Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 16:32   #1541
Meni bi bilo bolje da je mozda maaalo duze trajalo? Ovako mi je samo finale bilo ni sim ni tam Cak nisam bila toliko sretna ni zbog Lydije i Stilesa, a cekam to valjda od prve sezone. Blesavo su to napravili sve - prve tri sezone su bili tqko sjajni i imali tako savrsenu kemiju, a onda kad su ubacili Maliju (koja je super), odjednom je nekako sve bilo samo tako zaboravljeno i onda su opet proslu sezonu poceli bacati hintove na Stilesa i Lydiju - mislim, ljubavni trokuti i epic love stories se drugacije izvode

Zanima me hoce li se Dylan pojaviti u kojoj epizodi u ljetnom dijelu sezone. Fino su se osigurali ljetnom FBI skolom kao razlog sto ga nema

E i da - Chris Argent i Melissa
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 22:11   #1542
Još mi je jedna epizoda ostala, al' eto da se izjasnim na temi - Stydia sparivanje mi je praktički uništilo sve ovo. Nije da je inače nešto napeto još od 3. sezone, ali ovo je jako blesavo i fejk.

Mh da, njihova """"ljubav""" je toliko jaka i jača od onog što imaju Scott i Stiles da vrati Stilesa natrag i baš je Lydia TA. Ima više epizoda u kojoj nisu ni 10 riječi da valja izmijenili nego što jesu.

Nepotrebne romanse i udovoljavanje fandomu će bit moj kraj.

A čim ubace ekšual nacistu kao negativca, vidi se da se nema ideja ni za negativce.

Loše, loše, loše.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 15:30   #1543
Verio se Colton Haynes: https://www.instagram.com/p/BRjCXv5j...nlhaynes&hl=en

"Colton Haynes is engaged. The actor revealed the news via Instagram, posting a photo of him and his boyfriend, famed floral designer Jeff Leatham, kissing on the beach, with the caption, "I SAID YES!!!" Leatham, 46, proposed to Haynes, 28, at Las Ventanas al Paraiso in Los Cabos, Mexico, on Saturday."
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:47   #1544
Stilesa više nema ni u najavnoj špici
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:22   #1545
Colton je nedavno izjavio da će u zadnjoj sezoni okupiti sve, dakle bit će on, stiles, Derek.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:09   #1546
Ipak su do kraja epizode bili i Stiles i Derek
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:32   #1547
Kako bezvezna epizoda bez repa i glave

I šta sad stvarno moraju u ovih 10 epizoda ugurati svaki lik koji je do sad bio u seriji?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:00   #1548
Ček, nove epizode su vani?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:22   #1549
Ja ne mogu gledat ovo više, samo ću finale i zbogom. Grozota.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 16:43   #1550
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ček, nove epizode su vani?
Ae, dva tjedna već idu

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu gledat ovo više, samo ću finale i zbogom. Grozota.
Ma izdržat ćeš još tih 8 epizoda, ionako je nakon toga kraj serije, šta ti je to
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 11:38   #1551
Meni niš baš nije jasno u ovoj 3. epizodi, imam dojam kao da je prošlo pola godine od 2. epizode, pa se ničeg ne sjećam

Neki novi likovi, sestra ona (Lori?) i lik u knjižnici (Nolan? - ono sajko ispitivanje i bodenje kemijskom), tijela bez lica, odjednom je Gerard već neko vrijeme učitelj one pedagoginje na početku epizode, a onda pred kraj kažu da su se tek upoznali

A Melissa, malo je sestra, malo reže mrtvace, sve po potrebi. I tko pobogu ide rezat onakva tjelesa?

Očito su Malia i Scott postali "a thing"

Ovih dvoje stignu u dvije minute postavit zamke po tunelu

i who the fuck je uopće Brett i ta sestra i jel bi nam trebalo biti žao njih?

Joj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:41   #1552
I ja sam izgubljena nakon 3.epizode :/
Iznenadujuce su mi slatki scott i malia ��
DeLuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:25   #1553
Milsim da je već vrijeme da 5 epizoda prije kraja prestanu uvoditi nove likove
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 02:57   #1554
Očito nije

Više nitko ne gleda ovo sranje?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 08:53   #1555
Gledam ja
Ali i dalje ne kuzim sta se dogada i sta predstavljaju svi ovi novi likovi
I fali mi stiles
DeLuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:22   #1556
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Očito nije

Više nitko ne gleda ovo sranje?
Odustao u 4toj.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 10:45   #1557
Nadam se sezoni, ne epizodi (ove sezone jel, bilo bi mi žao da si supatnik i toliko izdržao pa odustao par epizoda prije kraja)

Ja se tjeram da završim, jer eto ima još 4 epizode do kraja serije, ali je ova polusezona stvarno negledljiva. Umjesto da se koncentriraju na već poznate likove koje još imaju u seriji i koji su tu sezonama, oni svaku epizodu ubacuju nekog novog, neopisivo iritantnog, i to nikako da završi Ne sjećam se kad sam se zadnji put toliko živcirao gledajući, hoćeš od dobrica kojima je bitno samo da budu dobri ili od bad guyeva koji su zli samo eto tako, bez ikakvog smisla. Ne znam jel me više iritira Liam ili Nolan.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 12:28   #1558
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Nadam se sezoni, ne epizodi (ove sezone jel, bilo bi mi žao da si supatnik i toliko izdržao pa odustao par epizoda prije kraja)

Ja se tjeram da završim, jer eto ima još 4 epizode do kraja serije, ali je ova polusezona stvarno negledljiva. Umjesto da se koncentriraju na već poznate likove koje još imaju u seriji i koji su tu sezonama, oni svaku epizodu ubacuju nekog novog, neopisivo iritantnog, i to nikako da završi Ne sjećam se kad sam se zadnji put toliko živcirao gledajući, hoćeš od dobrica kojima je bitno samo da budu dobri ili od bad guyeva koji su zli samo eto tako, bez ikakvog smisla. Ne znam jel me više iritira Liam ili Nolan.
Na 4 sezoni, jednostavno vise nisam mogao. Jesam fulao kaj bitno? Ili mogu samo finale.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 23:48   #1559
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Na 4 sezoni, jednostavno vise nisam mogao. Jesam fulao kaj bitno? Ili mogu samo finale.
A sad bih ja bio tu nešto pametan i rekao ti da si propustio ovo i ono, al iskreno, kod ove serije, kak pogledam, tak i zaboravim

Tak da ne bih rekao da si nešto jako bitno propustio, rekli su da će se puno likova koji nisu više u seriji vratiti do kraja sezone, tako da bi gledanje finala moglo biti sasvim dovoljno za zaokružiti sve
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 20:51   #1560
Plejada likova iz prošlih sezona
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.