Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 22:59   #1
Ingobernable (2017-2018)

Ingobernable je NETFLIXOVA nova politička drama koja izlazi ovaj petak , 24.03. 2017.
Serija ima 15 epizoda .
U glavnim ulogama su zvijezda latino novela i serija Kate Del Castillo ( La Reina del Sur ) i Erik Hayser .
Kate del Castillo će glumiti prvu damu Mexica Emiliu Urquizu ,a Erik Hayser predsjednika Diega Navu .
U ostalim ulogama su : Erendira Ibarra , Alberto Guerra , Fernando Lujan , Marco Trevino , Luis Roberto Guzman , Marina de Tavira , Alicia Jaziz i drugi .




Teaser : https://www.youtube.com/watch?v=AkfUvindKa4

Trailer : https://www.youtube.com/watch?v=oo5nnF2Bk4E

Promo / Interview : https://www.youtube.com/watch?v=5RcNDuvb2XI
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:14   #2
muy interesante
gledam

https://www.youtube.com/watch?v=QwSMoUlG1uM ke? prva dama mehika je glumica iz sapunica :klap:
zapravo i onaj kate vs. mexico slucaj kad se druzila s el chapom ne bi bio losa krimi drama
http://www.nydailynews.com/entertain...icle-1.2947856
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 23.03.2017. at 08:04.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:31   #3
Ovo sam si baš ostavio za ove vruće dane .

Sve sa Kate Del Castillo se mora gledati , bez obzira kakvo je . I ako se gleda trailer i ako se gleda serija , čovjek se iznenadi .
Pogledao za sada prvih 5 epizoda i Naravno , to je samo moje mišljenje . A budući da je prošlo više od 4 mj. od izlaska serije , može se i otvoreno sve reći .
Naravno da Prva Dama nije ubojica .
Ovo je klasična serija o teoriji zavjere . Ubiješ predsjednika , optužiš prvu damu i podmetneš dokaze i nitko živ ne zna kako dokazati suprotno .
Za sada je fokus samo na bijegu i pronalasku načina za dokazivanje nevinosti .
Tko je kriv i tko je sve uvučen u zavjeru , vidjet ćemo .
Svi su sumnjivi , a detalj u 5 epizodi što se tiče toga
Nije vrag da je cijela vlada ispod predsjednika uvučena u to ?

Ima veoma dosta onih slobodnih scena :jedna u 1 ep. i jedna u 4 ep.
Erendira Ibarra Kapa dolje glumici . Ne zbog glume , nego zbog detalja i scene u 4 ep. od negdje 25-28 min. Profesionalka u pravom smislu riječi .
Jedno je skidati se pred kamerama i pokazivati , a nešto drugo ako to radiš u seriji u kojoj ti i otac i sestra rade na produkciji i scenariju . Odnosno ARGOS i Epigmenio Ibarra kao ko -producenti sa netflixom i glavna scenaristica Natassja Ibarra .

Gleda se do kraja .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 21:54   #4
Ovakve neke scene ne viđaš ni u xxx filmovima .
Ova mala Alicia Jaziz ( ep. 06 , oko 16-17 min. ) , Svaka čast .

I Kate otkrila svoje na trenutak . :klap:

Inače , znao sam da je onaj General Aguirre uvučen u zavjeru , lik od Erendire je također bio visoko na listi . Samo me zanima da li je ovaj trenutni predsjednik nekako sudjelovao u tome .

Ovo sa držanjem ljudi kao pse Koje scene

Dosta teška serija za gledati . Ima dosta toga što nije za svačiji ukus .
I veoma sam zadovoljan . Još 5 epizoda .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 20:18   #5
Ovo je fantastično . Posljednjih 5 epizoda .

Doslovno sam pao sa stolice gledajući posljednju epizodu .Čovjek nikada ne bi pogodio tko stoji iza ovoga i što se zapravo događa .
Dobro je , doznali tko stoji iza svega .Ako ništa drugo barem neke aktere.
Ali stari od Emilie Do posljednje epizode ne bi pogodio . Ali ići u takvu krajnost da pripremaš zavjeru protiv vlastite kćeri .

Bilo je očigledno tko je bio ubojica predsjednika i prije negoli su ga otkrili . Jedino što je bilo ono očigledno .
E sad da li je baš sva vojska iza toga ili jedan dio i tko sve drugi , uz čiju pomoć . Sve je to ???????????

Kate del Castillo i Erendira Ibarra Erendirin lik u koji sam najviše sumnjao pretvorio se je u heroja .
Jeimy Osorio Ne bih je ni prepoznao da nije bilo napisano njezino ime . Ali njezin glas je tako prepoznatljiv .

Naravno : čeka se 2 sezona .
Prva sezona ocjena : 9 / 10

https://www.youtube.com/watch?v=RUvPTbxQ2kA
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 16:19   #6
Jedva čekam novu sezonu.
Teoretičari zavjere su bili oni koji su se sastali tamo na ranču i tada još neki od njih nisu imali dovoljnu moć. Bruno Almada je tek dobio moć nakon što su sredili Aguirrea dakle neke stvari su se morale dogoditi ovako ili onako da smijeni v.d.predsjednika i zapravo preko njegove volje naredi vojnim redovima da odu eliminirati Emiliju jer ovaj to ne bi dozvolio.

Ona misteriozna žena koja je otele kćer Emiliji mora da ima protekciju neke još jaće organizacije i sponzora koji financira naouružanje.

Sve u svemu serija je odlična, glumci odlični, radnja je suspense i drži te budnim što je bitno.
LanzaVenegas17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 20:45   #7
Jeli se konačno zna kada kreće druga sezona? Prošlo je predugo od prve. Serija mi je odlična. Super priča, super glumci, Kate, ma sve. Jedva čekam drugu sezonu. I nadam se velikom uspjehu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 20:57   #8
Nije još poznato , ali ove godine sigurno.
Kate je već snimila seriju . To znam sigurno , jer sad snima onu drugu stvar kako je rekla negdje na jesen prošle godine .

Bez brige i ja čekam ovo . Čim se pojavi neki teaser ili promo , već ću ga uočiti .
Ja čekam prije svega Erendiru Ibarru .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 08:06   #9
Evo ga . Imamo datum .
2 sezona izlazi u petak 14.09.
Još nije poznato koliko epizoda ima . Ja bar nisam našao .

Promo : https://www.youtube.com/watch?v=qqQOk1BWkdM
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 22:35   #10
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Evo ga . Imamo datum .
2 sezona izlazi u petak 14.09.
Još nije poznato koliko epizoda ima . Ja bar nisam našao .

Promo : https://www.youtube.com/watch?v=qqQOk1BWkdM


Pa napokon više! Dobro su se i sjetili dat date announcement. Ja slucajno naisao na instagramu od Kate.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 07:39   #11
Trailer ( Season 2 ) :

https://www.youtube.com/watch?v=8IDYEYOCFjA

Izgleda fenomenalno .
Opa , i Otto Sirgo je u 2 sezoni .
Je li možda on zamjenio Fernanda Lujana ? Tako mi se čini .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 09:49   #12
Jučer su izašle sve epizode 2 sezone .
Ima ih 12 , koliko sam vidio .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 19:19   #13
Pogledao kompletnu 2 sezonu u 2 dana . 6 epizoda jučer i 6 danas .
Kao i 1 sezona , fenomenalna serija .
I kao što sam naslov serija kaže , ovdje niti sam Bog ne može voditi državu . Samo kaos , korupcija , narko interesi i kako kaže Emilia samo otpor - Resistencia .
Dobili smo odgovore na mnoga pitanja iz 1 sezone .
I samo sam na kraju očekivao neki kaos . I naravno da sam ga dobio . Očito će biti i 3 sezona ( valjda ) , mada se govori da nije izazvala toliko pozornosti kao 1 sezona .

Emilia će preživjeti sigurno , a koji vrag će se dalje događati ....
Glavno je da je ona dokazala nedužnost , ali očito se nikako ne može izvući iz ovog kaosa .
I ona scena sa mirnom Mariom na kraju sezone ? Je li ona znala za taj pokušaj atentata ili je bila prisiljena , jer ona odvratna Kelly ipak preživjela . Puno pitanja , ali nema veze .

Kate del Castillo i Erendira Ibarra Njih dvije bi gledao bilo gdje , bilo kada i u kojem god projektu .

