Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2015., 22:37   #981
Vesparian, takvi zaključci se mogu dovesti na kraju života.

bezveze se identificiraš s ljubavi koju si njoj pružao. pogriješio si, ona se snašla, i kaj sad. ako je to zaista definicija tvog ljubavnog života, onda jbg...

ne bi se trebali ograničavati tako da živiš u prošlosti. nijedan čovjek nije dizajniran za to.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:14   #982
prvo, krivo mi pises nick..

it was better there..

ono sto je bilo sada je moje da se nosim s time..a to sto ja ne zelim nikog kraj sebe je moj izbor kojeg sam donio ne nakon kratkog razmisljanja i nitko nema pravo osudjivati me zbog toga ili govoriti mi da li to je ili nije u redu..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:29   #983
Vesperian, sorry.

no, želim reći da je to odluka razočaranja. nije to osuđivanje već pokušaj ohrabrenja da može bolje, samo se fokusiraš na krive osobe.

jer da si zaista odlučio, zašto bi se hvalio tom na forumu? mislim zbog one nade da će se vratiti. ona neće, vjerojatno. al iz tog odnosa možeš učiti na svojim greškama.

možeš, ne znači da moraš. ali to je put patnje. ja samo postavljam pitanje zašto bi bio nesretan kad možeš bit sretan?
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:34   #984
nije da se hvalim nego samo odgovaram na temu sa svojim misljenjem..

naucio sam podosta iz svojih gresaka zadnjih par godina i promijenio ponasanje prema svima koji ne zasluzuju ni trenutak moje paznje..izgradio sam dosta razlicit karakter u odnosu na onaj prije i sto je najbitnije, funkcionira i vise nego dobro..

zasto bi to bio put patnje? i zasto mislis da sam zbog toga nesretan?
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 20:59   #985
Nekad zna iznenadna ruza za valentinovo recimo privuc paznju.... To je za dva ipo tjedna... Da ne budes prisutan neko vrime i onda posaljes....
Uvik se moze desit da je primi i baci u kantu... Al tko zna mozda se javi, bar ces znat da si sve naprsvio a ona da ti je jos uvik stalo .... Bez obzira sta se ponizujes.....jebes ponos.... Niste u kontaktu da igrate igre vaznosti... Nekad zna ispast ok, meni je jednom upalilo... Sa ruzama....neznam da li bi moglo opet.... Triba pokusat....
Arhitektura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 23:39   #986
Dragi prijatelji, posto sam dva meseca bio u stanju ocaja kada me je devojka ostavila, odlicno znam kakav je to osecaj i zbog toga zelim da koliko god mogu pomognem bilo kome ko se nadje u slicnoj situaciji. Ja sam sasvim slucajno na internetu pronasao knjigu `Kako vratiti bivsu u 30 dana ili manje` autora Johna Alexandera, do sitnih detalja sam je proucio i poceo da se ponasam u skladu sa uputama. Zahvaljujuci dragom Bogu i ovoj knjizi pomirio sam se sa svojom devojkom i sto je takodje jako bitno ukapirao sam kakve sam greske pravio i kako sam doveo do toga da me ostavi i shvatio zasto mi se ponovo vratila. I nakon pomirenja sam nastavio da citam ovu knjigu jer se zaista moze nauciti kako se treba ponasati u vezi i na kakve detalje obracati paznju.
Starsherif is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 14:27   #987
Aha živim s jednim, a ex dečka držim za rezervu. Kako god da se desi na konju sam.
caroline_county is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 09:50   #988
Zašto bi netko htio vratiti bivšeg/bivšu? Vjerojatno postoji jako dobar razlog zašto su bivši. Treba se realno sagledati i ako je krivnja u nama, potruditi se da u budućnosti s budućim partnerima ne ponovimo iste greške.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 13:12   #989
Quote:
Starsherif kaže: Pogledaj post
Dragi prijatelji, posto sam dva meseca bio u stanju ocaja kada me je devojka ostavila, odlicno znam kakav je to osecaj i zbog toga zelim da koliko god mogu pomognem bilo kome ko se nadje u slicnoj situaciji. Ja sam sasvim slucajno na internetu pronasao knjigu `Kako vratiti bivsu u 30 dana ili manje` autora Johna Alexandera, do sitnih detalja sam je proucio i poceo da se ponasam u skladu sa uputama. Zahvaljujuci dragom Bogu i ovoj knjizi pomirio sam se sa svojom devojkom i sto je takodje jako bitno ukapirao sam kakve sam greske pravio i kako sam doveo do toga da me ostavi i shvatio zasto mi se ponovo vratila. I nakon pomirenja sam nastavio da citam ovu knjigu jer se zaista moze nauciti kako se treba ponasati u vezi i na kakve detalje obracati paznju.
Džaba tebi milion knjiga ako ona tebe ne želi, ako je završila s tobom i ako si joj postao dio prošlosti. Ne pomaže nijedan postupak iz knjige ako je tako. A ako se tako izjasni, moraš poštovati njenu odluku inače ti pokušaji mogu postati razlog da ti milicija kuca na vrata i da ti piše kaznu...
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:29   #990
Ljudi pomozite, 50 godina zensko, ljubavi problemi i to dugih 30godina.Zivjeli smo 10 godina skupa, dvoje zajednicke vec odrase djece.2002 God.primjetila sam da se drugacije ponasa razlog naso drugu i to se zaljubio do usiju, pokupio stvari i otiso, nije zelio kontakt ni s djecom nije ih htio pozdraviti na ulici kad ih vidi. Kad ga je ta djevojka ostavila vraca se i moli za oprost, a mi smo u to vrijeme odlucili krenuti u inostranstvo na stalni boravak. I u tih 15 godina uinostranstvustauJavlja se ces to s nadom da cemo se pomiriti i sad kad se ja vracam da pokusam o ponovo, ponadanje nu se promjenilo kad covjek se zeni Nece nikakav kontakt sa mnom vise
Tekna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:34   #991
Ja se vratila da mu dam drugu priliku, volila sam ga i volim, ne mogu ga zaboraviti i mislila sam Stariji smo vec, potrebni smo jedno drugog a on od zimus s drugom zenom planira svadbu Ocajna sam, nervozna, pijem tablete za smirenje Dal postoji nacin zaboraviti ali kako
Tekna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:51   #992
Quote:
Tekna kaže: Pogledaj post
Ja se vratila da mu dam drugu priliku, volila sam ga i volim, ne mogu ga zaboraviti i mislila sam Stariji smo vec, potrebni smo jedno drugog a on od zimus s drugom zenom planira svadbu Ocajna sam, nervozna, pijem tablete za smirenje Dal postoji nacin zaboraviti ali kako
Aj lipo svaku veče kada legneš u krevet mantraj:
On me ne želi!
On me ne voli kao ja njega!
Pa šta bi ja trošila svoje vrijeme, misli, tugu na njega...

