Cirkulaciju ti potice toplo hladno s vodom.Ali strpi se dok ne sredis lakat.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 22:22   #45
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Cirkulaciju ti potice toplo hladno s vodom.Ali strpi se dok ne sredis lakat.
Pa znam,ali nije mi jasno,šta tu imam srediti,kažu da je sve uredu,znači kosti,hrskavica,sve odlično.Onda su 100% tetive,a jel se to moze oporavit?Tj.valda nece ovako ostat sjeb**o do kraja
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:51   #46
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Cirkulaciju ti potice toplo hladno s vodom.Ali strpi se dok ne sredis lakat.
Nego jel bi smetalo šta treniranje takvog sporta?MMA ili kickbox?Jel bi mogao još gore napraviti s laktovima ili?Ugl.bi nosio steznik
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 16:16   #47
A bi nemoj ici preko doktora.Pitaj njega.Ko sam ja da gazim po njegovim savjetima,on je studirao pet godina da bi postao doktor i da se ja sad pacam u to.Pitaj na zdravlju tamo ima doktora
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 16:52   #48
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
....

Ali prije svega pogledaj mirkove tikove,muhamed alija i razmisli zelis li tako zivjeti nakon prestanka bavljenja boksom.
Ti želiš čovjeku reć da se ne bavi boksom jer bi mogo bit bolestan ko Ali ili imat tikove ko MIrko? To nema veze se mozgom... Kolko sam shvatio čojek se želi baviti rekreativno a kako drugo po tvojoj logici treba zabranit bavljenje boksom jer su posljedice kakve jesu..
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 22:46   #49
Pa da.....tako ispadne...onda ni kickbox nije nista manje opasan,a jos razmisljam,a i imam vremena jos jer mrsam pa cu vidit na sta cu se upisat,ja sam ovde postavio ,za nekog ko se bolje razume da mi predlozi u cemu bi bio dobar,
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 14:52   #50
Quote:
samjednopitanje kaže: Pogledaj post
Ti želiš čovjeku reć da se ne bavi boksom jer bi mogo bit bolestan ko Ali ili imat tikove ko MIrko? To nema veze se mozgom... Kolko sam shvatio čojek se želi baviti rekreativno a kako drugo po tvojoj logici treba zabranit bavljenje boksom jer su posljedice kakve jesu..
Ne govorim mu mogu posljedice bavljenja boksom i kickboksom.

SF90X morat ces sam viditi u cemu si dobar.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 08:24   #51
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Ne govorim mu mogu posljedice bavljenja boksom i kickboksom.

SF90X morat ces sam viditi u cemu si dobar.
A,strašno,nemogu verovat!Planiram se upisat na mma ,i na fizičkom od fudbala me koleno počne boliti!Sad nemogu trčati,skakati vec nedelju dana!Boli me desno koleno desno od patele,ali nemogu tacno odrediti bol!Najvise me boli dok sedim i onda butina do kolena mi bude na fotelji,pa kad dizem koleno gore sve mi nesto mrvi ,kvrcka i boli jako!Ne otice mi,ali izluđuje me,taman mi lakat bude bolje i sada ovo...:X....strašno!
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 23:30   #52
upiši se na taekwondo, explozivni treningzi će ti skinit kile za 2 mjeseca ćeš past na 90 kila...a druga stvar taekwondo je superioran u nožnim tehnikama ako budeš dalje išao na kickboxing ili mma bit ćeš u prednosti jer se u kick boxingu koriste samo 2-3 nožna udarca
IpMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 08:57   #53
Quote:
IpMan kaže: Pogledaj post
upiši se na taekwondo, explozivni treningzi će ti skinit kile za 2 mjeseca ćeš past na 90 kila...a druga stvar taekwondo je superioran u nožnim tehnikama ako budeš dalje išao na kickboxing ili mma bit ćeš u prednosti jer se u kick boxingu koriste samo 2-3 nožna udarca
Kolega mi trenira tkd i neznam,moram resiti taj problem sa kolenima,a tkd se sve radi nogama pa bi tu verovatno bio ogranicen na neki nacin.A prica mi da se tu mora biti rastezljiv ko guma i teško bi to meni išlo..:x..!
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 14:16   #54
ti trebaš samo imati volju... u tkd se NE radi sve s nogama, imaš samoobrane, tehnike ruke i noge, borba , forme, imaš bacanja i arm lock, neke osnovne grapling tehnike.Najveći problem je naći dobar klub koji sve to primjenjuje u praksi, danas po tkd klubovima samo peru pare od klinaca, a originalni sistem trening se davno izgubio.

Najbitnije ti je doći u klub i tražiti od trenera da ti pokaže neke udarce, nemoj past u ruke nekim fejkerima kao što sam ja kad sam bio plavi pojas
IpMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 14:38   #55
Ip Man, što mislite o Sopotu? Nećaci mi idu tamo, čini mi se da treneri znaju što rade, ali nisam vidio grapling i bacanja. Dobro možda to početnici i ne rade
kung fu deda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 12:47   #56
znam ja to sve,ali nikada me iskreno nije privlačio tkd,tako da prije na ovo,sad je zeznuto vreme i sada prestaju treninzi zbog raspusta,ali ako ne uspem sada se upisati onda u9.mesecu sigurno,taman imam vremena da se oblikujem
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 17:08   #57
Ma nije ti TKD za samoobranu.Mozda ITF je ali WTF nije.Ti si tezak za taekwando i samo bi te kolina jos vise bolila.Probaj skiniti kilazu pa te mozda kolino prode ali kod doktora obavezno.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 18:04   #58
Znam,ali nije me nikad ni privlačio,mma mi se najvise sviđa,i hteo sam se otici upisati,ali eto kolena me pocela boliti.Skidam kile,ali nista ne ide preko noci,bio sam kod doktora,rekla mi je da idem na dijetu,da mazem nekim kremama protiv bolova,i da mogu pit onaj elasti joint,nadam se da ce pomoci
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 21:05   #59
Ne jedi kruv ni tjesteninu i vjezbaj i sve ce se to skinuti
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 19:38   #60
Hoću,trudim se i na dobrom sam putu nadam se....jedem hranu s puno proteina da ne gubim mišićnu masu,vežbam koliko mogu jer ta me kolena zezaju,jedino mi ostaje nadati se da ce me prestati kada dođem na normalnu kilazu tj.kada skinem jedno 15.kg
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.