Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2016., 14:43   #1
Pomoć pri kupnji auta do 500€

Trazim nekog tko bi mi pomogao pri kupnji rabljenog automobila tako sto bi mi savjetovao sto da kupim i sto bi me vozio po Zagrebu svojim autom. Spreman sam platiti savjet, voznju i vrijeme koje cemo provesti u potrazi. Naime, trazim registrirani auto, rega barem do 10.-mjeseca ove godine, da je ispravan, lijep ne mora biti sa sto manje opreme do 3500 kn. Tko ima volje i znanja, tko voli aute i da mu se potrositi 6 do 8 sati i cca 100 km, te tko ima znanja, znati cu to cijeniti. Ja se nazalost u aute ne kuzim, prijevoz nemam pa molim sve zainteresirane da mi se jave. Draze mi je dati lovu onome tko zna nego poslije raznim majstorima ili ZET-u, odnosno taksistima. Molim javite se u inbox pa se sve detaljnije dogovorimo.
morsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 15:58   #2
Quote:
morsky kaže: Pogledaj post
Trazim nekog tko bi mi pomogao pri kupnji rabljenog automobila tako sto bi mi savjetovao sto da kupim i sto bi me vozio po Zagrebu svojim autom. Spreman sam platiti savjet, voznju i vrijeme koje cemo provesti u potrazi. Naime, trazim registrirani auto, rega barem do 10.-mjeseca ove godine, da je ispravan, lijep ne mora biti sa sto manje opreme do 3500 kn. Tko ima volje i znanja, tko voli aute i da mu se potrositi 6 do 8 sati i cca 100 km, te tko ima znanja, znati cu to cijeniti. Ja se nazalost u aute ne kuzim, prijevoz nemam pa molim sve zainteresirane da mi se jave. Draze mi je dati lovu onome tko zna nego poslije raznim majstorima ili ZET-u, odnosno taksistima. Molim javite se u inbox pa se sve detaljnije dogovorimo.
Malo prati na njuskalu auta starosti cca 20 god i to bi se trebalo uklopiti u budžet. Često bude i auta od 1. Vlasnika a to godiste nije interesanto svercerima jer nema tu nekog prostora za zaradu. Pripremi i minimalno 1.000 kn za servis.
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 17:20   #3
Ja platio bicikl 500e a ovaj bi auto za te pare pa to je trula krama propast ćeš kroz pod i ostat na cesti u fotelji a auto ode bez tebe u hendek jalah ja i samnom dva, vintaj Šaho ode babo uđubre sjakari se
Kupi unića fijata
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 01:51   #4
Aut za 500 eura? Jel bi i s plinom i dvije godine registriran?
Za te novce si opasnost na cesti!
Koko u parizeru is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 04:22   #5
a šta jebete čovjeka, kakvih koturaljki ima na cestama neće biti ništa veća opasnost od auta vrijednog 5000 eura koji se vozi bez kočnica i sa ćelavim gumama..

odi pogledaj ovog punta http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-pun...oglas-18927454

nisam sad nabrzaka našao ništa pametnije a da iole odgovara uvjetima,, nije mudrolija.. sjedi isprobaj tipkice, ručice, ventilaciju i ako pali i vozi relativno uredno kupuj, eventualno odvezi bilo kakvom majstoru da ga pregleda za 200 kn - za tak stare i jeftine aute dijelovi su i tak za kikiriki i možeš ga sutra prodati za iste novce.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 09:18   #6
Quote:
bojanko kaže: Pogledaj post
Malo prati na njuskalu auta starosti cca 20 god i to bi se trebalo uklopiti u budžet. Često bude i auta od 1. Vlasnika a to godiste nije interesanto svercerima jer nema tu nekog prostora za zaradu. Pripremi i minimalno 1.000 kn za servis.
Ma ima auta koji izgledaju skroz OK, za par mjeseci i za po Zagrebu vozat. Problem je samo sto treba obici bar 10-tak prodavaca da se nadje nesto sto valja a za to mi treba auto koji nemam. Uz to bi mi dobro dosao i netko tko se malo vise od mene kuzi u aute. Uglavnom, treba mi prevoz i netko tko barem nesto zna o autima i tko je spreman uz naknadu potrositi 5-6 sati dok ne kupim nesto. rupe u podu, motor koji se trese, kocnice koje ne rade znam prepoznati. Da budem konkretniji, ako nekome dam 3 kn/km i 10 kn po satu za 50 km i 5 sati skupi se 200 kn. Dakle,tko ima vremena i volje nek mi se javi u inbox
morsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 09:44   #7
Quote:
morsky kaže: Pogledaj post
Ma ima auta koji izgledaju skroz OK, za par mjeseci i za po Zagrebu vozat. Problem je samo sto treba obici bar 10-tak prodavaca da se nadje nesto sto valja a za to mi treba auto koji nemam. Uz to bi mi dobro dosao i netko tko se malo vise od mene kuzi u aute. Uglavnom, treba mi prevoz i netko tko barem nesto zna o autima i tko je spreman uz naknadu potrositi 5-6 sati dok ne kupim nesto. rupe u podu, motor koji se trese, kocnice koje ne rade znam prepoznati. Da budem konkretniji, ako nekome dam 3 kn/km i 10 kn po satu za 50 km i 5 sati skupi se 200 kn. Dakle,tko ima vremena i volje nek mi se javi u inbox
Prijatelju dragi "Uzdaj se us'e i u svoje kljuse".
To što ti tražiš možeš očekivati samo od uže rodbine ili nekog dobrog prijatelja. Ovako ćeš naletjeti na kakvog prevaranta i ostati i bez auta i tih 500€.
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 10:02   #8
Sve 5, samo me zanima koliko misliš platiti nekome da se voza s tobom, o svom trošku, i gleda auto vrijednosti 500€?



Ovi što govore o tome da se za te pare kupuje bicikl, čekam u inbox četveroznamenkaste ponude(u €, naravno) za punto 55, '96, registriran do studenog i udaren u zadnjem desnom kutu.

Eto, da ne ispadne da prodajem totalni škart, dvije nove gume su na njemu, hladnjak novi, aku i veliki servis rađeni prije 2 godine.



Ne prodajem, opisao sam svoj auto, ali koliko, pobogu, vrijedi PRIJEVOZNO SREDSTVO staro 20+ godina. Namjerno pišem prijevozno sredstvo, jer nekome može biti bitno da je auto obiteljski, da ima 4/5 vrata, da ima 100+ks, ili da je dizel, i tu se može odstupati od te granice, ali ovdje se traži vozilo pali i vozi.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 11:35   #9
http://www.njuskalo.hr/auti/skoda-fe...oglas-18749977
300e auto, još 250 registracija i vozi miškooo
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 11:23   #10
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Sve 5, samo me zanima koliko misliš platiti nekome da se voza s tobom, o svom trošku, i gleda auto vrijednosti 500€?



Ovi što govore o tome da se za te pare kupuje bicikl, čekam u inbox četveroznamenkaste ponude(u €, naravno) za punto 55, '96, registriran do studenog i udaren u zadnjem desnom kutu.

Eto, da ne ispadne da prodajem totalni škart, dvije nove gume su na njemu, hladnjak novi, aku i veliki servis rađeni prije 2 godine.



Ne prodajem, opisao sam svoj auto, ali koliko, pobogu, vrijedi PRIJEVOZNO SREDSTVO staro 20+ godina. Namjerno pišem prijevozno sredstvo, jer nekome može biti bitno da je auto obiteljski, da ima 4/5 vrata, da ima 100+ks, ili da je dizel, i tu se može odstupati od te granice, ali ovdje se traži vozilo pali i vozi.
Mislio sam dati 200-300 kn za 5 sati provedenih u traznji automobila i nekih 50km. Npr. ako se nadjemo u 8 i gledamo aute do 13.00 sat, prevedno na hrvatski za 5 sati voznje 300 kn
morsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 13:48   #11
Ja kupio puntića 96-ta za 3300, registriran do 2 mjesec iduće godine, nije izvana u najboljem stanju ali na autu doslovno sve radi, nov akumulator, nov auspuh, nove gume
__________________
Cigarete sadrže 0 % masti. Pušite da biste bili vitkiji.
zoran1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 14:02   #12
Ako te zanima suzuki swift u dobrom stanju, treba ga samo registrirati...
Ima nesto opreme, podizaci , centralno itd...
Uglavnom autic za grad super
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 15:28   #13
Quote:
morsky kaže: Pogledaj post
Trazim nekog tko bi mi pomogao pri kupnji rabljenog automobila tako sto bi mi savjetovao sto da kupim i sto bi me vozio po Zagrebu svojim autom. Spreman sam platiti savjet, voznju i vrijeme koje cemo provesti u potrazi. Naime, trazim registrirani auto, rega barem do 10.-mjeseca ove godine, da je ispravan, lijep ne mora biti sa sto manje opreme do 3500 kn. Tko ima volje i znanja, tko voli aute i da mu se potrositi 6 do 8 sati i cca 100 km, te tko ima znanja, znati cu to cijeniti. Ja se nazalost u aute ne kuzim, prijevoz nemam pa molim sve zainteresirane da mi se jave. Draze mi je dati lovu onome tko zna nego poslije raznim majstorima ili ZET-u, odnosno taksistima. Molim javite se u inbox pa se sve detaljnije dogovorimo.
pretpostavljam da si zanosna plavuša u ranim 20-tim
67th is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 21:07   #14
islo bi se i za gablec

morsky , buduci da si bivsi kolega s meganom, ja te mogu odfurati u ZG i pogledat auto s tobom, ne moras mi nis platiti, samo ono kaj bi dao prodavacu razliku daj meni, svi sretni.samo nadi auto prije , 1-2 konkretna isfiltriraj i to je to, vise ne .
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 22:08   #15
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
islo bi se i za gablec

morsky , buduci da si bivsi kolega s meganom, ja te mogu odfurati u ZG i pogledat auto s tobom, ne moras mi nis platiti, samo ono kaj bi dao prodavacu razliku daj meni, svi sretni.samo nadi auto prije , 1-2 konkretna isfiltriraj i to je to, vise ne .
Hvala kolega,megana još ne mogu prežalit al sto se moze.Javim ti se ak ne nađem nešto tu blizu..vidio par interesantnih autića ali sve što valja a ne košta puno, brzo ode. vjerujem da dođe netko, izbroji pare, na prikolicu pa na sređivanje i 200€ najmanje gore a ja dok dočekam tramvaj i bus...ode prilika
morsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 19:58   #16
Ak te zanima imam jedan Clio 1.2 96.g,uscuvan i u jako dobrom stanju,nazalost regan je samo do sredine 7.mj

4000kn
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.