Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2016., 16:49   #41
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
nakon duzeg vremena, lijepo da netko kaze nesto pozitivno, hvala ti!
ta situacija me vec pocela i frustrirat. mozda se ja jos do sad nisam uspjela uklopit i pohvatat tak neke cake iz nase populacije, a i di ces upoznat nove ljude, ako ne upoznajes nove ljude.
mogu se svi smijat, sprdat i tako to, ali to sto ja nemam nikoga, nije razlog u meni.
mene ne zanima veza na kilometre jer to za mene nije veza, vidjet nekog jednom tjedno i tako. i, mogu svi govorit kaj hoce, a u manjim sredinama je teze upoznat nekoga, tako da mi kroz glavu prolazi da odem u vecu sredinu. vrijeme prolazi, a ne dogadja se bas nista
Pa što na ne znam, CROLu nema baš baš nitko iz Karlovca?

A i ono, Zagreb ti je na pol sata, neš ti veze na daljinu
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 02:24   #42
Vrlo vjerojatno malo ljudi suosjeca sa mnom u trenutnom postu, ali.. zapravo bih zeljela znati jel jos netko dijeli ovu jebeno zbunjujucu situaciju. Iako, unaprijed vidim odgovore s "curo, ti si bi." Kako god; danima se budim s nekom vrstom napaljenosti. U tom trenutku imam ogromnu zelju da je muskarac u meni ili kraj mene, jednostavno mi je potrebno snazno tijelo u blizini. I, kad god razmisljam o seksu - ispred mene je forma muskarca, kao i kod zadovoljavanja kojeg olaksavam video uradcima s - muskarcima. Al jebiga, kad me djevojka pogleda, slucajno dotakne ili mi je mrvicu bliza, ja sam gotova. Takoder, tu su i razni detalji koje kod njih primjecujem i kojima se nesvjesno vise posvecujem nego recimo, detaljima na muskarcu. Zabavno mi je to, i ocito sam se malo zanjela u proucavanju djevojaka, njihove njeznosti, nacina govora, inteligencije i prije svega - izgleda (ovdje nisam mogla pronaci granicu; od trepavica do pjegica, od madeza do blijede i meke koze, nacin na koji se ona potrudila staviti tus.i zasto je upravo tu nijansu ruza stavila na usne, and so on). Ukratko, analizirala sam ih kao umjetnicka djela, jer sam smatrala da su one definitivno vise posvecene samim sebima nego muskarci. I zanimalo me zasto. O nacinu razmisljanja necu ni govoriti, jer ovdje sam najslabija, osobito na one nacitane i nagledane. U proteklih nekoliko godina sam se samo na to koncentrirala, proucavanju djevojaka, iz puke dosade, jer su jednostavno zanimljive. Nikada nisam razmisljala o seksu s njima, niti se budila s tom pomislju kao s muskarcima. Ali naravno, htjela sam osjetiti tu njeznost koju zenski rod nosi - ljubljenja i mazenja. I ukratko, tj. suma sumarum - sjebala sam se. Previse sam se zanjela u proucavanju i pocela se zaljubljivati. Ocito sam malo osjecajno govno kojem takoder treba isto takvo senzibilno stvorenje kraj nje, a u muskarcu sam dosad samo osjetila i uzvratila pozudu. Ne bih bila ja kad ne bi komplicirala a o svojoj seksualnosti ne zelim ni razmisljati, sama sam se dovela u ovu situaciju. Ne trazim neki savjet, jednostavno sam ovo morala iznjeti (buduci da bi me svi moji gledali kao pomutnju i nenormalnost u formi covjeka), ali samo iznosim jednu jako cudnu situaciju i da me ovaj svijet s foruma iliti interneta malo sazali i poslusa
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 09:47   #43
A s kim se seksas?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 09:52   #44
nisi se sama dovela u tu situaciju. nisu te zene pocele privlaciti zato sto si ih proucavala nego si ih pocela proucavati zato sto su te privlacile.

it's not your fault son. :goodwillhuntingmoment:
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 10:22   #45
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
nisi se sama dovela u tu situaciju. nisu te zene pocele privlaciti zato sto si ih proucavala nego si ih pocela proucavati zato sto su te privlacile.

it's not your fault son. :goodwillhuntingmoment:
To ne mora nuzno biti istina, jer privlacnost sam pocela osjecati tek kasnije, kada sam shvatila koliko su zene u cestim slucajevima ljepsi svijetovi od muskaraca. Znaci, mislim da je to posljedica, a ne povod onom mom proucavanju. Ahh, if that makes sense

@venera s nikim, ironija je sto sam jos djevica
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 10:36   #46
Ugledah da se otvorio novi dio teme, pa mi prodje kroz glavu... Obzirom da se prilicno mnogo krecem, zamijetila sam da je sve veci broj gej ljudi. Posvuda. Oni za koje nikada ne bih pomislila... Laznih brakova u kojima jedna strana ima sporadicnu, tajnu, istospolnu vezu. Pitam se, da li je taj broj uvijek bio takav ili je barem polovina toga neko pomodarstvo? Ono sto nam je donijela moderna demokratija?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 10:49   #47
Quote:
cmyk kaže: Pogledaj post
kada sam shvatila koliko su zene u cestim slucajevima ljepsi svijetovi od muskaraca.
Zato ja volim samo žene. Žene su ZAKON.
I neću nikad shvatiti kako muškarcima može biti privlačno muško dlakavo dupe ili da mi ne daj bože neko gurne đoku u bulju.

Meni je skroz OK kad se dve žene ližu, trljaju, seksaju, to me čak i pali.
cyber kurajber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 10:55   #48
Estetika i privlacnost nisu sinonimi
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 11:11   #49
Quote:
cyber kurajber kaže: Pogledaj post
Zato ja volim samo žene. Žene su ZAKON.
I neću nikad shvatiti kako muškarcima može biti privlačno muško dlakavo dupe ili da mi ne daj bože neko gurne đoku u bulju.

Meni je skroz OK kad se dve žene ližu, trljaju, seksaju, to me čak i pali.
Meni je recimo to... neugodno gledat. I cudno se osjecam, kao, ne mogu se na to napalit ali da mi je cura jako blizu i bilo sto ucini, ja bi poludila.

edit: venera, u ovom slucaju su to uzrok - posljedica pojmovi
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 12:37   #50
...zenski homosexualizam i ima nekakvo opravdanje,
nema narusenosti toliko protuprirodne
ali muski,- bljak...
faraonn is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.07.2016., 12:49   #51
Quote:
cmyk kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerojatno malo ljudi suosjeca sa mnom u trenutnom postu, ali.. zapravo bih zeljela znati jel jos netko dijeli ovu jebeno zbunjujucu situaciju. Iako, unaprijed vidim odgovore s "curo, ti si bi." Kako god; danima se budim s nekom vrstom napaljenosti. U tom trenutku imam ogromnu zelju da je muskarac u meni ili kraj mene, jednostavno mi je potrebno snazno tijelo u blizini. I, kad god razmisljam o seksu - ispred mene je forma muskarca, kao i kod zadovoljavanja kojeg olaksavam video uradcima s - muskarcima. Al jebiga, kad me djevojka pogleda, slucajno dotakne ili mi je mrvicu bliza, ja sam gotova. Takoder, tu su i razni detalji koje kod njih primjecujem i kojima se nesvjesno vise posvecujem nego recimo, detaljima na muskarcu. Zabavno mi je to, i ocito sam se malo zanjela u proucavanju djevojaka, njihove njeznosti, nacina govora, inteligencije i prije svega - izgleda (ovdje nisam mogla pronaci granicu; od trepavica do pjegica, od madeza do blijede i meke koze, nacin na koji se ona potrudila staviti tus.i zasto je upravo tu nijansu ruza stavila na usne, and so on). Ukratko, analizirala sam ih kao umjetnicka djela, jer sam smatrala da su one definitivno vise posvecene samim sebima nego muskarci. I zanimalo me zasto. O nacinu razmisljanja necu ni govoriti, jer ovdje sam najslabija, osobito na one nacitane i nagledane. U proteklih nekoliko godina sam se samo na to koncentrirala, proucavanju djevojaka, iz puke dosade, jer su jednostavno zanimljive. Nikada nisam razmisljala o seksu s njima, niti se budila s tom pomislju kao s muskarcima. Ali naravno, htjela sam osjetiti tu njeznost koju zenski rod nosi - ljubljenja i mazenja. I ukratko, tj. suma sumarum - sjebala sam se. Previse sam se zanjela u proucavanju i pocela se zaljubljivati. Ocito sam malo osjecajno govno kojem takoder treba isto takvo senzibilno stvorenje kraj nje, a u muskarcu sam dosad samo osjetila i uzvratila pozudu. Ne bih bila ja kad ne bi komplicirala a o svojoj seksualnosti ne zelim ni razmisljati, sama sam se dovela u ovu situaciju. Ne trazim neki savjet, jednostavno sam ovo morala iznjeti (buduci da bi me svi moji gledali kao pomutnju i nenormalnost u formi covjeka), ali samo iznosim jednu jako cudnu situaciju i da me ovaj svijet s foruma iliti interneta malo sazali i poslusa
evo ja se zaljubih u tebe isti tren

Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Pitam se, da li je taj broj uvijek bio takav ili je barem polovina toga neko pomodarstvo? Ono sto nam je donijela moderna demokratija?
možda ima nešo i u hrani?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 13:15   #52
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
evo ja se zaljubih u tebe isti tren
Zbog isklišejiziranih riječi i rečenica? (koje su, nažalost, realne)
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 13:31   #53
Quote:
cmyk kaže: Pogledaj post
Zbog isklišejiziranih riječi i rečenica? (koje su, nažalost, realne)
.....pusti klišeje snobovima
ne može zaljubljenost,ljubav,nježnost i sl. nikada biti klišej.- tj.koliko god se puta ponavljale,ne mogu izvorno izgubiti značenje i dojam.

tvoje riječi i rečenice su čista doza osvježenja,strasti i zanosa
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 14:19   #54
Quote:
cmyk kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerojatno malo ljudi suosjeca sa mnom u trenutnom postu, ali..
Meni ovo baš sladak post
Ma tko će te napast, lijepo probaj s oboje, pa vidi, nema ti drugog rješenja. Ako si gay kad tad će to puknit u tebi, nekom prije nekom poslije, ali dođe.

Recimo kod mene kad bih se ljubila s muškima ne bi bilo nikakve reakcije, iako bi me fizički privukli, kod cura ima reakcije, čak i bez ljubljenja imam u sebi malu pomutnju

Probaj pa ćeš sve znat
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:06   #55
Kako ima opravdanje? To je licemjerno. To sto zena zeni ne moze nista ubaciti prirodno bilo gdje ne znaci da taj sex nije bioloski protuprirodan. Drugo sto je za muskarce napaljujuci, ali ne mijesajmo kruske i jabuke.

To Faraonn btw.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:26   #56
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
.....pusti klišeje snobovima
ne može zaljubljenost,ljubav,nježnost i sl. nikada biti klišej.- tj.koliko god se puta ponavljale,ne mogu izvorno izgubiti značenje i dojam.

tvoje riječi i rečenice su čista doza osvježenja,strasti i zanosa
Drago mi je da tako mislis, zapravo mi je lijepo procitati da nekog ovo ocarava dok mene s druge strane djelomicno razocarava

userime; dijelimo obostrane osjecaje sto se tice intimnijih odnosa s muskarcima i zenama. Ja, iskreno, jos nisam ni poljubila nijednu curu, niti s njom bila u blizem odnosu. Samo smo skupa dijelile krevet, jedna uz drugu, nista vise. Al bilo mi je svejedno lijepo jako
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:27   #57
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Meni ovo baš sladak post
Ma tko će te napast,....
....mene su napali

Quote:
Probaj pa ćeš sve znat
jesi ti probala?

...kako je to lako izreći....
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:38   #58
Quote:
cmyk kaže: Pogledaj post
Drago mi je da tako mislis, zapravo mi je lijepo procitati da nekog ovo ocarava dok mene s druge strane djelomicno razocarava
osjećam empatiju prema tvojim slovima
...usudi se u svemu pronaći nešto dobro,lijepo - pa ćeš shodno tome biti i manje razočarana
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 16:58   #59
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
jesi ti probala?

...kako je to lako izreći....
Probala onoliko koliko je dovoljno da znam da sam više gej nego strejt.
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 16:59   #60
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
osjećam empatiju prema tvojim slovima
...usudi se u svemu pronaći nešto dobro,lijepo - pa ćeš shodno tome biti i manje razočarana
Haha jel se ovako ljudi drugima nabacuju na internetu? kad ih vec ne vide, pohvaljuju i dive se njihovim rijecima?
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger