Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2016., 10:39   #81
Znači preporuka? Nije neka potreba ići na ovog skupljeg ?
Bitno mi je da smuti bude potpuno bez komadića, ostalo je ok i ako ostane koji komadić...

Zadnje uređivanje hardcoree : 01.03.2016. at 11:56.
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:13   #82
Meni je ovaj sasvim dovoljan za glatkiće, smrznuto voće isto pretvori u glatku smjesu
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 21:04   #83
Super, hvala ti
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 23:42   #84
Kakvi su blenderi marke Russell Hobbs? treba mi blender, nikakve napredne radnje, a vidim da su sad na akciji u elipsu. mouinex koj ije radio vrlo malo otkazao sad bi bili braun ili philips, o ovom russellu ne znam nista..?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 13:22   #85
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Apsolutno DA !!!
Provjeravao sam sve odlike ove po cijeni čudne naprave pa evo, malo kasnim.

Ovaj aparat je neki križanac i kopija VerVite i Vitamixa samo što se ne proizvodi u USA ili Australiji nego u Kini i zato je moguća takva cijena. Odlike su vrlo bliske spomenutim blenderima, čak je s Vitamixa kopirana ručna regulacija brzine okretaja. Firma koja ih prodaje ima svoj servis u Velikoj Gorici. Trenutno ih nemaju jer je prva serija rasprodana, a druga dolazi za 2-3 tjedna. Potrebna je predbilježba mailom. Ja jesam.
Lilit, Lilit, što mi učini...
Čekiram samo da li ti je ikad došao blender i jesi li zadovoljan? Ništa ne javljaš a neki ovdje tapkaju u mjestu tražeći savršen omjer cijene i kvalitete.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 10:30   #86
Došao je meni i ne znam šta reći
Očekivala sam čuda, nisam ih dočekala.
Orahe samelje.
Putar priljepi za stranice, a dio putra završi ispod oštrice.
Luk pretvori u kašu, ali nekoliko listova zaljepi za stranice
Probala sam zblendati kulen s putrom (kao namaz), ništ od toga.
Voće i povrće dobro usitni ali potrebno je dodati tekućine.
tihaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 10:50   #87
Znači, ispada isti kao i svi oni koji su nam dostupni na svakom koraku, ništa bolje od toga?
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 10:22   #88
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Znači, ispada isti kao i svi oni koji su nam dostupni na svakom koraku, ništa bolje od toga?
Čini se da da.
Zvala sam ih odmah nakon što sam isprobala i bili su ljubazni ali su me uvjeravali da i oni imaju doma isti takav i da već godinama radi bez greške...nek probam ponovo....dali mi broj na koji će mi se javiti u bilo koje doba dana....zvala sam kasnije popodne (oko 19 sati) i nije se javljao nitko.
Odustala sam od vračanja jer da kupim nekaj drugo vjerojatno ne bu ništ bolje pa sad stoji ko izložbeni primjerak nasred kuhinje (kad dodju gosti nek vide da se ima )
tihaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 01:11   #89
Bok ljudi, može mala preporuka? Studentica sam kojoj treba mali, praktični blender jer ću se seljakat. Treba mi za neke voćne, povrtne smoothieje a da mogu pristojno izblendat bademe npr. Znači ne treba bit ništa glatko ko bebina guza, al da je solidan. Između ova tri se troumim. S tim da ne znam dal valjda ova kombinacija štapnog i blender..?
http://www.winwin.rs/kuca-i-stan/mal...4-6770619.html
http://www.kupujemprodajem.com/Blend...s.htm#photoBig
http://www.kupujemprodajem.com/Shake...77331#photoBig

ponavljam, studentica sam i treba mi nešto za vitamnski šut tijekom dana

edit: ima i ovaj štapni od 250 wati, malko skuplji
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 20:23   #90
Molim savjet. Vidim da ce u Lidlu biti blender na prodaju, Silvercrest. Da li ga preporucujete? Treba mi nesto dobro i jeftinije, blender koji nije preglasan da se kuca ori ujutro od njega, i da dobro smiksa sve a ne samo bananu
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:09   #91
Na koji SilverCrest misliš?
Ne nalazim ništa na lidlovoj stranici.


Ovaj sa slike je izvrstan za te novce (mislim da je koštao oko 200 kn, mrvu manje). Bolji mi je od brauna koji me koštao 4 puta više, brži i bolji, a u njemu meljem apsolutno sve, od voća, povrća, badema, sjemenki, leda, čak sam i meso probao. Žena smoothije priprema u njemu. Sve odradi bez greške.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:15   #92
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Čekiram samo da li ti je ikad došao blender i jesi li zadovoljan? Ništa ne javljaš a neki ovdje tapkaju u mjestu tražeći savršen omjer cijene i kvalitete.
Hitno mi je zatrebao novi sokovnik (stari preminuo) pa kako sam se odlučio ipak uzeti Hurom privremeno odustao od ovog blendera. Sad mi se čini i trajno.


sorry, tek danas sam ovo vidio.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 23:05   #93
@misterno vidila sam u novom katalogu od lidla. Bit ce 9.5. izlozen na prodaju
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 12:59   #94
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
sorry, tek danas sam ovo vidio.
Sve ok, i sama sam odustala nakon komentara od tihaluka.
Vraćam se potrazi, taman ću do ljeta nešto naći, valjda.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 18:55   #95
Ovaj je od sutra u Lidlu
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=32323
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 03:40   #96
Jel netko uzeo ovaj blender iz lidla. Jeftina cijena, jos pise staklena posuda. Kaj je? Vecina jeftinih do 500kn su plasticne posude, i najbitnije jel tih? Ovaj kaj imam je glasan uzasno i ronda cijeli stan.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 09:15   #97
Obzirom da sam prezadovoljan silvercrest štapnim mikserom i da mi je bolji od skoro tri puta skupljeg brauna, kupio sam i ovaj.
220kn, 550w, kvalitetna staklena posuda, 5 brzina + puls za led, 3 godine garancije - odlične specifikacije.

Obzirom da me jučer nije bilo doma cijeli dan nisam stigao pribaviti više namirnica za isprobat stroj kako spada, pa sam se poslužio kivijima, mangom, bananom i đumbirom za brzinski smoothie. U prvi tren je počeo vrtiti u prazno jer baš nisam pazio kako i kojim redom ubacujem, čim je to sjelo kako spada, fino je on to odradio. Pustio sam ga da radi 3-4 minute, šaltao brzine gore dolje, pa ubacio i par kocki leda da razrijedim smoothie jer je bio jako gust, pa i da odmah isprobam drobljenje leda, i to odradio jako dobro.

U tih par minuta neprekidnog rada nije se jako zagrijao, a bome za moj ukus nije ni jako bučan. Meni osobno nije bitno da bude jako tih, ali mi je bitno da ne buči jako, i to ovaj definitivno zadovoljava. Jest da je to skroz subjektivna kategorija, ali meni nije prebučan.

Sve u svemu prvi dojam je jako dobar. Isprobao sam dosta ovakvih uređaja i čini mi se da u cjenovnom rangu do 400-500kn ne možeš naći puno boljih uređaja, ili boljih uopće. Za 600 i više kn se već može naći jačih i nešto boljih uređaja s većim staklenim posudama, za zahtjevnije korisnike.

Staklena posuda, jaka mašina, 3 godine garancije, nije jako bučan, uz izuzetno povoljnu cijenu. Da bi riječ rek'o

Zadnje uređivanje MisterNo007 : 13.05.2016. at 10:11.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 15:53   #98
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
...pa sam se poslužio kivijima, mangom, bananom i đumbirom za brzinski smoothie. U prvi tren je počeo vrtiti u prazno jer baš nisam pazio kako i kojim redom ubacujem, čim je to sjelo kako spada, fino je on to odradio. Pustio sam ga da radi 3-4 minute...
Kivi, mango i banana s đumbirom u blenderu srednje klase od 550W moraju biti smutizirani za 10-15 sekundi, a ne 3-4 minute. Na tržištu imaš veliki izbor blendera u cjenovnom razredu koji spominješ koji će te namirnice odraditi i prije nego ih ubaciš. Za 3-4 minute blendanja mora biti gotova pašteta od goveđe babe.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 18:37   #99
I bili su brzo smutizirani.

Moja greska sto nisam napisao detaljnije - razlog zasto sam ga vrtio par minuta je taj sto sam hti vidjeti hoce li krepati. Da vidim koliko je zilav

Prije par godina sam u mjesec dana 3 phillipsa skurio pa pusem na hladno

Danas sam se jos malo poigrao s njime, ubacio i mrkvu i jagode u kombinaciju. Brzo i fino smiksano.

Govedje babe nemam pri ruci

Ali sad si me sjetio, probat cu maslac od kikirikija u njemu radit, da vidimo kako mu to ide
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 12:07   #100
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ali sad si me sjetio, probat cu maslac od kikirikija u njemu radit, da vidimo kako mu to ide
E obavezno javi da li će se pregrijati. A ak imaš orašaste plodove pri ruci, probaj ih usitniti jako, na suho. Ne znam postoji li uopće šansa da on to izvede ali nadat ćemo se.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.