Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 16:06   #41
Kako će to njen prekid s njim loše utjecati na njega? Jer, ja sam joj savjetovala prekid. Zašto bi nju trebalo biti briga za njega, ako njega nije briga za nju? Nek gleda sebe, dopustila je već dovoljno gaženja. Ona sa svojih 17 godina (i bez prijašnjeg iskustva, kao on) ne zna bolje. Ne zna kako treba ispravno postupiti. Zato je i gledam kao žrtvu. Ne kažem da on nije žrtva, ali ona je veća. I nek se iskoprca iz te veze, biti će bolje za oboje.

I ne slažem se s tobom, u ničemu u biti...Krenula sam pisati duži post, baš odgovoriti na sve, ali mislim da nema smisla, gledamo stvar iz potpuno različitih kutova, pa ćemo samo razviti raspravu iz koje se neće izvući nikakav zaključak.
Sve što sam njoj htjela reći sam rekla.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:10   #42
curko pa sta si mislila kad si zapocinjala vezu s njim, da ce vam biti ne znam, ugodno? pocela si vezu s deckom kojeg si sama na pocetku okarakterizirala kao mulca, dijete, i jos si se poseksala s njim. a sta bi on trebao s tobom kao curom? konstantno napaljen, mlad

skuhat ti kavu?

nemam suosjecanja, dobila si sta si trazila
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 13:21   #43
Meni je čudno kako i zašto ti mama kontrolira vrijeme mjesečnice.
Jel ti imaš još kakvih zdr problema osim depresije?
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 16:33   #44
A nije baš da mora kontrolirati. Moja mama je rekla da je skužila sestru da je trudna po prljavom vešu Nemam mengu, logično, ali navodno uvijek par kapi pobjegne. I ako kapi nema, logično da menge nema, ili kasni.


Autorice, jesi li riješila što novo?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.