Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 19:02   #81
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Al se nije zbog toga rastao.
Halo?? Nije mi takvo što palo na pamet dok sam bio u braku. A mojoj ex?? To pitaj nju.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 19:04   #82
E baš bum je pitala.





Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 19:08   #83
a s kojeg su pdf-a?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 20:01   #84
Moja ex nije nikad bila na forumu.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 23:04   #85
Quote:
anci25 kaže: Pogledaj post
......možda nisam dovoljno razumljivo napisala ali htjela sam reći općenito da mislim da onaj tko nema normalnu vezu da će tražit dalje pa bilo to na netu ili bilo gdje drugo.a ovaj moj primjer je samo primjer,kod nas je takva situacija da se ne vidimo 2 tjedna a kad se vidimo onda smo maksimalno skupa,24 sata na dan tako da želimo iskoristit svaki trenutak pa nemam potrebu paliti net.druga stvar je za ljude koji su blizu i mogu se vidjeti kad žele,pa dnevno povire i na forum itd.i meni je ovo zabavno i tu sam kad mi je dosadno pa vidim što ima,dam svoje mišljenje ako je tema zanimljiva i tako.kužiš?valjda sam sad bila razumljivija
Pa to mi je sasvim razumljivo, kad se dugo ne vidite i onda se napokon vidite, naravno da nećeš visiti po forumu, ima boljih stvari za raditi

Al, dragi i ja živimo skupa i normalno da imamo neko 'vrijeme za sebe', npr. dok on gleda TV, meni se baš neda, ja radije surfam po netu.
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 23:15   #86
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Pa to mi je sasvim razumljivo, kad se dugo ne vidite i onda se napokon vidite, naravno da nećeš visiti po forumu, ima boljih stvari za raditi

Al, dragi i ja živimo skupa i normalno da imamo neko 'vrijeme za sebe', npr. dok on gleda TV, meni se baš neda, ja radije surfam po netu.
oo, daa, i onda se dovikujemo iz sobe u sobu kad netko od nas naleti na štogod interesantno...
__________________
Svi cigani samo ja Rom!!!!!!!!!!!!!
ssanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 23:21   #87
Korisno provedeno veče.
Već vidim scenarij:
Dragi odi pročitati post od onog manijaka zeusa. Opet je svašta nadrobio.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:28   #88
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Svojedobno mi je par ljudi tumačilo kako je najsigurniji seks ako se na Iskri kontaktira žena kojoj u profilu piše da je udana...sretno...i da je razlog prijavka želja za dopisivanjem ili upoznavanje novih ljudi


o jebemlimumajku to je znači razlog zbog čega sam stalno dobivala poruke od idiota Doduše dragi i ja smo se dobro zabavljali tako što sam mu čitala što bi odgovorila takvima.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 02:32   #89
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
da konzervativan si.To što je netko oženjen ne znači da se ne bi trebao družiti s ljudima suprotnog spola,čak uživo a ovako virtualno je totalno bezazleno.Ljudi razgovaraju,razmjenjuju iskustva bla bla...što bih udana žena trebala bit zaljepljena za muža 24 h dnevno,bez imalo privatnosti,slobode..ili što većprekonzervativan si,ne bih te voljela za muža!
miaa02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 08:17   #90
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Moja ex nije nikad bila na forumu.





kakav naivac
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 09:16   #91
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Ovdje je super. Prvi put sam ovdje. Osjećam se ko u haremu.
Poput eunuha?

Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Alert, alert, neudane i udane - suptilno ubačena informacija, subliminalna poruka koja da natuknuti da se ovdje radi o novčano podfutranom potencijalnom mužu (za neudane)/ljubavniku (za udane).
Ih, kao da i tamo nema sirotinje. Znaš li koliko nas živi u šumi? Sretni smo ako nam vjeverice ne poglođu svu koru s drveća.

Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Ma ne. Di bi bilo. Osim što sam imao vezu sa dvije forumašice.
Nisu bile udane.
Eto. Zevs ne flerta, a imao je vezu s dvije forumašice. Iskočile mu iz monitora, spotaknule se na tipku F6 i slučajno pale na pišu.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 09:39   #92
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Poput eunuha?
A da me prvo probaš, pa onda doneseš zaključke?
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ih, kao da i tamo nema sirotinje. Znaš li koliko nas živi u šumi? Sretni smo ako nam vjeverice ne poglođu svu koru s drveća.
Najbolji je sex u prirodi.


Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Eto. Zevs ne flerta, a imao je vezu s dvije forumašice. Iskočile mu iz monitora, spotaknule se na tipku F6 i slučajno pale na pišu.
Upravo tako.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević

Zadnje uređivanje zeusxl : 04.02.2010. at 09:45.
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 09:52   #93
Udane žene traže na forumu iliti netu svog muža, majčicu mu njegovu. Prepoznat će ga one po nekoj forici s kojom se upucava besramnim ženskinjama. A onda nek se čuva.
Ja bi na tvom mjestu zeusxl bila jaaako oprezna.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 12:58   #94
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Korisno provedeno veče.
Već vidim scenarij:
Dragi odi pročitati post od onog manijaka zeusa. Opet je svašta nadrobio.


Pa da, kad je nešto zanimljivo, ja mu uvijek čitam.

Npr. pjesmice koje smo jučer skladali na trač-partiji za Dikolores.

Isto tako moj dragi dijeli sa mnom svoje frustracije kad gleda tekmu, npr. ''Mamicu mu njegovu, jel vidiš ti sashica ovog manijaka od suca, smrad jedan smrdljivi...!!'' Naravno, ja onda suosjećajno kimnem i dobacim komentar ''ma sigurno je korumpiran, svinja jedna!''
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:10   #95
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
o jebemlimumajku to je znači razlog zbog čega sam stalno dobivala poruke od idiota Doduše dragi i ja smo se dobro zabavljali tako što sam mu čitala što bi odgovorila takvima.
Ooo da...pokazuje se dragom i smije se...ali ne sve...i onda te tako sretnu i željnu dopisivanja neko zarobi i prestaneš pokazivati, a u dogledno vrijeme više ni ne spominješ iskru i na njoj si isključivo sama
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 17:50   #96
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Ooo da...pokazuje se dragom i smije se...ali ne sve...i onda te tako sretnu i željnu dopisivanja neko zarobi i prestaneš pokazivati, a u dogledno vrijeme više ni ne spominješ iskru i na njoj si isključivo sama
Sve su fine na početku.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 18:55   #97
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
možda njen muž visi pred 661 ili 777 teletexta ...cijelo popodne i veče, ona je oprala suđe, djeca su velika , uče ili su u učeničkom domu jer se školoju izvan doma..i kako razbiti dosadna zimaka večerja..kako?
možda sam ja maštovita preveč
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 21:52   #98
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ne treba uopćavati. Recimo, ja sam udata, već par godina tipkam i razgovaram s oženjenima i onima koji to nisu, i mog muža to ne smeta. On gleda tv, ili je u bircu s frendovima, spava, ili pak s menom komentira nekaj kaj me ovdje zaokupilo. Doduše, dolazim samo na određene pdf- ove i nikada se nisam dovela do neke provokativne ili nezgodne situacije. Niti muž, niti ja nismo konzervativni, a naša je veza utemeljena na međusobnom poštovanju, povjerenju i ljubavi, tako da ovo virtualno druženje ne predstavlja nikakvu " opasnost" za naš RL. Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam.

Eto, žena ti je sve rekla!

A, reci ti zašto udate žene ne bi smjele biti na Forumu ili na kompjutoru?
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 22:05   #99
Traže Zeusa XL da im uljepša život
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 22:16   #100
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Traže Zeusa XL da im uljepša život
Da? Nisam znao. Samo bi ja ipak slobodne.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.