Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2016., 15:45   #41
svatko ima svoje, ja ga kupujem od 10 broja tamo daleke 1989, imam svaki broj hrvatskog auto blica/bilda od tamo 1995 i svaki broj AMS-a... jedino sto mi je jos bilo super je Automanija, imam puno tih brojeva... i "tonu" kataloga, njemackih.. kupovao sam i ostale revije, sad ih ima pogotovo,, ali drzim se ovih, meni su ok!
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 16:15   #42
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
jedino sto mi je jos bilo super je Automanija, imam puno tih brojeva...
Automanija je postala Auto Motor i Sport... odn, kad je Automanija "prdnula", ta ekipa je sa švabama pokrenula hrvatski amis. OK, neki su vremenom otišli svojim poslom, ali to je manje više i dalje to.


@Joe Doe, ja sam se samo referirao na ono njegovo " HR AMiS je izvalio nedavno takvu glupost u vezi ispušnih plinova u vezi VW-a da to nije bilo za povjerovat"

Jebiga, ipak treba koji put i pročitati što piše u tekstu, a ne gledati samo slike
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 16:31   #43
Quote:
B-118 kaže: Pogledaj post
opskrbio se za vikend, uživancija u odnosu na internet.
Kazes za wc dusu dalo
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 09:38   #44
LOL!
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 09:53   #45
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Kazes za wc dusu dalo
I to
B-118 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 11:07   #46
Jedina prava šteta je da više ne izlazi EVO magazin koji je bio vrijedan i love i teksta i slika u njemu. Nažalost i to je otišlo ukurac,a degenerici s hrv. starne su to pokušavali objasniti(naravno bez ikakvog uporišta i uspjeha) da je tomu tako jerbo je glavni urednik i osnivač EVO magazina Harry Metcalfe otišao raditi u Jaguar...

P.S englesko izdanje je izašlo normalno već idući mjesec,a hrvatsko nije nikada uz gore navedeno objašnjenje i napomenu da će izlaziti samo 4 puta godišnje tj. svaka 3 mj... Od toga naravno ćorak.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 11:21   #47
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Točno ono što sam maloprije pisao... NE ČITAŠ! I sad očekuješ da polemiziram s tobom o tome.

Ista stvar je bila i na temi o onečišćenju, svi su vidjeli naslov, jebeni tekst nitko pogledao i kreće lavina sranja. Stavim screenshotove članka, kurac, svi lupetaju po svom, umjesto da čitaju.

U članku je jasno navedeno, novi 2.0 TDI od 150 ks jest ispao najčistiji. Stari 2.0 TDI od 140ks, zbog kojeg i krenula lavina po vag-u je ispao najprljaviji. Sve se nalazi u članku, i da su testirali u engleskoj, u javnom prometu, preko firme koja već dugo radi ta testiranja, ali kurac, ništa ne pomaže, samo se i dalje sere


Ista stvar i sa ovim usporednim testovima koje spominješ. U takvim usporednim testovima često iznose mišljenja samih testera i svatko gura nešto svoje, no po mjerenjima koje primjenjuju na svima, kad se sve zbroji, u tablicama stoje rezultati koji stoje. Dizajn se koliko znam ne ocjenjuje, ali prostranost, stabilnost, motor, ovjes, praktičnost, oprema, ovo, ono, sve ima svoju tablicu i to je to. To što je nekome draža serija 1 zbog stražnjeg pogona ili mu je A klasa ljepša, nema nikakve veze s ostatkom priče...
Naravno,bio je new age golf koji je bio čist i audi Q5 ili Q3 šta ti ga ja znam koji je bio taj zasrani...to stoji
pročitao bi ponovo ali neda mi se listat kad ih ima 150 kila na hrpi
ali što mi se nije sviđalo,e pa to što im je način pisanja bio takav da su svim silama htjeli stat u obranu VW-a i skinut ljagu s njega..još su ga kao cvijeće prikazali...

