Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2010., 10:52   #901
Quote:
Toza kaže: Pogledaj post
No Nick@, ja sam kršćanska sektaška prepucavanja ostavio iz sebe na duhovnom putu. Ti sad inzistiraš da se opet valjam u tom svinjcu.
Bolje diskusije nisi ni sam ponudio. Ja sam uvek otvoren za dobre priče, ali s obzirom na tvoj način izražavanja - za bolje diskusije ni sam nisi, jer sam svojim upisima spuštaš kvalitet i nivo diskusija.

Quote:
Postovi stoje ovdje skoro godinu dana, a ti si sad našao da mi repliciraš, što se nisi javio kad sam bio nabrijan za prepucavanje sa adventistima?
Nisam ni video ovu temu i tvoje odgovore pre godinu dana. I uopšte nije poenta prepucavanje nego diskusija.
Quote:
Ali odgovoriti ću iz samo jednog razloga, bez obzira na sve tvoje bedeme sektaške samobmane imam osjećaj da ćeš ipak prihvatiti ono što više odgovara istini od adventističkih učenja ako to dobro predstavim i argumentiram. Zato, strpi se, pa kad uhvatim vremena, odgovoriti ću.
Dečko, reši prvo problem sa samim sobom i svojim stavovima, pa onda nekom drugom etiketiraj da je sektaš, jer ni sam nisi ništa bolji. Naravno, ako dobro predstaviš svoje argumente i stavove, meni će biti uživanje da čitam i kažem ono što mislim. Kako ne možeš da skapiraš da si svojim postovima ispod nivoa Nepoznatog i njemu sličnima? Brate mili, može sve da se kaže i na prijatniji način, a ne uz pomoć primitivizma i verbalnih uvreda.

P.S. Dobro bi bilo da me obavestiš na pp o tome kada budeš pisao na ovoj temi (ako ne planiraš skoro), jer moguće je da ću apstinirati forum jedno vreme, pa da ne ispadne da nisam pročitao i replicirao.
__________________
Une difficulté est une lumière. Une difficulté insurmontable est un soleil.
Nomen Nescio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 22:03   #902
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post
U što točno vjeruju adventisti? Znam nešto malo o njima,ali mi je ta crkva zanimljiva i volio bi znati nešto više.
Bježi što dalje od svake organizirane vjerske zajednice oli ti crkve, jer to je danas kao i prije, najlegalniji način ispiranja mozga. Ne daj si ga isprati nego ga ispuni Božjim duhom na način da budeš ČOVJEK (u najpozitivnijem smislu) prema sebi i prema drugim ljudima !

Vjeruj mi, to ti je sva teologija i ništa drugo. Previše sam vremena izgubio tražeći "prave" ali nema ih ! Čim stupiš u neku vjersku zajednicu princip je isti kao i u političkim organizacijama a time gubiš svoju osobnost - morat ćeš razmišljati i djelovati kako veli vođa, nažalost to nigdje nije Isus.
1.Kor.13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 22:13   #903
Quote:
1.Kor.13 kaže: Pogledaj post
Bježi što dalje od svake organizirane vjerske zajednice oli ti crkve, jer to je danas kao i prije, najlegalniji način ispiranja mozga. Ne daj si ga isprati nego ga ispuni Božjim duhom na način da budeš ČOVJEK (u najpozitivnijem smislu) prema sebi i prema drugim ljudima !

Vjeruj mi, to ti je sva teologija i ništa drugo. Previše sam vremena izgubio tražeći "prave" ali nema ih ! Čim stupiš u neku vjersku zajednicu princip je isti kao i u političkim organizacijama a time gubiš svoju osobnost - morat ćeš razmišljati i djelovati kako veli vođa, nažalost to nigdje nije Isus.
Ne zastupam Adventiste, ali kako postoji kukolj, postoji i žito. Na nama je da vidimo da li taj i ti ljudi, donose rod (da crkva raste), a uzor nam je svima Isus i Njega nam je za slijediti i svak ima pravo reći bilo kome vođi, "to se ne slaže sa Božjom Riječi i ja to neću napraviti" i ako je taj Božji sluga ponizan Kristu, to će prihvatiti i ispričati, a ako ne, znamo što će reći.
__________________
Nanovo sam rođen od Boga da bi bio pobjednik i svjedok Isusov, a pobjedništvo mi je nasljedstvo Njegovo.
JUŽNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 23:02   #904
Quote:
JUŽNI kaže: Pogledaj post
Ne zastupam Adventiste, ali kako postoji kukolj, postoji i žito.
Ti znaš tko je kukolj a tko žito ?

Quote:
JUŽNI kaže: Pogledaj post
Na nama je da vidimo da li taj i ti ljudi, donose rod (da crkva raste)
Broj članova crkve koji raste je znak za pravu crkvu ?
A što je s onim uskim vratima na koja će uči mali broj ljudi ?

Quote:
JUŽNI kaže: Pogledaj post
"to se ne slaže sa Božjom Riječi i ja to neću napraviti"
Tebi se možda ne slaže ali njemu se slaže, a što onda ?
Jesi se susreo ikada sa biblijskim kontraverzama ?

Quote:
JUŽNI kaže: Pogledaj post
Ne zastupam Adventiste,
Da li se smije znati gdje si učlanjen ?
Pozdrav !
1.Kor.13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 13:04   #905
Pozdrav svima!
Trenutno, kako je situacija u državi općenito loša, sestrina (adventistička) obitelj je pala na samo dno (financijski).
(ja sam katolik, al smo uvijek bili u dobrim odnosima)

Bez posla su, a dva njihova kredita su došla/bila na maminoj grbači, a mogao bi i treći uskoro.

Majka i ja smo mislile da se javimo njihovim glavnima u Zagrebu i zamolimo za fin. pomoć. Budući da majka više od ovoga ne može pomagati, a i sama nas zakapa u dugove...
(Iako je sestra rekla da im se ne javljamo!Iz nekog nepoznatog razloga...)

Zna li netko kako oni reagiraju na takve pozive upomoć?

Bilo kakav prijedlog je dobrodošao.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 21:20   #906
Quote:
krshcanin kaže: Pogledaj post
Nedavno sam malo navratio u jednu adventističku crkvu u Zagrebu, nisam bio dugo vremena pa sam želio da vidim kako "duhovni" život.

Inače crkva je nova, dosta velika i luksuzno opremljena, zaista vidi se da su ogromni novci utrošeni i na moje iznenadjenje vidim da grade crkveni toranj.Sva crkva je dosta slična rimokatoličkim crkvama, a i ceremonije su počele nalikovati na rimokatoličke mise.

Za one koji ne znaju adventisti tvrde da će Isus doći uskoro pa se pitam ima li smisla ulagati tako velike novce u obične zidine zar se nisu ti novci mogli upotrijebiti u širenje radosne vijesti itd.

Šta mislite vi o tome, ne samo o njima nego općeniti o tim investicijama poznto je da je Rimokatolička crkva najveći investitor u Hrvatskoj glede izgradnji crkvenih objekata.
Adventizam je nekad bio skup ljudi koji su hteli da se odvoje od sistema i citaju Bibliju gotovo sva njihova ucenja su u skladu sa Biblijom i tacna su. U medjuvremenu pritisak je bio velik i oni kao i svi potpadaju polako pod vlast pape (bilo to nekom milo ili ne ), postoje pojedinci kao i u drugim religijama koji se brane od toga ali oni su manjina. Tako da sva ta raskos, nije nista cudno.
toplica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 01:17   #907
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Trenutno, kako je situacija u državi općenito loša, sestrina (adventistička) obitelj je pala na samo dno (financijski).
(ja sam katolik, al smo uvijek bili u dobrim odnosima)

Bez posla su, a dva njihova kredita su došla/bila na maminoj grbači, a mogao bi i treći uskoro.

Majka i ja smo mislile da se javimo njihovim glavnima u Zagrebu i zamolimo za fin. pomoć. Budući da majka više od ovoga ne može pomagati, a i sama nas zakapa u dugove...
(Iako je sestra rekla da im se ne javljamo!Iz nekog nepoznatog razloga...)

Zna li netko kako oni reagiraju na takve pozive upomoć?

Bilo kakav prijedlog je dobrodošao.
Rakovčeva,prilaz,centar,tamo su adv crkve u Zg,ne znam tocno adrese. Vjerujem da ce pomoci ako mogu na neki nacin,pogotovo ako im kazete s kim ste u rodu. Sretno
Vesela Ćonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 01:20   #908
Quote:
toplica kaže: Pogledaj post
Adventizam je nekad bio skup ljudi koji su hteli da se odvoje od sistema i citaju Bibliju gotovo sva njihova ucenja su u skladu sa Biblijom i tacna su. U medjuvremenu pritisak je bio velik i oni kao i svi potpadaju polako pod vlast pape (bilo to nekom milo ili ne ), postoje pojedinci kao i u drugim religijama koji se brane od toga ali oni su manjina. Tako da sva ta raskos, nije nista cudno.
Kako to Adventisti ili protestanti potpadaju pod vlast pape?
Vesela Ćonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 16:30   #909
Quote:
Gospon Pes kaže: Pogledaj post
Bedak!
Pisi ti i 25, ali ne gnjavi druge. Probaj se drzati teme topica u kojem se javljas, a ako ti ne lezi ili ti je glupa, onda je zaobidji umjesto da drugima iskljucivo dajes do znanja da po tvom misljenju pisu gluposti. I tako 5-6 puta jer oni i dalje pisu...

Toranj stvarno podsjeca na Babilon, ali toranj je i "drzac za zvono" i u katolickim crkvama mu je prvenstveno to namjena. Ako adventisti ne zvonjakaju, kaj ce im toranj?
hahahhaha evo covjek pametan i logicno razmislja..........sto ce im onda toranj ako i tako i tako ne zvonjakaju)

evo odgovora na pitanje dali doista i jedna adventisticka ckrva ima toranj..........ja sam pokraj dosta adventistickih crkava prosao ali jos niti jednoga tornja nisam vidio.....mozda ako bi nam poslao koji sliku pa da to vidimo
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 16:33   #910
Quote:
Vesela Ćonka kaže: Pogledaj post
Kako to Adventisti ili protestanti potpadaju pod vlast pape?
od kuda ti to da adventisti podpadaju pod vlast pape?Oni se niti ne klanjaju papi niti mu izlagaju svoje oproste kao katolici......onda?
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 16:41   #911
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
da, narocito onaj dio o sabatu koji nema nista s krscanstvom vec pripada zemaljskim zakonima zidovskoga plemena

subota je od ovoga svijeta
subota ce i ostati ovdje dolje u svojim zemaljskim okvirima
zakoni i subota ne donose spas i vjecnost

ajde, majke ti, kazi mi gdje si te rijeci koje si sada napisao , vidio da pisu u Bibliji? Pa znas covjece da je Bog rekao da ne svjedocimo lazno. A ja ti mogu citirati (pa mozes i sam provjeriti u Bibliji ako je uopce imas ali izgleda da je nemas ili je nemas pa ti negdje sakuplja prasinu ) gdje pise da je subota pecat izmedju Boga i svog naroda, mogu ti na x mjesta pokazati kako je sam Isus isao SUBOTOM u sinagogu (60 puta u Bibliji pise o tome ) a ti meni samo jedan primjer napisi u kojoj knjizi pise da je Isus isao nedljeljom u sinagogu
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 17:03   #912
Quote:
1.Kor.13 kaže: Pogledaj post
Bježi što dalje od svake organizirane vjerske zajednice oli ti crkve, jer to je danas kao i prije, najlegalniji način ispiranja mozga. Ne daj si ga isprati nego ga ispuni Božjim duhom na način da budeš ČOVJEK (u najpozitivnijem smislu) prema sebi i prema drugim ljudima !

