Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2010., 13:23   #21
matija sine vjeruješ glupostima.
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 13:48   #22
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
matija sine vjeruješ glupostima.
Pusti ga.. mlad je.. naučit će
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 19:13   #23
Quote:
matija91 kaže: Pogledaj post
ne znam da li ste čuli za novu društvenu mrežu, zove se sitetalk, vlasnik je grupa unaico iz švedske. Uglavnom nešto tipa fejsbuk ali je u samom početku i mogu se kupiti paketi kojim postaneš njhiov član i dobiješ njihove dionice koje su stalno u porastu zbog velike navale. Ja sam uzeo najskuplji paket za 2000 € i vec sam zaradio a moze se uzeti za 500€ i za 150€. Moze se cak zarađivati kao free member ali uz manje provizije. Ako nekog zanima nek googla pa ako je netko stvarno zainteresiran nek mi se javi pa mu mogu detaljno objasnit sve i namjestit account. Super je stvar, poceli su u prvom mjesecu ove godine i vec imaju 400 000 korisnika.
na internetu ulaži prvo radno vrime pa tek onda lovu.jer šta pošalješ,teško se vraća..
Delboy Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 20:12   #24
Talking e

Haha,opet likovi koji vjeruju u dionice hahah kako lepo oni pokupe vase mailove,pa vas onda rokaju spamom a na black market prodaju mailove za dobru lovu......

Pazi kao i ono sa dionicama prije godinu,dvije sta bi sa njima ipak su oni rekli da ce biti do 2011 bolji od googla
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 11:40   #25
Wink

Quote:
tomo-os kaže: Pogledaj post
ako netko zna i zarađuje preko interneta neka napise ime stranice, neke svoje preporuke, iskustva i ostalo. I ja bih poceo sa zaradom preko interneta!
Klikbank je pouzdan i plaća. No, nije sve tako jednostavno kao što zvuči. Tržište je zasićeno i treba vremena da se sve pokrene. Ispod potpisa je moj blog, tamo ćeš naći te neke osnove informacije (legit online jobs) kao i nacine na koje možeš prezentirati. Za drugo neću reći ništa, jer nisam probala.
vrachel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 21:44   #26
Quote:
PayPal acc kaže: Pogledaj post
Adsense sam nedavno počeo, radim na nekom wordpress sajtu, a upload zarada ide ok, nekih 8-10$ dnevno.
na koji način postižeš takvu zaradu?
ja sam u 3 tjedna zaradio 1,31 $...
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 22:12   #27
Dal netko zna dal je ovo još jedna u nizu prjevara ili je stvarno kako kažu:
http://www.legitonlinejobs.com/#ic

ne mislim na ova pretjerivanja tisuće dolara, ali neka dodatna zarada..
__________________
Od kada te znam ja vjerujem u anđele!
Margo Channing+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:13   #28
Ou jea, isplačuju provjereno Džabe trošiš struju i internet ako na tome misliš zaraditi.
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:19   #29
e

ahahha pa opet scam .Peoplestriing scam bux scam
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:56   #30
Quote:
williamsf1 kaže: Pogledaj post
na koji način postižeš takvu zaradu?
ja sam u 3 tjedna zaradio 1,31 $...
Za adsense moras imati veliki promet i tesko je tamo zaraditi, ljudi ne vole te google oglase. Ja sam na ptc stranicama, najbolji mi je onbux, sad tamo nakon 3 mjeseca uhodavanja imam blizu 1 $ po danu uz 3 min posla dnevno mislim da je najbolji omjer utrosenog vremena i zarade, redovito mi isplacuju na alertpay.
kiklop0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:06   #31
Quote:
kiklop0 kaže: Pogledaj post
Za adsense moras imati veliki promet i tesko je tamo zaraditi, ljudi ne vole te google oglase. Ja sam na ptc stranicama, najbolji mi je onbux, sad tamo nakon 3 mjeseca uhodavanja imam blizu 1 $ po danu uz 3 min posla dnevno mislim da je najbolji omjer utrosenog vremena i zarade, redovito mi isplacuju na alertpay.
što se tiče isplate jer nije bolji paypal i jednostavniji
tomist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 18:10   #32
Ima li tko iskustva s Mindtake.com, naime radi se o ispunjavanju anketa ?
marija868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 18:44   #33
Quote:
marija868 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s Mindtake.com, naime radi se o ispunjavanju anketa ?
kod njih su ti ankete jako rijetke, barem meni ,... jednom u 2-3 mj ako ne i manje

možda nekom salju cesce ali ljude koje ja znam jok
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:42   #34
Quote:
matija91 kaže: Pogledaj post
ne znam da li ste čuli za novu društvenu mrežu, zove se sitetalk, vlasnik je grupa unaico iz švedske. Uglavnom nešto tipa fejsbuk ali je u samom početku i mogu se kupiti paketi kojim postaneš njhiov član i dobiješ njihove dionice koje su stalno u porastu zbog velike navale. Ja sam uzeo najskuplji paket za 2000 € i vec sam zaradio a moze se uzeti za 500€ i za 150€. Moze se cak zarađivati kao free member ali uz manje provizije. Ako nekog zanima nek googla pa ako je netko stvarno zainteresiran nek mi se javi pa mu mogu detaljno objasnit sve i namjestit account. Super je stvar, poceli su u prvom mjesecu ove godine i vec imaju 400 000 korisnika.
http://www.finance.si/276496/Unaico-...godba-o-uspehu

Kao što smo izvijestili u članku Pažnja, novi lanac gotovine, policija je prije Uskrsa upozorio organizatore novca lanci koji su on-line zapošljavanje ulagači pod izgovorom ulaganja u nove društvene mreže. Neovlašteno usluga prikupljanje doprinosa petsto do dvije tisuće pod krinkom savjeta i aktivno sudjelovanje stranih državljana, uglavnom iz Skandinavije ili zapadne Europe. Policija u priopćenju je primijetio da organizatori monetarne lanca manje kvalificiranim investitorima ponuditi svoje dionice kojima se trguje na unutarnju stranu poslovanja, ali je također obećao dividende. Policija je jučer pitao da li tvrtka bilješke Unaico, nismo dobili odgovor. Oni su ga obećali za danas.

Unaico/Enigro hit front-page of Norwegian financial newspaper “Dagens Næringsliv” 12th June, with a six-page article titled: “Norwegian Man behind Giant Pyramid Scheme.”
The article reveals that the two Norwegian Enigro owners are notorious pyramid-/Ponzi-scam pushers:
-Jarle Thorsen was convicted of fraudulent accounting and a recruiter for failed pyramid/Ponzi scams WWA, WGI, Giicorp and Plexpay
- Rune Evensen was a recruiter for pyramid/Ponzi scams Plexpay, Giicorp, Alston Price and T5PC


Za 2000eura mogao kurwi pojebat

Zadnje uređivanje ex_1 : 22.03.2011. at 22:56.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 22:36   #35
Quote:
matija91 kaže: Pogledaj post
ne znam da li ste čuli za novu društvenu mrežu, zove se sitetalk, vlasnik je grupa unaico iz švedske. Uglavnom nešto tipa fejsbuk ali je u samom početku i mogu se kupiti paketi kojim postaneš njhiov član i dobiješ njihove dionice koje su stalno u porastu zbog velike navale. Ja sam uzeo najskuplji paket za 2000 € i vec sam zaradio a moze se uzeti za 500€ i za 150€. Moze se cak zarađivati kao free member ali uz manje provizije. Ako nekog zanima nek googla pa ako je netko stvarno zainteresiran nek mi se javi pa mu mogu detaljno objasnit sve i namjestit account. Super je stvar, poceli su u prvom mjesecu ove godine i vec imaju 400 000 korisnika.
troll attack
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:56   #36
kad se registriram na fileserve za zaradu preko uploada i izaberem payment method: PayPal i upišem broj žiro računa iz PBZ banke, hoću moći dizati taj novac s bankomata ili ga moram trošiti na online trgovinu, tj. jel mogu doći do keša od internet zarade?
hvala na pomoći!!!
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 09:32   #37
ako odabereš paypal ne stavljaš broj žiro računa već e-mail adresu od paypala i nećeš moć dizat s bankomata.
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 21:41   #38
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
ako odabereš paypal ne stavljaš broj žiro računa već e-mail adresu od paypala i nećeš moć dizat s bankomata.
Ok, za broj žiro računa sam shvatio da ne ide malo kasnije od kad sam stavio raniji post, nego na sam pročitao da se novac s paypal-a može prebaciti na Visa Electron karticu a to je kartica žiro računa u pbz-u. evo jedan blog gdje to piše
Link
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 17:45   #39
Za provjerit da li su neke stranice SCAM ili ne, te da li se isplati ući u neki "internet biznis" (PTC stranice)
kliknite ovdje.
Samo utipkajte u tražilicu naziv kompanije odnosno stranice koju želite provjeriti.
Vodikov oksid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 14:05   #40
A što je sa anno1777. Čuo sam da plačaju za igranje igrice?? Zvuči mi prejednostavno...Zna li netko nešto više?
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
GreenDevil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.