Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2014., 16:59   #5721
Quote:
Vedranowsky kaže: Pogledaj post
A sad - tema je zašto imati ljubavnika uopće - a valjda zato jer ti nakon nekog vremena dosadi sex sa istom osobom.
kako dubokouman zaključak.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:40   #5722
Quote:
LEKYY kaže: Pogledaj post
E baš se moram vratiti ranije ....pa da iščitam sve što si ranije pisao, da budem ravnopravan sagovornik!!!
Daaaaaaa.......sve je stvar sexa, dobre jebač.... sve ostalo je nebitno!!!!
Da sve je do tog nagona, sirove strasti!!!
Jedna opaska na račun tih žena u 30-tim, milfice ili kako god ih zovete.... jel baš misliš da sve žene u tim godinama izgledaju očajno, zapušteno i vape za malo kur...??? Da su toliko jadne???
Zar ne misliš da ima onih za kojima bi puzao, tražio još malo....svrš.... čak i od dodira???
Prije svega, nigdje nisam spomenuo da bi nešto trebala čitati unazad kako bi bila ravnopravan sugovornik nego isključivo u smislu tvoje opaske. Dakle, ako o nekome nešto želiš znati, traži i pročitaj.

Milfice, arhaično, polovnjače? A gle, također nigdje nećeš naći da sam ja ikad omalovažavao žene tih godina već upravo suprotno, smatram da su žene u 30ima najljepše i najpoželjnije. Tada su zapravo žene u pravom smislu te riječi. Prije toga su bile djevojke. Sad, ako netko traži baš granicu, možemo to rastegnuti na kraj 20ih pa do ranih 40ih. Da se upravo žene tih godina najčešće nađu "očajne" (kako kažeš)? Da, već zbog biologije i činjenice da oba spola zbog raznih faktora najčešće u tom razdoblju dođu u situaciju da im bračni odnosi ne štimaju. Pa to se upravo tebi dogodilo. Upravo u toj dobi. Pročitaj pokoji post unazad ovdje na temi pa pogledaj o kojem rasponu godina se najčešće radi.

Quote:
Ili si ti u svom iskustvu imao samo ove ''očajne'' kojima muž ne daje ono što im treba pa je onda dobro bilo šta sa strane, bez ikakvih kriterija ???
Imao sam svakakvih iskustava. Kao i većina ljudi. A kad bih sam mislio da nemate kriterija, svrstao bih se u istu kategoriju i nigdje nisam napisao išta slično. Prilično si nadrkana i baš raspoložena za svađu. Vjerujem da je to zbog toga što si se sa 30+ zaljubila k'o šiparica no to nije razlog da se tako i ponašaš pa sad bjesniš zbog toga što si svjesna da sam izrekao suštinu koja te pogodila naročito zbog toga što sam je izrekao na vulgaran i brutalan način.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:43   #5723
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Pffff... Da, ziher su ubersretni u svojim vezama.

Nego, zasto onda ne swingaju ili zasto nemaju otvorenu vezu???

Aham... Ja mogu, a ti si moje vlasnistvo... Aha, aha. Gade mi se takvi. -.-
Mozes se rugati do prekosutra ali cinjenica je da su s takvim curama koje ih trpe takve kakve jesu. Da pojasnim - one ne znaju da ih oni varaju. Samo ih trpe i oni su svjesni da nikad vise nece nac takve cure i zato ih nikada ne bi ostavili. A to sto ih varaju je drugi par rukava. Kad bi one to saznale, istog trena bi ih ostavile. Nadam se da ti je sad jasno što sam htio reci.
Vedranowsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 18:05   #5724
Quote:
Vedranowsky kaže: Pogledaj post
Mozes se rugati do prekosutra ali cinjenica je da su s takvim curama koje ih trpe takve kakve jesu. Da pojasnim - one ne znaju da ih oni varaju. Samo ih trpe i oni su svjesni da nikad vise nece nac takve cure i zato ih nikada ne bi ostavili. A to sto ih varaju je drugi par rukava. Kad bi one to saznale, istog trena bi ih ostavile. Nadam se da ti je sad jasno što sam htio reci.
Jasno mi je, kuzim sve. I tih tvojim frendovima bi trebalo biti jasno da tako kako oni varaju svoje cure, te cure lako i njih. I naravno, lako je njima dok imaju takve cure koje ih ne bi nikad prevarile nego bi ih ( kad bi se posevile / zaljubile u drugog ) ostavile. Takav tip zena najvise pati. Decki lakse varaju takve dobrice i radije su s njima u vezi jer je takvim curama lakse manipulirati. Da ih bar te cure na vrijeme prokuze i da bar svi nabasaju kasnije na rospije od zena. :klap:
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 21:00   #5725
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Potpisala bih svaki tvoj jebeni post do prije...4 mjeseca.
Vidiš, ne kaže se uzalud da papir trpi svašta
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:39   #5726
ljubav(nice)

