Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2008., 13:37   #81
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Koji je sastav tog Alnaturinog?
Thanks.

Brat me tlači da mu nađem neki sa što manje dodataka, dakle da bude po mogućnosti sam kikiriki. Lijen si je sam napraviti taj namaz.
Kikiriki (88%), nehidrogenirana biljna mast, morska sol, šećer od šećerne trske
Ja sam jednom radila domaći, čak je i bio ok, ali se više ne sječam što sam stavljala. Ovaj ima relativno malo dodataka, i zbilja je fini. Ima one komadiće kikirikija, zato mi je
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 17:33   #82
Ja isto kupujem Alnaturin. Priznajem da ga jednom godišnje pojedem na žlicu. Probajte i njihov namaz od lješnjaka. 40% lješnjaka (za usporedbu Nutela ima 13%). Fantazija!
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 18:16   #83
kolko dođe taj alnaturin maslac.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 08:03   #84
Sumnjam da je više od 15kn.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 10:27   #85
mrkvu, korjen peršina, celer, zelenu papriku, pileči ili pureči file, sve narezati na trakice, baciti na vruče ulje, malo prepeči, dodati malo vode ili temeljca, pirjati
dodati dvije velike žlice kikiriki maslaca, malo soja sosa, crvene slatke paprike, naravno, posoliti i pobiberiti

MLJAAAC
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 18:55   #86
Quote:
Ruda kaže: Pogledaj post
mrkvu, korjen peršina, celer, zelenu papriku, pileči ili pureči file, sve narezati na trakice, baciti na vruče ulje, malo prepeči, dodati malo vode ili temeljca, pirjati
dodati dvije velike žlice kikiriki maslaca, malo soja sosa, crvene slatke paprike, naravno, posoliti i pobiberiti

MLJAAAC
Hm, čini se zanimljivo... sad znam što ću imati za ručak u subotu
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 14:16   #87
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
kolko dođe taj alnaturin maslac.
Mislim da je bio oko 13kn.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 12:10   #88
Ne volim taj maslac.
Ima mi neki miris po užeglosti.Isprobala sam više vrsta - sve bljak!
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 12:40   #89
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Ne volim taj maslac.
Ima mi neki miris po užeglosti.Isprobala sam više vrsta - sve bljak!
Ni ja ga ne jedem, ali ga kupujem bratu. Dosad je isprobao dvije vrste. Navodno se taj maslac uklapa u njegovu prehranu (program koji kombinira s teretanom).

Kikiriki mi je dobar u m&m's-ima.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 17:24   #90
Meni niš ne valjda taj maslac od kikirikija Ni sam sa žlicom niti namazan na nečemu.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 17:52   #91
a di se može kupiti maslac od kikirikija reklamirali ga sad u lidlu i kad sam došao po njega več je bio rasprodan...?
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 18:37   #92
Quote:
hondaCBR kaže: Pogledaj post
a di se može kupiti maslac od kikirikija reklamirali ga sad u lidlu i kad sam došao po njega več je bio rasprodan...?
kupio 2 komada u lidlu.. meni ok...

prosli tjedan je bio americki tjedan pa ga je bilo u lidlu.. inace nije u standardnom asortimanu pa ga valjda nisi nasao danas...
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 19:28   #93
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
kupio 2 komada u lidlu.. meni ok...

prosli tjedan je bio americki tjedan pa ga je bilo u lidlu.. inace nije u standardnom asortimanu pa ga valjda nisi nasao danas...
ja išao 2 dana nakon što je počela akcija ta, i više ga nije bilo......a jel zna netko jel ima u kojoj drugoj trgovini?
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 11:06   #94
I ja sam zakasnila u Lidl-a baš sam htjela probati da vidim kakav je.Inače ga baš ne preferiram,malo mi je jak.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 14:11   #95
Quote:
hondaCBR kaže: Pogledaj post
ja išao 2 dana nakon što je počela akcija ta, i više ga nije bilo......a jel zna netko jel ima u kojoj drugoj trgovini?
ja obično u konzumu kupim, ne znam kako se zove mislim da je makedonski, prozirna plastična kutijica, zeleni poklopac, stoji u frižideru s ostalim namazima
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 01:51   #96
odličan mi je od alnature,redovito ga tamanim
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 12:54   #97
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
ja obično u konzumu kupim, ne znam kako se zove mislim da je makedonski, prozirna plastična kutijica, zeleni poklopac, stoji u frižideru s ostalim namazima
evo ja ga našao jučer u konzumu i super je........
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 14:41   #98
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
I ja sam zakasnila u Lidl-a baš sam htjela probati da vidim kakav je.Inače ga baš ne preferiram,malo mi je jak.
Predobar!!!! Ima 2 vrste, sa komadićima (crunchy) i glatki, bez komadića.
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 10:50   #99
Ja sam zadnji kupila u DM-U, na onom štandu sa "zdravom hranom".....
Nisam znala da ima u Lidlu....
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 21:30   #100
Skippy

Pozdrav svima ljubiteljima maslaca od kikirikija.
U zadnje vrijeme ne mogu naći nigdje moj omiljeni Skippy- da li netko zna di se ima za kupiti da je vidio nedavno- inače sam ga kupovala u superkonzumu na Črnomercu ali ga nema već neko vrijeme - pretpostavljam da je povučen iz prodaje.
Inače najčešće na policama viđam onaj makendonski- koji mi nekako ne odgovara, kak sam živjela u americi i tamo ga prvi put probala- najfiniji su mi njihovi...Alnatura mi isto nije fina...help!
andreazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.