Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2012., 19:41   #1601
Imam dojam da u svakoj drugoj epizodi Hurem rađa...
Osobno mi Hurem ide fakat na živce, a i nije mi baš lijepa...
Glumica koja glumi Mahidervan mi je preljepa i iako ovdje nije baš dobar lik, malo mi ju je čak i žao...
Sulejman je simpa, ali isto previše su ga napravili ko neku dobricu....
Definitivno najzanimljiviji i najbolji su mi Hatidže i Ibrahim..., Jučerašnja epizoda je bila pre pre dobra, baš mi je drago zbog njih...
Bijela maca is offline  
Old 26.09.2012., 20:29   #1602
Sapunka crkel sam na Hurrem
inače ja nju doživljavam kao zajebaticu veliku, nemam pojma zašto al baš mi je moćna kad se ceri i provaljuje gluposti
čekamo novu epizodu, nadam se da neće biti dosadna.
temptations is offline  
Old 26.09.2012., 20:35   #1603
Arkadašlar, podsećam vas da postoje zasebni topici Meryem Uzerli, Halit Ergenç i Glumci iz serije „Sulejman Veličanstveni“ – zajednička tema.
Bhea is offline  
Old 26.09.2012., 22:02   #1604
Quote:
nera1987 kaže: Pogledaj post
Brate mili, sve si u pravu sto si rekla...posebno ovo za Huremku..
a njezin plan je da oni samo misle da je ona dobra a u biti je i dalje : E
I sto je najzalosnije nitko to ne kuzi osim meni jako drage Muhi : (

A nisam uspjela vidjeti sto je Muhi odg svojoj onoj sluzavki (ne mogu se sjetit imena) kad ju je pitala da ubije zmiju? : D

Kalfa se zaljubi u Ibru
:rolleyes bio je potreban samo njegov dodir rukom po licu :rofl
- Ma i Mahica dosla pameti, rekla je Gulsah(?) da se 'okani gluposti', da joj ne pada na pamet ubiti Hurem. Zenska naucila lekciju.

- Wow.. jedan dodir i Kalfa osvojena. Il' je ona laka zenska il' Ibrica ima super moci.

Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
... jel nekom još čudan njen grlati smijeh?..:horor..mene jeza prođe!!..a zasmije se uvijek kad ne očekivaš...iznenada...
...
Stol....s stolicama...Hatice buljila u stol, a pošto sam sekundu prije prebacila na neki drugi program , nisam zbrojila 2+2 zašto je ona gledala stol...i zašto je bila tužna za večerom s Ibrom...normalno , kad živim u društvu u kojem je taj isti prisutan bez čuđenja....tek kad je poslije Valida izjavila da ona to Hayir imat u svojoj kući,da ona voli ona srebrne poslužavnike i lotos-cvijet sjedenje....onda mi se upalila lampica i za Haticino čuđenje.....eto zašto ne valja prebacivat program :rofl ..ja jadna mislila da se HAtice uvrijedila što je Ibro izabrao stol bez nje :rofl

Hurem za stolom ( a i negdje drugdje ) samo jede, jede, jede rolleyes:...Suljo joj na travi guguče neku pjesmicu...a ona žvače li ga žvače...ne priustaje žvakat...
on priča o Vili, kosi..sutonu...recitira onim svojim dubokim glasom....a samo vidiš njenu razrogačenu facu i bradu koja skače gore , dolje....
...
NJušim novi par za spajanje....Cuker aaaaaa i gospa Daje!!..štajaznam, nekako su se počeli svi pospajavat, pa reko..što bi njih dvoje bili iznimka..baš su mi nak cakani ....
... ... Hvala ti sto si tu... post ti je LOL cijeli.

Cuker i Daje... zgodan par!

Quote:
freelanderr kaže: Pogledaj post
Novi Muste :flop Mrzim promjene u serijama :rolleyes
I meni je bzvz, onaj drugi je bio pravi slatkis, a nema ga vise...

Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma...wo3_r1_250.gif
no comment :no

ajde joj se probaj zamjerit ?:rofl
Ajme majcice!! Do suza si me dovela, gdje ovo iskopa?!

Quote:
Askić kaže: Pogledaj post
haha, predobar gif :rofl :cerek
A ima ih još puno..
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma...4k5wo3_250.gif ...

Kako je tu žena mršava.. :eek (to su najnoviji gifovi iz jednog fotošutinga).
Iako je slika malcice izduzena, Meryem izgleda stvarno dobro. Ovo je najbolje sto sam dosad vidjela od nje. I haljina joj lijepo stoji. Gledala sam neke slicice iz 6./7. mjeseca, nije mi djelovala mrsavije, ako se uspjela 'utanjiti' za tako kratko vrijeme - svaka cast!

