Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2012., 20:28   #4721
Upravo izašla iz kupaonice i bacila upravo ispražnjenu ambalažu:
Palmolive Thermal spa Mineral massage gel za tuširanje - o.k. pilingira, ali malo isušuje. Ima još puno piling gelova koje nisam isprobala tako da....
Oriflame Silk & Smooth gel za brijanje (moj je bio još u staroj ambalaži) Ne znam otkuda mi snaga volje za to potrošiti do kraja. O.k. miriši i o.k. je za brijanje, ali mi je bio sav neki ljigav i bježao s prstiju pri pokušajima nanošenja.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 20:42   #4722
Balea krema nakon depilacije- kombiniram ju s baby puderom i kremom od nevena, ok je i vjerojatno opet kupujem
Garnier maska za lice (zagrijavajuća)- zalihe pripremljene
Aveo odstranjivač laka (berry)- kupujem novi već sutra
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 20:58   #4723
Essence 2in1 hand&nail balm - prosječno, odlično miriše, hidratizira, ne isušuje, ali nije da bogzna što nahrani ono da je dovoljno jednom dnevno namazat ruke s njom



Alverde okoloočna od nevena
- ok, meni je bitno da stavljam nešto prevencije radi (bore još nemam, podočnjake ne rješava), ova kremica hidratizira, dobra podloga za korektor..možda nekad opet kupim, sad sam načela neku od Balee
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 23:16   #4724
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
potpisujem ovo za Burjois peeling - ni meni apsolutno ne radi ništa, još mi i totalno suprotno onome što bi peeling trebao raditi redovito nakon korištenja uzrokuje par mitesera, ali se nekako ne mogu natjerati da ga bacim.
Shvaćam, takva sam i ja, upravo se mučim s urea okoloočnom, ne valja mi, ne mogu je baciti, sad tražim žrtvu da je nekome uvalim
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 08:50   #4725
Nivea gel tuš s borovnicom - dobar ali ništa posebno. Neću ga više kupovati
Becutan kremica - nova već na noćnom ormariću
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:10   #4726
Gelovi za tuširanje: kava od YR, Balea juicy le i Fa kokos-sva tri odlična, vjerujem da ću ih i dalje kupovati i koristiti
Olay tonik - odličan, sigurno ga opet kupim!
Elmex - nova kupljena!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 08:01   #4727
Avon Anew Rejuvenate Night Revitalizing Cream - uzela onaj paket s mini pakiranjima od 15ml (noćna, dnevna, okoloočna krema i gel za umivanje). Za sada sam samo ovu noćnu potrošila (ostalo nisam ni stigla isprobati). Čini mi se o.k., dobro mi je koža reagirala i čini mi se da malo bolje izgleda. Bolje = svježije, zdravije i pročišćenije.

Afrodita Cecropija anticelulitni gel (još ona stara verzija). Ne znam... mažem ja to da umirim savijest, ali "neprijatelj" je još uvijek tu. Ali za to ne krivim nedjelovanje kremica, nego svoj stil života.

Maybelline Affinitone Mineral tekući puder - standardno dobar. Nijansa 30 Sand je kao izmišljena za mene i zato mu se uvijek vraćam.


Za sve vrijedi isto - vjerojatno će opet nekad doći na red, ali za sada nema šopinga. Treba isprazniti "špajzu" za kozmetiku prije sljedećih kupovina.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:40   #4728
OPI I´ll take the cake - boja u bočici je super, ali treba 4 sloja da se postigne ta boja na noktima, tako da ga više neću kupovat

L´LERBOLARIO legni frutatti krema za tijelo (od kruške) - niš posebno, jedva sam čekala da ga potrošim

L´loccitane karite krema za ruke - traje dosta dugo, ali mislim da se za tu cijenu mogu kupiti puno bolje kreme za ruke (npr Avene cold krema)
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 14:47   #4729
Caudalie termalna voda od grožđa - jako dobra
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 19:29   #4730
Essence 50's Fever LE rumenilo - ne mogu vjerovati da sam ga potrošila do zadnje mrvice
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 20:25   #4731
- Balea Med krema za ruke - dobra, kupit ću opet;
- Oriflame krema za ruke jagode i šlag - očekivala sam bolji miris, ali nije loša, sve u svemu:
- Balea Med mlijeko za čišćenje lica - odlično, kupujem opet;
- Elizabeth Arden Visible Difference krema za lice - odlična, ovo mi je druga, kupujem opet;
- RoC Wrinke Corrextion noćna krema za lice - odlična;
- Body Shop gel za tuširanje smokva i ružmarin - kada sam ga prvi put probala, mislila sam da ću povratiti od odvratnog mirisa i već sam se vidjela kako bacam punu bočicu. Ali dala sam mu još jednu šansu i već od tog drugog korištenja mi je najdraži gel. Sad mi tako paše taj neslatkasti, nego malo jači i opori miris, a i sama tekstura gela je dobra. Sigurno kupujem opet.
- YR gel za tuširanje nar - OK, ništa specijalno, ali dobar je, vjerojatno opet kupim;
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 09:45   #4732


ulje je samo po sebi ništa posebno, niti smrdi nit miriše. Ja sam ga koristila u kombinaciji sa Niveinim mlijekom za tuširanje, ta kombinacija i nije toliko loša
ali definitivno ga ne bi kupila, ovaj sam dobila kao neki poklončić prilikom kupovine
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 11:23   #4733
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
L´LERBOLARIO legni frutatti krema za tijelo (od kruške) - niš posebno, jedva sam čekala da ga potrošim
meni je ta linija bila jako zanimljiva, dobila sam tester gela za tuširanje ali... meni to bazdi na sprej protiv komaraca, ne mogu si pomoć
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:06   #4734


balzam za usne maslina/čajevac

bio je jako dobar, dosta dugo je potrajao i stvarno nemam zamjerke ali neću opet kupit. nemojte me pitat zašto jer ne znam
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:27   #4735
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
meni je ta linija bila jako zanimljiva, dobila sam tester gela za tuširanje ali... meni to bazdi na sprej protiv komaraca, ne mogu si pomoć
nisam probala gel za tuširanje,ali krema mi je bila ok, meni nije smrdila
ali zato gel za tuširanje od zelenog čaja... - toliko mi je bio gadan da sam se morala ponovo otuširat da isperem taj smrad
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:29   #4736
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post


balzam za usne maslina/čajevac

bio je jako dobar, dosta dugo je potrajao i stvarno nemam zamjerke ali neću opet kupit. nemojte me pitat zašto jer ne znam
vjerojatno zato jer ima ˝previše riba u moru˝, tj previše proizvoda koje treba probat, pa je šteta uvijek kupovat isti, jer iako je dobar - možda postoji bolji
ovo je moj razlog zašto rijetko kupujem jedan proizvod više puta
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 23:24   #4737
Unhappy



meni jedna od najboljih krema za lice Ikada!
baš mi je žao što su je povukli
osjećaj na licu, hidratacija i njega su bili savršeni, a ni miris nije zaostajao, te je dugo trajala.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 00:13   #4738
Rituals Sakura piling - odličan! Ovo mi je treće pakiranje i naravno - kupujem opet
Palmolive gel tuš od crne orhideje - dobar, ne isušuje ali neću ponovno kupovati jer gelove volim stalno druge imati
Work and body shop coconut mango mazalica - putno pakiranje. Odličan! Vjerojatno ću kupiti full size
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 00:36   #4739
OPI Ate Berries in the Canaries, predivna pink nijansa, koju sma evo supjela potrošiti u godinu dana, definitivno kupujem opet, odlična tekstura.

The Body Shop Shea Body Butter, meni fantastičan za vrlo suhu kožu, uvijek mu se iznova vraćam.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 18:08   #4740
zabica- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.