Je li tko od vas ljubavnica? Kako se nosi s tom ulogom? Ostavljaju li muževi žene zbog vas? Jesu li žene vaših ljubavnika ikada posumnjale na vas i kako takve stvari muževi mogu vješto godinama skrivati da se ne otkriju? Ima li među vama onih koji varaju, ali i onih koji su prevareni? Želim čuti vaša iskustva jer se nikada do sad nisam našla u situaciji da budem druga. Svi pričaju kako su jadne žene koje muževi varaju, a nitko se ne osvrće na situaciju u kojoj su ljubavnice koje su se, igrom slučaja, zaljubile u pogrešnoga i koje svaku večer spavaju same te tako provode i rođendane, blagdane, vikende. eto. da malo podignem tu vječnu temu zabranjene ljubavi...
lucce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 06:57   #5727
Quote:
lucce kaže: Pogledaj post
Je li tko od vas ljubavnica? Kako se nosi s tom ulogom? Ostavljaju li muževi žene zbog vas? Jesu li žene vaših ljubavnika ikada posumnjale na vas i kako takve stvari muževi mogu vješto godinama skrivati da se ne otkriju? Ima li među vama onih koji varaju, ali i onih koji su prevareni? Želim čuti vaša iskustva jer se nikada do sad nisam našla u situaciji da budem druga. Svi pričaju kako su jadne žene koje muževi varaju, a nitko se ne osvrće na situaciju u kojoj su ljubavnice koje su se, igrom slučaja, zaljubile u pogrešnoga i koje svaku večer spavaju same te tako provode i rođendane, blagdane, vikende. eto. da malo podignem tu vječnu temu zabranjene ljubavi...
Ne kužim kako se neka cura ili žena igrom slučaja može zaljubiti u pogrešnoga to jest u nekoga ko je već zauzet pa postat na taj način ljubavnica.Čudim se opčenito kako se bilo ko može zaljubiti u zauzetog ili zauzetu.Čemu se takva ima buniti?Mislim,čemu se ljubavnica ima buniti?Biti ljubavnica njezin je izbor,pa čak i to što se zaljubila ako se zaljubila na neki je način njen izbor i normalno je da uglavnom spava sama i sama bude za rođendane i blagdane.Jedino ako se zaljubila a nije znala da je ovaj zauzet to jest ako joj je ovaj lagao.Ali mislim da je takvih slučajeva manje.Ljubavnice uglavnom svjesno pristaju biti ljubavnice i na taj način uzimaju ulogu "druge".
Upravo zbog toga ljubavnice uglavnom nemaju simpatije neutralnih promatrača nego to imaju supruge koje su prevarene.
Inače opčenito kad razmišljam o ljubavnicama gdje dolazi do varanja treće osobe moram priznati da mi nije jasna ta riječ ljubav.Mislim da početak varanja nikada nije vezan za ljubav već samo za seks.Ako se već pojavi ljubav onda se javlja kasnije,debelo nakon seksa.Po meni ljubavnici se ne vole,nego se samo seksaju.Ljubavnicama nije ništa uskračeno,oni sve imaju,kradu nešto nekome na neki način.Zato ljubavnici ili ljubavnice nisu i ne mogu biti jadni i njih se ne žali.Možemo žaliti jedino one treće osobe,one koje su prevarene.Njima je nešto "ukradeno".
Ovo sve govorim sa stajališta neutralnog promatrača.Inače ne varam ženu i žena mene ne vara pa neznam iz prve ruke
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 07:23   #5728
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako se neka cura ili žena igrom slučaja može zaljubiti u pogrešnoga to jest u nekoga ko je već zauzet pa postat na taj način ljubavnica.Čudim se opčenito kako se bilo ko može zaljubiti u zauzetog ili zauzetu.Čemu se takva ima buniti?Mislim,čemu se ljubavnica ima buniti?Biti ljubavnica njezin je izbor,pa čak i to što se zaljubila ako se zaljubila na neki je način njen izbor i normalno je da uglavnom spava sama i sama bude za rođendane i blagdane.Jedino ako se zaljubila a nije znala da je ovaj zauzet to jest ako joj je ovaj lagao.Ali mislim da je takvih slučajeva manje.Ljubavnice uglavnom svjesno pristaju biti ljubavnice i na taj način uzimaju ulogu "druge".
Upravo zbog toga ljubavnice uglavnom nemaju simpatije neutralnih promatrača nego to imaju supruge koje su prevarene.
Inače opčenito kad razmišljam o ljubavnicama gdje dolazi do varanja treće osobe moram priznati da mi nije jasna ta riječ ljubav.Mislim da početak varanja nikada nije vezan za ljubav već samo za seks.Ako se već pojavi ljubav onda se javlja kasnije,debelo nakon seksa.Po meni ljubavnici se ne vole,nego se samo seksaju.Ljubavnicama nije ništa uskračeno,oni sve imaju,kradu nešto nekome na neki način.Zato ljubavnici ili ljubavnice nisu i ne mogu biti jadni i njih se ne žali.Možemo žaliti jedino one treće osobe,one koje su prevarene.Njima je nešto "ukradeno".
Ovo sve govorim sa stajališta neutralnog promatrača.Inače ne varam ženu i žena mene ne vara pa neznam iz prve ruke
Ne znam koliko prevarene supruge ubiru simpatije, cini mi se vise da ih zale. Vjerujem isto tako da vecina tih prevarenih zena ili osjeca ili zna da ih muz vara, ali ne poduzimaju nista u vezi toga iz nekih svojih razloga. Jedna moja poznanica je godinama trpjela i varanja i fizicka maltretiranja od strane muza iz postovanja prema roditeljima. Inace je ratoborna i ostra na jeziku, ali stoji iza toga da iz ljubavi prema roditeljima nikad ne bi napravila nesto na svoju ruku. Dolazi iz jednog malog sela i mislila je da ce povrijediti ili osramotiti roditelje ako se rastane. No nakon par godina mama joj je rekla da prestane s tim i ona se ipak rastala.
Drugi su razlozi djeca, neka unutarnja nesigurnost, financijska ovisnost, nekima je i svejedno.
Medutim isto tako, kad je covjek / zena, povrijedena, ili kad je nekome zivot opcenito tezak, naravno da ce se prikloniti ili zaljubiti u nekog zauzetog tko im pruzi paznju i njeznost. To su trenuci kada je pogled sasvim iskrivljen, i kada ti to sto cinis ne izgleda niti lose niti upitno i pronade se tisucu i jedno opravdanje za takvo djelo. Mozda su ljubavnice naivne, mozda su glupe, neke vjerojatno i proracunate i osim tih zadnjih za sve ostale strane i prevarene i one koji varaju imam razumijevanje. vecina njih su samo izgubljeni u svijetu, zeljni ljubavi i paznje, sa krivom slikom u glavi kako bi to trebalo izgledati i bez cvrstih zivotnih stavova.
I zato ne krivim ni jedne. Svi imaju svoju patnju i svoju stranu price. I svi oni koji to nisu iskusili ce naravno osudivati, a oni koji su bili na jednoj od strana, njihov svijet ionako vise nikad ne moze biti isti. Bar ne u onom neiskvarenom smislu. Bilo pozitvno ili negativno.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 07:45   #5729
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko prevarene supruge ubiru simpatije, cini mi se vise da ih zale. Vjerujem isto tako da vecina tih prevarenih zena ili osjeca ili zna da ih muz vara, ali ne poduzimaju nista u vezi toga iz nekih svojih razloga. Jedna moja poznanica je godinama trpjela i varanja i fizicka maltretiranja od strane muza iz postovanja prema roditeljima. Inace je ratoborna i ostra na jeziku, ali stoji iza toga da iz ljubavi prema roditeljima nikad ne bi napravila nesto na svoju ruku. Dolazi iz jednog malog sela i mislila je da ce povrijediti ili osramotiti roditelje ako se rastane. No nakon par godina mama joj je rekla da prestane s tim i ona se ipak rastala.
Drugi su razlozi djeca, neka unutarnja nesigurnost, financijska ovisnost, nekima je i svejedno.
Medutim isto tako, kad je covjek / zena, povrijedena, ili kad je nekome zivot opcenito tezak, naravno da ce se prikloniti ili zaljubiti u nekog zauzetog tko im pruzi paznju i njeznost. To su trenuci kada je pogled sasvim iskrivljen, i kada ti to sto cinis ne izgleda niti lose niti upitno i pronade se tisucu i jedno opravdanje za takvo djelo. Mozda su ljubavnice naivne, mozda su glupe, neke vjerojatno i proracunate i osim tih zadnjih za sve ostale strane i prevarene i one koji varaju imam razumijevanje. vecina njih su samo izgubljeni u svijetu, zeljni ljubavi i paznje, sa krivom slikom u glavi kako bi to trebalo izgledati i bez cvrstih zivotnih stavova.
I zato ne krivim ni jedne. Svi imaju svoju patnju i svoju stranu price. I svi oni koji to nisu iskusili ce naravno osudivati, a oni koji su bili na jednoj od strana, njihov svijet ionako vise nikad ne moze biti isti. Bar ne u onom neiskvarenom smislu. Bilo pozitvno ili negativno.
Pa ljepo si to napisala ali mi se ipak ne sviđa.Zašto bi se žena koja je povrjeđena priklonila ili zaljubila u nekog ko je zauzet?Možda joj u tom trenutku pogledi sasvim iskrivljeni ko što kažeš ali to joj nikako ne bi trebalo biti opravdanje za dodatno kompliciranje vlastitog života a usput uznemiravanje još nečijeg.Ne sorry,nemam razumijevanje za one koji ne znaju i nisu naučili ostati "sami".I ne nalazim za njih olakotnih okolnosti.
Ti sad spominješ da onaj koji nije iskusio neće razumijeti i da će osuđivati.
Pa ja sam već spomenuo da govorim sa stanovišta neuztralnog promatrača.
Inače mislim da ne trebam nešto osobno spoznati da bih izgradio mišljenje o tome.
Što se tiče tvoje frendice,da,slučaj je za žaliti.Volio bih joj reći da ne postoji na svijetu ništa vrijedno zbog čega bi ona trebala trpiti varanje i fizičko zlostavljanje.Očito je da vjeruje u neke iskrivljenje vrjednosti.
By the way,samo da još jednom dodam da i dalje mislim da je seks glavni motiv zbog čega neko postane ljubavnik ili ljubavnica a čini mi se da ljubavnice to uglavnom zaboravljaju.Čini mi se da onda kad ih "hvata" ljubav da su sklone tome da zaborave da im je seks bio prvotni motiv.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 07:53   #5730
Jao, ja sam vidjevši naslov prvo pomislila da je ovo tema o ljubavi, pa kao lijepa (nice) je tema i to - za razliku od većine tema na ŽuD koje se obično bave ljubavnim problemima

On topic: to ti može ići u mnogim smjerovima
Ali glavni moment u priči je da skužiš zašto si ušla u to, što se točno desilo

Sve oko tvoga srca ovisi o tebi
Nije ti se desilo tek tako, pokušaj razumjeti što te vodilo ka toj osobi
To je i inače dobro, osvijestiti svoje motive, potrebe i ostalo

Sretno (pri čemu sreća ne mora nužno biti ono što ti u ovom trenutku zamišljaš srećom)
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 07:58   #5731
znam za primjer covjeka koji vara zenu doslovno od vjencanja. znaci nekih 12godina. to mu je kao neki djir. vise manje se sve zna a nista se zapravo ne zna. zena je tu, nikad nista o njoj ne govori lose, ono u smislu kuci mi fali to i to pa trazim to na drugom mjestu. posljednja ljubavnica je tu mozda dvije tri godine. i ona ima muza. koji cesto pije. kaze da mu je najbolja prijateljica i da nekad ode samo pricat s njom.
i on je sklon opijanju preko mjere za feste, vikende ovo ono ali da k njoj nikad nije takav otisao. a zeni je. i jos bi mi sve nekako bilo zamislivo da ne naglasava da je najveca greska ako se zaljubis. da se to ne smije dogodit.
ja ocito nemam takvu sirinu spektra emocija pa bi se ja vrlo vjerojatno zaljubila po kratkom postupku u osobu s kojom mi je ugodno, koja me zna saslusat, s kojom sam bolja osoba i k tome se seksamo
s druge strane, kad ga vidim kako se ponasa prema svojoj djeci, uvijek pomislim da ovu ovamo izmislja jer mi je nezamislivo da mozes istovremeno tako vjesto plesat na dva podija.
ne znam... ocito mi nije dato razumjet


edit: da ne mislite da sam falila temu htila sam rec da postoji i primjer ljubavnica koje nisu slobodne cure koje mogu sta oce, ko sto ih se vecinom ocrtava
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 08:13   #5732
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
znam za primjer covjeka koji vara zenu doslovno od vjencanja. znaci nekih 12godina. to mu je kao neki djir. vise manje se sve zna a nista se zapravo ne zna. zena je tu, nikad nista o njoj ne govori lose, ono u smislu kuci mi fali to i to pa trazim to na drugom mjestu. posljednja ljubavnica je tu mozda dvije tri godine. i ona ima muza. koji cesto pije. kaze da mu je najbolja prijateljica i da nekad ode samo pricat s njom.
i on je sklon opijanju preko mjere za feste, vikende ovo ono ali da k njoj nikad nije takav otisao. a zeni je. i jos bi mi sve nekako bilo zamislivo da ne naglasava da je najveca greska ako se zaljubis. da se to ne smije dogodit.
ja ocito nemam takvu sirinu spektra emocija pa bi se ja vrlo vjerojatno zaljubila po kratkom postupku u osobu s kojom mi je ugodno, koja me zna saslusat, s kojom sam bolja osoba i k tome se seksamo
s druge strane, kad ga vidim kako se ponasa prema svojoj djeci, uvijek pomislim da ovu ovamo izmislja jer mi je nezamislivo da mozes istovremeno tako vjesto plesat na dva podija.
ne znam... ocito mi nije tako razumjet
Poznajem sličan slučaj.Ima divnu ženu i imaju četvero djece.On nju povremeno vara.Takav je karakter.Kad mu dođe neka prilika on će prevarit ženu.Njegova žena zna za te prevare.Ne ostavlja ga jer smatra da ono što imaju zajedničko je mnogo vrjednije od tih njegovih povremenih prevara.On nju ne ostavlja jer zna da bolju ne može naći.Zapravo i ne vjerujem da se zaljubio u neku od svojih ljubavnica,vjerovatno o zaljubljivanju ima isto mišljenje kao i ovaj iz tvog slučaja.
Što se tebe tiče,mislim da ti nikada nečeš nekome biti ljubavnica osim svom zakonitom
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 08:44   #5733
Ovaj pdf se vrlo opsezno bavio ovom temom iz sva tri kuta. Sve sto trebas je malo proceprkati po temama i naci ces tonu materijala koji odgovaraju na sva tvoja pitanja.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 08:46   #5734
Ja se isto javljam kao neposredni promatrač...
dakle saznam ja sasvim slučajno da mm-ovog kuma žena vara
Tako, zaljubila se u svog kolegu s posla, popizdila za njim, al muža nije ostavila. Muž na brodu, nema ga po 2 mjeseca, a za koje vrijeme mu je drugi u krevetu, u njegom stanu, s njegovom ženom, u njegovom autu...

ne znam..ko sam ja da sudim, al svejdeno mi je gadljivo, ne šta se zaljubila,
nego što i dalje može živjeti ko da se ništa nije dogodilo, ko da ništa nije napravila..


da se razumijemo, ja ne smatram ove prevarene jadnima, često su i oni pasivni suučesnici.
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 08:56   #5735
Pjesnici su cudjenje u svijetu

Cemu se ti duuuugi tolko cudom cudis

Polazis od premise da je zaljubljivanje kao pojava proizvoljno, ali mislim da si krenuo od diskutabilne pojavnosti tj premise

Inace nije da tvrdim da je smisao tvog posta pogresan

A ljubavnici nadu i pravo da nesto ocekuje daje druga strana koja se kune u svemirsku ljubav direktno i indirektno, veze je s tom ljubavi i daje obecanja trazec uzajamnost i vijernost i ne napustanje


