Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 09:40   #1
Milo za drago?

Da ne duzim puno
Kad vas neko kome ste verovali slepo izda..usere vam se u zivot tim cinom
Da li joj vratiti istom merom?
Sa istim onim..ako ne i vecim zarom koji vas je pokretao dok nije doslo do toga?
Hoce li to doneti bar malo mira..ili pak uciniti stvar jos gorom?
lordflashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:17   #2
Budi konkretniji..."usrati život" se može na puno načina.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:23   #3
Ako si u potpunosti siguran da želiš vratiti i spreman pomiriti se s posljedicama, idi milo za drago.

Ja bi.
Ali ne bi poslije kukala kada se sruše svi mostovi.
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:24   #4
Uciniti ce stvari jos gore barem tako mislim . Mislim da ti nece donijeti mir . Sturo si napisao , nije lako nagadjati o cemu se radi .
Kako ti netko moze usrati zivot ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:29   #5
Meni osobno ne bi donjelo mira da vratim istim mjerom, nisam takva osoba. Ja sam takva da bih svakome sve oprostila, ali ovisno o tome koliko me osoba povrijedila tj ta situacija poradila na problemu ili išla dalje svojim životom bez te osobe, naravno! E sad, ne znam točno što se tebi dogodilo...?!
GretaLouise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:29   #6
Quote:
lordflashheart kaže: Pogledaj post
Da ne duzim puno
Kad vas neko kome ste verovali slepo izda..usere vam se u zivot tim cinom
Da li joj vratiti istom merom?
Sa istim onim..ako ne i vecim zarom koji vas je pokretao dok nije doslo do toga?
Hoce li to doneti bar malo mira..ili pak uciniti stvar jos gorom?
Onako na prvu rekao bi prijevara u vezi/braku ? Ili nešto dugotrajnije od same prijevare ?

Ako se još zajedno i misliš joj vratiti....cilj bi ti bio da nju povrijediš kao da je ona tebe ? Nisam siguran da je to moguće,jer ona očito osjeća manje nego ti...

Ali 100 ljudi,100 ćudi i možda ti može donijeti neku satisfakciju,tako da radi što želiš.

Naravno,ako nisam totalno fulao u prepostavci
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:01   #7
Osveta nikad nije najbolje rješenje da smiriš srce. Uložit ćeš previše energije i emocija u nešto što bi te moglo povući još dublje nego što si trenutno. Osveta budi negativne emocije, zarobljava ono najljepše u nama i ispunjava nas gorčinom koja onda sjeda na lice, ulazi u kožu i u oči i iskrivljuje usne. Postajemo neprivlačni. Iz tvog se posta ne vidi o čemu se uopće radi, ali svejedno...Osveta ne bi bila moj izbor ni u jednom slučaju. Zaborav, otpust i ignore donose zdraviju klimu, ali i određenu satisfakciju jer si nakon udarca na nogama, a ne na podu.
Moje je pravilo "djelovati odmah ili nikad" pa ako nisi iskoristio trenutak kad se to dogodilo najpametnije je krenuti dalje bez osvrtanja. Kako bi se reklo "Prošla baba s kolačima"
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:06   #8
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Uciniti ce stvari jos gore barem tako mislim . Mislim da ti nece donijeti mir . Sturo si napisao , nije lako nagadjati o cemu se radi .
Kako ti netko moze usrati zivot ?
jedina prava istina
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:14   #9
Da malo pojasnim..izvinjavam se na sturom uvodu..ali ne osecam se najbolje niti mi je do bilo cega

Nije u pitanju nikakva prevara..osim ako se desetine pogazenih obecanja mogu svrstati pod to

Ta osoba mi je slomila srce upravo time..sto mi je obecavala i klela se oko meni nekih mnogo bitnih stvari(ne mogu u detalje)..i nakon svakog tog pogazenog obecanja i pogazenih reci ja sam oprastao jer me je molila da to ucinim i da ce biti drugacije..ali nije..do samog kraja
I najgore od svega nakon toliko mog cekanja da konacno jednom odrzi rec..da ne pricam sta sam sve pokusavao i cinio..koliko puta predao preko svog ponosa ne bi li me uistinu stvarno zavolela a ne samo da tu ljubav iskazuje kroz reci..nikad dela
Nako svega toga kad vise nisam mogao da to izdrzim..i sklonio se..ona nista nije ucinila..nijednim gestom nije pokazala da joj je zao..nego sam ja ispao kriv po njoj sto nisam i dalje cekao i prelazio preko svih tih laznih obecanja

Da je bar jedno od tih izvini bilo iskreno..pa nikad ne bih ni pomislio na ovako nesto
lordflashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:17   #10
Takve osobe se hrane pažnjom.

Ako možeš izdržati da joj ne pridaješ pažnju i da ne kontaktiraš, vjerojatno će joj to biti dovoljna kazna.
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:17   #11
Veli Afro, kad jednom trkneš auto više ni isti, voziš ga, al znaš da je oštećen, očekuje neki drugi kvar... pa ga se moraš riješiti, bilo kome utrapiti:klap:
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:24   #12
Takve se osobe naviknu da im se prasta i zazmiri na greske..
Zato bez srama ponavljaju isti obrazac i ocekuju uvjek oprost..
Vrlo sebicno,ali sami smo krivi ako dozvolimo da nas netko tako vuce za nos..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:27   #13
Quote:
lordflashheart kaže: Pogledaj post
Da malo pojasnim..izvinjavam se na sturom uvodu..ali ne osecam se najbolje niti mi je do bilo cega

Nije u pitanju nikakva prevara..osim ako se desetine pogazenih obecanja mogu svrstati pod to
Joj , pa kako mozes biti naivan i vjerovati u obecanja ? Ljudi obecavaju svasta samo da bi umirili ili se rijesili nekoga do koga im bas i nije mnogo stalo .
O kojem tipu obecanja se radilo ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:35   #14
A kako bi ti "vratio istom mjerom" osobi koja te ignorira? Jedino fizičkim nasiljem, ali to onda ne bi bilo istom mjerom?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:59   #15
Najbolje je da budes dobar, jer ako ucinis nesto lose kasnije ce ti biti zao kad se ohladis. Sto ti budes bolji njoj ce mozda biti zao kad vidi koga je izgubila, samo nemoj pokleknuti. Mada takve osobe kao ona vole samo sebe i nista im nije previse sveto
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 12:24   #16
Nisam neki expert jer sam i sama karakterno ili šta već jako slična tebi.. znači, gutam, prelazim preko svega i na kraju uvijek kriva.. Ali..ne mislim da je "osveta" ikakvo riješenje i mislim da takve osobe poput nje najviše boli ignor opcija, kada vide da više nisu prioritet,pa čak niti opcija.. mislim da je takvima koji misle da su bogom dani to najveća "osveta". Ali kažem, to je samo moje mišljenje
Anty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 13:05   #17
Šteta radi smeća navlačiti lošu karmu
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 13:49   #18
Idi dalje,karma će rješiti ostalo.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 14:03   #19
Najbolja osveta ti je da se dovedeš u stanje ravnodušnosti prema toj osobi, vidiš nju vidiš stablo
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 14:26   #20
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
A kako bi ti "vratio istom mjerom" osobi koja te ignorira? Jedino fizičkim nasiljem, ali to onda ne bi bilo istom mjerom?
Ovo sto je mirandola napisao.

Da je prevara, shvatila bih. Ali ovako, sta ti njoj uopce mozes vratit milo za drago? Reci da ces usisat kucu, pa to ne napravit? Ne kuzim.
Ako kuzis da te netko iskoristava, ostavi to i pici dalje. Kako je ono isla izreka "osveta je kao da ti pijes otrov, a ocekujes da neprijatelj od njega umre". Ili tako nesto. Uglavnom, you get my point, nadam se.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger