Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2011., 21:51   #4081
uvijek i kažem, mada nekad ni ne trebam reć on to sam napravi jer me već jako dobro pozna!
da ja se sama sebi često i ne sviđam kad se pogledam u ogledalo al znam da sam njemu predivna... nisam debela debela, al ono bucka kak bi se reklo jel radim na tome da to promjenim al nije lako da...
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 21:53   #4082
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
uvijek i kažem, mada nekad ni ne trebam reć on to sam napravi jer me već jako dobro pozna!
da ja se sama sebi često i ne sviđam kad se pogledam u ogledalo al znam da sam njemu predivna... nisam debela debela, al ono bucka kak bi se reklo jel radim na tome da to promjenim al nije lako da...
joj daj molim te.

sigurno ne bi bio s tobom da mu se ne svidas. ne kuzim uopce cemu ta nesigurnost. vjeruj mi da je dosad vidio sve tvoje nedostatke. mozete ici samo na bolje. majke mi.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 21:55   #4083
pa ne kažem da on smanji svijelo jer da me ne vidi, nego zna da meni tak bolje paše
da i nekad se ljuti, hoće me gledat po svijetlu haha
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 21:55   #4084
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
njega jako smeta šta sam sramežljiva i skoro da uopće nemam samopouzdanja i strah me da vidi moje tjelesne nedostatke i rekao je..
kao što su već spomenuli, to sa manjkom samopouzdanja je ključ svega.. znam jer sam i sama teška kompleksašica. moj savjet je (pretpostavljam da će me popljuvat zbog ovog) da se nekako natjeraš na taj prvi put (i zbog njega oću reć ''vas'' i još više zbog sebe).. znam znam, lakše reć nego učinit ali druge zapravo nema. nitko od nas ovdje nema čarobnu formulu za rješavanje straha. a seks ima fantastičnu moć podizanja samopouzdanja i raspoloženja i dam se kladit da ćeš se osjećat preporođeno nakon što to konačno zbaviš (+ smijat ćeš se sama sebi što si radila tolku frku oko svega). zez je u tome što je to novostečeno afer seks samopouzdanje kratkog vijeka trajanja i što će se kompleksašica u tebi opet vratiti i zagorčavati ti život (meni ga zagorčava na mnogim područjima pored onog seksualnog). tak da nakon što obaviš taj prvi put, poradi na podizanju samopouzdanja i otkrivanju uzroka njegovog manjka. that is ak si ''kompleks slučaj'' ko ja.. ne znam, možda se varam, možda si samo malo sramežljiva i uplašena.
jutarnji amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 21:58   #4085
Ok, idemo se vratiti na bit teme, sve ostalo može na možda.. Psihologiju.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:03   #4086
Ja bi ti preporučila upravo obrnuto od ovog što ti kaže jutarnji amater. Mislim da se ne bi smjela upuštat u sex dok god ti nisi sretna i zadovoljna (barem više zadovoljna nego nezadovoljna) sama sa sobom i sa svojim partnerom. Nego opet ja s pitanjima. Jel ti uopće želiš spavat s njim? Ne mislim sd na ono tipa bio bi red, dugo smo skupa, pa on to želi, pa ja sam nezadovoljna sa sobom, strah me trudnoće...nego da li ti to stvarno istinski želiš.
shelobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:05   #4087
shelobe, da želim! obožavam ga i želim to!
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:07   #4088
Quote:
mali anđeo kaže: Pogledaj post
da..kad smo već kod toga..
Šta je najsigurnije i najbolje? A da nemoram poslije mučit samu sebe dali sam trudna ili ne..
Najbolje je, izgleda, da ti ne spavaš sa njim još neko vreme, dok ne naučiš neke NORMALNE stvari, bar što se sex-a tiče...
deki975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:10   #4089
Quote:
shelobe kaže: Pogledaj post
Mislim da se ne bi smjela upuštat u sex dok god ti nisi sretna i zadovoljna (barem više zadovoljna nego nezadovoljna) sama sa sobom i sa svojim partnerom.
budimo iskreni lakše je poseksat se (pa makar i prvi put) nego nabildat samopouzdanje (kad ga nemaš).. nekad se jednostavno treba bacit u vatru i prestat tolko analizirat + opet ponavljam: seks diže samopouzdanje (pa makar privremeno)

