Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2015., 10:14   #81
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Ono je trebala biti priredba povodom njenog vjenčanja sa Hizdahrom i ceremonija otvaranja Jama... Ali isto da nije mogla povesti vise vojnika za osiguranje, nije da ne zna za Sinove Harpija.. A i sama borba mi je bila komična, kad su Sinovi okružili Deny i ekipu strpljivo su se jedan po jedan borili..
Komično je i to, a i to da su Unsullied isprva prikazani kao najbolji borci na svijetu, neustrašivi i super izvježbani, a ovi ih uredno bez poteškoća kolju jedan na jedan i tamo u onoj uličici i sad u Jami.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 10:17   #82
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Komično je i to, a i to da su Unsullied isprva prikazani kao najbolji borci na svijetu, neustrašivi i super izvježbani, a ovi ih uredno bez poteškoća kolju jedan na jedan i tamo u onoj uličici i sad u Jami.
Za uske uličice ima logike, koplje ti baš i ne koristi i svatko ti može zabiti nož u leđa.

Danny jako loše koristi svoju vojsku, bolje da plaćenike troši na te zadaće, valjda Daario ima dovoljno ljudi
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 10:45   #83
Quote:
Ofsprey kaže: Pogledaj post
Ne kužim zakaj su pustili Wildlingse u Castle Black?
Valjda su ih trebali pustiti da pređu zid i nastane se južno od njega a ne u Castle Black.
I zmaj kao da nije mogao iz zraka spalit one bandite.
Jer je to jedini veliki prolaz kroz Zid. A taj castle se ionako nemre braniti s juga nego je samo mjesto gdje žive crna braća da brane zid od sjevera.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:15   #84
Može li se zmaja onako lako ubiti? Mislio sam da je Drogon gotov kada su počeli nabijati na ražnjiće.
Sada se dam kladiti su krenuli po ostala dva, i da će se zajedno vratiti u arenu i dovršiti priču. Ako se dobro sjećam, mislim da bi Dany iduću epizodu trebala zaploviti prema Westerosu.
Ako da, jako me zanima hoće li sravnati Meereen do kraja - spomenula je da možda bude ona koja će "ga dovršiti"..



Sviđa mi se simbolika što od katedrale sv. Jakova napravili Iron Bank.
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 13:21   #85
Meni je palo na pamet kako bi da žrtvuju dovoljno ljudi kraljevske krvi mogli otopiti zimu i riješiti WW.

Zadnje uređivanje Gošća : 09.06.2015. at 14:39.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:26   #86
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Meni je palo na pamet kako bi da žrtvuju dovoljno ljudi kraljevvske krvi mogli otopiti zimu i riješiti WW.
Treba spaliti sve plemićke obitelji i sve će biti ok
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:38   #87
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Treba spaliti sve plemićke obitelji i sve će biti ok
Na drugoj temi sam upravo počela raspravu oko toga zašto Stannis ne bi ulovio 20-oro Robertove kopiladi i žrtvovao ih da si omogući put do prijestolja i zemlju vječnog ljeta. Mislim, ako se zna gdje su ta djeca, nemaš problema. Ako je par kapi Gendryjeve krvi bilo dovoljno da otpozdravi sa životom nekoliko kraljeva i pretendenata, ovo bi napravilo kaos.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:51   #88
Večera s Jon Snow-om.

http://youtu.be/BabsgCQhpu4
Last Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:29   #89
Kasniš dva mjeseca
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:52   #90
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Na drugoj temi sam upravo počela raspravu oko toga zašto Stannis ne bi ulovio 20-oro Robertove kopiladi i žrtvovao ih da si omogući put do prijestolja i zemlju vječnog ljeta. Mislim, ako se zna gdje su ta djeca, nemaš problema. Ako je par kapi Gendryjeve krvi bilo dovoljno da otpozdravi sa životom nekoliko kraljeva i pretendenata, ovo bi napravilo kaos.
pobili ih sve osim Gendrya
kronikus kc is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:53   #91
Quote:
kronikus kc kaže: Pogledaj post
pobili ih sve osim Gendrya
Tnx, rekli mi tamo da izgleda ima još par komada, al da su nedostupni, razasuti
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 17:44   #92
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Za uske uličice ima logike, koplje ti baš i ne koristi i svatko ti može zabiti nož u leđa.

Danny jako loše koristi svoju vojsku, bolje da plaćenike troši na te zadaće, valjda Daario ima dovoljno ljudi
Neokaljanji su majstori koplja i kratkog mača za kloskombat ... kojeg u seriji ne koriste
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 20:23   #93
Ja se nadam da će Davos dohvatiti Stanisa...Ako mu na ovo kaže ok. onda stvarno....A mislim da bi moglo to tako biti jer je malena spaljena sa onim jelenom u rukama
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 21:24   #94
Ja se nikako ne mogu otet dojmu da se sve ovo moglo izdešavat u prve 3 epizode

Ne mogu reć da je bila loša sezona, ali već smo na kraju iste i šta se promijenilo od zadnje epizode 4. sezone?
Jon ugostio sjevernjake, Deny naučila jahat zmaja, Stannis izjahao iz Castle Blacka i ubio kćer, Cersei i Marge pritvorili, Sam više nije djevac.

Jesam nešto zaboravila?
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 21:28   #95
I Sansa više nije djevica.
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 21:52   #96
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Ja se nikako ne mogu otet dojmu da se sve ovo moglo izdešavat u prve 3 epizode

Ne mogu reć da je bila loša sezona, ali već smo na kraju iste i šta se promijenilo od zadnje epizode 4. sezone?
Jon ugostio sjevernjake, Deny naučila jahat zmaja, Stannis izjahao iz Castle Blacka i ubio kćer, Cersei i Marge pritvorili, Sam više nije djevac.

Jesam nešto zaboravila?
I ja isto imam taj osjećaj. Previše radnji krade vrijeme i sve se presporo odvija....

...osim litlefingera kod njega je sve brzinski i bez zezancije.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 22:15   #97
Quote:
nisamtoja kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da će Davos dohvatiti Stanisa...Ako mu na ovo kaže ok. onda stvarno....A mislim da bi moglo to tako biti jer je malena spaljena sa onim jelenom u rukama


svaka čast na zapažanju, ovo je zbilja wow Uopće me ne bi čudilo da fasuje
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 23:31   #98
Meni je ovo spaljivanje bilo skroz ok i svrsishodno. Čemu tolike drame
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 00:07   #99
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Mislim da je serija ovime sa Shireen dosegla vrhunac
Tyrionove rečenice prva liga, a nasmijalo me kak je onom tipu odletjela glava.
Dany i Drogon komuniciraju, wow. Rekao joj da ga uzjaši. Wow. Fora scene u tipu bacača plamena
D & D producenti = Dno dna. it is known
@Silas, ovakav Stannis zaslužuje gorjeti u svih 7 krugova pakla...
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Komično je i to, a i to da su Unsullied isprva prikazani kao najbolji borci na svijetu, neustrašivi i super izvježbani, a ovi ih uredno bez poteškoća kolju jedan na jedan i tamo u onoj uličici i sad u Jami.
Uličice ok, to su zasjede. Jama, nikako ok, oni su trenirani za borbu u takvim krajolicima. Kao klince su ih posmicali...
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Meni je ovo spaljivanje bilo skroz ok i svrsishodno. Čemu tolike drame
Jer nema smisla.
Čovjek cijelu sezonu glumi tatu godine, a onda...
I kaj će biti da i pobije sve neprijatelje i zasjedne na prijestolje?
Tko će ga nasljedit, Gendry?
Jbt. ova sezona...
Nema veze s prošlom. Sansa je na kraju prošle prikazana kao Darth igračica, a u ovoj je nečija bitch. Stannis je prikazan kao faca u prošloj (jedini koji se brine za kraljevstvo, a u ovoj je idiot i rodopalitelj...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 00:21   #100
sta su usrali ovu sezonu
strava
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.