a o tom testnom ciklusu kojim su testirali nemam šta reći...ne znam koliko je taj test mjerodavan
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 12:59   #48
Kupovao 10-tak godina Auto klub od prvog broja, te Auto bild kad se pojavio kod nas. Meni Auto bild bio bolji časopis od Auto kluba, zato što su tekstovi bili kratki a donosili su one informacije koje su me interesirale. U auto klubu test vozila na 6-8 strana, pola stranica slika, jedna stranica opis dizajna auta. (boli me k na koji auto podsjeća prednja maska, kako je siluta niska i zaobljenost haube i izgled farova). Uglavnom hrpa beskorisnog teksta.
Možete krenuti s konstruktivnim kritikama.......
Pacer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 01:53   #49
Netreba, ti si već dao i dijagnozu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 14:31   #50
Quote:
Pacer kaže: Pogledaj post
Kupovao 10-tak godina Auto klub od prvog broja, te Auto bild kad se pojavio kod nas. Meni Auto bild bio bolji časopis od Auto kluba, zato što su tekstovi bili kratki a donosili su one informacije koje su me interesirale. U auto klubu test vozila na 6-8 strana, pola stranica slika, jedna stranica opis dizajna auta. (boli me k na koji auto podsjeća prednja maska, kako je siluta niska i zaobljenost haube i izgled farova). Uglavnom hrpa beskorisnog teksta.
Možete krenuti s konstruktivnim kritikama.......
Meni još uvijek Autoklub ima najbolje testove vozila ...i to baš zbog slikovnice (i u zadnje vrijeme test rabljenog)...najbolje usporedne testove ima AMIS i jako dobre testove rabljenih....a najbolje savjete o tehnici i povijesti automobila i automobilizma općenito ima Autorevija.....Autobild je prekratak i preštur s lošom kvalitetom papira i tinte i nije ni u čemu najbolji...
SubaruCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 17:02   #51
Quote:
SubaruCRO kaže: Pogledaj post
Meni još uvijek Autoklub ima najbolje testove vozila ...i to baš zbog slikovnice (i u zadnje vrijeme test rabljenog)...najbolje usporedne testove ima AMIS i jako dobre testove rabljenih....a najbolje savjete o tehnici i povijesti automobila i automobilizma općenito ima Autorevija.....Autobild je prekratak i preštur s lošom kvalitetom papira i tinte i nije ni u čemu najbolji...
Od kada je u AMiS-u BMW serije 3 proglašen lošijim od Jette više ga ne čitam. Općenito su imali problema sa realnošću i testovi su redom rađeni u prilog VW-u, podatci koji se nađu kod njih su dostupni na internetu, a često i ovdje na forumu na novim modelima sve vidim prije nego izađe u novinama.
A o testu malih gradskih ne treba pričati. Nahvalili su voznu dinamiku Škode Fabie kao da je F1 bolid, a popljuvali ostale i spustili ih u rang sa zaprežnim kolima sa drvenim kotačima. Čak im je netko i poslao pismo s pitanjem zašto je Fabia imala Good Year nešto gume, a na drugima su bile neke XY gume.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 17:51   #52
Meni je Auto klub najbolji, Auto bild je navijački, ako ne pobijedi VW, onda pobijedi škoda ili seat (ako ni zbog čeg drugog, onda jer škoda ima veliki bunker), usput, prodajem svoju kolekciju....
http://www.njuskalo.hr/casopisi-maga...oglas-18377871
MM MARI is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 17:59   #53
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Jedina prava šteta je da više ne izlazi EVO magazin koji je bio vrijedan i love i teksta i slika u njemu. Nažalost i to je otišlo ukurac,a degenerici s hrv. starne su to pokušavali objasniti(naravno bez ikakvog uporišta i uspjeha) da je tomu tako jerbo je glavni urednik i osnivač EVO magazina Harry Metcalfe otišao raditi u Jaguar...

P.S englesko izdanje je izašlo normalno već idući mjesec,a hrvatsko nije nikada uz gore navedeno objašnjenje i napomenu da će izlaziti samo 4 puta godišnje tj. svaka 3 mj... Od toga naravno ćorak.
Znam ja zasto, ali ne smijem javno

Quote:
MM MARI kaže: Pogledaj post
Meni je Auto klub najbolji, Auto bild je navijački, ako ne pobijedi VW, onda pobijedi škoda ili seat (ako ni zbog čeg drugog, onda jer škoda ima veliki bunker), usput, prodajem svoju kolekciju....
http://www.njuskalo.hr/casopisi-maga...oglas-18377871
Sretno s prodajom, ja sam svoju kolekciju koja je bila kudikamo veca, tako da nisam imao vise kuda s toliko casopisa, nesto sam podijelio, nesto bacio, a nesto sam ipak ostavio
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 02:30   #54
Ja još imam prvi i drugi broj. Čuvam ih jer će jednog dana vrijediti milijune.
Koko u parizeru is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 12:12   #55
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Sretno s prodajom, ja sam svoju kolekciju koja je bila kudikamo veca, tako da nisam imao vise kuda s toliko casopisa, nesto sam podijelio, nesto bacio, a nesto sam ipak ostavio
Ma ja sam svoje i poklanjao, samo da netko dođe i pokupi, pa za kurac. Na kraju sam ostavio Top Gear (UK i Hr), EVO, Power Tuning, Feral Tribune, a ostalo pobacao...napunio pola onog velikog kontejnera za papir
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 12:50   #56
Dok je mr.ivek testirao aute za Auto klub, tada je još bio nešto, kasnije je to sve otišlo u kurac, samo reklame, marketing i prepisani tekstovi...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 17:07   #57
A kak se zove taj novinar, mr ivek? I ja imam auto klub doma od prvog broja....
MM MARI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 10:35   #58
Quote:
MM MARI kaže: Pogledaj post
A kak se zove taj novinar, mr ivek? I ja imam auto klub doma od prvog broja....
On će sam odlučiti želi li javno objaviti svoje ime ili ne..

Premda ne vjerujem da će se to uskoro dogoditi, mislim da totalno uživa u zajebanciji na forumu pod alteregom zagriženog VW-ovca...

A WXW i dalje ništa ne kuži...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 12:39   #59
Ovako nekako izgleda arhiva od prvog broja
[IMG] Bilder hochladen[/IMG]
millo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.