Vjeruj mi, to ti je sva teologija i ništa drugo. Previše sam vremena izgubio tražeći "prave" ali nema ih ! Čim stupiš u neku vjersku zajednicu princip je isti kao i u političkim organizacijama a time gubiš svoju osobnost - morat ćeš razmišljati i djelovati kako veli vođa, nažalost to nigdje nije Isus.
pa pusti covjeka da sam odluci.....pitao je dali netko zna nesto o toj adventistickoj crkvi pa ako ga zanima nesto , onda mu i kazi ono zasto bi mogao otici bas u tu crkvu a ako mu ne znas kazati, nemoj nista i govoriti. Pa nije te pitao zasto ne bi trebao ici , nego obrnuto

aj covjece citaj malo pazljivije ljude sto ti zele kazati i razmisli prije nego sto bleknes neku glupost
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 17:07   #913
Quote:
Vesela Ćonka kaže: Pogledaj post
Rakovčeva,prilaz,centar,tamo su adv crkve u Zg,ne znam tocno adrese. Vjerujem da ce pomoci ako mogu na neki nacin,pogotovo ako im kazete s kim ste u rodu. Sretno
i ja mislim da ta crkvas nece ostati zatvorenih usiju, jer jako dobro znaju da se najprije mora pomoci bliznjima. Odi i porazgovaraj sa vodecima ckrve i sigurno ce ti na neki nacin pomoci
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 07:21   #914
Quote:
wakeboard kaže: Pogledaj post
hahahhaha evo covjek pametan i logicno razmislja..........sto ce im onda toranj ako i tako i tako ne zvonjakaju)

evo odgovora na pitanje dali doista i jedna adventisticka ckrva ima toranj..........ja sam pokraj dosta adventistickih crkava prosao ali jos niti jednoga tornja nisam vidio.....mozda ako bi nam poslao koji sliku pa da to vidimo
Adventistička crkva u Chattanoogu:



Adventistička crkva Collegedale Community:



Adventistička crkva u Harlemu:



Primjeti obeliske i falusna poganska obilježja.
Toza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 07:55   #915
Quote:
wakeboard kaže: Pogledaj post
od kuda ti to da adventisti podpadaju pod vlast pape?Oni se niti ne klanjaju papi niti mu izlagaju svoje oproste kao katolici......onda?
Adventisti se klanjaju papi:

http://www.youtube.com/watch?v=ApQs5...layer_embedded
Toza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 13:53   #916
Quote:
Toza kaže: Pogledaj post
Adventistička crkva u Chattanoogu:



Adventistička crkva Collegedale Community:



Adventistička crkva u Harlemu:



Primjeti obeliske i falusna poganska obilježja.


e sorry, ja jos u Hrvatskoj niti jednu adventisticku crkvu nisam vidio a sigurno nisi niti ti koja ima toranj............a to sto ima u americi , ima svasta, a i te slike koje si tu dao, nigdje ne vidim na natpisu da su to adventisticke. Tako da mi te slike bas nisi vjerodostojne

Al i da je, ako poznas malo Bibliju, pise , da ima svugdje kukolja i psenice, tako da se ne brines za takve stvari i za tornjeve. Vazno je sto se propovijeda ljudima i dali su to doista Bozje doktrine ili ne.

A tko zna koje si ti vjere da tako volis adventiste Sigurno su ti stali na zulj kod si tako kontraobavjestajac
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 14:04   #917
Quote:
Toza kaže: Pogledaj post
vidis kak mijesas istinu i laz ( ajmo blago reci da sam uljudan pa da kazem da si dao krive informacije, koje mogu zavoditi puno ljudi za koje ces ti osobno odgovarati pred Bogom ali neka ti On bude milostiv On pozna tvoje srce i tvoje namjere ) ? I sotona je mijesao istinu i laz, je tako?