Quote:
Bijela maca kaže: Pogledaj post
Imam dojam da u svakoj drugoj epizodi Hurem rađa...: )
Osobno mi Hurem ide fakat na živce, a i nije mi baš lijepa...
Glumica koja glumi Mahidervan mi je preljepa i iako ovdje nije baš dobar lik, malo mi ju je čak i žao...
Sulejman je simpa, ali isto previše su ga napravili ko neku dobricu....:rolleyes
Definitivno najzanimljiviji i najbolji su mi Hatidže i Ibrahim...:cerek , Jučerašnja epizoda je bila pre pre dobra, baš mi je drago zbog njih...: )
Toliko se trude prikazati ga dobricom da to na trenutke postaje smijesno. Sve se bojim da je real-Suli bio tako dobrocudan, kao i bilo koji drugi vojskovodja.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 26.09.2012., 22:24   #1605
propustih početak

jel se nekom pls da napisati kak je prošao susret Leleka i Hurem, nije nam se previše zahliknula, vidim ju, još je tu?

tnx
ejisa is offline  
Old 26.09.2012., 22:33   #1606
Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
propustih početak

jel se nekom pls da napisati kak je prošao susret Leleka i Hurem, nije nam se previše zahliknula, vidim ju, još je tu?

tnx
Canim, nisi propustila puno. Hurem se zakasljala, uznemirila (ostali to nisu skuzili ), 2-3 puta pogledala Leleka. Otisla u drugu prostoriju sa Hatice, prostrla se na pod, malko plakala. Hatice ju pita sto joj je, ova odgovara da je dobro. Kad se smirila, vratila se za stol.

Uglavnom, nije se odala, a Lelek se povukao, tj. Suli mu rekao da moze ici.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 26.09.2012., 22:49   #1607
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Canim, nisi propustila puno. Hurem se zakasljala, uznemirila (ostali to nisu skuzili ), 2-3 puta pogledala Leleka. Otisla u drugu prostoriju sa Hatice, prostrla se na pod, malko plakala. Hatice ju pita sto joj je, ova odgovara da je dobro. Kad se smirila, vratila se za stol.

Uglavnom, nije se odala, a Lelek se povukao, tj. Suli mu rekao da moze ici.
tenks draga.. ma i mislila sam si da će tak nekaj jeftino izvesti..
ejisa is offline  
Old 26.09.2012., 23:03   #1608
jao vec danima zelim komentirat kak je ibrica zapeo za kalfu nigar i ona za njega... napetost se moze rezati nozem... ono kad ju je podrago po obrazu to je za njih cisti seks XD

a hurem svaka cast veceras muahahaha
padmé_amidala is offline  
Old 26.09.2012., 23:04   #1609
Hurem- koja igračica, definitivno nitko ne može osporiti da je izuzetno inteligentna i proračunata, karta djece i friškog zraka..

Hatiđe, večeras je bila tako elegantna, decentna i preljepa u onoj bijeloj haljini ispred ogledala.. jednostavno i najljepše viđeno do sada.. jedino mi je malo ona Ibrina izjava o ženama i kravama narušila romantiku
ejisa is offline  
Old 26.09.2012., 23:17   #1610
citam postove i crkavam od smijeha, sapunka i grlicojede ludi ste...
jucer ona epizoda sa onim stolom i freskama, precudno, stvarno ta palaca izgleda ko zapadnjački crkveni dvor, ono gore kao da su anđeli,
oblik svijecnjaka, stol...ma di to ima, kakav sultan bi to dopustio?
Mahi daj vise odustani...bas bi htjela da se zaljubi u nekog pašu
Hurem i smijeh , Hurem i hrana
Meni kao da blijedi ona vibra između Ibre i Hatidže, ono sto je drzalo cijelu atmosferu, ali ne ide mi Kafla u glavu nikako (inace ona i Zumbul su presmijesni), ovaj je dotakne, ona sva se rastapa, kako sad to odjednom, inace se ne mogu sjetit kakva je do sada bila prema njemu, ali ona je kao dobra sa svima, i sa Ibrom, i Hurem, pa i Sadika joj draga..ne kuzim..
amandablond is offline  
Old 26.09.2012., 23:22   #1611
Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
Hurem- koja igračica, definitivno nitko ne može osporiti da je izuzetno inteligentna i proračunata, karta djece i friškog zraka..
Suljeman je u nju jednostavno zaljubljen, lud je za njom takvom kakva je, a po nicemu ona nije inteligentna i kak vi velite proračunata..., dapace previse je impulzivna i hirovita
amandablond is offline  
Old 26.09.2012., 23:44   #1612
Moram priznati da mi je pomalo zao Leleka. Decko trazi ljubav zivota (barem je tako mislio), sretne ju nakon toliko vremena i ima sto za vidjeti - ona se udala, rodila djecu drugome i zaboravila na njega.




