Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 23:52   #21
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Ako možeš izdržati da joj ne pridaješ pažnju i da ne kontaktiraš, vjerojatno će joj to biti dovoljna kazna.
potpis. ignoriraj je - tako ces je najbrze preboliti i krenuti dalje. osveta nije rjesenje, bar je to moje misljenje.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:00   #22
Posalji joj cvijece i bombonjeru, zahvali se na svemu i budi sretan sto si napokon skuzio. Zatim odskakuci veselo niz ulicu pjevuseci....
Mislim, kakvo milo za drago?
Pa, nesto si naucio, ako je itko kriv sto ti je toliko dugo trebalo, to si ti sam, zar ne?
No, svako iskustvo, pa cak i lose, nosi i nesto pozitivno, u tvom slucaju spoznaju, o sebi, jer ces slijedeci put mozda bolje razumjeti i manje grijesiti, te najvise od svega, slobodu, kako bi to zaista i ostvario....
Zato, ne vodi se za povrijedjenim egom, budi covjek i gospodin, priznaj sebi svoje greske i nastavi dalje sa osmijehom na licu....
Alex34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 01:46   #23
Ti ne znas sta je ljubav, niko tebi ne moze obecati i ne treba obecavati. Ego ti je povredjen i sad bi da se svetis a samo ces ispasti jos jadniji. Neko uvijek vise voli prihvati to. Ljubav i osveta ne idu zajedno.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger