Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2007., 06:47   #61
Definitivno navijam za Contadora! Jučer je bio fenomenalan.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 10:34   #62
Zilav je jako, impozantno. No, vec godinama pratim Rasmussena, osjecam da ga poznam k'o komsiju svog - dakako da navijam za njega.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 11:17   #63
Čini se da ćemo nakon Pantanija, imati pobjednika TDF - čistog brdaša.
__________________
Nama koji sve znamo idu na živce ljudi koji misle da sve znaju!
just-go is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 14:42   #64
Quote:
just-go kaže: Pogledaj post
Čini se da ćemo nakon Pantanija, imati pobjednika TDF - čistog brdaša.
Što mi je uvijek vrlo drago jer brdaše najviše cijenim. Ne kažem da su drugi lošiji ali ovima se najviše divim.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 18:36   #65
Winokurovu dokazan doping. Nakon pobjede na kronometru uzet mu je krvni uzorak i dokazano mu je da je transfuzirao tuđu krv. Još se očekuje B proba, ali Astana nije mogla ćekati i objavila je da odmah napušta ovogodišnji Tour.

Ovo je stvarno bruka za sport općenito. Wino mi je inače bio najsimpatičniji vozač na cijelom Touru i stvarno mi je bilo drago što je pokazao snagu i pobjedio dvije etape, ali nakon ovoga mi je jasno da za ovaj sport više nema budućnosti.

Televizijske kuće ZDF i ARD su se vec povukle sa ovogodišnjeg toura, a i T-Mobile je najavio povlačenje iz ovog sporta.

Biciklizam je dostigao samo dno i svjedno mi je ko će uopste pobijediti ove godine.
Bosanac 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 19:16   #66
i je više cijenim brdaše jer oni najviše pate a ne neki špirinter koji se cijelu trku čuva i ne rade ništa da bi mu ekipa 3 km prije kraja navukla na šprint i odšprinta svih.
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 20:42   #67
Quote:
Bosanac 88 kaže: Pogledaj post
Winokurovu dokazan doping. Nakon pobjede na kronometru uzet mu je krvni uzorak i dokazano mu je da je transfuzirao tuđu krv. Još se očekuje B proba, ali Astana nije mogla ćekati i objavila je da odmah napušta ovogodišnji Tour.

Ovo je stvarno bruka za sport općenito. Wino mi je inače bio najsimpatičniji vozač na cijelom Touru i stvarno mi je bilo drago što je pokazao snagu i pobjedio dvije etape, ali nakon ovoga mi je jasno da za ovaj sport više nema budućnosti.

Televizijske kuće ZDF i ARD su se vec povukle sa ovogodišnjeg toura, a i T-Mobile je najavio povlačenje iz ovog sporta.

Biciklizam je dostigao samo dno i svjedno mi je ko će uopste pobijediti ove godine.

stvarno mi dode rigat od ovoga stvarno nekuzim di im je pamet...
M20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 22:05   #68
Quote:
Bosanac 88 kaže: Pogledaj post
I ako uzme EPO kao sto je to prosle godine uradio pred utrku Landis (bas je pametan ispao, pred utrku uzeo)
I jesam li bio u pravu, navodno je transfuziju dobio pred samu trku gdje je deklasirao konkurenciju.
Bosanac 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 22:29   #69
Baš je glup, ako je mislio da ga neće prokužiti. Vjerojatno je stavio "malo krvi" odnosno nagađam pola/jedan dec.
Vjerojatno ne bi pobrao konkurenciju da nije uzeo EPO, i još je zavoje vozio najsporije od svih! Za kronometar gdje se cijelu utrku vozi na laktatnoj granici, višak bogate krvi ga je itekako ubrzao.
__________________
Nama koji sve znamo idu na živce ljudi koji misle da sve znaju!
just-go is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 23:52   #70
Quote:
just-go kaže: Pogledaj post
Baš je glup, ako je mislio da ga neće prokužiti. Vjerojatno je stavio "malo krvi" odnosno nagađam pola/jedan dec.
Vjerojatno ne bi pobrao konkurenciju da nije uzeo EPO, i još je zavoje vozio najsporije od svih! Za kronometar gdje se cijelu utrku vozi na laktatnoj granici, višak bogate krvi ga je itekako ubrzao.
Stvarno me razočara taj čovik više nego iko ikad, ako je stvarno bia pod dopingom, ma ne mogu to izrazit ričima... A ujedno san i maximalno ljut i maximalno raočaran šta dajen ama baš sve od sebe trenirajući taj sport u kojen voze ljudi koji se nadrogiraju ka beštije i bacaju sav moj i tuđi trud u vodu i mi onda ispadamo budale šta treniramo pošteno i sportski, tako da bi volia da mi ta mafija od UCI-a i ostalih organizacija postave vrlo jasno pravilo da, kome se dokaže jedanput doping, da ga doživotno kazne sa zabranom svake vrste natjecateljskog biciklizma ili biciklizma točka, pa bi vidili onda ko bi se dopingira... Ali najveći krivac je lova, jer novac je razoria sve šta se razorit moglo...
__________________
Cycling On And On ...
Toni_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 23:58   #71
Quote:
Bosanac 88 kaže: Pogledaj post
Winokurovu dokazan doping. Nakon pobjede na kronometru uzet mu je krvni uzorak i dokazano mu je da je transfuzirao tuđu krv. Još se očekuje B proba, ali Astana nije mogla ćekati i objavila je da odmah napušta ovogodišnji Tour.

Ovo je stvarno bruka za sport općenito. Wino mi je inače bio najsimpatičniji vozač na cijelom Touru i stvarno mi je bilo drago što je pokazao snagu i pobjedio dvije etape, ali nakon ovoga mi je jasno da za ovaj sport više nema budućnosti.

Televizijske kuće ZDF i ARD su se vec povukle sa ovogodišnjeg toura, a i T-Mobile je najavio povlačenje iz ovog sporta.

Biciklizam je dostigao samo dno i svjedno mi je ko će uopste pobijediti ove godine.

ARD/ZDF se nisu povukli s Toura vec prava zadnjeg tjedna za Njemacku ima SAT1 na kojem mozes gledati prijenose.

Zao mi je sto ovakve stvari dogadjaju na Touru. Vinokurovov je izgleda nakon pada posegnuo za ocajnickim potezima kako nebi ovaj Tour zavrasio nezapazen. Bolje da su Klodena forsirali



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 06:56   #72
Quote:
dinamo_zg kaže: Pogledaj post
ARD/ZDF se nisu povukli s Toura vec prava zadnjeg tjedna za Njemacku ima SAT1 na kojem mozes gledati prijenose.
Ispravak: ARD i ZDF su se povukli već nakon 1. tjedna nakon što je otkriven slučaj dopinga za Sinkewitza. Budući da svaki dan pratim te kanale znam da su već mjesec-dva prije utrke najavljivali prekid prijenosa u slučaju bilo kakvog novog skandala. Pretpostavljam da je SAT1 otkupio od njih ostatak utrke. Čak bih rekao da razumijem ARD i ZDF jer kad se vidi da skoro da i nema dopingiranog biciklista onda se zbilja čovjek pita zaslužuju li ti varalice medijsku pažnju cijelog svijeta. Da nema TV prijenosa ne bi bilo ni s od sponzora a biciklisti bi zarađivali kao ritmičke gimnastičarke ili streličari.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 07:03   #73
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Ispravak: ARD i ZDF su se povukli već nakon 1. tjedna nakon što je otkriven slučaj dopinga za Sinkewitza. Budući da svaki dan pratim te kanale znam da su već mjesec-dva prije utrke najavljivali prekid prijenosa u slučaju bilo kakvog novog skandala. Pretpostavljam da je SAT1 otkupio od njih ostatak utrke. Čak bih rekao da razumijem ARD i ZDF jer kad se vidi da skoro da i nema dopingiranog biciklista onda se zbilja čovjek pita zaslužuju li ti varalice medijsku pažnju cijelog svijeta. Da nema TV prijenosa ne bi bilo ni s od sponzora a biciklisti bi zarađivali kao ritmičke gimnastičarke ili streličari.

A sorry, nisam znao da je tak. Mislio sam da je normalo na SAT1 prenosi zadnji tjedan. Ja gledam na EUROSPORTU na engleskom. Njemce nemrem slusati nijedan sport, a kamoli biciklizam.



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 07:12   #74
Quote:
Toni_st kaže: Pogledaj post
Stvarno me razočara taj čovik više nego iko ikad, ako je stvarno bia pod dopingom, ma ne mogu to izrazit ričima... A ujedno san i maximalno ljut i maximalno raočaran šta dajen ama baš sve od sebe trenirajući taj sport u kojen voze ljudi koji se nadrogiraju ka beštije i bacaju sav moj i tuđi trud u vodu i mi onda ispadamo budale šta treniramo pošteno i sportski, tako da bi volia da mi ta mafija od UCI-a i ostalih organizacija postave vrlo jasno pravilo da, kome se dokaže jedanput doping, da ga doživotno kazne sa zabranom svake vrste natjecateljskog biciklizma ili biciklizma točka, pa bi vidili onda ko bi se dopingira... Ali najveći krivac je lova, jer novac je razoria sve šta se razorit moglo...
E,vidiš,tako je to,na žalost!
I možeš se ubiti od treninga,biti talentiran do jaja,ali bez dopinga biti ćeš samo prosječan među nadrogiranima.
Na žalost,tako je i u drugim sportovima.
Nema više sporta gdje ne vlada doping.
To je prokleta ljudska pohlapa za novcem.
Smotani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 07:45   #75
biciklom do francuske

Hi to all!! Htjela sam vas pitati da li je netko bio biciklom do Francuske i čula sam da sada u ove ljetne dane neki klub ili turistička agencija ne znam ni ja točno ali uglavnom organizira smještaj i ture po Francuskoj za cca. 1300kn..
Dal netko zna nešto o tome?
Hvala
Femme Fatale is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 10:44   #76
Quote:
dinamo_zg kaže: Pogledaj post
A sorry, nisam znao da je tak. Mislio sam da je normalo na SAT1 prenosi zadnji tjedan. Ja gledam na EUROSPORTU na engleskom. Njemce nemrem slusati nijedan sport, a kamoli biciklizam.
Meni su Nijemci OK jer obično prije etape imaju puno zanimljivih priloga ali u principu ipak gledam biciklizam na RAI. Eurosport je bio kultni dok je komentirao stari ludi David Duffield.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 10:52   #77
Mislim da bi na forumu trebali bojkotirati profi biciklizam, ove varalice ne zasluzuju da se na njih vise potroši i jedna jedina rijec na forumu.
Moj posljednji post o Touru, Giru, Vuelti...
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 15:06   #78
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Meni su Nijemci OK jer obično prije etape imaju puno zanimljivih priloga ali u principu ipak gledam biciklizam na RAI. Eurosport je bio kultni dok je komentirao stari ludi David Duffield.
Zbog Davida Duffielda sam i poceo pratiti biciklizam. Stvarno je LEGENDA!

Feuer: Ma, mogu ja prestati komentirati po forumima, ali kaj da radim kad cu ga i dalje gledati jer ga volim.



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 15:08   #79
Jedini izlaz za taj sport je da se napravi lista dozvoljenih sredstava. Silne kazne i suspenzije nisu donijele nista. Koje je trece moguce rjesenje, a da barem djelomicno spasi sport?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:52   #80
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
Jedini izlaz za taj sport je da se napravi lista dozvoljenih sredstava. Silne kazne i suspenzije nisu donijele nista. Koje je trece moguce rjesenje, a da barem djelomicno spasi sport?
Ma koja dozvoljena sredstva. To bi znacilo da bi trebalo drogirati djecu od 16 godina, jer sve sto je dozvoljeno to ce svako morati htjeo ne htjeo uzimati da bi opstao. Jebes takav sport i jednog dana kad se jedan od tih vozaca probudi mrtav sta ce onda biti, opet nova diskusija. To odmah znaci da moras zrtvovati zdravlje da bi imao ikakvu sansu u tom sportu. A mozda si i u pravu to bi mozda i djelimicno spasilo sport, jer trece ideje za sada nema, nazalost

Danas je objavljeno da je na 11 etapi dopingovan jos jedan vozac i to testosteronom, vozac Cofidisa , talijan Cristian Moreni.
Bosanac 88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.