Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2016., 13:51   #6081
Rijetko vidjen test u nasim novinama, a zanimljivo je da su oba automobila iz HR (snimano u ZG i okolici):


Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 18:43   #6082
Koga zanima nova sezona Top Gear USA stize u utorak. DVR kaze da imaju 2 nove epizode - jedna od voznji po Rubicon Trail, a druga poredjenje Americkih i Evropskih auta.
__________________
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.
Synyster84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 13:54   #6083
Ford Focus RS vs Honda Civic Type-R vs Audi RS3 vs Mercedes-AMG A45 & more: Hot Hatch Mega Test

https://www.youtube.com/watch?v=HhnyQHRoeao
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 17:33   #6084
“HOVERBOARD” SITTING ATTACHMENT – THE MOST LAZY THING YOU HAVE SEEN ALL DAY - link

BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:21   #6085
Dobro .... bar neće padat ko kruške s ovog ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:37   #6086
Jeremy Clarkson admits he's glad he left Top Gear before it got ‘tired and boring’

Quote:
Speaking at a talk in London tonight, he said: “To be honest, I think we would have stayed at the BBC and then the show would have got tired and boring, eventually we would have piloted it into a hillside and that would have been the end.

"At the time it was all tragic but now we've been forced to reinvent ourselves and we're online, where you can do anything, like f *** a horse, it's forced all of us to actually concentrate on starting again.

"Now we're looking at losing Top Gear as a fantastic thing to happen."
https://www.carthrottle.com/post/why...r-when-he-did/

Quote:
And the new - as yet unnamed - Amazon Prime show is indeed shaping up to be a rather different beast than Top Gear as we’d come to know it. There’s the obvious point of it being online, but also the studio format has been ditched. No more news, no more celebrity segments, just a series of expensive and no doubt very slick car films.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 15:22   #6087
Je li tko gledao Top Gear US - izasle su 2-3 epizode nove, 7. sezone. Pogledao sam prve dvije epizode i nije loše.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 11:25   #6088
Meni su ti Ameri ok... U početku loše, pogotovo onaj dio u studiju i gosti i sve, katastrofa... Jednostavno im ne leži taj dio, umjetni su u pm... Čim su taj dio maknuli i radili samo i isključivo testove, pogotovo u obliku specijala, gledljivi su, i s vremenom nekako su se voditelji opustili i djeluju ok što se tič neke kemije... I Tanner jebački vozi

Nisu razina UK TG-a, jasno, ni blizu, al gledljivo je...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 18:17   #6089
Od kada nema Chris Harris on Cars, najbolji mi je Motor Trend, zbilja su odlicni:

https://www.youtube.com/user/MotorTrend
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 18:18   #6090
Auto Express - BMW M2 vs Ford Focus RS: Which is king on track?

https://www.youtube.com/watch?v=X_LCunEbH44
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 22:02   #6091
Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Je li tko gledao Top Gear US - izasle su 2-3 epizode nove, 7. sezone. Pogledao sam prve dvije epizode i nije loše.
Fala na informaciji, totalno sam zaboravio da trebaju početi, stavio skidati.
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 21:09   #6092
Quote:
Rockatansky kaže: Pogledaj post
Fala na informaciji, totalno sam zaboravio da trebaju početi, stavio skidati.
mozes li staviti link(ove)?
nisam ih uspio pronaci.
miro06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 21:14   #6093
nego jel netko zna kad počinju ona tri propuha svoj šou?
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 21:25   #6094
Quote:
miro06 kaže: Pogledaj post
mozes li staviti link(ove)?
nisam ih uspio pronaci.
https://kat.cr/usearch/top%20gear%20us/
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 21:32   #6095
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
nego jel netko zna kad počinju ona tri propuha svoj šou?
Jesen/zima 2016.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 14:38   #6096


A jesu ubili s imenom
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 17:14   #6097
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 15:52   #6098
Sa Clarksonovog twittera

So, the Grand Tour (GT for short) will come from a tent, which we will put up in a different location every week. Your town?

We have 12 shows. One is a Christmas thing. That means 11 locations for our tent. Many requests from Mexico.

I reckon we can do GT in Scotland too one day. But where do we begin? California? Croatia? Berlin?


Znaci koliko citam na netu koncept je da se postavi sator za 300 ljudi, i on im sluzi kao studio. Svaka epizoda drugi grad.

Iako mi nije bas najjasnije sto su onda snimali do sada (a koliko pratim twitter njegov dosta su toga obisli i snimili), ili se ovo sve odnosi na drugu sezonu ili vec nes.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 23:17   #6099
Pa imat će dijelove iz studija i dijelove koji su snimani prije pa ih emitiraju, isto kak je bilo i prije u TGu

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
__________________
Being second is to be the first of the ones who lose.

Ayrton Senna
maxkuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 09:13   #6100
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Sa Clarksonovog twittera
Znaci koliko citam na netu koncept je da se postavi sator za 300 ljudi, i on im sluzi kao studio. Svaka epizoda drugi grad.

Iako mi nije bas najjasnije sto su onda snimali do sada (a koliko pratim twitter njegov dosta su toga obisli i snimili), ili se ovo sve odnosi na drugu sezonu ili vec nes.
Tako je bilo i do sada... prvo se snimi većina materijala vani, a onda se pred emitiranje snimalo u šatoru na aerodromu. To bi ako se dobro sjećam išlo srijedom, pa montiranje i u nedjelju bi se emitirala epizoda. Time bi manje više bili u tijeku sa "d njuuuz" (ovo što se prikazuje na htv-u često bude izrezano bez tih vijesti jer nakon toliko vremena nema baš veze s vezom, pogotovo za njihove interne engleske zajebancije).
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.