Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2014., 15:02   #61
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Bara, ne slušaj ovog....

BMW 320d je brži od 0-100 za 1 sec
BMW 320d je brži od 0-160 za 3 sec
BMW 320d je elastičniji od 80-120 za 2,5 sec
BMW 320d ima veću krajnu brzinu.
Neka on trolla. Nego odakle podatci? Ne govorim da nije točno nego me čisto zanima. Po službenim C220 CDI, ovaj novi, i 320d imaju slična vremena 0-100 km/h. I ako su to brojke sa nekog mjerenja zanima me jsu li oba vozila imala iste gume i jesu li bili skupa testirani.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:08   #62
Što se Meeerđe i pouzdanosti tiče, ne tako davno sam čitao istraživanje gdj eje Mercedes bio ispod tehnološke sredine, osciliraju jako, neki modeli se tu i tamo proguraju u vrh ili pri vrhu, drugi modeli (godine) su srednja žalost, ili ispod tehnološke granice, itd.. a sve je to jako skupo upakirano, gdje se doplate masno plačaju, a servisi još više..
Za 2014 gledajući jd power kakav god on bio da bio i gledajući samo Mercedes kao marku, od 12 raznoraznih modela/klasa Meerđe njih čak 6 ima samo 3 ili manje zvijezdica što se "quality" dijela tiče, od mogućih 5 zvijezdica.. a to je ipak pomalo tužno i poražavajuće znajući kolko masno nešto plaćaš (a ponajviše ime i život na nekadašnjoj slavi)..

Lexus i Acura dominiraju kvalitetom već godinama..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:11   #63
Quote:
ffilipp kaže: Pogledaj post
nego, vezano uz mercedes, čujem priče da se može dosta uštediti kod kupovine nove c klase ako se ode npr u njemačku? neravno, onda nema leasinga, kredita i sl, nego cash, ali da uštede mogu biti značajne u odnosu na ove naše koncesionare i cijene. zna li netko je li to istina?
Mislim da ima forumaš jedan pravo, trolaš ko troljebus na Žabici!

Novi auti su u DE najskuplji! Google i eu import ili eu reimport....pa vidi...alfa giulietta u Sloveniji najjeftinija, golf u Danskoj, i pasat čak 5000€ jeftiniji nego u DE!


Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:14   #64
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Bara, ne slušaj ovog....

A ovaj pokretač ove i sličnih tema malo trola ovuda...
...jer da je on vozio vozio i isprobavao ta vozila onda bi valjda tamo dobio informacije o besplatnim servisima i ostalome...a ne ispitivao po forumu.
Uostalom može lako i proguglati na službenim stranicamai za taj čas sve se dozna...jasno i piše.

Problem je samo što baš ne daju u Mercedesu i BMW-u aute na testnu vožnju balavurdiji ili jedva punoljetnim likovima...

Mada, možda je i vozio...na PS3 ili PS4 to vjerojatno super izgleda.
ajde mi molim te pošalji link gdje na službenim stranicama imaju cijene servisa? ne vjerujem da baš toliko loše googlem.

sve živo sam pretražio, pitao i u salonu i tek nakon toga pitao na forumu. Novu c klasu 220 i BMW 320 je jako lako probati u ZG, imaju oba vozila registrirana. najaviš se i to je to.
Možeš vjerojatno i ti,naravno ako djeluješ iole normalno... U BMW-u ide prodavač s tobom, u Mercedesu ti daju vozilo na cca sat vremena.

BMW ima akciju besplatnih servisa 5 godina, merc to nema. zato i pitam koliko to košta da ne bi bilo iznenađenja. rekli su mi u salonu 2-3000 HRK redovni servis, ali bi volio čuti od nekoga tko zna je li to baš istina (očekivao sam višu cijenu)
ffilipp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:17   #65
Dok čekam odgovor za Lexus...

Da te pitam.. jel se možeš protegnuti pa umjesto 320d uzeti 320xd? Ili čak seriju 4? 420d? Neki popust iskamčit..nije toliko drastična razlika u cijeni, ak se ne varam.
A serija 4 je stvarno mrak, a i odlično i kvalitetno složena..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:30   #66
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Neka on trolla. Nego odakle podatci? Ne govorim da nije točno nego me čisto zanima. Po službenim C220 CDI, ovaj novi, i 320d imaju slična vremena 0-100 km/h. I ako su to brojke sa nekog mjerenja zanima me jsu li oba vozila imala iste gume i jesu li bili skupa testirani.
Pa eto...pamtim.

Još od vremena kada sam ja kupovao ova vozila. Znam da sam zapamtio te podatke iz službenih prospekata koje sam uzeo u salonu...jedino je prije 2 godine aktualna bila stara C klasa sa ovim motorom od 170 KS-a...

...a za BMW znam jer sam ga i kupio na koncu.

Ali BMW osjetno bolje vuče...mada je to meni i onda i sada potpuno nebitno. Zna se što je Mercedes i na što se oni orijentiraju...za razliku od BMW-a.