Zumbulcicu pao secer ... ... on bi koji slatkis prije spavanja ... ...




Lijepa scena ...



Ibrica bi trebao zaboraviti na majcine izreke, ovo nije bio trenutak za spominjanje kravice(?) u bilo kom pogledu.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 26.09.2012., 23:50   #1613
Hurem mi je
Zbog Zumbul-age i I&H vrijedi gledati seriju
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Old 27.09.2012., 00:03   #1614
Hurma je danas sjajno glumila. Skoro sam pocela suosjecati s njom. Skoro.
Mahi je bila prelijepa kada joj se pojavila u snu, bas krasna zena sa jos krasnijim obrvama.
Zumbulcic se samo jednom ukazao, ali i to je bilo dovoljno da sa Kalfom Nigar izdominira cijelu epizodu. Kako su prekrasni kad se prcaju. Evo i njima jedan .

Nekako mi je tesko povjerovati da bi Sadika onako transparentno slala onako vaznu poruku. Pa mogao je procitati ko je htio. Al' eto, serija je puna apsurda, pa sta je jos jedan. Ne marim.

Nigar bi trebala dobiti kakvu vazniju ulogu u seriji, da imam za koga navijati.
Solna Kiselina is offline  
Old 27.09.2012., 00:12   #1615


Help!!!!

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
-- Wow.. jedan dodir i Kalfa osvojena. Il' je ona laka zenska il' Ibrica ima super moci.
.
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
jao vec danima zelim komentirat kak je ibrica zapeo za kalfu nigar i ona za njega... napetost se moze rezati nozem...
Sasvim je očito da sam nešto propustila .
Kada je Ibrahim dodirnuo Nigar?

Nadam se da se šalite!!!
hasret is offline  
Old 27.09.2012., 00:16   #1616
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post

Sasvim je očito da sam nešto propustila .
Kada je Ibrahim dodirnuo Nigar?

Nadam se da se šalite!!!
Koliko se sjećam ono pred vjenčanje s Hatice, tamo u bašti, onako bezveze je dodirnuo po licu, a ona se izgleda uzbudila
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.

Zadnje uređivanje luisana : 27.09.2012. at 00:29.
luisana is offline  
Old 27.09.2012., 00:44   #1617
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
...Help!!!!

Sasvim je očito da sam nešto propustila .
Kada je Ibrahim dodirnuo Nigar?

Nadam se da se šalite!!!
Hasret ako te zanima pogledaj ovdje, od 11.minute.

http://www.youtube.com/watch?v=M2K7Ih0aOmQ

Kako rece Luisana - Ibrica se pred vjencanje sastao s Hatice, dok im je Nigar cuvala strazu. Kad je krenuo, ona mu rekla da njemu i Hatice zeli srecu u braku, blagoslovila ih, a on se zahvalio i potapsao ju. Ma nista posebno.

__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 27.09.2012., 01:08   #1618
Hurem s pravom traži nove odaje.
Što će se Mahi širiti s jednim djetetom, dok ona ima troje djece i manje odaje, nema smisla.
Ona terasa je i prikladna za nju i troje djece, tako da Mahi ajde ti fino sredi i prepusti Hurem
Dyma is offline  
Old 27.09.2012., 11:21   #1619
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam ono pred vjenčanje s Hatice, tamo u bašti, onako bezveze je dodirnuo po licu, a ona se izgleda uzbudila
molim lijepo 'bezveze'... mislim vidis kak bi svi pognuli glavu dok bi zene prolazile, on je kao sultanova desna ruka mogo skicat, ali kao sto rekoh, dodir rukom po obrazu to nije bilo normalno tada "čisti seks" XD bit će tu nešto, čist sumnjam da će netko poput ibrice ostat odan hatidžici...
padmé_amidala is offline  
Old 27.09.2012., 11:57   #1620
Žene u haremu samo su patile, od one najviše rangirane do obične posluge. Nisam nikada čula u povijesti za slučaj da je neka žena tako držala muškarce kao kućne ljubimce, pa ih još i sortirala - glavni muž, jedno tri sporedna, ljubavnici ljubimci i oni za usputnu uporabu, tek promjene radi. U seriji, malo smijeha u život harema unosi Zumbul aga svojim komičnim ponašanjem i rečenicama, ja sam oduševljena izvedbom glumca Selima Bayraktara. Nadam se u dogledno vrijeme negdje nešto pročitati i o njegovom privatnom životu, jer podaci prevedeni s turskog jezika uz pomoć Googlea prilično su oskudni.
MrsWindsor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.