Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2015., 12:11   #8641
Tražeći IG tog restorana, slučajno sam pronašla još jednu sliku sa seta "Emaneta". Imali smo takvih u prikolici, ali ne s ovom djevojkom koja ju je objavila. Okolica Adane. Pored nje je Mehmet ipak navukao lagani smješak.





I jedna, dosta starija.

http://www.imagebam.com/image/3cc4f7419245868

Tada je imao više kose, a manje brade.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 18:43   #8642
Da Đu, lagani osmeh je tu...meni su ruke na ovoj slici ipak privukle veću pažnju, ovako postavljene ...prislonilo se uz ćošak pa kao da ne zna gde bi sa njima....Sve nešto gvirkam da li ga devojka dodiruje ili razmak ipak postoji...( koliko da znam koliko joj trebam zavideti...)
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 21:41   #8643
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
Da Đu, lagani osmeh je tu...meni su ruke na ovoj slici ipak privukle veću pažnju, ovako postavljene ...prislonilo se uz ćošak pa kao da ne zna gde bi sa njima....Sve nešto gvirkam da li ga devojka dodiruje ili razmak ipak postoji...( koliko da znam koliko joj trebam zavideti...)

E onda ovoj djevojci možeš zavidjeti.

Sve smo u potrazi za Mehmetovim osmijehom, a on sretan, nasmijan i zaljubljen. Hajde da ga jednom vidimo i takvog. Ne znam samo je li slika najnovija, iz Litve?

Mehmet i Karolina


https://www.facebook.com/AddictedtoM...type=1&theater

Zadnje uređivanje đurđevak : 02.07.2015. at 21:54.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 08:33   #8644
To je to ,prelijep je kad se smije ,

Sretan i zaljubljen ,stvarno mi je drago.:klap:

Cura takođe slatka na ovoj slici i baš si pašu,samo taj remen kod nje ,omg
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 09:57   #8645
Njegova ruka ,oko njenog struka, potpuna zaštita,a čini mi se i Mehina predaja Karo..... Neka kada mu vidim osmijeh i oči znam da je sretan,a to smo sve htjele

Gluma?

Vratit će se osjećam ,a ja dotad ponovno uživam u Boranu,jednostavno Boran iz mene izvuče sve najljepše osjećaje,e da i moj prezgodni Murat
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 17:36   #8646
Zelim ugodan dan svima.ja sam Jelena i nova sam.Vec dugo zelim ovdje nesto reci sad sam to ucinila zbog ove iskrene slike Mehmeta Karoline.
Jelena007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 17:52   #8647
Nova slika iz Litve, he he


__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 18:04   #8648
Evo i ovdje ova crno bijela...isto ali malo drugacije...nas Meho dobro raspolozen pa se igra...

bihterforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 18:40   #8649
Ha, sve bolje od boljeg. Mijenja ponašanje pa je počeo stavljati i najfriškije slike. Otvara se Mehmet polako i to je dobar znak. A čim dođe ljeto, odmah ima i bolji styling. Nije da mi je najvažnije, ali ga je ljepše vidjeti.

@Jelena007, dobrodošla.


Edit: Jako me zanima koji FB profil mu za koga služi.

Zadnje uređivanje đurđevak : 03.07.2015. at 18:58.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 21:07   #8650
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ha, sve bolje od boljeg. Mijenja ponašanje pa je počeo stavljati i najfriškije slike. Otvara se Mehmet polako i to je dobar znak. A čim dođe ljeto, odmah ima i bolji styling. Nije da mi je najvažnije, ali ga je ljepše vidjeti.

@Jelena007, dobrodošla.


Edit: Jako me zanima koji FB profil mu za koga služi.
da dočekasmo i to :klap:..

o FB profilima.. tko će ga znat.. možda nije uspio prebaciti na mob pa stvorio drugi ..
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 21:25   #8651
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
o FB profilima.. tko će ga znat.. možda nije uspio prebaciti na mob pa stvorio drugi ..
A ne, on je danas u razmaku od sat vremena postavio na svaki od profila po jednu od ovih dviju slika. Svaka slika na drugom profilu. Kao da mu ovaj stari služi za prijatelje, rodbinu i djevojku, a ovaj drugi za ne znam koga. Fanove možda?
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 22:17   #8652
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
A ne, on je danas u razmaku od sat vremena postavio na svaki od profila po jednu od ovih dviju slika. Svaka slika na drugom profilu. Kao da mu ovaj stari služi za prijatelje, rodbinu i djevojku, a ovaj drugi za ne znam koga. Fanove možda?
ako je za fanove onda bi trebao biti em lako dostupan em bi fanovi trebali imati mogućnost komunikacije .. (valjda)

a da nas je iznendio bogme je... :klap:
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 09:21   #8653
Nova Mehmetova slika, poznat dakle i u Litvi

__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 10:21   #8654
Quote:
Paz999 kaže: Pogledaj post
Nova Mehmetova slika, poznat dakle i u Litvi

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/909/slrH78.jpg
meni je najvažnije što to on sam objavljuje javno.. nema skrivanja :klap::klap:
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 13:18   #8655
Evo i ja sam zavirila na njegov profil. Vidi se da je čovjeku na sjeveru Europe. Pa citira Norvežanina Henrika Ibsena.



Citat iz drame "Neprijatelj naroda": 'You see, the point is that the strongest man in the world is he who stands most alone.'

Mehmet, naš filozof. Voli on takve izeke. O osamljenosti i neshvaćanju. Samo ne znam što ga je nagnalo da sada razmišlja o tome. Je li možda bio na tamošnjoj kazališnoj predstavi? Ili negdje vidio uklesani citat?
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 13:55   #8656
I još jedna s fanovima.


đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 07:38   #8657
Dobro jutro

Lijepo je vidjeti poznato nam drago nasmijano lice.
Potpuno se otvorio,a to može samo ljubav,a on meni izgleda zaljubljen i sretan:klap:

Ne skriva se ni gdje je ni skim je ,a Meho dok nije siguran u svoje osjećaje ništa javno ne objavljuje.
Sretno Karo,i hvala što si mu vratila osmijeh.
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 09:32   #8658
Fan objavio jednu zaostalu, zimsku. Mehmet sav zarastao u bradu. Ozbiljan je, ali mu je lice lijepo.


đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 13:41   #8659
Ova je ipak najnovija. Kako mu nije vruće pod tom bradom???? I baš izgleda puuno starije.


đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 18:31   #8660
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ova je ipak najnovija. Kako mu nije vruće pod tom bradom???? I baš izgleda puuno starije.


http://i.imgur.com/vR9nWPb.jpg
Vjerovatno zbog toga sto je u sjenci

ali je najvaznije da nam Meho pokazuje zubeke
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.