Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.07.2006., 22:27   #1
Koje su šanse da je ovo tumor?

Ovako, imam 20 god. i pušač sam oko 4-5 god. Donedavno sam pušio u prosjeku kutiju-kutiju i pol cigareta dnevno.
Prije kojih godinu dana krajnici su mi počeli naticati i bili su konstantno crveni. Cijelo to vrijeme imam neki osjećaj kao da mi je zapela neka "knedla" u grlu i to zivcira - jako.
Nedavno mi je jače natekao desni krajnik i na njemu nastala bijela gnojna fleka, iz koje je izgleda izašao gnoj - odvratno, moram dodati... Na tom mjestu je sada ostalo nešto poput ljubičaste upaljene rupe, jame u krajniku, koja skoro pa i ne boli.
Osjećam da tkivo oko tog krajnika kao trne... Osim toga, već neko vrijeme osjećam nešto poput blage nadraženosti i boli koja silazi od vilice pa niz vrat, po mekom tkivu između dušnika i vratne žile, na istoj strani na kojoj je natečeni krajnik.
Inače, imao sam prije dosta problema s krajnicima, upale, angina i td... Zanima me koje su veće šanse, molim vas recite svoje mišljenje iskreno i izravno, stručno - ili - nestručno... Da li je to gnojna angina ili su to zaista ozbiljni simptomi i osnovana sumnja na tumor/rak grla???
Liječnik me ne može primiti na pregled do ponedjeljka, pa eto, da se bolje informiram, tražim neko općenito mišljenje prije pregleda... Hvala.
(un)Lucky Luke is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.