Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2016., 09:36   #101
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Od svih trgovačkih centara, Kaufland mi je najdraži jer dosad nisam naišla da nemaju proizvod koji je na kataloškoj akciji
najgori što se toga tiče za nas iz Rijeke(Zamet).. mislim da sam baš prošli mjesec htio kupit neke žarulje u pola cijene i ni traga, 2-3 tjedna poslije vidio neke satove.. i ni traga..
berocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 07:33   #102
Ne znam kako u ostalima, ali čini mi se da je i kaufland uveo police za kruh/peciva, u Slavonskom Brodu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 08:02   #103
I u Rijeci isto. Prilično glupo, ali izgleda da je to sada trend. A baš to bi zakonom trebalo zabraniti
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:19   #104
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
I u Rijeci isto. Prilično glupo, ali izgleda da je to sada trend. A baš to bi zakonom trebalo zabraniti
Sta bi zakonom trebalo zabraniti?
rama6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:22   #105
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
I u Rijeci isto. Prilično glupo, ali izgleda da je to sada trend. A baš to bi zakonom trebalo zabraniti
Sanitarni pravilnik postoji kako se mora držati otpakirani pekarski proizvodi koji je na samoposluživanju.

Ali tko može od sanitarnih inspektora prismrditi u Lidl/Kaufland koncern ili neki drugi veliki trg. lanac
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 15:45   #106
Quote:
rama6 kaže: Pogledaj post
Sta bi zakonom trebalo zabraniti?
Te vitrine gdje su pekarski proizvodi svima na izvolte i gdje se pipka i čačka po njima bez rukavica
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:14   #107
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Te vitrine gdje su pekarski proizvodi svima na izvolte i gdje se pipka i čačka po njima bez rukavica
Hm, interesantno.
Na zapadu isto prodaju na policama, ali imas onu hvataljku i rukavice i neki labirint kako ne bi konaminirao ostale primjerke.
rama6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:11   #108
bili su ti labirinti na početku i kod nas, ali su ih maknuli i stavili obične police u staklu gdje onda ljudi diraju proizvode golim rukama da vide koji je mekši, topliji i sl.

čini mi se da je to čisto stvar kulture i higijene, a znamo kakva je higijena i kultura kod nas ljudi kašlju, kišu bez stavljanja ruku na usta, otresu balac od pločnik i tako dalje.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:52   #109
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
I u Rijeci isto. Prilično glupo, ali izgleda da je to sada trend. A baš to bi zakonom trebalo zabraniti
U Rijeci je prvo bio samo Lidl (zato nisam nikad tamo kupovao kruh), pa prije nekoliko mjeseci Billa u Osječkoj (ni tu više ne kupujem), sada Kaufland (gotovo je sa kupovinom kruha).

Ne pada mi na pamet kupovati kruh i pecivo kod onih koji me stavljaju na milost i nemilost raznih balkanskih primitivčuga koje nisu niti čule za riječ "higijena"...

I slažem se da bi to trebalo biti zabranjeno jer to nije roba koja je upakirana, niti roba koja se može oprati ili skuhati - dakle takvi uvjeti prodaje su potpuno nehigijenski i neprihvatljivi, jer se trgovina ne smije uzdati u higijenske navike i svijest svojih kupaca kod takve robe, posebno ne u našoj sredini.

Zadnje uređivanje The Avenger : 27.02.2017. at 14:03.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 09:15   #110
Ako mislite da je tako napraviti prijavu sanitarnoj inspekciji, moraju izaći na teren i poslati vam odgovor.
europe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.