Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 10:06   #121
Ne komentiram, ali pratim od pocetka. Svaki dan dodem vidjeti jel ima sta novo, ali....

Autorice, molim update!
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:02   #122
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Ne komentiram, ali pratim od pocetka. Svaki dan dodem vidjeti jel ima sta novo, ali....

Autorice, molim update!
Haha iznenađena sam da ima skrivenih pratilaca teme

Dobrih..pa par tjedana se nije dešavalo ništa bitno, osim tih zajedničkih sastanaka gdje bi nam se susreli pogledi (bog zna jel to samo u mojoj glavi) ali ništa bitno se nije dešavalo.
Sljedeći tjedan smo se dogovorile za kavu pa ćemo vidjet šta će biti

Uglavnom, ona je sada tu i na hodnicima se samo pozdravimo i čekamo da prođe trenutak jer nam je valjda objema negodno. Mislim meni je nekako nelagodno stat i pitat nešto, ona je skupila snage za pitati za tu kavu iako je i to bio nelagodan trrenutak..
Kasnije smo se tipkale oko tog dogovora i ona je dodala "ako si za..". Ja sam napisala naravno da sam za
Eto pa kasnije javim jel se nešto bitnije dogodilo..
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:47   #123
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
...
ona je skupila snage za pitati za tu kavu iako je i to bio nelagodan trrenutak..
Kasnije smo se tipkale oko tog dogovora i ona je dodala "ako si za..". Ja sam napisala naravno da sam za
Eto pa kasnije javim jel se nešto bitnije dogodilo..
uuuuuuu

Javi
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:54   #124
Evo, od pocetka navijam za ovo i veselim se kavi vasoj.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 00:31   #125

nestrpljivo se iščekuje razvoj događaja
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 20:11   #126
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Sljedeći tjedan smo se dogovorile za kavu pa ćemo vidjet šta će biti
zaskoči ju

Ma očito je da te želi. Da nije nebi bilo toliko neugodno pitati te za kavu. Odmah poslije kafenisanja nas javi što je bilo ,ova tema je pravo osvježenje u moru 'prevarila sam muža', 'palim se na šefa' itd.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 19:39   #127
Inače, ja fakat imam jako zanimljiv život... ali ne mogu da ne dođem vidjet razvoj događaja ovdje, totalno ne.

Znači, ovaj tjedan je slijedeći tjedan. Kava znači ovaj? Ajde. Pričaj i razveseli nas.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 09:41   #128
Priključujem se grupnom iščekivanju uz kokice.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 14:12   #129
U iščekivanju razvoja događaja, bacit' ću drkicu-dvije.
Frances - Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:15   #130
Get a room you two...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:16   #131
Ajda bar jedna slatka priča na ovom podforumu. Nadam se da će biti uspješno.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 22:31   #132
Hello svima

Kava je pala!
I znam da vjerni pratioci očekuju neki sočni scenarij, ali on se nije desio.

Kava je protekla very well, bez nekih gafova haha, ali ispalo je poprilično ležerno iako nisam osjetila neki sad ne znam kakav klik s njene strane..možda sam i ja slala neku takvu 'normalnu' vibru, ne znam šta se desilo točno.

Kasnije smo se dopisivale i konstatirale da nismo prošle neke teme koje smo "dogovorile", pa je rekla morat ćemo na još jednu kavu

Eto...
ne znam što bih mislila...
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 08:13   #133
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Eto...
ne znam što bih mislila...
Ja mislim da je super što je pitala za još jednu kavu, naravno da idete.

I na toj idućoj kavi, pokušaj bit malo manje ''normalna'' što se vibre tiče. Vidiš da se ona ukaki kad te vidi, preuzmi inicijativu, daj neki hint, potakni ju slanjem svoje vibre. Onako, malo po malo, suptilno.

I mislim da ona razmišlja jednako kao i ti. Ona misli da nema vibre s tvoje strane, pa sve neće ništa. Ajmo Trulex, nemoj bit trula i da nam ova temica ovako prolazi još nekoliko mjeseci. Vrijeme je za nešto bar mrvicu sočnije, iako je i ovo sve slatko.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 08:31   #134
A ja mislio da je vama po kancelarijama i sastancima dosadno kad vidi,vidi!!��Oni flertuju tu i tamo �� Ali,kao sto su već mnogi rekli,tema pravo osvjezenje,jos jedan koji prati tijek događanja �� Kao sapunicu da gledam i navijam..
__________________
Meni kod mene nista ne smeta...
nik titanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 12:39   #135
Cini se da je sve dobro proslo. Sada trebas sljedeci put izraziti svoj interes prema njoj.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:52   #136
vjerujem da je mnogima napeta ova priča i da pratimo razvoj događanja ...

čim želi na kavu opet s tobom, vjerujem da je svakako zainteresirana...ali ipak joj daj više do znanja da ti je stalo i da ti je ugodno u njenom druuštvu...pošalji joj poruku da ti je bilo lijepo s njom na kavi...
bologna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 11:52   #137
I ja vjerno pratim ovu temu <3

Preslatko je sve i nadam se da ćeš nastaviti pisati o razvoju situacije
padme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:05   #138
Haha a smiješni ste... Mislim, simpatični...

Umm..još uvijek nema raspleta situacije.. imam dosta posla tako da ne stignem ni razmišljati o tome :/

Iako, opet mi se javila na interni chat i to sat vremena nakon sastanka na kojem mi se nije ni obratila, pa čak smo se i vidjele pred sobom za sastanke, ona je bila u drugoj grupi ljudi i pogledale smo se ali nismo se pozdravile + kada smo išle ususret, vidjela me iz daljine ali kad smo prolazile jedna pored druge, počela je pričati s kolegom u hodu

Gotovo da sam sigurna da joj je sve zabavno, samo nisam sigurna jel si želi začiniti dane jer vidi da trzam ili stvarno ima nečega.

Za sad nema govora o drugoj kavi, ali zanimljivo je i ovako, ima nešto materijala
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:13   #139
Radiš u Plivi?


Enihu, brijem da si se nakačila na nju. U tom stanju počnemo ubrijavati svašta, a meni žena djeluje kao da je malo anksiozna/panična u socijalnim situacijama.
Hell pa da nakon svega nisi doznala šta želi? Čak bih i ja to odavno zbarila da imam tolike sumnje ko ti. Ubaci humor na tim kavama, osobno sam svakog boga iz ljudi izvukla humorom + kad je vidiš na kavi reci joj ALO MAČKO KSKS DANAS SI ZGODNA. Meni bi upalilo.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 09:41   #140
Gdje je zapelo?
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger