Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2015., 13:29   #1
Bosch (2014-2021)



Quote:
Bosch is a police procedural television show produced by Amazon Studios. It stars Titus Welliver as the eponymous Los Angeles Police detective Harry Bosch. It was one of two drama pilots Amazon streamed online in early 2014. On March 12, 2014 Amazon.com ordered a full season to appear on Amazon Prime.

Based on Michael Connelly's best-selling novels, Harry Bosch (Titus Welliver), an LAPD homicide detective, stands trial for the fatal shooting of a serial murder suspect. A cold case involving the remains of a missing boy forces Bosch to confront his past. As daring recruit, Julia Brasher (Annie Wersching), catches his eye, and departmental politics heat up, Bosch will pursue justice at all costs.

The 10-episode adaptation of Michael Connelly’s best-selling Harry Bosch book series will debut February 13 on Prime Instant Video in the U.S., UK and Germany.

Serija je i službeno dobila datum početka emitiranja.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 11.03.2016. at 20:40.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 23:04   #2
O d li c n a serija! Zasto nitko ne komentira?! Uglavnom, dosta glumaca iz the wire, jako zanimljivo.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:48   #3
Cini se zanimljivo plus glavnu ulogu glumi Titus Welliver kojeg najvise pamtim iz SOA tako da ide ovo u watchlistu te ce se gledati sigurno samo treba doci na red.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 20:30   #4
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Cini se zanimljivo plus glavnu ulogu glumi Titus Welliver kojeg najvise pamtim iz SOA tako da ide ovo u watchlistu te ce se gledati sigurno samo treba doci na red.
Je, dobra je serija, nije glupava. Bas sam se iznenadila jer trazim dobre serije i mislila sam da sam sve dobre pogledala, kad..
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 19:40   #5
Odlična serija, jedna sezona jedan slučaj (tehnički su 2, al znate šta mislim), treba gledati
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 02:11   #6
Dobar je Bosch, dobar.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:54   #7
Zvučao mi je kao pokušaj kopije Luthera i ima nekih njegovih elemenata, ali koja policijska serija danas nema. No poslije vidjeh da je bila neka knjiga i da je to original pa sam odlučio pogledati. Nije najbolje što se nudi, ali meni osobno najbolja do sada od Amazona. Vrlo lako se navučete pa hoćete pogledati još koju epizodu.

Hoće biti još sezona ili je to gotova priča?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 17:43   #8
Svi koji volite murjake, detektive, slučajeve, nemojte da vam ovo slučajno promakne.
Super serija, sjajan glumac; lik je vrh, i u svakom slučaju zanimljivo za gledanje.

Posebno bih izdvojio nešto što se ne viđa baš često,
sjajan odnos sa bivšom ženom i kćeri.
To je odrađeno vrhunski.

A tek njen posao. :klap:


Ima klišea, no koja policijska serija ih nema.
Unatoč tome - na nivou i vrijedi pogledati.

Ocjena: 8/10

Obnoviše ga za 2. sezonu. Jedva čekam!

obavezan p.s. Super mu je kuća
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 03:45   #9
A već kad sam pomislila da nema teme na forumu....
Inače, odlična serija, jedna od boljih koje sam pogledala
u zadnje vrijeme i mislim da zavrjeđuje više pozornosti od mnoštva
drugih, "manje uspješnih pokušaja" detektivskih serija.
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 10:20   #10
Konačno jedna dobra američka detektivska serija.Bez specijalnih efekta,video-spot osjećaja i sličnog.Dobra stara detektivska serija.Drago mi je što su je obnovili za 2.sezonu i nadam se da će uspijeti se probiti i postati popularnija.
Inače mi je Bosch poznati iz knjiga i baš mi je lijepo što su ga uzeli kao predložak za seriju,bilo je i vrijeme,a mogli bi to napraviti i s još kojim književnim krimi serijalom,ameri ih imaju podosta pa ne fali.A super mi je što su se držali originala,nisu mijenjali likove i mjesta kao npr. u Bones,Elementary i (nešto manje) u Rizzoli & Isles.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 11:42   #11
Odlucio sam da nakon Pravog Detektiva odgledam ovu detektivsku seriju odnosno prvu sezonu.