Ako bi i malo poznavao adventiste onda bi odmah uvidio nesto sto nije obicaj kod adventista a to je ...........odijela.Taj ima vec oblicje odijela katolika. A naravno da ima odpada i u adventistickoj uniji, jer pise u bibliji da ce i cijele hriscanske crkve biti izgubljene.Tako da ta ckrva nije adventisticka, jer ces u svakoj ckrvi vidjeti da pastori nose odijela sa kravatom a ne takva odijela kao katolici i uvijek mozes u adventistickoj uniji pitati da li doista ta ckrva spada pod adventiste ili su iskljucene a same se jos nazivaju adventisti!?

A drugo ako si zamijetio, na tom videu tamo dolje je netko napisao nesto zanimljivo, evo sto pise

; "Na donjem sajtu potražite crkvu pod nazivom New-Horizon i videćete da ne pripada Adventističkoj Crkvi."

Malo jasnije ?
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 12:36   #918
Quote:
wakeboard kaže: Pogledaj post
vidis kak mijesas istinu i laz ( ajmo blago reci da sam uljudan pa da kazem da si dao krive informacije, koje mogu zavoditi puno ljudi za koje ces ti osobno odgovarati pred Bogom ali neka ti On bude milostiv On pozna tvoje srce i tvoje namjere ) ? I sotona je mijesao istinu i laz, je tako?

Ako bi i malo poznavao adventiste onda bi odmah uvidio nesto sto nije obicaj kod adventista a to je ...........odijela.Taj ima vec oblicje odijela katolika. A naravno da ima odpada i u adventistickoj uniji, jer pise u bibliji da ce i cijele hriscanske crkve biti izgubljene.Tako da ta ckrva nije adventisticka, jer ces u svakoj ckrvi vidjeti da pastori nose odijela sa kravatom a ne takva odijela kao katolici i uvijek mozes u adventistickoj uniji pitati da li doista ta ckrva spada pod adventiste ili su iskljucene a same se jos nazivaju adventisti!?

A drugo ako si zamijetio, na tom videu tamo dolje je netko napisao nesto zanimljivo, evo sto pise

; "Na donjem sajtu potražite crkvu pod nazivom New-Horizon i videćete da ne pripada Adventističkoj Crkvi."

Malo jasnije ?

Americki Adventisticki pastori , posebno crnci nose haljine, usput nemoj se ukakit ali pastor Rice je poznati Adventisticki pastor i vrlo aktivan u crkvi. Ja sam se smrzla na ovaj video. Znala sam da ovdje u Americi Adventisti su najbogatija crkva , Katolici su slabi. Treba progutati knedlu nakon ovog.... Zato mi je cudno sto Adventisti vise nederu se na Katolicku crkvu kao nekad... usput prihvacaju pedere i njihove brakove ...itd hmmmmm ovo me sve smrzlo
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 17:16   #919
Smile

Quote:
Vendetta13 kaže: Pogledaj post
Americki Adventisticki pastori , posebno crnci nose haljine, usput nemoj se ukakit ali pastor Rice je poznati Adventisticki pastor i vrlo aktivan u crkvi. Ja sam se smrzla na ovaj video. Znala sam da ovdje u Americi Adventisti su najbogatija crkva , Katolici su slabi. Treba progutati knedlu nakon ovog.... Zato mi je cudno sto Adventisti vise nederu se na Katolicku crkvu kao nekad... usput prihvacaju pedere i njihove brakove ...itd hmmmmm ovo me sve smrzlo
Prihvataju pedere? od kuda ti to?? pa jel ti znas da ako neki adventista samo pusi il pije alkohol da dobije iskljucenje ako ne prestane sa tim,nakon opomene a kamoli da prihvacaju pedere

Ali pitanje je kako to mislis " prihvacaju pedere " Moras znati da su dvije stvari tu vazne sto pise u Bibliji......hriscani trebaju mrziti na djela ali nigdje ne pise da mrze covjeka koji cini takva djela......znaci ako ces razumjeti to, onda ce ti biti i jasno ono sto si kazal/a

Ja jos niti jednom nisam cuo od prijatelja ili vidio da su adventisti oficijelni homosexualci i da su krsceni o opet je pitanje sto za tebe znaci " prihvataju pedere "

