Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2009., 13:22   #21
hvala svima na savjetima
evo u 10 dana sam smršavio 6kg
jedem manje, ne jedem nezdravo i puno vježbam, svaki dan trčim sat vremena i radim trbušnjake.
krenit ću od ponedjeljka i u teretanu.
flexx is offline  
Old 07.08.2009., 14:06   #22
Nek te ne zavede pocetni gubitak.Sada gubis vodu iz tijela.Kasnije ce biti sve teze i teze.Ali ne posustaj.Ja sam imala 114 kg 18.03 ove godine.Do sada sam skinula 35 kg,ali ja sam imala operaciju smanjivanja zeluca tj. gastric-bypass.U mom slucaju se desilo to da sam dosla do granicne tocke u mrsavljenju u prvom mjesecu.Naime skinula sam u prvom mjesecu 18 kg i to nikako nije bilo dobro.A s tim da sam ja operirana.Dolazimo do zakljucka da niposto nije dobro brzo mrsaviti prirodnim putem.U mom slucaju je neka normala prvi mjesec 10-12 kg,a kasnije 7-8 kg mjesecno.Da se kg-i nebi vratili,i to naravno s kamatom,najispravnije bi bilo skidati prvi mjesec do 7 kg,a kasnije do 5 kg.Govorim o ljudima koji prirodnim putom mrsave.
Znam da je tesko cekati da se kg otope,ali vjeruj mi da ces gorko pozaliti ako odes na brzo skidanje.Moja debljina je na taj nacin dosla.Imala sam 10 kg viska kada sam krenula sa ultra brzim dijetama.Na kraju zavrsila sa 50 kg viska.Uvijek sam mislila:''ma da je meni smrsaviti,ja cu vec nekako odrzati tu kilazu...''.Ali vjerujte da nije tako.Nemojte,NEMOJTE ici na brze dijete!!!To vam govori osoba kojoj su dijete umalo unistile zivot.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 07.08.2009., 14:54   #23
Quote:
flexx kaže: Pogledaj post
hvala svima na savjetima
evo u 10 dana sam smršavio 6kg
super, sve ti ide, a što ćeš kad posustaneš?
kile će ti se vratiti ko od šale.

uvijek me fasciniraju ljudi koji bi lijepu liniju u kratkom roku, pa nabacuju nekakve nebulozne dijete, ustvari gladuju tjedan,dva, tri i onda popuste i dođu na više kila nego što su imali na početku dijete.

nema ništa bez promjene prehrane, i to ne na mjesec-dva, već doživotno.
da bi se skinule kile ne treba se ubijati u teretani, već uravnotežiti prehranu.
ja sam se zbog zdravstvenog stanja u nemogućnosti baviti sportom i pravilnom prehranom koja uključuje 5 obroka dnevno u 9 mjeseci skinula 11 kila, a da nisam ni osjetila.

je, fini su hamburgeri, čevapčići u somunu, slatkiši, sokovi, sladoled u okromnim količinama.
ali ako se "preživi" bez toga mjesec-dva poslije nije problem odoljeti tim slastima.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.