Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 09:24   #1
Je li svaka "rupa" baš ista.

Uzmimo žene približno podjednako napaljivih performansi (sise, guzice etc) koje su poprilično aktivne i predane u samom sexualnom činu, koje su zadovoljne s tobom kao loverboyem te žele radnju s tobom repetativno ponavljati , s kojima i ti svršavaš, ali jednostavno s nekima od njih imaš feeling da nisi u potpunosti zadovoljan/zadovoljen bez obzira na količinu netom izlučene sperme. Nakon toga se takvoj jednostavno više ne javljaš ili u mom slučaju kažeš da "to" neće više ići jerbo sex baš nije nešto. Za ove "dobre" sam spreman ponovno nakon par minuta rekuperacije.

Pošto se žene uglavnom žale da su neki muškarci loši u krevetu da li se ista priča može i za žene primjeniti bez obzira na njihov trud, iskustvo , sexualno "znanje", te ugodnost okoliša u kojem se ševa odvija ? Napominjem da se ovdje ne radi o "truplima" koji se ne trude niti o vaginama kod kojih ti se čini kad jebeš da bacaš hrenovku u haustor. Znam da će sada početi priča o ljubavi i emocijama , ali ovdje stvarno govorim o čistoj fiskulturi. Eto zanimaju me muška mišljenja u "lošim" partnericama u ovom smislu.
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 09:33   #2
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
Uzmimo žene približno podjednako napaljivih performansi (sise, guzice etc) koje su poprilično aktivne i predane u samom sexualnom činu, koje su zadovoljne s tobom kao loverboyem te žele radnju s tobom repetativno ponavljati , s kojima i ti svršavaš, ali jednostavno s nekima od njih imaš feeling da nisi u potpunosti zadovoljan/zadovoljen bez obzira na količinu netom izlučene sperme. Nakon toga se takvoj jednostavno više ne javljaš ili u mom slučaju kažeš da "to" neće više ići jerbo sex baš nije nešto. Za ove "dobre" sam spreman ponovno nakon par minuta rekuperacije.

Pošto se žene uglavnom žale da su neki muškarci loši u krevetu da li se ista priča može i za žene primjeniti bez obzira na njihov trud, iskustvo , sexualno "znanje", te ugodnost okoliša u kojem se ševa odvija ? Napominjem da se ovdje ne radi o "truplima" koji se ne trude niti o vaginama kod kojih ti se čini kad jebeš da bacaš hrenovku u haustor. Znam da će sada početi priča o ljubavi i emocijama , ali ovdje stvarno govorim o čistoj fiskulturi. Eto zanimaju me muška mišljenja u "lošim" partnericama u ovom smislu.
Jebate, ko da su kola
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 23.04.2009., 09:39   #3
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Jebate, ko da su kola
Kao da nisu ?
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 09:40   #4
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
Uzmimo žene približno podjednako napaljivih performansi (sise, guzice etc) koje su poprilično aktivne i predane u samom sexualnom činu, koje su zadovoljne s tobom kao loverboyem te žele radnju s tobom repetativno ponavljati , s kojima i ti svršavaš, ali jednostavno s nekima od njih imaš feeling da nisi u potpunosti zadovoljan/zadovoljen bez obzira na količinu netom izlučene sperme. Nakon toga se takvoj jednostavno više ne javljaš ili u mom slučaju kažeš da "to" neće više ići jerbo sex baš nije nešto. Za ove "dobre" sam spreman ponovno nakon par minuta rekuperacije.

Pošto se žene uglavnom žale da su neki muškarci loši u krevetu da li se ista priča može i za žene primjeniti bez obzira na njihov trud, iskustvo , sexualno "znanje", te ugodnost okoliša u kojem se ševa odvija ? Napominjem da se ovdje ne radi o "truplima" koji se ne trude niti o vaginama kod kojih ti se čini kad jebeš da bacaš hrenovku u haustor. Znam da će sada početi priča o ljubavi i emocijama , ali ovdje stvarno govorim o čistoj fiskulturi. Eto zanimaju me muška mišljenja u "lošim" partnericama u ovom smislu.
...ko da bacaš hrenovku u haustor...timajkemile!
__________________
voli te tvoja zvir
TRAVNIK is offline  
Old 23.04.2009., 09:42   #5
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
Kao da nisu ?
Ali podjednako napaljivih performansi?

Možda eventualno blizanke...
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 23.04.2009., 09:45   #6
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
Kao da nisu ?
meni ovo jadno

da bog da ne prošao tehnički pregled drugi put
tonkica051 is offline  
Old 23.04.2009., 09:48   #7
Rupa je rupa.

