Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2015., 13:46   #21
Ja sam se nadala nekoj old fašin seriji a dobila mnoštvo masakriranja i užasno ružne glumice.
Mislim, stvarno, on lijep ko slika a ona ko lopov,a onoj drugoj koju su oteli neću ni pričat, gabor do gabora.
On kad je izronio iz one vode u prvoj epizodi pomislila sam:Vidi koja lijepa cura.
I bilo mi je malo mučno ona scena kad pribiju onu klinku uza drvo pa joj raskida odjeću.To me je potpuno odbilo,neke stvari se ne bi trebalo prikazivati niti odglumiti .
Sve u svemu pogledati ću još jednu epizodu i ako netko zatuče onu kronomanjku i dovedu neku pristujnu glumicu gledam dalje, ovako,meh .
Moglo je to i bolje.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 16:26   #22
Fakat si lola
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 23:06   #23
I da,najveći propust serije je onaj Vikinški lord sa familijom na neprijatelskom teritoriju živi i po noći nema niti jednog stražara tako da Sven i Vesela družba može fino ušetat u logor i potpaliti vatricu.Mislim, stvarno .Neš ti velikih ratnika.
Ja i dečko smo razvili teoriju da nisu stavili niti jednu lijepu glumicu da ne zasjene glavnog glumca.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 23:53   #24
Meni je njegova ženska čist ok
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 10:59   #25
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
napraviti jednu seriju sa slugama na dvoru kao glavnim likovima, umjesto svih vladara itd. to bi bio urnebes, onako sapunjara na entu, al bi bilo pun k i osamsto zabavno
pa ima takva serija: Zvonili ste milorde?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:35   #26
Posle katastrofe zvane Bastard Executioner, Last Kingdom je rimek delo odlicna radnja i izbor glumaca (posebno glavni jer ako njega pogodis to ti je pola serije), radnja se relatinvo brzo desava ali znaju gde da je uspore.
Ko gleda Vikinge ovde moze da vidi drugu stranu ovog sukoba.
propunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:53   #27
Meni je totalno suprotno. Serija mi je dosadna tj.druga epizoda, glumci ne zna se ko je ružniji ali dobro i ne moraju svi biti lipi.Glavni lik je jako zgodan ali mi baš zato ne paše tj. previše odudara od ostatka ekipe. Radnja u 2.ep. čak prebrza,mijenjaju se strane čas vamo čas tamo, previše za moj ukus.Ima potencijala ali zasad mi nije nešto ,a kamoli remek djelo.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 19:35   #28
serija mi je bila bland i dosta dosadna al sam joj dao šansu jer mi je tematika i vremenski period zanimljiv, istu odluku sam napravio i u slučaju vikinga - i požalio....
međutim, 5. i 6. epizoda su tolko zahuktale radnju i poslale ju u novi i neočekivan smjer da mi se čini da če ovo na kraju biti još sasvim solidan uradak, u svakom slučaju preporučam da se da šansa do te 6te epizode, it's worth it
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 23:25   #29
Meni je od ep 2 nadalje odlična i zabavna
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 00:13   #30
Ja sam pogledala samo prve dvi i nisam ni provjeravala jesu li ostale izašle
A ništa bacit se na gledanje. Valjda će biti nešto od te serije. Početak me i nije oduševio.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 02:31   #31
za sada gledam...nisam jos odusto od ove serije
Spurs1882 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 03:30   #32
Super mi je sve u seriji, osim glavnog lika koji je prevelika seljačina. Alfred odličan. Finale je bilo spektakularno. U svakom slučaju pomoglo je u borbi protiv Vikings-apstinencije.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 08:51   #33
Finale? Ovo je tek bila ep 8.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:04   #34
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Finale? Ovo je tek bila ep 8.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_La...dom_(TV_series)

"The Last Kingdom is a British television series, an eight-part adaptation of Bernard Cornwell’s historical novels series The Saxon Stories."
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:34   #35
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
https://en.wikipedia.org/wiki/The_La...dom_(TV_series)

"The Last Kingdom is a British television series, an eight-part adaptation of Bernard Cornwell’s historical novels series The Saxon Stories."
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 01:37   #36
Nakon odgledanih svih 8 epizoda nisam previše oduševljen viđenim. Pošto je serija trebala biti odgovor na igru prijestolja očekivao sam odličnu seriju, a dobio sam prosječnu povijesnu seriju. Radnja se odvija previše brzo za tako malo epizoda. Ono što me je izrazito nerviralo to su užasno loše napravljeni kostimi koji izgledaju da su dan prije izašli iz trgovine. Tu su naravni i izrazito iritantni ženski likovi, čija je jedina svrha u seriji da ih se spašava. Završna bitka koju su najavljivali je katastrofalno ispala, sve se odvilo u pet minuta, a tu je i izrazito loš CGI.
SonaLive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 08:36   #37
Usporedba sa GoT mi nema smisla. Serija je očito odgovor na Vikinge. U odnosu na njih nedostaje joj malo šarma i par boljih glumaca, ali kroz zube priznajem da ima i prednosti, prije svega realniji prikaz svakodnevnog života u to vrijeme i veće i realnije scene borbi.

Ako pričamo o scenama borbi, GoT ima samo dvije vrijedne spomena koje su 95 posto CGI. Usporedi samo Blackwater s napadima na Pariz u Vikinzima, nebo i zemlja.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 08:47   #38
GoT ima jako loše scene borbe što je velika šteta.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 12:56   #39
Dobra serija. Ne odlična, ne loša. Dobra.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 23:37   #40
Meni nije nikako legla ova serija.Baš mi nema ono nešto.Glavni glumac mi je naporan,a da i ne govorim o tome koliko je puta prominija stranu. Više manje svi gabori osim glavnog lika koji je čak premanekenski tip da bi ga doživila ko nekog hrabrog ratnika. Jedino mi je Ragnar dobar frajer. Ja bi njega pribacila u Vikinge umisto onog bezveznog Fimmela.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.