Da je samo seks pa svaki bi logikom vodjen muskarac platio finu kurvu i svaki put druga kurva, jer i preljubnistvo kosta na kraju puno vise od placenih tura seksa, ali ocito nije fora u seksu tako da si ili povrsan namjerno ili jednostavno neiskusan
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 08:58   #5736
Quote:
Nevka kaže: Pogledaj post
Ja se isto javljam kao neposredni promatrač...
dakle saznam ja sasvim slučajno da mm-ovog kuma žena vara
Tako, zaljubila se u svog kolegu s posla, popizdila za njim, al muža nije ostavila. Muž na brodu, nema ga po 2 mjeseca, a za koje vrijeme mu je drugi u krevetu, u njegom stanu, s njegovom ženom, u njegovom autu...

ne znam..ko sam ja da sudim, al svejdeno mi je gadljivo, ne šta se zaljubila,
nego što i dalje može živjeti ko da se ništa nije dogodilo, ko da ništa nije napravila..


da se razumijemo, ja ne smatram ove prevarene jadnima, često su i oni pasivni suučesnici.
Evo vidiš i po ovom slučaju koji si ti napisala ispada da žene varaju kad se zaljube dok sa druge strane muški ispadnu "pizde" jer varaju zbog seksa.
Mislim da je tu kriva percepcija odnosno interpretacija,traženje olaktnih okolnosti kojih ustvari nema.Meni se ćini da ga je ona prevarila zato što ju je "zasvrbilo" (sorry na izrazu) a ne zato što se zaljubila.
Da se razumijemo ne osporavam ja bilo kome da ga "zasvrbi" ali daj onda nazovimo stvari pravim imenom.
Sa ovom zadnjom rečenicom što si napisala se slažem ali po svemu oni su ipak najmanje "krivi".
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 09:15   #5737
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Evo vidiš i po ovom slučaju koji si ti napisala ispada da žene varaju kad se zaljube dok sa druge strane muški ispadnu "pizde" jer varaju zbog seksa.
Mislim da je tu kriva percepcija odnosno interpretacija,traženje olaktnih okolnosti kojih ustvari nema.Meni se ćini da ga je ona prevarila zato što ju je "zasvrbilo" (sorry na izrazu) a ne zato što se zaljubila.
Da se razumijemo ne osporavam ja bilo kome da ga "zasvrbi" ali daj onda nazovimo stvari pravim imenom.
Sa ovom zadnjom rečenicom što si napisala se slažem ali po svemu oni su ipak najmanje "krivi".
Po mom primjeru ispada da je "ova žena" prevarila jer se zaljubila, al to ne znači nužno za sve...
makar, slažem se s tobom...ja ne vjerujem da se ona jedno jutro probudila zaljubljena u kolegu, nego splet okolnosti braka u kojem nije zadovoljna (a ne želi razvod iz određenih svojih razloga), ovaj joj je bio simpa, jedna kava, druga kava...hop hop...
na kraju je dobila nogicu od frajera, savjest je ždere, brak i dalje u k....
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 09:26   #5738
Ja sam svojevremeno tako rec bila i ljubavnica i preljubnica, a nista nije bilo fizicki, mozda neki nevini dodir, ali emocije su bile snazne i rekla bih kvalitetne. Cinjenica je da su se nasle dvije emocionalno neispunjene osobe koje su si zadovoljavale neispunjeno stanje, nezadovoljenu ceznju mozda i neke podsvijesne potrebe, dapace i to. Znaci nikad nije bilo nikakvog seksa ni poljubaca, ali odnos se najbolje moze okarakterizirat kao ljubavnicki.
Da je kad doslo do seksa to bi bilo konacno po meni ono sto bi tom odnosu dalo neku vhunsku kvalitetu naspram primarnih veza.

Tako o seksu kao o primarnom motivu meni je povrsno jako jako jer mislim da nisam tolko velicanstveno jedinstvena i tesko mi je skroz fizicko odvojit od duhovnog, neki se ljudi bolje izrazavaju fizicki, imaju snazan nagon da se izraze kroz seks i tako lici da je seks glavna motivacija, ali ja bih rekla da je rijec o nemirnim bicima pored kojih nije partner koji im daje "smiraj"
A kako, zasto i sto duga prica
Nekad je taj parter doista kriv po mojim mjerilima jer je npr gluh i slijep za svog druga, a nekad su preljubnici osobe koje nikad nece naci mir

Ali cudit se po meni moze samo onaj tko je dobio tolko kvalitetno obiteljsko nasljedje da ne moze shvatit da postoje pojedinci kojima nesto fali tj koji nemaju dovoljno introspekcije i emocionalne inteligencije da si nadju adekvatnu osobu za monogamnu vezu,
Koji cak nemaju dovoljno ni empatije da zamisle kako je to ako vec imaju srecu da nisu imali potrebu doc u iskusenje... Itd itd
__________________
Pakao, to su drugi.

Zadnje uređivanje JustForFun : 22.04.2015. at 09:41.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 09:30   #5739
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Evo vidiš i po ovom slučaju koji si ti napisala ispada da žene varaju kad se zaljube dok sa druge strane muški ispadnu "pizde" jer varaju zbog seksa.
Mislim da je tu kriva percepcija odnosno interpretacija,traženje olaktnih okolnosti kojih ustvari nema.Meni se ćini da ga je ona prevarila zato što ju je "zasvrbilo" (sorry na izrazu) a ne zato što se zaljubila.
Da se razumijemo ne osporavam ja bilo kome da ga "zasvrbi" ali daj onda nazovimo stvari pravim imenom.
Sa ovom zadnjom rečenicom što si napisala se slažem ali po svemu oni su ipak najmanje "krivi".
slažem se s tobom dugii

no mene više interesira čemu uopće preljub, ako nisi zadovoljan sa vezom zašto ostajati u njoj. isprike djecom čemu ?!?
osobno ne želim biti br.2, niti da me netko varanjem ponižava, niti da blagdane i godišnje provodim sama

kaj se mene tiče tak mi je svejedno tko s kim i zašto, ali znam iz bliskih krugova da ljubavnica nakon nekog vremena ipak pozvizdi i hoće frajera samo za sebe.
Romantic lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 09:51   #5740
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Pa ljepo si to napisala ali mi se ipak ne sviđa.Zašto bi se žena koja je povrjeđena priklonila ili zaljubila u nekog ko je zauzet?Možda joj u tom trenutku pogledi sasvim iskrivljeni ko što kažeš ali to joj nikako ne bi trebalo biti opravdanje za dodatno kompliciranje vlastitog života a usput uznemiravanje još nečijeg.Ne sorry,nemam razumijevanje za one koji ne znaju i nisu naučili ostati "sami".I ne nalazim za njih olakotnih okolnosti.
Ti sad spominješ da onaj koji nije iskusio neće razumijeti i da će osuđivati.
Pa ja sam već spomenuo da govorim sa stanovišta neuztralnog promatrača.
Inače mislim da ne trebam nešto osobno spoznati da bih izgradio mišljenje o tome.
Što se tiče tvoje frendice,da,slučaj je za žaliti.Volio bih joj reći da ne postoji na svijetu ništa vrijedno zbog čega bi ona trebala trpiti varanje i fizičko zlostavljanje.Očito je da vjeruje u neke iskrivljenje vrjednosti.
By the way,samo da još jednom dodam da i dalje mislim da je seks glavni motiv zbog čega neko postane ljubavnik ili ljubavnica a čini mi se da ljubavnice to uglavnom zaboravljaju.Čini mi se da onda kad ih "hvata" ljubav da su sklone tome da zaborave da im je seks bio prvotni motiv.
Zena sam pa predpostavljam da ljubavnica postaje ljubavnica ipak najprije emotivno a tek onda fizicki. Zena koja seks dozivljava kao sport, sigurno nije neka draga, mirna, ljubazna domacica, nego zena sigurna u sebe, u svoje stavove, izgled, vrijednost. Ona ce mozda postati ljubavnica o kakvoj ti govoris, i mozda se poslije zaljubiti, ali ne vjerujem da ce si takva osoba dopustiti komplikacije u zivotu i da ce takva zena to brzo rijesiti i nastaviti dalje, mozda malo ranjena, ali zivot ide dalje. Problem su upravo te drage zenice koje i jesu povrijedene ili bar misle da su povrijedene. Ne vjerujem da ce takva biti bas tako laka na okidacu, i nju ce muskarac najprije osvojiti sa par njeznih rijeci, a kad ukrade njeno srce, ukrast ce i sve ostalo. U stvari je najbolje njemu. Ona doma i ova "za put", ionako su samo njegove igracke.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.