A ti mi kazi gdje si to vidio/la u Hrvatskoj pa idem odmah tamo da pitam dali je to istina. jer me bas zanima u kojoj je to ckrvi a ti vjetovatno znas, jer inace ne bi to napisao/la
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 19:02   #920
Quote:
wakeboard kaže: Pogledaj post
Prihvataju pedere? od kuda ti to?? pa jel ti znas da ako neki adventista samo pusi il pije alkohol da dobije iskljucenje ako ne prestane sa tim,nakon opomene a kamoli da prihvacaju pedere

Ali pitanje je kako to mislis " prihvacaju pedere " Moras znati da su dvije stvari tu vazne sto pise u Bibliji......hriscani trebaju mrziti na djela ali nigdje ne pise da mrze covjeka koji cini takva djela......znaci ako ces razumjeti to, onda ce ti biti i jasno ono sto si kazal/a

Ja jos niti jednom nisam cuo od prijatelja ili vidio da su adventisti oficijelni homosexualci i da su krsceni o opet je pitanje sto za tebe znaci " prihvataju pedere "

A ti mi kazi gdje si to vidio/la u Hrvatskoj pa idem odmah tamo da pitam dali je to istina. jer me bas zanima u kojoj je to ckrvi a ti vjetovatno znas, jer inace ne bi to napisao/la




Moj Sin ide u Adventisticku skolu ovdje u Americi i dalje ce studirati na Loma Linda , Osobno zivim i radim sa Adventistima i vecina mojih prijatelja su Adventisti. Obozavam ih i meni su dragi ( Americki Adventisti) Imam par Hrvatski Adventista i Boze mi pomozi njih teska suprotnost i cangrizavost . Neces meni reci da ovdje neprihvataju pedere jer prihvataju. Moj sin ima u skoli par vec javno priznatih pedera - adventista studenata ovdje u adventistickoj skoli i ravnatelj - Pastor i Adventista je pred cijelom skolom - Adventistickoj rekao da je citiranje biblije protiv homosexualizma harrasment i grijeh. Da oni su jednaki i vazni pred Bogom i nasa Crkva ih prihvata i neodbacuje. Djeca su morali potpisati dokumenat o ljudskim pravima.

Vi cangrizavi i pomalo farizejski nastrojeni Adventisti u Hrvatskoj ( cast izuzetcima) ste se zakokuljili u svojim Mantrama i umjesto da privlacite Bogu vi mu otezavate . Rodena sam u tom Zidovskom wanna be religijom .Vasa opsesija za osudivanjem vas je odvela daleko od zdravog razuma. Adventizam ima puno krivog nauka u svojoj dogmi ( sa subotom i vegeterijanstvom se izvlace da su najtocniji) no Mesianski Zidovi , Sedmog dana Baptisti , Adventisti Reform ( koji zaista zive pravo i najoriginalnije od E. White) i par njih isto stuju subotu i cistu hranu i cak i nerezu kosu Znaci niste jedini niti cak najposlusniji sa svim pravilima i odricanjima. Nitko nece pretrcati Mesijanske Zidove nikada i ni u cemu - sorry !!! Pomirite se sa tim !

Adventisti ovdje u Americi vise i nedave sa Ellen White , drze se samo Biblije( ipak nije lako priznati javno da je ona krivi prorok) i pocinju vise Krscanski pristup a ne Zidovski kao sto su to radili od davne 1844.Moj sin ima adventisticku religiju 5 puta tjedno i imaju neadventiste u skoli koji javno nastupaju da u Ellen White nevjeruju i nitko ih nemaltretira i ne siluje da promjene misljenje kao sto sam ja odrasla u Hrvatskoj.

Cekam dan kada ce Crkva javno priznati da Ellen White je ipak slagala puno toga i da je bolje samo slijediti Krista a ne nju. Taj dan se mozda i ja vratim nazad no samo u cescu posjetu . Ovako dodem kad me moj sin pozove
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.