Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2017., 15:42   #141
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
eto, kaze duvnjak nismo bili pravi, jebemti mater i tebi decko, a kad ste vi pravi, protiv jazavaca

bili pravi ili krivi i sasa matic vidi da mi igre nemamo i nismo je imali 60minuta, da se igralo jos 2h mi je nebi imali...

i golmani, golmani nisu pravi, kako mogu bit pravi kad im obrana nis ne pomaze, jos je ivic i skinuo par dobrih lopti na pocetku ...

jebote pa ivic nas je i drzao da se njemci u prvih 20 min ne odljepe, ivic i svabe sami koji su napravili par probijanja ...

pa kako ih nije sram srat, i ovi u studiu i igraci i trener i svi ...

nama krila nisu takli loptu 20 minuta, ej 20 minuta

boli me kurac koji je sport, ali da tebi dva igraca ne sudjeluju u igri je jedino krivica trenera jer nije napravio nikakav plan igre... nikoga drugog, nek se napusi kite

i ona dva telca u studiu su picketine samo takve, ako citate, svaka cast na svemu ali ste pizde...

pred tekmu prica pa da, duvnjak treba igrat, kad ako ne sad, treba se bacit na glavu, prvo mjesto bla bla bla, nakon tekme, blah pa nije lose drugo mjesto, popusite kitu i vi, jer ste pizde, sta niste odmah rekli da je drugo mjesto dobro
Čemu riganje?
Pa izbornik i stručnoi stožer su prije prvenastva rekli da je četvrtfinale uspjah i tako samo stavili naštu repku u drugu rukmetnu ligu. HRS se slaže s time. Pomiri se stime da je ova ekipa u dvije godina uništila repku i vratila je tamo gdje smo bili prije 2003.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 17:27   #142
ja to znam, rigam na sve ove kvazi strucnjake, na kvazi novinare, na bivse igrace kojima ocito ovo stanje nije cudno i bas im je super ...

ako im nije, sta onda ne komentiraju realno, sta ne kazu prije tekme ljudi moji njemci su koplje iznad nas, imaju trenera, ulazu u sport a ne mole se gospi i neznam sta ocekujete jer nemate sta ocekivat protiv takvih ekipa ...

sanjam dan kad ce netko na tvu ili javno reci kako neke stvari stoje ... kad ce netko nakon ovakve tekme napisati istinu...

jebes nas, boltone, na forumu, mi pilimo non stop, ja sam svjestan da i sa boljim trenerom nemamo bas neki kadar ali da izgledamo ko ekipa iz ulice mi je nedopustivo, bez glave i repa, pa u pm, zato rigam
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 19:23   #143
Svu bijedu Babićevog vođenja repke prokazao je Saračević u direktnom prijenosu tijekom tekme HRV-BLR.
Dakle, nekih 7-8 golova Bjelorusi su zabili tako da je Puhovski proigrao krilo ili pivota koji su se ušuljali iz leđa našeg beka dok je ovaj ničim izazavan izlazio van na 9m prema Puhovksom.
Sarač dobrih 20 minuta pizdi i ukazuje gledateljam što se zbiva, da bi na kraju već u očaju počeo govori majko mila, što je ovo?

Zaključci:
a) Babić uopće nema pojma o tome što se zbiva i ne kuži da Puhovski navlači igrača na sebe kako bi uvalio asist
b) Babić kuži što se zbiva, ukazuje na problem ali ga Stepančić ne jebe ni 1%
c) Babić kuži u čemu je problem, zna da ga Stepaničić ne jebe ni 1%, ali ga mijenja tak nakon što smo popili 5 komada na isti način
d) Babić kuži u čemu je problem, zna da ga Stepančić ne jebe ni 1%, vadi Stepančića nakon 5 istih golova, stavlja Šebetića koji radi isto što i Stepančić i opet primamo lake golove na isti način


Zato su nam ovi vretili repku u 2002.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.