Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 18:47   #2321
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
On je veliki brbljavac cini mi se,uz prava pitanja dalo bi se puno toga saznati.
Ma presladak je,onaj pogled na kraju kad ju onak pogleda
Slažem se, baš djeluje da kad bi ga pustio i dao mu pravo pitanje, brbljao bi i bez ikakvog potpitanja.

Mene fascinira što je osmijeh na licu stalno, ali baš stalno prisutan.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:47   #2322
Bolje mi je bilo danas nego jučer. Sad čekam da pogledam opet. Da se bolje uživim.

E da, baš odgovara na sve. I to tako opušteno.

A snimanje serije počinje u ožujku. U travnju se očekuje prikazivanje.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:50   #2323
Ovaj drugi dio me tako zabavio,bas je zabavan i nasmijao me jako s anegdotom o konjoma,jer smo to i mi primijecivali da su mali konji..a mislim da je nanutica malo citala nas jer ga je pitala za skolu i rekao je da je bio nestasan.i ono na naplatnim na mostu me nasmijalo,a tako je s nogama na zemlji,,realan. I konacno znamo pocetak snimanja fatiha,prava ekskluzivna vijest.danas mi je bio bolji dip,al nanutica fakat izigrava,los govor tijela.a na fotkama,vec aam prva rekla,nije pao na nju,nije mu legla.procitala sam i gloriu,o tom cu mavecer u detalje,jer idem van,ipak je valentinovo
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:50   #2324
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Bolje mi je bilo danas nego jučer. Sad čekam da pogledam opet. Da se bolje uživim.
Je ona je malo opustenija nije koda je progutala metlu
A Mehmet stvarno je super sugovornik, nema tipa onih diplomatskih odgovora nego sve iskreno odgovori, ma dusica nasa

I konacno znamo kad pocinje Fatih
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:50   #2325
Puno bolje od jučer!!! I opuštenije! Jučer mi se činilo da mu glas malo drhti, i da će se zagrcnuti u sekundi. Doduše, to mi se učinilo jer smo rijetko imale priliku čuti njegov vlastiti glas. Nakon bezbroj puta pregledanog jučerašnjeg dijela intervjua, danas sam već bila spremnija i na njega kao stvarne osobe i na njegov pravi glas!

Danas sam osobito uživala u dijelu kad govori kako i u Turskoj, kao i svugdje u svijetu valjda, ljudi navijaju za imaginarnu ljubav, za ljubav partnera iz serije, i da negoduju kad te RL osobe nađu partnera u RL. Eh, da sam ja radila taj intervju, tu bih se nadovezala na kolegicu Cansu, i na njihov odnos. Kao ono, "Kad već spominjete ljubav likova u seriji, u kakvim ste vi odnosima s Cansu, s obzirom da ste Romeo i Juilja novog doba, s tom razlikom što oboje preživite na kraju?!"
Lu Salome is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:51   #2326
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Bolje mi je bilo danas nego jučer. Sad čekam da pogledam opet. Da se bolje uživim.

E da, baš odgovara na sve. I to tako opušteno.

A snimanje serije počinje u ožujku. U travnju se očekuje prikazivanje.
Pa to je super,necemo dugo cekati pocetak.

Toliko puta pogledala intervjuu(jucer) da navecer kad gledam seriju ne prepoznajem agin glas,ocekujem ovaj i tak ostanem
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:53   #2327
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Anegdota o konju je odlična.

Nanutičin mot rukama na trenira li nešto

Mama koja je stalno morala razgovarati s ravnateljima, a ova njemu - to sam si i mislila.

Stvarno nas je u dobrom svjetlu prikazala za molitve, toga valjda od Esmeralde nije bilo


strgala si me,,,sve najvaznije si izvukla,,,a meni je najjaci dio o hrvaticama koje mole u crkvi za glavne likovemislim kao negativno,,kao neke ludakinje nas je prikazala,,a mi samo stujemo njegov lik i djelo,,,i opet ja sa losom pripremom,,,,nije se nadovezala na to pitanje za cansu,,,i onaj koji prevodi nema pojima sta prevodi,,krivi naziv serije---o boze


da bar daju nemontirani materjal sa prevodom njemu i njoj,,ovako se puno gubi

p.s.scena na mostu--htjeli su mu djete ugurati kroz prozor,,ja sam se potrgala
__________________
...Deniz ti si moje blago....

Zadnje uređivanje kerimboran : 14.02.2013. at 19:27.
kerimboran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:55   #2328
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
Je ona je malo opustenija nije koda je progutala metlu
A Mehmet stvarno je super sugovornik, nema tipa onih diplomatskih odgovora nego sve iskreno odgovori, ma dusica nasa

Drugi dio još bolji od prvog što nas tek očekuje u nedjelju. Lipo, u pravu si leksikon je njegov, sada sam to shvatila.

Najznačajnija informacija je da će serija krenuti sa snimanjem u 3, i emitiranjem u 4 mjesecu. Konačno novi projekat....

Kako joj je dobro odgovorio za molitve, možda prije spavanja.


Odličan je bio. Baš smo s razlogom oduševljene njime.
globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:57   #2329
Danas je bilo puno bolje nego jučer. Anegdota o konju je pun pogodak. Vidi se da voli pričati, nije ga trebalo posebno ni poticati.
Njoj ipak nije trebalo ono pitanje o molitvi. Sad ćemo ispasti još i smiješni. Uzdam se u njegov posjet Dubrovniku upoznao je normalne ljude, neće nas suditi na osnovu njenih bisera
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:01   #2330
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Pa to je super,necemo dugo cekati pocetak.

Toliko puta pogledala intervjuu(jucer) da navecer kad gledam seriju ne prepoznajem agin glas,ocekujem ovaj i tak ostanem
I meni se to desilo jucer totalno mi je onako dobrica iz njega zraci ta neka pozitiva koja prelazi na sugovornika i to mi se jako svidja kod njega
p.s. imas pm hitno je
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:01   #2331
Taman negdje kad kod nas završi Sila, evo Fetiha.

Samo me čudi da počinju snimati sad, kad serije obično kreću sa snimanjem u jesen.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:03   #2332
Meni ovo danas puno bolje,a onaj osmjeh i pogled na kraju,uh...
nego neznam jel se to meni čini da su umjesto Adanali preveli Adanac
Boranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:05   #2333
E sada pitanjce, mogu li ja možda negdje na netu pogledati taj današnji drugi dio intervjua?
madima150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:06   #2334
Quote:
madima150 kaže: Pogledaj post
E sada pitanjce, mogu li ja možda negdje na netu pogledati taj današnji drugi dio intervjua?
evo http://dnevnik.hr/showbuzz/inmagazin...376.html#video
 
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:07   #2335
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Toliko puta pogledala intervjuu(jucer) da navecer kad gledam seriju ne prepoznajem agin glas,ocekujem ovaj i tak ostanem
Tako i ja.
Očekujem njegov glas i bradu i u Sili. Brzo sam se naviknula na bradu.
Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
Kako joj je dobro odgovorio za molitve, možda prije spavanja.
Mislila sam da će pomisliti kakve su to Hrvatice kad zbog likova idu u crkvu. Pa gdje se toga sjetila.

Dobro joj je odgovorio.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Taman negdje kad kod nas završi Sila, evo Fetiha.

Samo me čudi da počinju snimati sad, kad serije obično kreću sa snimanjem u jesen.
Da.

I meni je malo čudno, ali tko zna koji je razlog tome.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:07   #2336
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
I meni se to desilo jucer totalno mi je onako dobrica iz njega zraci ta neka pozitiva koja prelazi na sugovornika i to mi se jako svidja kod njega
p.s. imas pm hitno je
Vidla i dalje zasto ovak rano.

Ma kad se nasmijesi cijeli blista,k'o da ima reflektore u okicama
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:07   #2337
Quote:
Boranka kaže: Pogledaj post
Meni ovo danas puno bolje,a onaj osmjeh i pogled na kraju,uh...
nego neznam jel se to meni čini da su umjesto Adanali preveli Adanac
Jaoooo, ja na to zaboravila, a odvalila sam se smijati kad sam vidila kak su preveli Adanac pa dobro jer se oni nikad ne informiraju o onome sto prevode treba njim napisati apel da ubuduce posjete malo forum prije nego sto blebnu nesto
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:09   #2338
Nisu još video stavili zasad samo članak.Sad i ja znam zašto MMA slika i super je anegdota o konju bolji mi je danas intervju.Nego znate šta ja se sad pojedoh a evo i zašto.Prije sigurno sedmicu a možda i dvije pročitam na turskom forumu da serija počinje u aprilu i kontam ja ma to oni nagađaju možda GT nije dobro preveo eto mogla sam ovdje ekskluzivu stavit prije Nanutice.Ljubim ga ja i meni je moj ujak uzor.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:13   #2339
Hvala do neba
madima150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:15   #2340
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post

Ma kad se nasmijesi cijeli blista,k'o da ima reflektore u okicama



Jao njegove oči to je posebna priča. Dobro si rekla kao da ima reflektore. Dobro kažu ljudi oči su ogledalo duše i on djeluje baš dobar, smiren i što je najvažnije sretan.
globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.