Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 02:37   #1221
Meni se svidaju cure koje imaju tetovaze.... I jos pirseve....
Xraile is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:06   #1222
Quote:
Xraile kaže: Pogledaj post
Meni se svidaju cure koje imaju tetovaze.... I jos pirseve....
i meni! ja imam oboje sad.
a ne razumijem zašto neki karakteriziraju to kao nešto loše
dotični gospon papa štrumf me je u inboxu pitao da zašto to radim.. da li imam kakvih problema ili me nešto muči

sve je uredu, papa...ne brini, ja se samo volim ukrašavat!

Loona70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:44   #1223
Quote:
Loona70 kaže: Pogledaj post
i meni! ja imam oboje sad.
a ne razumijem zašto neki karakteriziraju to kao nešto loše
dotični gospon papa štrumf me je u inboxu pitao da zašto to radim.. da li imam kakvih problema ili me nešto muči

sve je uredu, papa...ne brini, ja se samo volim ukrašavat!

neznam za papu, ali meni rečenica "I carry your heart, I carry it in my heart" zvuči kao da ju je napisao neki pučkoškolac. I sad ćeš ti s tim živjeti cjeli život. Mislim ono, kod mene si odma pala ispod nule, jer mi tvoja tetovaža zapravo govori sve. I to je nedostatak tetoviranih ljudi. Prolaze kroz život otvorenih karata. Sve su napisali na sebe. Samo treba pročitati. A iz tvoje rečenice se da pročitati mali milion stvari. Između ostaloga i da ne poznaješ duh engleskog jezika -jer ta rečenica na engleskom zapravo zvuči apsurdno.
MikPovratnikHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:17   #1224
Quote:
MikPovratnikHR kaže: Pogledaj post
neznam za papu, ali meni rečenica "I carry your heart, I carry it in my heart" zvuči kao da ju je napisao neki pučkoškolac.


A bome smo i mi puno saznali o tebi zahvaljujuci ovom postu. Kao npr. da nemas pojma!
Ta recenica je iz pjesme "I carry your heart with me" ovog gospodina pisca.
Quote:
MikPovratnikHR kaže: Pogledaj post
Između ostaloga i da ne poznaješ duh engleskog jezika -jer ta rečenica na engleskom zapravo zvuči apsurdno.
A ti poznas duh engleskog jezika, te posebno knjizevnosti, da boli glava.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:41   #1225
Quote:
MikPovratnikHR kaže: Pogledaj post
neznam za papu, ali meni rečenica "I carry your heart, I carry it in my heart" zvuči kao da ju je napisao neki pučkoškolac. I sad ćeš ti s tim živjeti cjeli život. Mislim ono, kod mene si odma pala ispod nule, jer mi tvoja tetovaža zapravo govori sve. I to je nedostatak tetoviranih ljudi. Prolaze kroz život otvorenih karata. Sve su napisali na sebe. Samo treba pročitati. A iz tvoje rečenice se da pročitati mali milion stvari. Između ostaloga i da ne poznaješ duh engleskog jezika -jer ta rečenica na engleskom zapravo zvuči apsurdno.
Daj ne budi tako okrutan, kak će jadna cura sad nastavit sa svojim životom?


Stvarno, ako će me ljudi uspjeti pročitati iz mojih tetovaža, na način na koji ti to radiš, onda smo u problemu.
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:28   #1226
Quote:
MikPovratnikHR kaže: Pogledaj post
...meni rečenica "I carry your heart, I carry it in my heart" zvuči kao da ju je napisao neki pučkoškolac. I sad ćeš ti s tim živjeti cjeli život. Mislim ono, kod mene si odma pala ispod nule, jer mi tvoja tetovaža zapravo govori sve. I to je nedostatak tetoviranih ljudi. Prolaze kroz život otvorenih karata. Sve su napisali na sebe. Samo treba pročitati. A iz tvoje rečenice se da pročitati mali milion stvari. Između ostaloga i da ne poznaješ duh engleskog jezika -jer ta rečenica na engleskom zapravo zvuči apsurdno.
tetovaza je posvecena njenoj sestri. Na koji nacin ti to mozes procitati iz tetovaze?

Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Daj ne budi tako okrutan, kak će jadna cura sad nastavit sa svojim životom?

Stvarno, ako će me ljudi uspjeti pročitati iz mojih tetovaža, na način na koji ti to radiš, onda smo u problemu.
joj, kaj se trudis.. ne mozes takvom nis objasnit..
ljude danas ne zanimas ni kad im nesto direktno pricas, a kamoli da te idu citati iz tetovaza..
Ne zelim se svadati, ali ne mogu sutjeti na takve uvrede.
Nekome se ne svidaju tetovaze, netko misli da su one rezervirane za gusare..

To je njihov stav i ja ga postujem.
Ali doci ovdje i privatno ili javno nazivati neke ljude pogrdnim nazivima iako ga nitko nije nista pitao niti mu nametao svoje misljenje je nisko.

Mislim da mi cijelo tijelo ne bi bilo dovoljno da izrazim ono sto sam ja. ocito je doticni dovoljno povrsan, monoton ili jednostavno bezsadrzajan kada misli da jedna- dvije tetovaze mogu izraziti sve sto nekoga cini osobom.
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 09:55   #1227
Quote:
MikPovratnikHR kaže: Pogledaj post
neznam za papu, ali meni rečenica "I carry your heart, I carry it in my heart" zvuči kao da ju je napisao neki pučkoškolac. I sad ćeš ti s tim živjeti cjeli život. Mislim ono, kod mene si odma pala ispod nule, jer mi tvoja tetovaža zapravo govori sve. I to je nedostatak tetoviranih ljudi. Prolaze kroz život otvorenih karata. Sve su napisali na sebe. Samo treba pročitati. A iz tvoje rečenice se da pročitati mali milion stvari. Između ostaloga i da ne poznaješ duh engleskog jezika -jer ta rečenica na engleskom zapravo zvuči apsurdno.
samim time što si rekao, pokazao si da nemaš pojma. Kažeš da iz mojeg natpisa možeš sve pročitat? što to?! a za tvoju informaciju, tekst nije izmišljen, nego je pjesma.
Vidim, strašno si upućen. Bravo! Čitaš me ko knjigu!!


Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post


A bome smo i mi puno saznali o tebi zahvaljujuci ovom postu. Kao npr. da nemas pojma!
Ta recenica je iz pjesme "I carry your heart with me" ovog gospodina pisca.

A ti poznas duh engleskog jezika, te posebno knjizevnosti, da boli glava.


Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Daj ne budi tako okrutan, kak će jadna cura sad nastavit sa svojim životom?
.
da, kako da živim dalje. a inače imam naviku hodat gola po gradu, pa će svatko vidit moju tetovažu i znat sve o meni
Loona70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 09:57   #1228
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post
tetovaza je posvecena njenoj sestri. Na koji nacin ti to mozes procitati iz tetovaze?



joj, kaj se trudis.. ne mozes takvom nis objasnit..
ljude danas ne zanimas ni kad im nesto direktno pricas, a kamoli da te idu citati iz tetovaza..
Ne zelim se svadati, ali ne mogu sutjeti na takve uvrede.
Nekome se ne svidaju tetovaze, netko misli da su one rezervirane za gusare..

To je njihov stav i ja ga postujem.
Ali doci ovdje i privatno ili javno nazivati neke ljude pogrdnim nazivima iako ga nitko nije nista pitao niti mu nametao svoje misljenje je nisko.

