Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2009., 10:40   #161
Treba ti KTP ili Dye laser. To sam vec rekao. U Splitu ne znam tko bi mogao imati dok u Zagrebu mislim da jedan ima Salata,a jedan ima isto mi se cini Dr. Matesa. U Dubrovniu ga ima dr. Bakija-Konsuo.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 23:14   #162
A šta drugo reći, nego HVALA
mestrovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 11:31   #163
ima tko iskustva s ovim laserom?! kolko vidim cini cuda a nema posljedica, nis ne boli
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:52   #164
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
ima tko iskustva s ovim laserom?! kolko vidim cini cuda a nema posljedica, nis ne boli
to ti je YAG laser ima ih dosta u Hrvatskoj. Ima i boljih sistema. Samo su dobre fotke metnuli na web.tj. marketing igra najbitniju ulogu u biznisu laserskog tretmana.
Laser MC is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 16:02   #165
Uklanjanje madeza IPL metodom

Na svakoj ruci imam oko 20 madeza. Ali ne onih ispupcenih nego plosnatih (samo pigmentirana koza) siroki su oko 2 mm. Zanima me kako se mogu ukloniti kod kozmeticara i koliko to kosta? Jer meni ne treba tretiranje velikih povrsina koze nego samo tretman lokaliziran na tih 2mm jer svaki madez je od drugog udaljen barem 5 cm. Zanima me IPL metoda ali vildjela sam da se koristi za one bas jako pjegave ljude koji imaju 50 madeza u 5 cm...

Da li je moguce IPL-om ukloniti pojedinacne madeze?
Adela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 17:17   #166
Posljedice se obicno ni ne slikaju jer nije dobra reklama. One vene na nogama su fake.Rozacea takodjer nije indikacija za Nd:YAG. Epilacija prolazii rejuvinaicja bi mogla ,ali je tamo kombinirano sa jos nekim elementima.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 16:57   #167
jel je ko riješio crvene fleke sa IPLom
i koliko tretmana treba za to
išla sam jedanput već, sve skupa mi je oko 6-7 bljeskova dala i strah me da bzvz novce ne dajem a da se niš neće riješit s tim
ako ima neko iskustva pliz nek podijeli
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 20:08   #168
što savjetujete ?

Pozdrav svima. Imam problem sa manjim kapilarama na nosu i crvenilom oko njega. Ako netko zna, gdje bi se to dalo riješit na riječkom području i otprilike koliko košta tretman laserom. Vidim da--Phoenix--zna puno o tome.....hvala unaprijed!
mercur is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 09:41   #169
Rijecko podrucje je vise nego bogato izborom. Dr. Zambelli,Dr.Radetic,Dr.Zgaljardic,...
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 09:53   #170
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
jel je ko riješio crvene fleke sa IPLom
i koliko tretmana treba za to
išla sam jedanput već, sve skupa mi je oko 6-7 bljeskova dala i strah me da bzvz novce ne dajem a da se niš neće riješit s tim
ako ima neko iskustva pliz nek podijeli
IPL se itekako moze svasta skidati,no ovisi o uredjaju.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 10:03   #171
a jel znaš jel dr. mateša ima neki dobar
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 13:16   #172
Ja bih pitala o LPL-u. Nije laser, znam, ali sigurno mi možete malo više o tome reći. Kozmetičarka mi ga nudi nekad, a ja prihvatim mada ne znam baš previše o čemu se tu radi. Nešto mi je objasnila, ali mislim da vi tu možete i bolje.
Može li malo više informacija o LPL-u?
Zaboravih da time tretiram akne. Kozmetičarka ga naziva LPL svjetlost.
Hvala unapriijed tko god odg!
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 13:35   #173
ne kužim se baš al si sigurna da je LPL a ne IPL
jer ipl je svjetlost neka, i malo te zapecka kojom se riješavaju fleke i ne znam još kaj sve ne
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 14:07   #174
Pročitala sam kod nje da je LPL, sigurno je. I ovo malo zapecka, ali samo zato jer je vruće, ugrijano je jako. Moramo obje staviti naočale dok to radi i kao da slika po licu, to su kao blicevi. Ma sigurno će netko znnati, brijem da nije neka velika stvar, ali bar da znam jel šta vrijedi.
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 15:16   #175
curke kaj idete kod matese na laser? koliko vas dodje jedan tretman?
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 15:30   #176
ipl je 70kn po bljesku za ostalo ne znam
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 09:01   #177
Ovaj LPL za koji ja pitam nije ni blizu takvih lasera. Naplati mi 50 kn za jedno dvadesetak bljeskova ili čega već.
Shvaćam sad da ulijećem u temu kao da pričate o BMW-u, a ja pitam za Fiću, ali ipak me zanima o kakvom se strojčiću radi te vrijedi li šta to.
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 09:33   #178
plasibou i koliko bljeskova cca treba? za recimo cijelo celo ili obraz? i kak vi su rezultati?

LadyMA - a gdj ti ides? jel tebi funkcionira i dal vidis rezultate?

mislim isla bi ja na tak nesto, ali kad vec dajem pare, nek su bar preporuke pa da imam onda i neke rezultate
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 11:19   #179
tko ima iskustva sa Frakcijskim laserom ?
Dinko_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 12:02   #180
LPL je takodjer IPL, zracno hladjen. Za salon moze proci sto se tice dlacica i tu prestaje svaka druga aplikacija. Matesa ,koliko znam nema IPL. Frakcijski laser ,nije laser nego se radi o emisiji laserske zake u vrlo mali spotovima. Moze se vrsiti sa bili kojim laserskim izvorom ako jasno imamo aplikatore za to.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.