Mada, ova unutrašnjost nove C klase mi je najbolje što je ikad napravljeno u auto industriji...jedino me ovaj automatski "šaltung" na volanu smeta.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:32   #67
moram priznati da i ja mislim da lik trola, budimo realni ko ima 300 ili 400tkuna keša, mislim da teško da bude muku mučio na forumu, a na dalje koliko od tu aktivnih ljudi na topicu ima novi ili noviji ( 2-3 godine ) star bmw ili mercedes za koje se autor raspituje da bi mogo dati realni osvrt?

I treće, ajmo biti ozbiljni kolko je bitno normalnom vozaču dal je mercedes sporiji sekundu ili dvije u međuubrzanju ili nekoj drugoj vrijednosti?
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:34   #68
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Dok čekam odgovor za Lexus...

Da te pitam.. jel se možeš protegnuti pa umjesto 320d uzeti 320xd? Ili čak seriju 4? 420d? Neki popust iskamčit..nije toliko drastična razlika u cijeni, ak se ne varam.
A serija 4 je stvarno mrak, a i odlično i kvalitetno složena..
koji lexus ti je favorit u toj razini cijene? vidim da kod nas nema zastupnika, već samo servis (http://www.lexus.eu/)

na žalost teško bi se protegnuo do 320xd (300.000 mi je neka granica, možda mrvidu više, teško mogu preko toga). kad bih to mogao uopće ne bi dvojio. to bi bilo to (a ne želim rabljeni). isto vrijedi i za seriju 4.
ffilipp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:37   #69
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Pa eto...pamtim.

Još od vremena kada sam ja kupovao ova vozila. Znam da sam zapamtio te podatke iz službenih prospekata koje sam uzeo u salonu...jedino je prije 2 godine aktualna bila stara C klasa sa ovim motorom od 170 KS-a...
Aha... Ti to pričaš o W204. Novi W205 prema službenim podacima je tu sličan kao BMW 320d, evo od 0-100 km/h je 0.7 s brži novi C220 CDI. Naravno mislio sam da o aktualnim modelima pričaš.

Iskreno me Mercedes ne zanima, a piano finiš me iritira. Ovo sa automatikom nisam obraćao pozornost niti me zanimalo. Ja mislio imaš za automatik manual mod mjenjaj iza volana i gotovo. Koliko znam kod BMW-a automatik mijenjaš po želji ili iza volana ili dole na ručici.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:45   #70
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Aha... Ti to pričaš o W204. Novi W205 prema službenim podacima je tu sličan kao BMW 320d, evo od 0-100 km/h je 0.7 s brži novi C220 CDI. Naravno mislio sam da o aktualnim modelima pričaš.

Iskreno me Mercedes ne zanima, a piano finiš me iritira. Ovo sa automatikom nisam obraćao pozornost niti me zanimalo. Ja mislio imaš za automatik manual mod mjenjaj iza volana i gotovo. Koliko znam kod BMW-a automatik mijenjaš po želji ili iza volana ili dole na ručici.
A je li? Znači novi C220 cdi je ipak malo ubrzan bez obzira na istu konjažu? Super...

Da govorio sam za staru C klasu 220cdi i novi F30 320d...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:04   #71
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
A je li? Znači novi C220 cdi je ipak malo ubrzan bez obzira na istu konjažu? Super...

Da govorio sam za staru C klasu 220cdi i novi F30 320d...
Ako je uopće ista konjaža, osim one službene. Svakako su mjenjači bolji tj. efikasniji(pa 220 CDi stari je karijeru automatika počeo sa 5G), a moguće da je motor sada sa drugom mapom, malo više 'otvoren+. Ionako ne bi trebao biti identičan starom. Evo očekujem da BMW 320d dogodine sa ZF 8HP i B47 motorom sa 190 KS i 400 Nm skine kakvih 0.5 s za 0-100. Onda će naravno doći Mercedes i vjerojatno staviti svoj 9G u C220 CDI, a ionako imaju spremnu i nešto jaču verziju motora sa mislim 190 KS i 440 Nm. Utrka će biti stalna.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:06   #72
Quote:
-gdp- kaže: Pogledaj post
BMW-u 3 je najveća mana što uskoro izlazi novi. Trebali bi dat popust puno veći nego što je trenutno da bi mogao konkurirati novoj C klasi.
Audi mi, kao što su neki već napisali ne spada u ovu priču uopće (eventualno neki nabrijani quattro, ali onda cijena ode previsoko)
Bit će ponuđena kao opcija LED prednja svjetla,a od motora vjerojatno umjesot 1.6 benzinca zamjena će biti 1.5 3-cilindraš iz Coopera. To će biti najveće promjene uz nove boje,nove materijale unutra i mogućnosti kombiniranja istih. Tako je kod BMW-a,Mrecedesa i Audija uvijek bilo i uvijek će biti. Oni nikad ne redizajniraju radikalno svoja vozila.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:08   #73
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Bit će ponuđena kao opcija LED prednja svjetla,a od motora vjerojatno umjesot 1.6 benzinca zamjena će biti 1.5 3-cilindraš iz Coopera. To će biti najveće promjene uz nove boje,nove materijale unutra i mogućnosti kombiniranja istih. Tako je kod BMW-a,Mrecedesa i Audija uvijek bilo i uvijek će biti. Oni nikad ne redizajniraju radikalno svoja vozila.
Niti jedan motor neće ostati isti. Sve je novo.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:20   #74
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Aha... Ti to pričaš o W204. Novi W205 prema službenim podacima je tu sličan kao BMW 320d, evo od 0-100 km/h je 0.7 s brži novi C220 CDI. Naravno mislio sam da o aktualnim modelima pričaš.

Iskreno me Mercedes ne zanima, a piano finiš me iritira. Ovo sa automatikom nisam obraćao pozornost niti me zanimalo. Ja mislio imaš za automatik manual mod mjenjaj iza volana i gotovo. Koliko znam kod BMW-a automatik mijenjaš po želji ili iza volana ili dole na ručici.
Iza volana samo ako nadoplatiš ručice za promjenu brzina da nebi švabo dao nešto blesplatno,e neće ići Inače imaš osim da automatika sama mjenja brzine,+/- na mjenjaču gore -dolje .
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:22   #75
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Niti jedan motor neće ostati isti. Sve je novo.
Ma uvjeren sam da će najveće promjene biti na ovim najprodavanijim motorima. Benzinac 1.5 iz MINI-ja, 2.0d sa 150 ks(novi) i 2.0d (190ks) novi koji si ti već spomenuo. Ovi ostali jači dizeli će biti pretpostavljam isti jedino će nomenklatura biti drugačija kao što sam bio rekao neki dan(tako mi je rekao frend koji radi u BMW-u u Minchenu,pa ako on laže lažem i ja).
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 19:02   #76
Što je drugačije na motorima ja to ne znam i ne bih u to ulazio. Činjenica je BMW ide na modularne motore što do sada baš i nije bio slučaj. Benzinci čak imaju drugačiji omjer provrta i hoda nego prijašnji. Ti su svi motori već na tržištu osim I6, šuška se da se čeka njihova premijera u novoj seriji 7 kako bi ih predstavili za slabije modele.

E zaboravio sam. Trend je da dizeli lagano napuštaju piezo injektore pa će tako i BMW i ide na solenoidne za većinu aplikacija, jeftiniji su. Tvoj 18d je recimo imao solenoidne ali CR sistem je bio na 1600 bara, a 20d ili 30d su ti bili piezo na 1800 bara ili pak 2000 bara za 35d. Sada to sve ide na solenoidne na 2000 bara.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 19:21   #77
Znaci, sada cemo u BMWu imati 1.5 motor sa 3 cilindra i manje od 140 ks. Divna nas vremena cekaju....
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:48   #78
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Mislim da ima forumaš jedan pravo, trolaš ko troljebus na Žabici!

Novi auti su u DE najskuplji! Google i eu import ili eu reimport....pa vidi...alfa giulietta u Sloveniji najjeftinija, golf u Danskoj, i pasat čak 5000€ jeftiniji nego u DE!


Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
Glavno da ti stalno pametuješ nebi da si pokupio svu pamet svijeta kad si stavio taj potpis 'gesendet'......e muko moja sveta......
Kurt Hudson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 10:04   #79
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Znaci, sada cemo u BMWu imati 1.5 motor sa 3 cilindra i manje od 140 ks. Divna nas vremena cekaju....
Nece biti tako vec budu oni napumpali "stereoidima" da dobi na snazi pa ces imat primjerke 200ks sa tri cilindra, i 1500 kubika.
Nissan je recimo proizveo tricilindarski motor 1.5 koji je imao 400ks !



Quote:
Kurt Hudson kaže: Pogledaj post
Glavno da ti stalno pametuješ nebi da si pokupio svu pamet svijeta kad si stavio taj potpis 'gesendet'......e muko moja sveta......
Ma pusti ga njemu je Merc svetinja, dok sve ostalo su mu tacke.
Kad sam mu spomenuo da imam dva poznanika koji rade u Mercedesovoj tvornici i vele da Merc nije sto je nekad bio sto se tice pouzdanosti onda se postavi na zadnje noge. Imali su gadnih problema kad su im Mercedesi bili vraceni u tvornicu i onda ekipa strucnjaka nemogu odgonetnuti kvar i po tijedan dana zbog elektronike.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:37   #80
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Znaci, sada cemo u BMWu imati 1.5 motor sa 3 cilindra i manje od 140 ks. Divna nas vremena cekaju....
Do sada si imao 1.6 litrenog turbaka sa 136 i 170 kljusadi. Ovaj novi 3-cilindraš ide do 220 ks. Opet najveći problem je po meni u percepciji kupaca i ne spojivosti 3-cilindraša sa jednim BMW-om. Načelo se slažem s time,ali nažalost eko sranja su do toga dovela i to šuplje priče o očuvanju okoliša
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.