Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 20:56   #101
Jedini koji su mi baš dobri su Nolanovi Batmani. Ovo drugo kako došlo tako i prošlo manje više.
Zašto pitaš?


Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 10:15   #102
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
Jedini koji su mi baš dobri su Nolanovi Batmani. Ovo drugo kako došlo tako i prošlo manje više.
Zašto pitaš?
Zanimalo me dal ćeš nakon što si popljuvao sve ove serije sada ići nahvaliti Marvel fimove
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 08:35   #103
Nakon dugo vremena evo jedne strip serije koja mi drži pažnju iako se do 7 ep skoro ništa nije događalo. Scene borbi su 😂 ali nije bitno, serija ima ono nešto. Evo me na 10ep

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:12   #104
Slooooooow serija. Prica mi je generalno ok zamisljena, likovi i kako su zamisljeni je isto ok makar im fali dinamike u glumi jer su cesto scene umirovljenicka sekvenca. Zamisao mi ne znaci direktno i dobru seriju. Trazim egzekuciju.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:02   #105
Za sada stigao do 6. epizode.... inače, serija mi je stajala snimljena već više od godinu dana i nikako da dođe na red....
Za sada mi je super, čak mi je bolja i od Daredevila i Luke Cagea.....još jedan dokaz da za zanimljiv film/seriju moraš imati zanimljivog negativca.....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:27   #106
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Za sada stigao do 6. epizode.... inače, serija mi je stajala snimljena već više od godinu dana i nikako da dođe na red....
Za sada mi je super, čak mi je bolja i od Daredevila i Luke Cagea.....još jedan dokaz da za zanimljiv film/seriju moraš imati zanimljivog negativca.....
Ne, nego moraš imati David Tennanta.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:19   #107
Kad smo kod Tennanta krenuo je novi Broadchurch 🤘

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 09:01   #108
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Ne, nego moraš imati David Tennanta.
Je, sa onim svojim britanskim akcentom lik mi je jedan od najzanimljivijih i definitivno najneobičnijih negativaca koje sam gledao u zadnje vrijeme....

Inače, odgledao sam seriju i mogu reći da mi se svidjela i da je potpuno uz rame i Dardevilu i Luke Cageu.....
Moja ocjena 1. sezone je 7,5/10....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:37   #109
Čini se da je ovaj tjedan počelo snimanje 2 sezone i da bi trebala imati premijeru u ožujku iduće godine . A budući da snimanje Daredevila i 3 sezone još nije počelo , čini se da će Daredevil ići kasnije negoli sam mislio .

Ima netko neku drugu informaciju ?

http://www.denofgeek.com/us/tv/jessi...-date-and-more
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:02   #110
Nakon odgledane obije sezone DD, koje su me oduševile, krenula sam na JJ. Nisam znala što očekivati, ni od nje, ni od radnje ni negativca. No, ostala sam ugodno iznenađena, odlično mi je kako je Jessica sarkastična, ogorčena, alkoholičarka, lik sa toliko unutarnjih problema, a Kilgrave je jedan od najjezovitijih Villana u MCU. Odličan casting, jedino tko mi se nije svidio je Simpson koji izgleda kao jeftinija kopija captaina Amerike.
Dosta iznenađujućih twistova i dovoljno duhovitih scena da se iskreno nasmijem.

Išla bi dalje na Iron Fist te preskočila Luke Cage-a, iako sam vidjela da je IF popljuvan do kraja, a Luke Cage navodno najbolja od 4 serije. Ne znam, nekako mi je "predobar" i premoralan lik. Jessica i Matt su mi super zanimljivi likovi, i dok mi Luke super paše kao sporedni lik u JJ, ne zanima me kao nositelj radnje. Jesam li u krivu?
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:44   #111
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Nakon odgledane obije sezone DD, koje su me oduševile, krenula sam na JJ. Nisam znala što očekivati, ni od nje, ni od radnje ni negativca. No, ostala sam ugodno iznenađena, odlično mi je kako je Jessica sarkastična, ogorčena, alkoholičarka, lik sa toliko unutarnjih problema, a Kilgrave je jedan od najjezovitijih Villana u MCU. Odličan casting, jedino tko mi se nije svidio je Simpson koji izgleda kao jeftinija kopija captaina Amerike.
Dosta iznenađujućih twistova i dovoljno duhovitih scena da se iskreno nasmijem.

Išla bi dalje na Iron Fist te preskočila Luke Cage-a, iako sam vidjela da je IF popljuvan do kraja, a Luke Cage navodno najbolja od 4 serije. Ne znam, nekako mi je "predobar" i premoralan lik. Jessica i Matt su mi super zanimljivi likovi, i dok mi Luke super paše kao sporedni lik u JJ, ne zanima me kao nositelj radnje. Jesam li u krivu?
Luke Cage je sasvim O.K., po meni potpuno ravnopravan DD i Jessici.... što se tiče Iron Fista, trenutno ga gledam ( za sada 9/13 ) i prve 3 epizode bile su mi odlične, nakon toga kvaliteta serije rapidno opada.... gledljivo je ali nije mi dobro kao ove ostale....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:49   #112
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Nakon odgledane obije sezone DD, koje su me oduševile, krenula sam na JJ. Nisam znala što očekivati, ni od nje, ni od radnje ni negativca. No, ostala sam ugodno iznenađena, odlično mi je kako je Jessica sarkastična, ogorčena, alkoholičarka, lik sa toliko unutarnjih problema, a Kilgrave je jedan od najjezovitijih Villana u MCU. Odličan casting, jedino tko mi se nije svidio je Simpson koji izgleda kao jeftinija kopija captaina Amerike.
Dosta iznenađujućih twistova i dovoljno duhovitih scena da se iskreno nasmijem.

Išla bi dalje na Iron Fist te preskočila Luke Cage-a, iako sam vidjela da je IF popljuvan do kraja, a Luke Cage navodno najbolja od 4 serije. Ne znam, nekako mi je "predobar" i premoralan lik. Jessica i Matt su mi super zanimljivi likovi, i dok mi Luke super paše kao sporedni lik u JJ, ne zanima me kao nositelj radnje. Jesam li u krivu?
Totalno si u krivu . Meni osobno Luke Cage je fenomenalan .
Posebice glazba , onaj ambijent , susjedstvo u kojem živi i u kojem se dešava radnja
Možda je malo sporija radnja , ali svejedno .
Gledaj . Ako ti ne klikne na prvu , onda ni neće .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 21:20   #113
Serija nije loša ali nisam mogao probaviti odnos Jessice i Kilgravea.Taj njihov odnos toplo hladno koji se proteže kroz cijelu seriju zbilja postane naporan i neuvjerljiv tako da sam jedva dočekao kraj.
Sqwas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 20:51   #114
Budem vidjela, stignem sve do Defendersa
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:07   #115
Seriji će se u 2 sezoni kao SERIES REGULAR priključiti Leah Gibson .


http://www.spoilertv.com/2017/07/jes...ah-gibson.html
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:32   #116
David Tennant to appear in season 2
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:35   #117
http://serijskiubojica.tportal.hr/je...-novoj-sezoni/
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 08:36   #118
Vraća se .
2 sezona izlazi 08.03.2018.

http://deadline.com/2017/12/marvels-...er-1202223539/


https://www.youtube.com/watch?v=QK_iX5cPDhE


Jedva čekam .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 08:42   #119
I ja jedva cekam, super.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 10:34   #120
Nisam neš esktatičan zbog te vijesti, ali naravno da će se pogledat kad izađe
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.