Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2007., 20:40   #21
Mi smo saznali u 22tjednu, kad me je moja doktorica poslala kod drugog ginekologa koji ima 3D ultrazvuk i da vidi jel sa baby sve OK...
Do tada nam nije mogla ona reci posto se uvijek sakrivala beba,pa sam ja mislila da je curica (stidna )
Meni je bilo svejedno,tako da ja nisam pitala nego dragi,on je htjeo da zna...
Ali ja ga plasim sa slucajevima , kao sto je magg rekla, kazu decko a ono curica...
On je reko, prvo bih se radovao a onda bi isao doktora
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 22:07   #22
U 33. tjednu na UZV decko, u 38. tjednu pokaze UZV da je cura - rodio se decko
__________________
Mala pahulja Robert
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 22:21   #23
moj je soktor izgleda bio siguran da je dečko prije nego li me je upitao je li želim znati spol.. i onda mi je još dva puta poslije tražio dobar položaj da mi pokaže.. a moj frajer ko pravo muško raširio nogice i boli ga briga tko ga gleda.. jest me bilo stid
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 22:46   #24
Quote:
Cuska Frntifljuska kaže: Pogledaj post
No, pa kaj ak i bu! I za curu je dobro da u zivotu ima muda

Je, glavno je da su mali pajceki zdravi, sto god da su, ali taaak se veselim kad cu znati, pa da si mogu vizualizirati tocnije bebeka

Pa nije bed ak bu cura! Ak ne bu prvo žensko, onda bude drugo
Nego mi kupili dosta tog plavog, a ništ rozog
I možda bi mi bil mali šok na porodu...očekuješ pišonju, a dobiješ pišolinku
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 08:17   #25
Mi smo saznali sa nekih 2.5 mjeseca ali smo mudro sutili jedno vrijeme dok se ne ispostavi da je to TO
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:08   #26
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Nego mi kupili dosta tog plavog, a ništ rozog
I možda bi mi bil mali šok na porodu...očekuješ pišonju, a dobiješ pišolinku
Baš sam jučer kupila kulj rozi kompletić za izlazak iz bolnice, ali još neću skinuti etiketu u slučaju da bude muško (događalo se) pa da pošaljem nekoga da zamijeni
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:47   #27
U 34 tjednu do tada se bebac nije dao slikat.
Mi nemamo niš rozo i odlucili smo da joj nikaj rozo necemo kupit.
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:08   #28
To sam i ja odlučila... Ali kad vidiš te male, sitne, divne stvarčice jednostavno nemreš odoljeti
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:56   #29
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
To sam i ja odlučila... Ali kad vidiš te male, sitne, divne stvarčice jednostavno nemreš odoljeti
zato sam ja i željela curicu, da je mogu ušminkavati
al budem i dečkića onak frajerski...
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:44   #30
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
da je mogu ušminkavati .
Od ovoga, bjezimo ko ludi, mi odlucili da necemo radit lutku od nje. Svi su nas napali pa kaj necete rozo blablabla, pogotovo svekrva. Kao, kad dođe kod nje, ona ce nju obuc kak ona bude htjela. Samo morat cemo je razocarat, jednom je tak obuce, i napravi lutku od nje bit ce svega.
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:52   #31
Nema ni kod nas ušminkavanja... bio dečko ili curica.
Ja muku mučim naći majičicu za bebolina sa tiskom Iron Maiden, Hard rock itd, a MM pokušava nabavit motorističku jaknu beba size - hmmmm -možda je to ipak ušminkavanje
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:55   #32
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Nema ni kod nas ušminkavanja... bio dečko ili curica.
Ja muku mučim naći majičicu za bebolina sa tiskom Iron Maiden, Hard rock itd, a MM pokušava nabavit motorističku jaknu beba size - hmmmm -možda je to ipak ušminkavanje
e nevjerujem

Mi isto trazili od Iron Maidena

sad cu ti ja stavit tu par linkova kaj smo mi nasli
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:57   #33
http://www.t-shirts.com/printed/defa...category=Music

No, kako stvari stoje, mislim da cemo mi vjerovatno skenirat omot s cedeja, i otfurat da nam prikelje na majcu. Jebiga, drukcije izgleda nece ici
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 10:49   #34
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Nema ni kod nas ušminkavanja... bio dečko ili curica.
Ja muku mučim naći majičicu za bebolina sa tiskom Iron Maiden, Hard rock itd, a MM pokušava nabavit motorističku jaknu beba size - hmmmm -možda je to ipak ušminkavanje
Evo zeno ako ikad budes imala priliku odi na bike show u padovi ( ITALY) ima jedan paviljon sa takvim stvarima za djecu, roba da poludis,ja sam svom kupila jaknu, prava ludnica za 45 €...
u hr nema sanse da nadjes nesto takvo il probaj preko neta na www.e-bay.it
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 10:54   #35
Quote:
Cuska Frntifljuska kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Pitanje za uznapredovale trudnice i vec mamice...ne znam je li tema vec bila, ali ja nisam nasla..

Dakle, kada vam se prvi put na uzv-u mogao raspoznati spol djeteta, u kojem mjesecu trudnoce?
Mi smo saznali u 16 tjednu: musko,ali smo sutili i nikom nismo rekli,a ja sam mudro kupoval asve zuto zeleno,bijelo,nesto plavoga, ali moram reci da sam nasljedila robicu od sestricne( koja je imala curu) pa je moj bebac spavao i u rozim pidjamicama,i nema nikakvih nus pojava.....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 11:40   #36
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
To sam i ja odlučila... Ali kad vidiš te male, sitne, divne stvarčice jednostavno nemreš odoljeti
zato sam i ja kupila neke roza stvari, ipak su mi dva ginića rekla da je cura, ako bude muško bit će veselo za kupovanjem novih boja
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:30   #37
Nisam puno kupovala, jedva sam se suzdržavala u dućanu (jer ću dosta toga dobiti) ali sam htjela kupiti nešto kulj za izlazak iz bolnice
Terapija: više ne idem u dječje dućane
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 23:41   #38
Ja idem sljedeći petak kod doktorice, tad cu taman ući u 16. tjedan i nadam se da će se moći vidjeti spol!
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 09:26   #39
Sa 12 tjedana ginićka je rekla da joj se čini da je cura sa 16 tjedana je potvrdila i rodila se cura
Bub@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 09:33   #40
Quote:
Bub@ kaže: Pogledaj post
Sa 12 tjedana ginićka je rekla da joj se čini da je cura sa 16 tjedana je potvrdila i rodila se cura
Nemoj me zezat? Tak brzo se vidjelo da je curica? Onda se bebacica super namjestila za slikanje . Ja se nadam da ce se sa 22 tjedna kad idem na pregled, moje milo malo isto tako otvoreno pokazati, ali ako se ispostavi da je cura....dobro za mene, ja nisam nikakva shopppingholicarka ni rozo-manicarka, ali kad moja stara ko stampedo bizona odjeuri u najblizi ducan s robicom i baci se na haljinice, nek nas sve bog sacuva . Familija nam je puna deckica i svi su u niskom startu da napokon kupe nekaj tufnasto i roza...strahi
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.