Samo neke žene znaju čemu služi njihova rupa pa je i koriste u skladu sa tim,a neke je imaju tek tako jer je imaju.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 23.04.2009., 09:49   #8
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
Kao da nisu ?
ee a nije ni svaki šofer isti!
__________________
voli te tvoja zvir
TRAVNIK is offline  
Old 23.04.2009., 09:50   #9
Quote:
TRAVNIK kaže: Pogledaj post
ee a nije ni svaki šofer isti!
Nije riječ ovdje o "Šumaheru" nego o Ferariju
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 09:54   #10
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
Nije riječ ovdje o "Šumaheru" nego o Ferariju
eto Ferariii

ali sta bi taj Ferari bez dobrog Šumahera?
__________________
voli te tvoja zvir
TRAVNIK is offline  
Old 23.04.2009., 09:54   #11
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Rupa je rupa.

Samo neke žene znaju čemu služi njihova rupa pa je i koriste u skladu sa tim,a neke je imaju tek tako jer je imaju.
A ja baš tvrdim da nije i tražim istomišljenike. Ili imaš rupu , dobro izgledaš, strasna si i tako to ali nažalost druga se jebe bolje. Kako, zašto , ali je tako. Ili mislite da vas frajeri ne zovu nakon što ste dale jer su gadovi i samo vas doživljavaju kao trofeje ? Aha svakako ....
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 09:55   #12
Quote:
TRAVNIK kaže: Pogledaj post
eto Ferariii

ali sta bi taj Ferari bez dobrog Šumahera?
A jbg sumnjam da je Šumaher u fići brži čak i od tebe u Ferariju
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 10:00   #13
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
A ja baš tvrdim da nije i tražim istomišljenike. Ili imaš rupu , dobro izgledaš, strasna si i tako to ali nažalost druga se jebe bolje. Kako, zašto , ali je tako. Ili mislite da vas frajeri ne zovu nakon što ste dale jer su gadovi i samo vas doživljavaju kao trofeje ? Aha svakako ....
Rupa je rupa.

Ti vjerojatno misliš na vlasnice tih rupa i na njihove različitosti.

Na drugi dio ti ne mogu dati odgovor jer se u moju rupu redovito ulazi i nemam iskustava sa gadovima.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 23.04.2009., 10:03   #14
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ali podjednako napaljivih performansi?

Možda eventualno blizanke...
Pa ako "stojko" jednako reagira na pojedine pripadnice ženskog roda onda su to po meni podjednako napaljive performanse.

Ali ne virujem da nisi shvatio i prvi puta
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 10:03   #15
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Rupa je rupa.

Ti vjerojatno misliš na vlasnice tih rupa i na njihove različitosti.

Na drugi dio ti ne mogu dati odgovor jer se u moju rupu redovito ulazi i nemam iskustava sa gadovima.
samo ulaze a majke te,kolika je ta rupa onda,ulaze a ne izlaze,bas cudno
__________________
nisam kriv sto sam takav
zajebani111 is offline  
Old 23.04.2009., 10:05   #16
Quote:
zajebani111 kaže: Pogledaj post
samo ulaze a majke te,kolika je ta rupa onda,ulaze a ne izlaze,bas cudno
No, i izlaze. To je logika. Šta sada cjepidlačiš koji kuki?
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 23.04.2009., 10:05   #17
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Rupa je rupa.

Ti vjerojatno misliš na vlasnice tih rupa i na njihove različitosti.

Na drugi dio ti ne mogu dati odgovor jer se u moju rupu redovito ulazi i nemam iskustava sa gadovima.
Onda je i štanga od cca 18 cm ista svim ostalim štangama od 18 cm i istog "fija" .
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 10:07   #18
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
No, i izlaze. To je logika. Šta sada cjepidlačiš koji kuki?
a ja mislio e jbg zajebo sam se
__________________
nisam kriv sto sam takav
zajebani111 is offline  
Old 23.04.2009., 10:07   #19
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post
meni ovo jadno

da bog da ne prošao tehnički pregled drugi put
Naravno da se malo zajebavam. Ne moraš odmah voodoo lutku vaditi
prasac_genije is offline  
Old 23.04.2009., 10:08   #20
Quote:
prasac_genije kaže: Pogledaj post
Onda je i štanga od cca 18 cm ista svim ostalim štangama od 18 cm i istog "fija" .
Pa jesu iste. I funkcija im je ista.

Bitan je onaj tko manipulira sa tim štangama.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger