Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 15:48   #41
Quote:
dadek73 kaže: Pogledaj post
moze malo detalja kakva je logistika , da li imate organizirani odlazak na trke (gorski kotar , platak i ostalo)
da li se još održavaju zimski maratoni u Plitvicama i Mrkoplju , gdje se može pogledati raspored trka , ima kakva liga za Veterane.
koliko ima članova klub , ima kakave benificije za članove , prevoz na staze , oprema.. ?
jel ima kakva mogučnost nabave opreme , povoljnija kupnja skija i rola , najam opreme , koju opremu dobije član , gdje se održavaju treninzi itd. ?



pozdrav
to Fles , moze koji odgovor na ova pitanja , hvala

i ako nekog zanima o cemu se ovdje prica , pogledajte ovih dana prenose na Eurosportu sa Svjetskog kupa u Kusamu (Finland)
dadek73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 01:06   #42
Quote:
japa199 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim starim lauferima iz Šestina, javljam se iz Slo gdje momentalno radim i živim i nemrem vjerovat da se spominje skijaško trčanje na Sljemenu.
Sk Sljeme ipak ima veze sa prijašnjim klubom al se prave indijanci, jer su ipak oni ti koji su uništili dugogodišnju tradiciju Šestinskog skijanja za svoje sitne privatne interese i sad se javljalju kao nekakvi spasioci....
Koga interesira neka pogleda u registru udruga adrese na kojima su registrirani klubovi jedan SK Sljeme, a drugi Biatlon klub pa vam bude sve jasno tko su oni
Inače mislim da bi mogo imat ja stari grb, samo ga moram potražit...

Jappa nemoj srat, indijanac si jedino ti koji iz slovenije imaš obraza srat po ljudima iz hrvatske ikoji pošteno rade. ja konkrertno sam tajnik kluba i imam 25 godina i živim na Bukovcu, cijelo ljeto sam radio na košnji sljemenske staze i radio ideje kako privući ljude na skijaško trčanje na sljeme. i nemaš pojma s kolikim odbijanjima sam se susreo od strane medvednice, Zaski saveze itd. i usprkos svemu smo dopeljali djecu u klub i imamo programe za građanstvo i rekreativno skijanje i imamo utrku otvorenog prvenstva zagreba 19.12.2010. koja financiram iz vlastitog džepa i spajam kraj sa krajem zbog čiste zaljubljenosti u sport. što se tiče registra udruga slobodno ga pogledaj pa mi reci koja je povezanost sa starim klubom i sa biatlon klubom? pogledaj si i web adresu pa mi i tu pronađi povezanost?
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 14:57   #43
Opa fles kaj si nervozan, kaj sam te piknul di boli !!!
Još moraš puno žganci pojesti da shvatiš s kakvim ljudima si krenul u to, inače kapa dolje za tvoj trud i vjeruj znam kak sve funkcionira u ZG sportu i na Sljemenu jer sam sve to prošo ipak sam nekaj stariji od tebe.
I malo sam se danas raspitao kod prijatelja iz Šestina koji poznaju situaciju oko skijaškog kluba i samo su potvrdili i moje mišljenje o tome.
Naime, klub vodi osoba koja je prvo uništila Šestinsko skijanje i na čijoj je adresi stanovanja sjedište kluba (Z.M), a ko ti kriv kaj si ti tajnik i šljaker , nadalje u neposrednoj blizini je i sjedište već spomenutog biatlon kluba također na adresi stanovanja (K.V.) druge osobe koja je zajedno sa prvom sustavno uništila tradiciju skijanja u Šestinama, mislim da je to dovoljno za povezati uništene klubove sa novim (privatnim) klubovima barem nama iz Šestina, a ko ti kriv kaj si s Bukovca.
Nažalost, analizirajuči rezultate reprezentacije koju također vode isti ljudi također sam mišljenja da su na dobrom putu uništenja skijaškog trčanja u HR, al eto ovi iz Gorskog Kotara su zadovoljni mrvicama pa šute dok pojedinci kupe vrhnje.
A to da financiraš iz vlastitog đepa pripovedaj nekom drugom, samo bum te pital kak i čijim vozilom voziš djecu na sljeme, možda od saveza ili?
LP
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Jappa nemoj srat, indijanac si jedino ti koji iz slovenije imaš obraza srat po ljudima iz hrvatske ikoji pošteno rade. ja konkrertno sam tajnik kluba i imam 25 godina i živim na Bukovcu, cijelo ljeto sam radio na košnji sljemenske staze i radio ideje kako privući ljude na skijaško trčanje na sljeme. i nemaš pojma s kolikim odbijanjima sam se susreo od strane medvednice, Zaski saveze itd. i usprkos svemu smo dopeljali djecu u klub i imamo programe za građanstvo i rekreativno skijanje i imamo utrku otvorenog prvenstva zagreba 19.12.2010. koja financiram iz vlastitog džepa i spajam kraj sa krajem zbog čiste zaljubljenosti u sport. što se tiče registra udruga slobodno ga pogledaj pa mi reci koja je povezanost sa starim klubom i sa biatlon klubom? pogledaj si i web adresu pa mi i tu pronađi povezanost?
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 15:20   #44
Quote:
japa199 kaže: Pogledaj post
Opa fles kaj si nervozan, kaj sam te piknul di boli !!!
Još moraš puno žganci pojesti da shvatiš s kakvim ljudima si krenul u to, inače kapa dolje za tvoj trud i vjeruj znam kak sve funkcionira u ZG sportu i na Sljemenu jer sam sve to prošo ipak sam nekaj stariji od tebe.
I malo sam se danas raspitao kod prijatelja iz Šestina koji poznaju situaciju oko skijaškog kluba i samo su potvrdili i moje mišljenje o tome.
Naime, klub vodi osoba koja je prvo uništila Šestinsko skijanje i na čijoj je adresi stanovanja sjedište kluba (Z.M), a ko ti kriv kaj si ti tajnik i šljaker , nadalje u neposrednoj blizini je i sjedište već spomenutog biatlon kluba također na adresi stanovanja (K.V.) druge osobe koja je zajedno sa prvom sustavno uništila tradiciju skijanja u Šestinama, mislim da je to dovoljno za povezati uništene klubove sa novim (privatnim) klubovima barem nama iz Šestina, a ko ti kriv kaj si s Bukovca.
Nažalost, analizirajuči rezultate reprezentacije koju također vode isti ljudi također sam mišljenja da su na dobrom putu uništenja skijaškog trčanja u HR, al eto ovi iz Gorskog Kotara su zadovoljni mrvicama pa šute dok pojedinci kupe vrhnje.
A to da financiraš iz vlastitog đepa pripovedaj nekom drugom, samo bum te pital kak i čijim vozilom voziš djecu na sljeme, možda od saveza ili?
LP
Isto tako ću ti reći i da je samnom bi i predsjednik kluba koji je samnom kosio po sljemenu danima i trudio se oko toga, a nemožeš mi reći da je to naš posao da kosimo i kopamo. Djecu konkretno vizimo sa mojim autom sim tam i roditelji koliko mogu uskaču u pomoć. a isto tako ti mogu pokazati stanje računa i ispis zadnjih izvoda od kada smo mi u klubu i koliko smo novaca dobili od saveza na račun. Čistu nulu! Tak da očito neznaš ni približno probleme s kojima se susrećemo. A što se tiče toga da je (Z.M.) uništio skijaško trčanje je laž jer je jedino on od svih tih ljudi ostao u skijaškom trčanju i dalje ulaže sve moguće napore za razvitak toga sporta. A što su drugi radili neznam niti me zanima niti imaju veze samnom niti sa klubom. A što se tiče reprezentacije samo si pogledaj koliko su dana na snijegu za vrijeme priprema a koliko su prije bili dana, na koliko natjecanja idu sada a na koliko su prije išli, a za rezultate je zadužen trener.
LP
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 18:51   #45
j.te a ja samo trazio neki stari grb zbog nekih starih dana kad nam je bil kao klincima sve to ok , jer nismo nis drugo kužili osim skijanja a vas dvoje sad na ratnom putu.

ajd vidimo se na stazi pa da vidimo ko di nosi m.da

pozdrav obojici

i Fles moze onaj info i na pm. ako nemožeš javno , imam par zainteresiranih .
dadek73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 19:27   #46
Quote:
dadek73 kaže: Pogledaj post
j.te a ja samo trazio neki stari grb zbog nekih starih dana kad nam je bil kao klincima sve to ok , jer nismo nis drugo kužili osim skijanja a vas dvoje sad na ratnom putu.

ajd vidimo se na stazi pa da vidimo ko di nosi m.da

pozdrav obojici

i Fles moze onaj info i na pm. ako nemožeš javno , imam par zainteresiranih .
Imaš pravo. I sve što želim je približiti današnjim klincima i ljudima skijaško trčanje. I zainteresiran dati na ponudu da izaberu.
Nadam se da se vidimo na stazi.
Obavijesti dobiješ na PM.
LP
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:51   #47
Thumbs up

Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Isto tako ću ti reći i da je samnom bi i predsjednik kluba koji je samnom kosio po sljemenu danima i trudio se oko toga, a nemožeš mi reći da je to naš posao da kosimo i kopamo. Djecu konkretno vizimo sa mojim autom sim tam i roditelji koliko mogu uskaču u pomoć. a isto tako ti mogu pokazati stanje računa i ispis zadnjih izvoda od kada smo mi u klubu i koliko smo novaca dobili od saveza na račun. Čistu nulu! Tak da očito neznaš ni približno probleme s kojima se susrećemo. A što se tiče toga da je (Z.M.) uništio skijaško trčanje je laž jer je jedino on od svih tih ljudi ostao u skijaškom trčanju i dalje ulaže sve moguće napore za razvitak toga sporta. A što su drugi radili neznam niti me zanima niti imaju veze samnom niti sa klubom. A što se tiče reprezentacije samo si pogledaj koliko su dana na snijegu za vrijeme priprema a koliko su prije bili dana, na koliko natjecanja idu sada a na koliko su prije išli, a za rezultate je zadužen trener.
LP
Lipi moj Fles, ono ne seri ti se vratilo nazad u facu jer si ipak i ti potvrdio poveznicu između klubova i osobe koja je sada predsjednik sa tvrdnjama Šestinčana da je uništio tradiciju.
Točno je to što si rekao da je Z.M. ostao jedini u skijaškom trčanju, ali naravno nakon što je sve rastjerao oko sebe svojim bahatim i primitivnim ponašanjem u cilju svojih sitnih interesa ( pitaj bilo koga u Šestinama što misli o njemu kao osobi).Uvidom u registar udruga Ti kao tajnik si potpuno nepoznat u krugovima skijaša trkača, a u Šestinama još manje pa mislim da nisi niti relevantan da braniš svog predsjednika, a još manje nekog učiš skijaškom trčanju.
Ako je to istina kaj veliš za reprezentaciju onda je to stvarno žalosno i bilo bi zanimljivo vidjeti tko plaća te pripreme jer su rezultati u rangu rekreacije i skijaškog hodanja a ne trčanja, pogledaj si samo sramotu sa zadnje olimpijade...
Al zna se za glas na skupštini moraš nekaj i dobiti....samo da si još kvalificiran to iskoristiti ufff...
LP
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 21:22   #48
Japa,
Pobrkao si funkcije. Neznam kako je bilo u tvoje vrijeme ali kod nas u Hrvatskoj tajnik radi administrativne poslove a djecu trenira magistar kineziologije, pedagog i međunarodni trener za skijaško trčanje.
Ako imaš nešto protiv neke pravne osobe, javi se toj osobi. A ako imaš nešto protiv skijaškog trčanja molim te nemoj se baviti time, a nas ostale pusti da uživamo u skijaškom trčanju.
Pozdrav!
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 12:38   #49
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Japa,
Pobrkao si funkcije. Neznam kako je bilo u tvoje vrijeme ali kod nas u Hrvatskoj tajnik radi administrativne poslove a djecu trenira magistar kineziologije, pedagog i međunarodni trener za skijaško trčanje.
Ako imaš nešto protiv neke pravne osobe, javi se toj osobi. A ako imaš nešto protiv skijaškog trčanja molim te nemoj se baviti time, a nas ostale pusti da uživamo u skijaškom trčanju.
Pozdrav!
Fles al si bistar, naravno kad nemaš argument za odgovor onda pišeš gluposti i time potvrđuješ ono kaj sam pisao o sustavnom uništavanju skijaškog trčanja u Šestinama.
Kak ne razumiješ da nemam ništ protiv tebe i skijaškog trčanja, al samo želim upozoriti ljude dobrih namjera da se paze takvih kao tvoj predsjednik kojima ništa nije sveto ( pitaj bilo koga rođenog u Šestinama) jesam li u pravu.
Pa ak trebaš poduku iz skijaškog trčanja slobodno se javi, vjerojatno nemaš u klubu baš ljudi sa titulama koje si nabrojio.
LP
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 20:17   #50
Dobro,jel netko bio na toj stazi na Sljemenu?
Koliko je dugačka?
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 23:47   #51
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Dobro,jel netko bio na toj stazi na Sljemenu?
Koliko je dugačka?
Bili smo mi ovaj vikend sa djecom iz kluba, puno snijega i prekrasno vrijeme. Staza ti je jedna od težiš u hrvatskoj po konfiguraciji.

Staza ti je dugačka 3,3 km koja nije napravljena tj popeglana sa ratrakom. 2 km, 1.2 km i 600m
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:03   #52
Pozdrav,
pročitao sam za zanimanjem ovaj thread, vjerojatno največi IKAD na hr netu o skijaškom trčanju!
Svađa mi nije neočekivana, dapače, iako nisam insajder, rekao bih da je simptomatična za hr sport.
Rekreativni sam ski-trkač već dobrih 25 godina, i mislim da ću biti i sljedećih 25. Nedavno sam i bez skija ostao prilikom jednog skijanja, al srediće se i to.
Nikada se nisam pretrgnuo otići u neki klub (i sa još 2 sporta se rekreativno bavim, ali ista stvar, da ne ispadne da imam nešto protiv ski klubova). Solo se naučiš, nabaviš si opremu, skupiš društvo, i uživaš bez glavobolja, iako ni to nije jednostavno ako hoćeš trčat na skijama a nalaziš se u Zg.
Svaka čast i klubovima, želim da ih je puno i da okupe što više ljudi. I nije problem samo u njima: sport je u našoj zemlji u banani kako god okreneš (opet da ne ispadne da kukam - ne kukam, već se bavim sportom). Kao rekreativac sam brojne neugodnosti doživljavao baveći se sportovima... Rekreativne baze su uništene u mnogim "manjim" sportovima od 80-ih. Ali zaboga, pa i mnoge važnije stvari u ovoj zemlji su uništene u zadnjih 20 god, pa tko će sada plakati za langlaufom, i za Maksimirom u kojem su ljudi trčkarali na iznajmljenoj opremi dok sam bio klinac, kada su po 2 autobusa iz Zagreba vozila klince na utrke, kao sto reče Dadek? A ni snijega više nema kao tada... :,(

Predlažem da se nastavi thread: napišite gdje ima snjega sada (kad ga nema), dal je negdje oprema na sniženju i uopće gdje je najpovoljnija, i sl. trenutno bitne informacije...

Pitanje za ljude iz G. Kotara:
Ima li staza za rekreativno trčanje, za građanstvo, i gdje, ako znate preporučite! Može i kontakt, gdje se može pitati za sređenost staze.. (vjerojatno u klubovima?)

@Imoen:
Kolko vas je ispalo noćenje na Rogli prošle godine?

@Fles:
Vidim da se trudite oko stranice i da vabite članove, pa evo par prijedloga: navedite što kome nudite, što dobiju klinci koji treniraju, što nudite rekreativcima i građanstvu (jer si spomenuo da imate takve programe). Ljudi vole vidjeti što više informacija prije nego uzmu telefon u ruke..
greg207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:21   #53
Quote:
greg207 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
pročitao sam za zanimanjem ovaj thread, vjerojatno največi IKAD na hr netu o skijaškom trčanju!
Svađa mi nije neočekivana, dapače, iako nisam insajder, rekao bih da je simptomatična za hr sport.
Rekreativni sam ski-trkač već dobrih 25 godina, i mislim da ću biti i sljedećih 25. Nedavno sam i bez skija ostao prilikom jednog skijanja, al srediće se i to.
Nikada se nisam pretrgnuo otići u neki klub (i sa još 2 sporta se rekreativno bavim, ali ista stvar, da ne ispadne da imam nešto protiv ski klubova). Solo se naučiš, nabaviš si opremu, skupiš društvo, i uživaš bez glavobolja, iako ni to nije jednostavno ako hoćeš trčat na skijama a nalaziš se u Zg.
Svaka čast i klubovima, želim da ih je puno i da okupe što više ljudi. I nije problem samo u njima: sport je u našoj zemlji u banani kako god okreneš (opet da ne ispadne da kukam - ne kukam, već se bavim sportom). Kao rekreativac sam brojne neugodnosti doživljavao baveći se sportovima... Rekreativne baze su uništene u mnogim "manjim" sportovima od 80-ih. Ali zaboga, pa i mnoge važnije stvari u ovoj zemlji su uništene u zadnjih 20 god, pa tko će sada plakati za langlaufom, i za Maksimirom u kojem su ljudi trčkarali na iznajmljenoj opremi dok sam bio klinac, kada su po 2 autobusa iz Zagreba vozila klince na utrke, kao sto reče Dadek? A ni snijega više nema kao tada... :,(

Predlažem da se nastavi thread: napišite gdje ima snjega sada (kad ga nema), dal je negdje oprema na sniženju i uopće gdje je najpovoljnija, i sl. trenutno bitne informacije...

Pitanje za ljude iz G. Kotara:
Ima li staza za rekreativno trčanje, za građanstvo, i gdje, ako znate preporučite! Može i kontakt, gdje se može pitati za sređenost staze.. (vjerojatno u klubovima?)

@Imoen:
Kolko vas je ispalo noćenje na Rogli prošle godine?

@Fles:
Vidim da se trudite oko stranice i da vabite članove, pa evo par prijedloga: navedite što kome nudite, što dobiju klinci koji treniraju, što nudite rekreativcima i građanstvu (jer si spomenuo da imate takve programe). Ljudi vole vidjeti što više informacija prije nego uzmu telefon u ruke..
Ja sam skije i ostalu opremu kupio u Sloveniji,žalosno,ali u Hrvatskoj skija za trčanje nisam našao...
Tamo je to dosta popularan sport i stalno imaju neke akcije,što se tiče opreme...
Skije sa vezovima koštaju od 120-200 EUR-a...
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 01:20   #54
U sloveniji opreme naravno ima, ali u zadnjih 10-ak godina se moglo naći i u našem Intersportu, i to mislim čak povoljno, bar pred kraj sezone. Na kraju krajeva to i jest nekakav slovenski trgovački lanac (Mercator).
Jedne godine sam kupio Fischer CS ili RCS nisam siguran, sa vezovima i štapovima, i mislim da je bilo ispod 1000kn na sniženju. Sad, davno je to bilo... Zaletiću se ovih dana pogledat drže li to uopće više.
greg207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:20   #55
Ja sam ove godine tražio opremu za dijete (8 god, 135 cm visine) i kod nas po trgovinama nema ništa. U Intresportu u Rijeci (WTC) imaju samo za odrasle. (velike duljine skija i štapova, veliki brojevi cipela)
Uspio sam nabaviti rabljeno u Sloveniji preko oglasnika www.bolha.com, skije Peltonen 157 cm s vezovima(NNN-Rotafella) za 40 EUR-a, cipele Alpina br. 34 za 20 EUR-a, a štapove 110 cm sam pronašao u jednom SKI servisu u RI za 100 Kn. Sve je u dobrom stanju i ne previše korišteno!
Inače, skije sam pokupio u Ljubljani, slučajno sam baš morao ići tamo službeno, a cipele mi je čovjek poslao poštom “POSTE RESTANTE“ u Jelšane (za one koji ne znaju to je na samoj granici-cca 25 km od Rijeke). To mi je bilo najzgodnije i najjeftinije, poštarina je došla nekih 5 EUR-a, to je znatno jeftinije nego da mi je slao u Hrvatsku, a nema niti zafrkancije s carinom.
Dakle kad sve zbrojim kompletna me oprema koštala oko 60 EUR-a, a to je barem dvostruko manje od najjeftinije nove u Sloveniji. Djeca ionako to brzo prerastu pa će dogodine trebat barem nove cipele.
Savjetujem svima koji se misle baviti ski trčanjem samo rekreativno neka malo pogledaju u ovom oglasniku, ima dosta ponude i da se naći povoljno, samo treba malo pratiti.
čevalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:53   #56
Bili smo supruga i ja jučer na Zagmajni. Hrvatski biatlonski olimpijski centar kod Mrkoplja. Prekrasna staza koja ide kroz još ljepšu crnogoričnu šumu. Mir, tišina, ma divota. Staza je uređena ali bez traka za klasiku. Nigdje žive duše. Bila dva dečka koji su taman odlazili kad smo mi došli. Malčice fali snijega na stazi ali nije strašno. Infrastruktura oko staze nula. Do Mrkoplja ničega (cca 2-3 km). Nešto je bilo prije no to je u lošem stanju, nešto se gradi sada no pitanje je kada će biti gotovo. Sve u svemu prekrasna staza, još ljepša priroda i to je to. E da, krug je dužine cca 4 km a može se i kratiti pa ima za svakoga. Za one željne ski trčanja i prekrasne prirode tople preporuke.
Foto5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:16   #57
Quote:
greg207 kaže: Pogledaj post
Predlažem da se nastavi thread: napišite gdje ima snjega sada (kad ga nema), dal je negdje oprema na sniženju i uopće gdje je najpovoljnija, i sl. trenutno bitne informacije...

Pitanje za ljude iz G. Kotara:
Ima li staza za rekreativno trčanje, za građanstvo, i gdje, ako znate preporučite! Može i kontakt, gdje se može pitati za sređenost staze.. (vjerojatno u klubovima?)

@Imoen:
Kolko vas je ispalo noćenje na Rogli prošle godine?
Ma to s Roglom ti je čudno ispalo. Platili za nas četvero apartman 74 EUR po danu. To je bilo u siječnju 2010. i apartman je stvarno bio bez mane.
I sad smo htjeli isti taj, kad vele iz hotela 114 EUR po danu. Mi zazujali kako sad tolika razlika, kad ono ispalo da su nas prošle godine smjestili u 4+2 apartman po cijeni 2+2 apartmana, valjda iz nekog razloga nisu imali 2+2 apartman iako smo baš takav rezervirali u rujnu. Još je meni bilo čudno kako imamo još i kauč u kuhinji tj. kako nas stane još dvoje unutra Ajde bar nam nisu naplatili skuplji. Tako da ove godine nismo htjeli u 2+2 jer bi netko trebao spavati u kuhinji što nije nikome odgovaralo.

Na kraju smo otišli u Ravnu goru u super apartman koji je doslovno 2 metra do prošlogodišnje staze za langlauf. Prvu polovicu tjedna nije bilo snijega, a drugu polovicu tjedna nije prestajao padati. Nadali smo se da će možda ratrak naići no nula bodova. Lokalni klinci su malo langlaufali po sporednim cestama.

Na odlasku smo pitali domaćine kako stvari stoje sa stazom i ovo je ta priča: ratrak je u privatnom vlasništvu od tipa koji je ove godine sagradio pansion i sanjkalište u Kupjaku; to je selo do. Stoga je ratrak nonstop tamo, a možda bi i došao napraviti stazu u Ravnoj gori da suseljani počesto ne šize što im idu preko njihovih oranica. Tako da unatoč dobroj perspektivi ne računamo na Ravnu goru dok se klub/grad ili netko treći ne potrudi i nabavi ratrak.

S obzirom na ovo što piše o Zagmajni, tamo su bar povukli nekakvu stazu no sve u svemu ne piše nam se dobro.
Molim ostalu ekipu da javi ako negdje uoči stazu

E da, u ove 3-4 godine koliko gledam po dućanima, najviše opreme sam vidjela prošli mjesec u Intersportu u Westgate-u. No nisam bila sa stručnom pratnjom pa ne znam koji je to stupanj kvalitete. Brandovi fischer i tecnopro - evo nešto slikica.

Zadnje uređivanje Imoen : 30.01.2011. at 22:13.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:16   #58
Quote:
Imoen kaže: Pogledaj post
Ma to s Roglom ti je čudno ispalo. Platili za nas četvero apartman 74 EUR po danu. To je bilo u siječnju 2010. i apartman je stvarno bio bez mane.
I sad smo htjeli isti taj, kad vele iz hotela 114 EUR po danu. Mi zazujali kako sad tolika razlika, kad ono ispalo da su nas prošle godine smjestili u 4+2 apartman po cijeni 2+2 apartmana, valjda iz nekog razloga nisu imali 2+2 apartman iako smo baš takav rezervirali u rujnu. Još je meni bilo čudno kako imamo još i kauč u kuhinji tj. kako nas stane još dvoje unutra Ajde bar nam nisu naplatili skuplji. Tako da ove godine nismo htjeli u 2+2 jer bi netko trebao spavati u kuhinji što nije nikome odgovaralo.

Na kraju smo otišli u Ravnu goru u super apartman koji je doslovno 2 metra do prošlogodišnje staze za langlauf. Prvu polovicu tjedna nije bilo snijega, a drugu polovicu tjedna nije prestajao padati. Nadali smo se da će možda ratrak naići no nula bodova. Lokalni klinci su malo langlaufali po sporednim cestama.

Na odlasku smo pitali domaćine kako stvari stoje sa stazom i ovo je ta priča: ratrak je u privatnom vlasništvu od tipa koji je ove godine sagradio pansion i sanjkalište u Kupjaku; to je selo do. Stoga je ratrak nonstop tamo, a možda bi i došao napraviti stazu u Ravnoj gori da suseljani počesto ne šize što im idu preko njihovih oranica. Tako da unatoč dobroj perspektivi ne računamo na Ravnu goru dok se klub/grad ili netko treći ne potrudi i nabavi ratrak.

S obzirom na ovo što piše o Zagmajni, tamo su bar povukli nekakvu stazu no sve u svemu ne piše nam se dobro.
Molim ostalu ekipu da javi ako negdje uoči stazu

E da, u ove 3-4 godine koliko gledam po dućanima, najviše opreme sam vidjela prošli mjesec u Intersportu u Westgate-u. No nisam bila sa stručnom pratnjom pa ne znam koji je to stupanj kvalitete. Brandovi fischer i tecnopro - evo nešto slikica.
Ja sam se danas vratio iz Ravne Gore,ovo si u pravu za ratrak,staza nije bila neka vrhunska,ali budući da sam ja tek početnik,moje zahtjeve je ispunila...
Idući vikend će imati natjecanje,pa će staza biti super pripremljena...
Koliko sam čuo,njihov lokalni poduzetnik je htio napraviti veliki skijaški centar,čak je sva infrastruktura uređena,kupili su i ratrak,ali mu ljudi nisu htjeli prodati svo zemljište,koje je bilo potrebno za taj projekt...
Što se tiče noćenja,polupansion je 290kn/osoba u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama,hotel je stvarno super,izgrađen prije dvije godine...
Skijanje je 30kn/dan,škola skijanja 100kn/h,može se iznajmiti i oprema,ali ne znem cijenu...
Ja idem i idući vikend,pa ako je još netko zainteresiran,nek se javi...
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:33   #59
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Ja sam se danas vratio iz Ravne Gore,ovo si u pravu za ratrak,staza nije bila neka vrhunska,ali budući da sam ja tek početnik,moje zahtjeve je ispunila...
Idući vikend će imati natjecanje,pa će staza biti super pripremljena...
Koliko sam čuo,njihov lokalni poduzetnik je htio napraviti veliki skijaški centar,čak je sva infrastruktura uređena,kupili su i ratrak,ali mu ljudi nisu htjeli prodati svo zemljište,koje je bilo potrebno za taj projekt...
Što se tiče noćenja,polupansion je 290kn/osoba u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama,hotel je stvarno super,izgrađen prije dvije godine...
Skijanje je 30kn/dan,škola skijanja 100kn/h,može se iznajmiti i oprema,ali ne znem cijenu...
Ja idem i idući vikend,pa ako je još netko zainteresiran,nek se javi...
A to si bio na Kupjaku? Tj. zanima me gdje će biti uređena staza sljedeći vikend, negdje na sanjkalištu u Kupjaku ili baš u Ravnoj gori?
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 01:08   #60
Quote:
Imoen kaže: Pogledaj post
A to si bio na Kupjaku? Tj. zanima me gdje će biti uređena staza sljedeći vikend, negdje na sanjkalištu u Kupjaku ili baš u Ravnoj gori?
Staza je u blizini škole,a sanjkalište je u blizini restorana i hotela,mislim da je to onda Ravna Gora...to je staza,koju koristi njihov klub Ravnogorac...
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.