TD sam tek poceo drugu sezonu pa cu ovo startovati ja mislim za dva dana i javljam utiske nakon gledanja.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:06   #12
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Konačno jedna dobra američka detektivska serija.Bez specijalnih efekta,video-spot osjećaja i sličnog.Dobra stara detektivska serija.Drago mi je što su je obnovili za 2.sezonu i nadam se da će uspijeti se probiti i postati popularnija.
Inače mi je Bosch poznati iz knjiga i baš mi je lijepo što su ga uzeli kao predložak za seriju,bilo je i vrijeme,a mogli bi to napraviti i s još kojim književnim krimi serijalom,ameri ih imaju podosta pa ne fali.A super mi je što su se držali originala,nisu mijenjali likove i mjesta kao npr. u Bones,Elementary i (nešto manje) u Rizzoli & Isles.
I ja Boscha znam iz knjiga pa sam se sve bojala gledati seriju jer obično mi upropaste i likove i radnju(meni je Rizzoli&Isles baš primjer banaliziranja sadržaja knjiga, i toliko su ziheraški pristupili likovima da se čak nisu usudili niti uzeti fizički neprivlačnu glumicu Za Rizzoli)
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:24   #13
S obzirom da sam već godinama uber fan knjiškog Boscha, moram reći da sam sa serijom poprilično zadovoljan.
Dobar dio radnji u knjigama se događa 90ih i jedna od najboljih stvari je atmosfera koju je Connelly stvorio. Sve je tako "živo".
U seriji se radnja događa u trenutnom vremenu, a Bosch je veteran iz rata u Iraku, ne vijetnamski kao u knjizi.

Titus mi možda fizički nije pravi ideal, ali je uspio dočarati prgavost Boscha. Stav "I don't give a damn" i sukobljavanje s nadređenima.
Šteta što su propustili više iskoristiti Irvinga, u smislu da ga stave starijeg i poigraju se sa njihovim toplo-hladno odnosom, tj. uvijek je između njih bilo pomalo otac-sin odnosa.
Ovako je Irving vršnjak Boscha, što mi je loš potez. Neće se moći poigravati sa psihološkim aspektima tog odnosa.

Jer sva čar Harrya Boscha kao lika i jest to neprestano zapitkivanje i sjeban život.
Edgara su odlično pogodili.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 00:31   #14
Evo upravo odgledao pilot i skroz sam zadovoljan. Ovo je vrlo dobro pocelo.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 01:42   #15
Upravo odgledao. U principu dobra sezona ali sam imao veca ocekivanja no sve u svemu dobro je zadovoljan sam i pratice se serija.

Mrzi me sada da pise opsirnije mozda sutra ili neki drugi dan.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 21:24   #16
Trailer za drugu sezonu
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 00:09   #17
odlican je Bosch..

jedva cekamo 2 sezonu..
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 19:53   #18
Druga sezona kreće na Amazonu 11.3.2016. godine ( svih 10 epizoda isti dan ).....jedna od serija koju ću zasigurno pratiti; prva sezona je bila odlična, upravo obrnuto proporcionalna količini komentara na forumu.
Ako druga sezona bude približno dobra kao prva, bit će super....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 10:08   #19
Onak..niš posebno,al da se pogledat ako nema ničeg boljeg na lageru. Prepuno klišea viđenih već 100x al ajde. Ndam se da će druga sezona bit bolja. Iako ovo mi je druga serija od Amazona koju sam gledao i ne mogu reć da im baš ide nešto dobro.
Recimo Bosch kao serija kvalitetom ne može ni primirisati The Shieldu ili Southlandu,a kamoli Žici.. policijskim serijama koje su po meni vrh žanra.
Inače evo jedan Marlu kao murjaku
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 23:28   #20
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Recimo Bosch kao serija kvalitetom ne može ni primirisati The Shieldu ili Southlandu,a kamoli Žici.. policijskim serijama koje su po meni vrh žanra.
Inače evo jedan Marlu kao murjaku
Pa jel sam kazes da su te tri vrh zanra ? Zasto onda ocekivati da im primirise ? Jer vrh je vrh, remek-delo i zato ce mao serija uspeti da bude upola tako dobre.

E, da haha bas fora da je ovde detektiv ali dobar je glumac fino je odradio posao.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.