+ još nešto.. nezadovoljstvo velikim dijelom proizlazi iz tog straha od seksa tak da je sve skupa vrtnja u krug
jutarnji amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:11   #4090
Onda curo moja, šta da ti kažem, kupi kondome i baci se na posao prvi mjesec će ti biti najteži za čekanje menzisa a kad dođe kad vidiš da je sve ok neš se skidat s dečka uopće
shelobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:14   #4091
meni i inaće menzis malko zna kasnit, jednom mi je kasnilo mjesec dana zbog stresa i bla bla pa smo se zajebavali al bi bilo panike da se seksamo haha! hvala vam na savjetima, ak se kaj sjetite slobodno pišite
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:16   #4092
Gle ja sam to napisala na temelju vlastitog iskustva, meni sex nije podigao samopouzdanje već mi ga je još srušio jer je bio s pogrešnim ljudima kad ja nisam bila spremna na to a samopouzdanje mi je tad bilo vrlo nisko, nekima možda pomogne, meni nije a mogu govoriti isključivo iz vlastitog iskustva.
shelobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:21   #4093
Quote:
shelobe kaže: Pogledaj post
Gle ja sam to napisala na temelju vlastitog iskustva
i ja.

a obzirom na njeno

Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
da želim! obožavam ga i želim to!
ne znam koji bi drugi savjet dala
jutarnji amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:28   #4094
ok je ako ona stvarno želi stupiti u odnose s njim zbog svojih želja i poriva, ali nije ok da to radi samo kako bi si podigla samopouzdanje jer to nije pravilan i dugoročno gledano koristan način da ga podigne. Može se desiti da ona jednog dana pomisli kad se sexam osjećam se super pa ajmo onda s kim stignem glavno da se ja bolje osjećam...i šta onda cura postane seoski bicikl...napisah može se desiti (znam više nego dovoljno takvih primjera) a i ne mora. Bolje za nju bi bilo da naprosto poradi sama na sebi, ako treba nek stane pred ogledalo i sama sebi govori da je lijepa ili neka se učlani u teretanu, prouči pravilnu prehranu i na taj način riješi ono što je smeta. Al nemojmo više u offtopic, pobrat ćemo kartone.
shelobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:30   #4095
seks je za mene big step! je inaće nisam sklona nekim avanturama (ne mislim na seks ili drpanje, nego općenito) nisam pustolov. zato je ovo za mene big deal. razumite me ako možete
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:35   #4096
Razumijem te i meni je i zbog toga sam ti napisala sve što jesam. Ovdje je najvažnije da se ti želiš upustiti u to zato jer ti to želiš i smatraš da imaš pravu osobu kraj sebe za to, to ti i pokušavam reći. Sex bi po meni trebao u svakoj vezi biti big step, a ne nešto banalno zato sam te i pitala da li ti to stvarno želiš. S dečkom otvoreno, lijepo i smireno porazgovaraj o strahu od trudnoće tako da i on zna o čemu je točno stvar, Sve u svemu, nadam se da ćeš se riješiti straha i da ćeš na pravilan način podić samopouzdanje.
shelobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:38   #4097
shelobe, hvala ti! svakako ću porazgovarat s njim i nadam se uskoro riješit problem samopouzdanja. jer nikome od mojih bližnjih nije jasno zašto sam toliko nesigurna u sebe!
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 01:02   #4098
Stop, stop, stop....
Još jedan glas za psihoanalizu.

Cura je ovlaš navela dvije bitne stvari:
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
dosta me ljudi već povrijedilo i stvarno se jako teško mogu opustit
moj stari koji mi je to utuvio u glavu i zapravo on misli da sa svakim seksom dolazi i trudnoći i mislim da je on velikim djelom zaslužan za to da se toga bojim.
Curo, tebi bi prvo i najprije pomogao psiholog. Prvo moraš posložiti puzzle u glavi. Ti si još kilometrima daleko od seksa.
Nakon uspješne psihoterapije ćeš moći uspješno krenuti dalje.
Ako ti ovo nešto govori, super. Ako ne, onda ništa. Piči po svom.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 13:12   #4099
šljivo, kad bi svi zbog svakog problema išli psihologu oni bi bili najsretniji, srećom to nije tako! zato postoje forumi gdje možeš reć svoje muke i probleme i gdje postoje ljudi sa sličnim iskustvima i koji mogu dat koristan savjet, a ne te odma uputit psihologu
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 18:26   #4100
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
šljivo, kad bi svi zbog svakog problema išli psihologu oni bi bili najsretniji, srećom to nije tako! zato postoje forumi gdje možeš reć svoje muke i probleme i gdje postoje ljudi sa sličnim iskustvima i koji mogu dat koristan savjet, a ne te odma uputit psihologu
nije forum mjesto gdje se riješavaju vlastiti problemi, samo mjesto gdje se saznaje tuđe mišljenje o problemu, a samo sama osoba može pomoći sama sebi.

A sada više dosta chata na ovoj temi, pitanje postavljeno kvazi dobilo odgovor, a za chat imate temu tog imena.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger