Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2015., 21:30   #421
Quote:
donjan kaže: Pogledaj post
Provozate se biciklom ili autom?

Ja san jučer išla biciklom i bilo je suuper

Samo šteta kaj se mora ići okolo. Ja sam došla kroz >ne znam kak se zove taj dio< , ALI izašla sam u Velikom Polju Aviona mi je dosta, slušala sam ih 5 godina konstano No navikneš se.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:53   #422
Zivio sam u VG-u, 20 godina.
Siguran sam da se dosta toga promijenilo, a nisam vec jedno 10 godina bio tamo.
Stoga samo jedan brzinski pozdrav VG-u i ljudima tamo.
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 15:43   #423
Da probam jos jednom. Dobar zubar u velikoj gorici. Ima toga?

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:56   #424
Zna li netko osobu iz velike gorice koja busi bunare. Susjed mi je rekao da je jako zadovoljan s nekim iz VG, ali nema vise broj niti mogu naci na internetu.

Hvala.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 08:41   #425
Jel zna tko kakvog dobrog dimnjačara?
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:26   #426
Kakva je vg muzička škola? Jel imate nekog profesora za preporučit tamo koji je baš dobar i dobro radi s djecom? Hvaala!
sasquatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:36   #427
Evo u kakvom gradu živimo. Da sad kupujem stan ili kuću mislim da bi 100 puta razmislila dali bi tu živjela.
Velika Gorica - hitna , kombiji stoje pred hitnom,a oni nemaju ekipu za intervenirati za životno ugroženu osobu. Uglavnom prevoze samo ljude na dijalizu i dođu tu i tamo na intervenciju kakve lakše prometne nesreće,a ovo ostalo je samo za naslikavanje po novinama kako imaju toliko i toliko vozila. Unutra kad dođeš kod njih, sve laganini, kao da su na kavici i pivi, ma nigdje se njima ne žuri niti da bi pomogli osobi,čekaš najmanje 10 minuta,a nema nikoga ispred tebe. Katastrofa,mislim da je bolje u Siriji nego u ovoj pripizdini ,a ne gradu i to 7 po veličini u Hrvatskoj....obična sramota. Moraš doći do granice Zagreba ili ti treba pozliti u Zagrebu da bi hitna došla po tebe i odvezla te u bolnicu. I to je svakodnevno tako, znam jer mi je susjed imao srčani prije par mjeseci i isto nisu htjeli doći nego su rekli da nek sami idu u bolnicu. A hitnom treba 10 minuta,a autom 40 minuta. A ako nemaš auto niti nikoga da te preveze onda umreš.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 17:02   #428
i kad se seliš u siriju?
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:18   #429
ajde ne kakaj prošle godine u 11 mjesecu hitna iz gorice je došla u moje selo u roku od 10 minuta, još su nam lijepo objasnili u koju ga bolnicu voze i kada da nazovemo za detaljnije informacije
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 12:25   #430
To nije samo moje iskustvo,isto iskustvo imalo još najmanje 20 ljudi koje poznajem. Hitna neće doći ,snalazite se sami i to je to.
Ja razumijem da ima ljudi koji zovu hitnu za svakakvu glupost,ali kad je netko životno ugrožen da onda ne mogu doći i pomoći to je stvarno sramota.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:15   #431
pa di ti živiš da je 20 ljudi oko tebe teško bolesno?
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:25   #432
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
To nije samo moje iskustvo,isto iskustvo imalo još najmanje 20 ljudi koje poznajem. Hitna neće doći ,snalazite se sami i to je to.
Ja razumijem da ima ljudi koji zovu hitnu za svakakvu glupost,ali kad je netko životno ugrožen da onda ne mogu doći i pomoći to je stvarno sramota.
stvarno mi je žao što je najmanje 20 tvojih poznanika tako bolesno da trebaju hitnu.

hitna ko hitna, nemam nekih primjedbi, a ni posebih riječi hvale. mojoj bebi su pomogli kad smo došli u 4 ujutro.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 00:35   #433
U VG imas dežuran samo jedan tim hitne pomoći(vozać,tehničar i doktor) i ako je on nedje na intervenciji nema nikog u stanici za neku drugu intervenciju.
Svi oni zaposlenici što se motaju tamo u uniformama su vozači(koji razvoze ljude po bolnicama na previjanja,dijalize,razne pretrage) i med sestre koje rade kao dispečeri na telefonima.
VG je postala sjedište hitne za ZG županiju,te ih u sobi za telefonima ima dosta(jedna za područje VG,jedna za Dugo Selo,Jedna za Jasku...itd..).
Tak da izgleda da ih ima puno(svi su u slličnim ili istim uniformama,pa to zbunjuje ljude)
Nadam se da sam malo pojasnio nejasnoće oko hitne....
__________________
Click
Berkut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 16:35   #434
Pozdrav svima!
Novi smo u VG, zanimaju me bilo kakvi savjeti u vezi grada...
Nešto konkretnija pitanja:
- mjesta za izaći, bilo dnevne kave ili večernji izlasci, kafići i barovi općenito... dobri restorani ili fast foodovi i sve u vezi s hranom
- ako ima koja cura da preporuči frizerski i kozmetički salon ili curu koja radi privatno...
- teretane ili nekakve grupne sportske aktivnosti
- bilo što ako preporučate za posjetiti ili za sudjelovati

Hvala
zaik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 00:37   #435
Pozdrav.. Jel zna netko tko je u vlasništvu onog velikog nedovršenog, navodno skladišta u blizini SuperKonzuma? I kaj je tamo zapravo trebalo biti? ova prva fotka
__________________
Noise is silent, silence is sexy.
blackred is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 20:33   #436
Tko svira na doćeku nove godine u Gorici?
donjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 19:19   #437
Kaj se, vidim, počeo raditi nogostup tamo od Bauhusa/Supernove pa do Velikog Polja. ..konačno? Pa ću lijepo moći biciklom direkt, a ne okolo naokolo
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 13:12   #438
Sviđa mi se taj mir noću Koliko sam puta i 3-4 ujutro znala izaći van bez imalo straha i prošetati s psom Napraviti cijeli krug od Galženice pa do Kauflanda itd. Posebno sad kad je ljeto. Baš mi fali full-time življenje u Gorici
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 07:30   #439
Da li ima ovdje aktivnih? Potrebna mi je mala pomoć, tj sugestija od Goričana...
__________________
Potrebne su nam promjene!
snegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 05:58   #440
Trebam i ja!!!
dali netko zna kako stupiti u konzakt sa smoky 9999
Bilo da je email, viber ili fejs
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.