Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 16:25   #61
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajme koji savjet

Budi full oprezna jer je on zainteresiran samo za seks.

Ono u stilu kao, ona ima 16 godina a tip 30 i on je sad grooming on line.
na meti je sramezljivca koji je zainteresiran samo za pipicu, beware

Quote:
Konverzacija zapela, pa sta? Tko zna sta se desava u njegovom zivotu i zasto joj se prestao javljat.
istina, svakom treba pristupit individualno. tko zna kaj se desava, nemamo dovoljno informacija tak sam i ja imala iskustvo s nekim di lik nije doslovno mogao pricat sa mnom. znaci pogledam ga, a on se okrene i ode. mislila sam koji sramezljiv tip, ovo ono, a zapravo nije uopce bio sramezljiv. samo bez prijasnjih iskustava sa zaljubljenoscu. don't know what it is or how to fix it, leave it behind. muska logika.

Quote:
Jebate ispada da su svi tipovi divljaci koji sa toljagama kruze i cekaju zenske koje izadju u berbu sumskih plodova da ih zaskoce iza zedja i odvuku ih za kosu u svoju pecinu.
svi muskarci su prljave svinje.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 16:30   #62
Quote:
crnka88 kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,
Imam jednu situaciju da mi je tip prije nekoliko dana na fejsu bockao kako bi, je li, stupio u komunikaciju.
Čini mi se kao malo sramežljiv tip.
Tada sam mu se javila i poslala poruku. Samo da napomenem da smo na početku 30- ih..
I tako dopisivali smo se. Da bi napisao možemo na ove dane. Velim super javim se. Pošalje mi pusu.
Ne znam reagirala sam tako da sam mu kroz smajlić ukazala na pomalo, nekako sam oprezna. Veli zezam se samo. Sve ok. Javim mu se za kavu, da tip ne može tada. Mislim se dobro ima tip obaveza.
Sad ne znam što dalje, prošlo je već neko vrijeme da se ne javlja. Da li je moguće da je izgubio interes?
Ja mislim da on zeli da te kara.
Sad kara drugu, kasnije kad s njom ne bude mogao organizovati susret javit ce ti se.
Ti mu tada reci da si na forumu upoznala nekog Bosanca i da je on sada centar tvog svita.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 16:38   #63
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Ja mislim da on zeli da te kara.
Sad kara drugu, kasnije kad s njom ne bude mogao organizovati susret javit ce ti se.
Ti mu tada reci da si na forumu upoznala nekog Bosanca i da je on sada centar tvog svita.

Sve se mijenja, ali Alčak ostaje isti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 19:00   #64
Vidim tema je "što on hoće od mene".

Kad možda bi za tebe puno zdravije bilo da se pitaš "što ja hoću". I što neću.

Sjetila sam se jednog bivšeg. On isto tako, dodao me na fejsu, prvi bocnuo, slali smo si poruke (isto je prijatelj mojeg prijatelja), kao jako zaintrigiran, pa onda par dana nema odgovora, pa se dogovorimo oko cuge, dogovorimo datum, onda on odjednom baš taj dan javi da ne može, pa drugi datum, ja ne mogu, treći datum, opet on ne može itd. Uglavnom to se razvuklo na mjesec dana. Kao ispalo je da ima puno obaveza - onda sam mu se jednostavno prestala javljati. Jer sam sama sebi rekla - čekaj, koj kurac ja ovdje uopće radim? Šta želim? I koliko sebe cijenim ako sam se stavila u neku vrstu čekanja odgovora/susreta/dogovora? C'mon., pa niste skupa ovce pasli. Totalno sam ga odjebala, u smislu otpisala ga. Nije mi se dalo igrat te igre mačke i miša, bez obzira na moguće razloge. Pitala sam se da li uopće želim nekog kog ću čekat mjesec dana da se vidimo. I onda odjednom, nakon cca dva tjedna, zvoni telefon, subota popodne, frajer zove i kaže jesi slobodna sada, dolazim. Meni je iskreno bilo sasvim svejedno jer sam ga već ionako, kažem, otpisala. Došao je iz drugog grada, i više nije htio otić, ostao je cijeli dan i noć sa mnom, svaki dan je dolazio, i tako smo bili zajedno cca godinu dana. Prvih par mjeseci je bio pristupačan. Onda je počeo opet, sve manje i manje imati vremena za mene. Pa sam ga otkantala.

Ukratko, imam ovakav dojam o tvojoj priči: ako ne zna jasno i glasno reć šta želi, nema potrebe da se ti bediraš oko toga. Možda ne zna ni on. Zato ti znaj dobro šta ti želiš. I šta je za tebe prihvatljivo.

Edit: možda je dobro napomenuti da nakon skoro godinu dana otkad sam ga otkantala, molio me da se vratimo zajedno u očajničkom vapaju. Valjda ima ljudi koji sad bi - sad ne bi. I tako u nedogled.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 08:14   #65
on bi penisovao
nestrpljiv je pa kad je vidio da ništa od toga prešao je na bockanje druge
pussychaser
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 08:48   #66
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post

Sve se mijenja, ali Alčak ostaje isti.
Pa zar nisam u pravu?
A on ce se pojest od ljubomore kad sazna da je kara Bosanac, a ne on.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 14:28   #67
Quote:
crnka88 kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,
... I tako dopisivali smo se. Da bi napisao možemo na ove dane. ... Pošalje mi pusu.
... Javim mu se za kavu, da tip ne može tada. Mislim se dobro ima tip obaveza.
Sad ne znam što dalje, prošlo je već neko vrijeme da se ne javlja. Da li je moguće da je izgubio interes?
Kad ti je oslao pusu, masturbirao je. Kad je svršio, nisi mu bila napeta. Znam da oćeš al probaj to ne uzet osobno. Da te želi vidit/jebat/ženit bar bi kavu s tobom popio. Ja bih, Ako ništa, bar iz pristojnosti.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger