Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2007., 02:59   #1
Uputiše me ovdje...

Kronični sam alkoholičar, i to priznajem. Naime litrica pive mi je za dobro jutro, a ako ćemo ozbiljno onda se odmah bacimo na Đonija i to crvenoga. Znam da postoji crni ili plavi, ali crveni mojim godinama baš nekako paše.

Gadi mi se to što se ne mogu izjadat nekome da sam pijandura, i da mi to odgovara, pa na nagovor jedne drage osobe svratim ovamo. Woho. Kako se sada osjećam sretan, da pišem prvu temu na pdf-u gdje sam svega prije, i to možda slučajno napisao samo jednu.

Kako sam se na LJES-u izjadao o ljubavnim - never ending problemeima - ovdje ću se izjadat o onim, every day " druženje i kava problemima". Večeras vam neću ponuditi sve, od onog malo skromnog mene što imam za ponuditi, ali mogu vam dati ovaj jedan detalj.

Razlika u godinama!!!

Wow, mnogi bi rekli da to nije ništa u životu, a ja im na to kažem - NAbijem vas. Osjećam da su godine koje su iza mene prošle jedino što me drži onim da sam bolji od mlađih koji nakon mene dolaze. Da, iako znam da se varam u toj pretpostavci, svejedno mi je zabavno tako razmišljat.

I sada, djevojka jedna koja je 5 godina starija od mene, i tu smo u nekoj šemi, mi nikako ne odgovara za suputnicu. Pošaljite me na ljes, da se tamo nađem.. Grrr. Što sam onda dolazio ovdje.

Uglavnom, ovo je više topic za druženje i kavu, jer je to svakodnevni problemčić s kojim se susrećem.

Sam sa svojim razmišljanjem sam se uvalio u onaj neverending loop, iz kojeg se (vjeruj te mi) jako teško izlazi. Problem je u tome, koliko god cjenim ove svoje skromne dvadstčetri godine, toliko god mi je još jadnije to što znam da su sadašnji dvadesetogodišnjaci daleko napredniji, a da ne govorim o tome što ponekad osjećam da su tridesetogodišnjaci zakašnjeli u svojoj reakciji.

Kako preživjeti osjećaj onoga što preživljuješ svaki dan u tome što stariš? (alkohol je u svemu najmanji problem, njega ima kupit u svakom većem supermarketu, bar u ovim godinama )
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 13:55   #2
moraš se odviknuti od alkohola
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 15:46   #3
vrlo si pismen za pijanu osobu
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:27   #4
kao to sve treba pročitat?!?
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:28   #5
Quote:
HIS AIRNESS kaže: Pogledaj post
kao to sve treba pročitat?!?
a, ocito...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:36   #6
a kaj je loše u alkoholu ??
 
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:47   #7
Quote:
Sdrafac kaže: Pogledaj post
a kaj je loše u alkoholu ??
ko je spominjao išta loše?
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:54   #8
kekec je
 
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 15:47   #9
Quote:
HIS AIRNESS kaže: Pogledaj post
kao to sve treba pročitat?!?
Eee, kad biste barem pola količine ovog teksta inače pisali umjesto svog dvo-trosložnog chata...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 17:17   #10
Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post
ko je spominjao išta loše?
gledam po sebi...čim sam prekinuo s alkoholom, odma sam dobio apetit a time su me i cure počele primjećivati...sad sam sretno zaručen za jednu curu
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 18:40   #11
Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post
vrlo si pismen za pijanu osobu
nisam obraćao pozornost na rezultat nasumičnog upiranja tipki, koje su nekim razlogom upravo bila slova potrebna da složim tekst koji je izgleda

Quote:
HIS AIRNESS kaže: Pogledaj post
kao to sve treba pročitat?!?
predugačak

22 linije teksta na 1024x768, s još ovim reklamama sa strance. haugh.. pa to je malo
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 02:34   #12
Zanemarite ovaj predugačak post, testiramo forum na duge postove. Administracija foruma

Opetovano traženje sebe daleko se očitovalo večeras u priči s osobama koje su možda 4-7 godina mlađe.
Čak sam ih pitao "Koji je smisao života" i na to dobio odgovor koji je 100% točan u roku od nekoliko minuta.
To me iznenadilo mnogo. U mojoj osobnoj učestaloj borbi da se vratim onoj djevojci koja je moj život zagorčala do tolikih detalja da se ja u niti jednoj viziji budućnosti ne vidim bez nje, pa čak sada i razmišljam o situacijama u kojo trebam zaraditi milijarde samo da bih je opet mogao osvojiti. Na primjer Zeppelinima koji bi letili oko njene zgrade svakodnevno je podsjećajući na moju uzaludnu ljubav prema njoj.
Eh ljudi, preteško je sam sebi biti pretežak. Pa iako tako nije, dok promatram uspjehe drugih ljudi oko sebe ipak se kako tako mogu naći u nekoj sredini tih patnika kojom žene predstavljaju ili vrh svega ili kraj svih patnji.
Ne znam, ali osjećam da će mi ta neprežaljena ljubav biti trn u oku još dugo vremena. Pa iako je prošlo gotovo više od godinu dana, ona me ne želi vidjet i reći mi to da je s nama gotovo. Kaže "Reći ću ti jednom kada se sretnemo..."
Prokletstvo još živi, ali ga shvaćam. Ipak kažu, vrijeme liječi sve rane, a uz alkohol vrijeme prolazi još brže....
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 00:30   #13
Ostavi se i pređi na
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.