I tako ponavljaš sama sebi .. jer možeš i jesi opstala bez njega prije nego si ga srela.. i možeš i znaš kako i u budućnosti bez njega.

Ako tip ne vidi tvoju ljubav, pažnju, želju da budeš s njim onda je slijep .. a šta će ti takav

Ti si kraljica, carica i samo princ ti treba a ne konj..
__________________
.
Dalaj_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:09   #993
Pozdrav ljudi. Imam jedno pitanje. Prije nekih godinu dana, prekinuo sam sa 2 godišnju vezu s djevojkom koju sam volio više nego ikoga. Nismo se rastali u najboljim okolnostima, pale su teške riječi s njene strane. Nisam je prevario nikada, ja sam se malo ohladio zbog nekih stvari i povjerenja koje sam izgubio u nju, a ona se tih posljednjih mjeseci i nije baš potrudila ni na koji način da nas očuva. Danas godinu dana nakon, praktički smo se 2 puta sreli, a u zadnja dva tjedna dva puta. Iako se povjerenje apsolutno bilo izgubilo, nismo se čuli godinu dana, čuo sam da je slobodna i htio bih joj se javiti. Mislim da je još volim, ali me povrijedila, a ne znam kako joj se javiti. Već 10 ak dana razmišljam o tome, ne znam što uopće misli o meni, jedan dan bi je pozvao, a drugi dan nebi, ustvari više ne bih radi ponosa, a volio bih popiti kavu s njom. Ne znam uopće kako joj se javiti. Zovnuti poslati sms, dali se uopće javiti. Znam sve priče o tome da je bivsa bivsa, I moji prijatelji su mi o tome pričali, ali ljudi ja osjećam da je još uvijek volim. I htio bih samo popričati s njom još jednom. Da, bojim se da će odbiti kavu, moguće je, ali ipak to želim. Neki savjet, komentar, hvala vam unaprijed....
Ronnie_R9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:28   #994
Quote:
Ronnie_R9 kaže: Pogledaj post
Da, bojim se da će odbiti kavu, moguće je, ali ipak to želim. Neki savjet, komentar, hvala vam unaprijed....
ako je strah veci od benefita koje taj poziv moze imati, e jebiga onda.