Nisam znao da će unutra biti i Luis Ernesto Franco , ali mu je lik bio tako odvratan da sam jedva čekao da ga se riješimo . I kad su ga prikratili za glavu , počeo sam tulumariti .
Nisam ni znao da će biti unutra Juan Pablo Medina . Konačno u dosta pozitivnoj ulozi ( barem se nadam da to neće promijeniti u slučaju da bude 3 sezone ).
Znao sam promjenu glumca i da će starog glumiti Otto Sirgo , ali su ga se prerano riješili .

I na kraju dajte 3 sezonu . Kate treba posao . I nikad mi nije nje previše .
A ako tko želi vidjeti njenu golu stražnjicu na nekoliko sekundi , gledajte 2 epizodu .
Ali je za razliku od 1 sezone , golotinja bila u promilima .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 22:17   #14
Ingobernable bez Kate del Castillo

Prije nekoliko dana, Veronica Castillo, sestra popularne Kate del Castillo, je izjavila kako je jedan od projekata u kojem njena sestra ima glavnu ulogu, otkazan. Iako nije odmah rekla da o kojem projektu se radi, nakon samo jedng upita novinara o kojem projektu se radi, rekla da se radi o Ingobernable 3. Navodno se Kate preselila u SAD i tamo ce snjimati jedan od onih filmova, kako navodi Veronica, u kojem se "vrti velika lova".

Iskreno, nije me iznenadila ova vijest jer su drugu sezonu relativno brzo potvrdili. Treća sezona je izasla prije skoro pola godine, a Netflix se niti jednom nije izjasnio o mogućoj trećoj sezoni. Nedavno je Kate izjavila da bi volila vidjeti Emiliu kao predsjednicu. Emilia ce vrlo vjerovatno postati predsjednica, samo ju neće utjeloviti Kate.

Šteta, serija mi se baš svidjela. Po komentarima na internetu, mislim da je mnogima zao.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2019., 21:24   #15
Quote:
lalač kaže: Pogledaj post
Prije nekoliko dana, Veronica Castillo, sestra popularne Kate del Castillo, je izjavila kako je jedan od projekata u kojem njena sestra ima glavnu ulogu, otkazan. Iako nije odmah rekla da o kojem projektu se radi, nakon samo jedng upita novinara o kojem projektu se radi, rekla da se radi o Ingobernable 3. Navodno se Kate preselila u SAD i tamo ce snjimati jedan od onih filmova, kako navodi Veronica, u kojem se "vrti velika lova".

Iskreno, nije me iznenadila ova vijest jer su drugu sezonu relativno brzo potvrdili. Treća sezona je izasla prije skoro pola godine, a Netflix se niti jednom nije izjasnio o mogućoj trećoj sezoni. Nedavno je Kate izjavila da bi volila vidjeti Emiliu kao predsjednicu. Emilia ce vrlo vjerovatno postati predsjednica, samo ju neće utjeloviti Kate.

Šteta, serija mi se baš svidjela. Po komentarima na internetu, mislim da je mnogima zao.
Iako se jos uvijek ocekuje sluzbena potvrda Netflixa, vrlo je moguce da je ovaj projekt doista otkazan. Osim sto vise od pola godine nema nikakvih novosti o trecoj sezoni, ukonjen je i sluzbeni instagram profil serije. Nisu vise aktivni ni na twitteru a niti na Facebook profilu serije. Glavna glumica trenutno snjima film u SAD-u (Bad Boys for life), Alberto Guerrera (Canek Lagos) snjima novi film skupa sa svojom zenom, Zuriom Vegom (En las buenas y en las malas), a radi i na novoj seriji za Netflix (Historia de un Crimen: Colosio). Alicia Jaziz (Maria Nava) je u jednom od svojim instagram live videa rekla kako uskoro krecu sa snjimanjem trece sezone, no jedan meksicki portal objavio je kako je svim glumcima ove serije javljeno kako je projekt otkazan. Navode da je vecini ta vijest bila kao hladan tus, obzirom da je zbog popularnosti serije najavljivana treca sezona. Sama odjavna spica zadnje serije kaze "This is not the end". U opisu profila na instagramu serije pisalo je "This story will continue" sto se zbog vrlo napetog zavrsetka i ocekivalo. Profili serije i glumaca obasipani su upitima o trecoj sezoni, no nitko se do sada nije izjasnio.

Neki takodjer govore da je zbog velike slicnosti stvarne situacije u Mexicu i radnje ove serije, vlada urgirala da se projekt prestane prikazivati.

Zanimljivo je i kako je ova serija kroz dvije godine koliko je prikazivanje trajalo, postala najpiratiziraniji sadrzaj u Mexicu.

Iako mi je druga sezona bila slabija od prve, zao mi je sto je projekt vrlo vjerovatno otkazan. Epizode su mi bile zanimljive i napete, likove sam zavolio i mislim da su ih glumci jako dobro odglumili. Zanimalo me bas hoce li Emilia postati predsjednica i sto ce se dogoditi sa Anom Vargas West.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2019., 21:37   #16
Stvarno nema nikakvih vijesti .
Ne znam kojeg vrag i onda toliko dugo čekaju da je otkažu službeno .

Navodno se je govorilo i o nastavku serije , ali bez Kate del Castillo .

I kojeg vraga bi ova nova vlada u Mexicu išta zabranjivala .
Ona bivša je bila ta koja je imala problem sa serijom .

Ma neće valjda ovu seriju ostaviti bez kraja .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2019., 22:42   #17
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Stvarno nema nikakvih vijesti .
Ne znam kojeg vrag i onda toliko dugo čekaju da je otkažu službeno .

Navodno se je govorilo i o nastavku serije , ali bez Kate del Castillo .

I kojeg vraga bi ova nova vlada u Mexicu išta zabranjivala .
Ona bivša je bila ta koja je imala problem sa serijom .

Ma neće valjda ovu seriju ostaviti bez kraja .
Netflix oduvijek ima takav nekakav marketing da doslovno pomislis da se nesto nece snjimati i onda na kraju opet snjime. Nakon ove serije su se prosirili na Mexico i osnovali Netflix Latin America i bas mi je cudno bilo da ce tako olako pustiti ovaj projekt. Od pocetka su uvijek bili uz Kate, kada je imala problema zbog El Chapa. Prvu sezonu su zbog nje dijelom snjimili u San Diegu, a scene u Mexicu je snjimila njena dvojnica.

Govorilo se da serija izrugiva rad vlade, a jos uvijek je aktivan i sudski spor u kojemu Kate del Castillo tuzi meksicku vladu za 60 Milliuna dolara zbog nanosenja dusevnih boli njenoj obitelji i njoj samoj, a i zbog ogromnih gubitaka koji su nastali zbog otkazivanja brojnih projekata. Navodno je puno izgubila i Tequila Honor.

Nastavak druge sezone je objavljen za manje od mjesec dana od izlaska prve sezone.

Iskreno, i draze bi mi bilo da otkazu nego da snjime bez Kate. Kate, odnosno Emilia je od prvog dana glavna u cijeloj ovoj prici. Fokus nije ni na vladi, ni dilanju droge ni Tepitu nego bas na njoj. A opet, nadam se da mozda ipak snjime nakon sto zavrsi snjimanje Bad Boys for Life.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2019., 20:13   #18
Alicia Jaziz (Maria Nava) danas je na svom Instagram profilu rečenicom “Se cocina la terecera temporada” potvrdila snimanje treće sezone serije Ingobernable. Nakon nešto više od godine dana od izlaska druge, počinje snimanje treće sezone. Obzirom na svojevrsan cliffhanger u posljednjoj sceni, bilo je za očekivati da će se snjimiti i treća sezona, no brojni natpisi web portala dali su naslutiti da je serija otkazana. Veronica del Castillo, sestra Kate del Castillo (Emilia Urquiza) u jednom intervjuu izjavila je da Kate neće raditi na tom projektu zbog uloge u filmu “Bad boys for Life”. Mnogi su smartali da je zbog velike povezanosti sa stvarnim događajima, meksička vlada zabranila daljnje snjimanje serije. Na pitanje jednog novinara vezano uz treću sezonu, Kate del Castillo je rekla da se “u neke stvari miješa politika i da se tu ništa ne može”.
Sredinom rujna, na Netlixu se pojavila vijest da treća sezona dolazi 01.12.2019. i tako razveselila nnoge fanove, ali ne za dugo. Eric Hayser (Diego Nava) i Alberto Guerra (Canek Lagos) u komentarima su naglasili da je to greška i da treće sezone nema.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.