Mislim da mi cijelo tijelo ne bi bilo dovoljno da izrazim ono sto sam ja. ocito je doticni dovoljno povrsan, monoton ili jednostavno bezsadrzajan kada misli da jedna- dvije tetovaze mogu izraziti sve sto nekoga cini osobom.

lijepo rečeno!
Loona70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:55   #1229
@ognjena...pun ti je inbox...ne mogu ti nista poslati...inace mozes slati na mail [email protected]
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:44   #1230
Quote:
magdalenasimba kaže: Pogledaj post
@ognjena...pun ti je inbox...ne mogu ti nista poslati...inace mozes slati na mail [email protected]
poslala mail

nije da se preseravam, ali pogodite ciji je studio u novom broju KLIKA?!


__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 23:14   #1231
Zanima me jel itko zna koji je ovo jezik? )
Eniax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:47   #1232
Quote:
Eniax kaže: Pogledaj post
Zanima me jel itko zna koji je ovo jezik? )
Čini mi se da je to tibetanski, jedan od meni najdražih alfabeta. Čak sam ga mislio koristiti za svoju iduću tetovažu...
__________________
Bike routes by phyzik; member of BK Timun
phyzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:49   #1233
Quote:
Eniax kaže: Pogledaj post
Zanima me jel itko zna koji je ovo jezik? )
odlična slova!!!
Loona70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 01:18   #1234
I moj jadni pokušaj transliteracije:
Quote:
Namo guru beh namo buddha ya. Namo dharma ya. Namo sangha ya
To je neka budistička mantra...
__________________
Bike routes by phyzik; member of BK Timun
phyzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 08:01   #1235
uskoro se i ja pridružujem klubu tetoviranih sutra kod ognjene...
trula jabucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 20:58   #1236
necu stavljat sliku trule jabucice sve dok ona ne kaze "amen" (ako kaze)

al evo par jednostavnih.. sorry ak sam stavila vec



i evo jos malo preseravanja KL!K
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 10:42   #1237
Odličan je ovaj zmaj i leptir. Ovo Sunce mi je ružno, ne tetovaža već jednostavno taj motiv, ali izvedba je za pohvalu.
Meni se polako sužava izbor stvari koje bih voljela iztetovirati. Naime, stavila bi neke od njih na gležanj a neke (većinu) na leđa, aline bi opet htjela izgledati kao stranica iz bilježnice neke srednjoškolke. Ustvari, strah me da ne stavim previše pa jednog dana zažalim.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 11:09   #1238
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Odličan je ovaj zmaj i leptir. Ovo Sunce mi je ružno, ne tetovaža već jednostavno taj motiv, ali izvedba je za pohvalu.
Meni se polako sužava izbor stvari koje bih voljela iztetovirati. Naime, stavila bi neke od njih na gležanj a neke (većinu) na leđa, aline bi opet htjela izgledati kao stranica iz bilježnice neke srednjoškolke. Ustvari, strah me da ne stavim previše pa jednog dana zažalim.

htio je sunce i to bas tocno to sunce.. bio je malkoc drugaciji, mozda stavim original.. malo sam ga "ublazila"
pa to i ja predlazem svima, nek dobro razmisle kaj hoce i naprave jednu postenu tetovazu, a ne da svugdje imaju ponesto sitno

zaboravila sam napomenut da je sunce cover jedne stare tetovaze.. pogadate- kineska slova.
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 11:22   #1239
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post
htio je sunce i to bas tocno to sunce.. bio je malkoc drugaciji, mozda stavim original.. malo sam ga "ublazila"
pa to i ja predlazem svima, nek dobro razmisle kaj hoce i naprave jednu postenu tetovazu, a ne da svugdje imaju ponesto sitno

zaboravila sam napomenut da je sunce cover jedne stare tetovaze.. pogadate- kineska slova.
Lol, mogla sam misliti. A baš frenda odgovaramo od toga, on bi si tako htio jedan kineski znak. Pa da za koju godinu i njemu treba cover. To se smislio nedavno, još bi ga podržali da si godinama želi takvo nešto.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:27   #1240
samo stavi sliku. iako je mini tetovaža i neće bit oduševljenja bitno da je se sviđa vlasnici
trula jabucica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.