Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2015., 23:59   #561
Ninja Kornjače THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Martin920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 12:16   #562
https://www.youtube.com/watch?v=Znh5hBb4-GI
Cobuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 18:33   #563
Question ??

Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Ja sam od valjda svoje treće pa sve do 16. godine skoro pola djetinstva proveo pred TV-om,pa imam puno crtića koje sam pratio.Tom i Jerry,Looney toons(Zeko Mrkva,Ptica Trkačica i Kojot,Silvester i Tweety...),Miki Maus(i Pajo Patak,Šiljo...),Harvey toons(Casper,Herman i Katnip,Richie Rich...),Pero Djetlić,Garfield,dosta onih crtića produkcije Hanna-Barbera(Dink mali dinosaur,Kremenko,Medo Yogi,Štrumpfovi,Scooby Doo...),Animanijaci,Zemlja daleke prošlosti(i nastavci),Johnny Bravo,Baboon i Lasica(iz Krave i Pilića),Leteći medvjedići,Profesor Baltazar,Šegrt Hlapić,Zvonko,Pink Panther,A je to,Ninja kornjače(iz 80-ih,iako sam gledao i onaj remake,ali mi je original bolji),Transformeri,Godzilla the animated series,Mighty Max,Pingu,Brum,Mladunčad iz džungle(spin off Knjige o džungli),razni Disneyevi dugometražni crtići(Knjiga o džungli,Kralj lavova,101 dalmatiner,kasnije i kompjuterski animirani u suradnji sa Pixarom...),Bus Bus,Pčelica Maja,Lolek i Bolek,Calimero,Coco Bill,Pokemoni,Yugioh,Lucky Luke,Asterix,Silvestrove i Tweetijeve tajne,Vragolasti Denis,Vatrogasac Sam,Cico Štos,Popaj,Oggy i žohari,Spiderman(iz 90-ih),Gargoyles,Povratak u budućnost(spin off od filmova),La Linea,Jumanji(spin off od filma),Simpsoni,Super Mario...Od modernijih koje sam gledao u zadnjih par godina su mi ok samo Duck Dodgers,Dinosaur king,Phineas and Ferb i Janko Strižić,sve ostalo neki bezveze crtići i one glupe humoristične teen serije na onim stranim programima sa crtićima,a na našim glavnim programima ako možda nečega i ima,stave to rano ujutro pa uvijek propustim.



Dali možda znaš kako se zvao crtani isto je bio na Hrt-u ali davno..
Uglavnom ima jedan dječak koji sa majmunima se bori protiv zla..
Luka505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 22:43   #564
Dexters Laboratory d best crtić in d vrld
Procyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 07:59   #565
djeca kukuruza
nikica14789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 22:06   #566
Quote:
Luka505 kaže: Pogledaj post
Dali možda znaš kako se zvao crtani isto je bio na Hrt-u ali davno..
Uglavnom ima jedan dječak koji sa majmunima se bori protiv zla..
Jel možda na ovo misliš?
http://www.imdb.com/title/tt0423746/
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 22:28   #567
Joj, crtići
S osmijehom se uvijek sjetim francuskog crtića o tijelu, La vie se mislim zvao, i onog bijelog starog čike. Joooooj.
Ostali koji mi padaju na pamet su Pinky and the Brain, Ed, Eddy & Eddy, Gargoyles , Dexter, Cow & Chicken, 2 Stupid Dogs (klasik ).

Kapetan Argus, joj gdje su ti dani.
Gdje je Jura.

da se malo prisjetimo: https://www.youtube.com/watch?v=i7a8KE59sUQ
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 18:49   #568
Bipsići i Leteći medvjedići.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 22:38   #569
Jel netko zna kako se zove crtani u kojem su glavni negativci bili ljudoliki gušteri koji su jeli mozgove i prerušavali se u ljude? Pokušavam se sjetiti o čemu se radi ali nikako...
Askamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 16:54   #570
Meni su bili Bipsići i He-Man najbolji, i još jedan ali nezznam više kako se zove i prikazivao se samo na cartoon netwok(u)...
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:51   #571
Nažalost današnji crtići na televiziju i nisu nešto... Jedino su mi dobri crtani ujutro na Doma tv,naročito Scooby-doo i Looney Toons

Općenito obožavam....

Rugrats (kod nas preveden samo treći film )
uglavnom,crtić iz perspektive male djece.Ima puno fora i referenci,koje kao mlada tinejdžerka mogu prokužiti.


Steven Universe (Cartoon Network)
Dječak Steven,sin "običnog" čovjeka i prekrasne izvanzemaljke (koji se zovu po draguljima).Živi sa tri "tete" izvanzemaljke,koje su bile frendice sa njegovom mamom.Oni se bore čarolijom protiv čudovišta itd.Ionako je "moderan" vrlo je dirljiv i sadrži puno poruka... I soundtrack je prekrasan...



Keroro Gunso (u Srbiji Poručnik Žabac)
URNEBESAN japanski crtić o žabljim izvanzemaljcima koji žele izvršiti invaziju Zemlje,ali neuspješno...Žive kod različitih jap. obitelji,a čak se jedan tragično zaljubio u jednu tinejdžericu..
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 16:03   #572
Medvjedici dobra srca i Sport Bili !!
bemark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 23:10   #573
cipelići https://www.youtube.com/watch?v=tMvGlwkoZbs
mumijevi https://www.youtube.com/watch?v=rOL_...p3xQQwP-Wy0Bn6
crna lala https://www.youtube.com/watch?v=plg_XIoGpPw

da ne pričam o dizniju
dominik john is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:41   #574
Puno crtića uz koje sam odrastala bili su super, no moji definitivni favoriti su Štrumpfovi i Bubimir
Eggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 00:26   #575
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 14:51   #576
Oh da, a kako sam mogla zaboraviti i ovu dvojicu?! Legende, kažem vam.

Zadnje uređivanje ball : 25.04.2016. at 20:35.
Eggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:38   #577
Tom & Jerry
nenkazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:53   #578
Ja se sjecam Bipsica, Cipelica, Strumpfova, Snorkija, sve zivo sto je bilo na nekom kanalu Cartoon Network ukljucujuci neki dr Gadget, He Man, onda neki strani crtani tipa transformeri ali puno zanimljivije, Baltazar, Medvjecici dobra srca, Garfield, Popaj, Pink Panther, A je to, Kremenko, La vie....
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:08   #579
Bolek i Lolek
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 16:05   #580
Danasnji crtici su bas ono djeciji, naivni... Iz danasnje produkcije bih izdvojio Adventure Time i ugaseni Young Justice.

Ctici iz 80 i 90 su imali neku pozadinu, dubinu... pokusavali su nas nauciti kako stvarni svijet izgleda - mislim na meduljudske odnose.
Meni jedan od najdrazih - Gargoyles, sa mozda najboljim intro-em ikada.

Xray7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.