a inace, mislim da se ne bit trebao opet petljati s njom.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:29   #995
Quote:
Ronnie_R9 kaže: Pogledaj post
I htio bih samo popričati s njom još jednom. Da, bojim se da će odbiti kavu, moguće je, ali ipak to želim. Neki savjet, komentar, hvala vam unaprijed....
Moje mišljenje je...probaj, nemaš što izgubiti, barem ćeš znati na čemu si. Nakon svog tog vremena, kad su se stvari slegle, možda ti i uspije, pogotovo ako ona nema nikoga.
Kakav god bio odgovor, prihvati ga i pomiri se.
Stage is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:19   #996
Quote:
Tekna kaže: Pogledaj post
Ja se vratila da mu dam drugu priliku, volila sam ga i volim, ne mogu ga zaboraviti i mislila sam Stariji smo vec, potrebni smo jedno drugog a on od zimus s drugom zenom planira svadbu Ocajna sam, nervozna, pijem tablete za smirenje Dal postoji nacin zaboraviti ali kako
Gle, voli sebe prvo. Nije to to i gotovo. Ima drugih zaista , samo ih trebas vidjeti idati priliku.
Kakve tablete, svijet je lijep, prelijep a ne i ON.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 02:52   #997
Ja sam imao jednu bolesnu curu psihički s kojom sam bio 3 puta. Ako je sudbinski jedan drugome će se vratit.

Prekinuli smo zauvijek početkom ovog mjeseca i sad sam sam jadan i očajan

Želim novu curu koja me neće mučit kao i prethodna... dugačka je priča to, možda otvorim poslije i temu o tome.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 03:04   #998
Quote:
Ronnie_R9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi. Imam jedno pitanje. Prije nekih godinu dana, prekinuo sam sa 2 godišnju vezu s djevojkom koju sam volio više nego ikoga. Nismo se rastali u najboljim okolnostima, pale su teške riječi s njene strane. Nisam je prevario nikada, ja sam se malo ohladio zbog nekih stvari i povjerenja koje sam izgubio u nju, a ona se tih posljednjih mjeseci i nije baš potrudila ni na koji način da nas očuva.
Samo zbog ovoga ja ne bih ni pomislio da je nazovem, za mene bi bila na ignore. Na ulici je ne vidim, kad njoj nije bilo bitno da sačuva vezu, da pokaže da joj je stalo onda zašto se truditi oko takve...
Razumijem da je voliš i da bi joj se vratio ali mislim da bi tako samo sebe ponizio, do tebe je kako ćeš.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:36   #999
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Samo zbog ovoga ja ne bih ni pomislio da je nazovem, za mene bi bila na ignore. Na ulici je ne vidim, kad njoj nije bilo bitno da sačuva vezu, da pokaže da joj je stalo onda zašto se truditi oko takve...
Razumijem da je voliš i da bi joj se vratio ali mislim da bi tako samo sebe ponizio, do tebe je kako ćeš.
Dobro rečeno, i ja sam jedan od onih koji si ovakve riječi mora ponavljati kao mantru kako ne bih izgubio ono malo zdravog razuma što mi ostalo nakon svega
Stage is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 19:30   #1000
Question Pomoć

Pozdrav! Evo ukratko, prekinuo sam sa curom i htio bi je vratiti. Prekinuli smo prije 3 dana, bila je u pitanju svađa zbog mog s*anja od prije 6 mjeseci i kulminiralo je i ostavila me. Rekla je da nema toga što mogu napraviti da se pomirimo, ali ja znam da me voli i inače je jako zadrta u svađi. Prva 2 dana sam joj se javljao i molio za razgovor pa sam shvatio koliko sam očajan u njenim očima
Danas nismo pričali. Molim vas da ne preispitujete razloge zašto bi se netko uopće htio vratiti bivšoj, jednostavno je-volim je! Samo mi dajte savjete ljudi ako ih imate, pliz. Nezz što da napravim, kako da je pokušam vratiti. Hvala
randomman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger