Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2012., 16:09   #2541
Pitanje za cure koje su naručivale s Meow cosmetics. Da li su vam poslali mail da je shippano? Prošlo je 5 radnih dana a dobila sam samo mail Your order has been received. Imali su sad uskršnju akciju, pa možda zbog toga kasne.. Poslat ću im mail ako se uskoro ništa ne pokrene
satin doll is offline  
Old 15.04.2012., 13:25   #2542
helouu, htijela bi narucit jednu lijepu paleticu s allcosmeticswholesale.com.
postoje li kuponi za tu stranicu i di bi ih mogla nac??
mislim na kupone s popustom
hvala
aurora01 is offline  
Old 15.04.2012., 15:45   #2543
Dugo već nisam naručivala MAC kozmetiku a sada sam pri kraju sa rumenilom i sa dva omiljena sjenila pa me zanima da li se štogod promijenilo unazad godinu dana pa imate neku preporuku/link gdje naručiti??? Ja sam zadnji put naručila sa ROCK THE CATWALK i bilo je sve ok a sada vidim da su malo podigli cijenu shippinga a moja narudžba je poveća tako da su sugestije dobrodošle????!!
anaviglam is offline  
Old 16.04.2012., 15:38   #2544
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure koje su naručivale s Meow cosmetics. Da li su vam poslali mail da je shippano? Prošlo je 5 radnih dana a dobila sam samo mail Your order has been received. Imali su sad uskršnju akciju, pa možda zbog toga kasne.. Poslat ću im mail ako se uskoro ništa ne pokrene
Evo ako će koga zanimati.. Poslala sam im mail, javili su mi da je shippano još prije par dana, i dali su mi tracking broj. Nakon toga je došao i službeni no reply mail da je shippano.
satin doll is offline  
Old 17.04.2012., 14:47   #2545
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Jesi li na Jagodi plaćala direktno s AMEXom ili preko Pay pala ?
Direktno s amexom

Jučer su mi javili iz banke da mi se isto dogodilo i s karticom i da ju blokiraju. Prvo su par puta rekli da ne znaju s koje stranice, onda je žena rekla Strawberry.

Tako da izgleda da su stvarno oni u pitanju, i amex je rekao da su oni i banka.
Madison Avenue is offline  
Old 17.04.2012., 18:19   #2546
Ajoj, baš mi je žao. Danas stvarno čovjek ne može imati povjerenja u naručivanje karticom. ja samo plaćam preko Pay Pala, mada niti to nije 100 % sigurno.
prije nekih 2 mjeseca dobila sam na mail adresu koja mi je registrirana na Pay Palu, kao njihovu obavijest da im pod hitno dostavim svoj password jer će mi inače ukinuti račun. Aha, kako da ne. Lijepo sam izignorirala i to prijavila na Pay Pal i dobila odgovor da me nisu oni to tražili niti ikada bi. To je naime nekakva fejk Pay Pal obavijest gdje dosta vjerno skinu njihov logo, a kad im čovjek da password, lijepo ti srede karticu.
Mirella is offline  
Old 18.04.2012., 11:29   #2547
Quote:
Madison Avenue kaže: Pogledaj post
Direktno s amexom

Jučer su mi javili iz banke da mi se isto dogodilo i s karticom i da ju blokiraju. Prvo su par puta rekli da ne znaju s koje stranice, onda je žena rekla Strawberry.

Tako da izgleda da su stvarno oni u pitanju, i amex je rekao da su oni i banka.
hoće ti banka vratiti te novce, kako to sad ide?
jesu puno uzeli?
Valentina_Na is offline  
Old 18.04.2012., 12:19   #2548
sad kad sam to vidla trta me jer ja uglavnom plaćam Visom, al dosad je bilo sve ok, mislim dignu tocan iznos..opreza nikad dosta
aurora01 is offline  
Old 21.04.2012., 01:47   #2549
Upadam kao padobranac no kupila bih nešto sa StrawberryNet-a. Znam da mnoge od vas kupuju tamo no ja sam tek nedavno otkrila tu stranicu, ali nekako mi je sve to sumnjivo, niske cijene i na to još popusti, vračanje carine... pa je li mi možete samo reći jesu li ti proizvodi fake ili pred istekom roka ili u cemu je caka? Kako ste zadovoljne proizvodima naručenim s te stranice?
*Malina* is offline  
Old 21.04.2012., 12:51   #2550
jel probao tko naručivati sa nunumakeup.com? imaju ok četkice i cijene nisu skupe ali nikako ne mogu do kraja naručiti niti mi se otvara pay pal a imaju tu mogućnost. već sam kontaktirala customer service i kažu da je sve ok i da bi se trebalo normalno naručiti ali ništa.samo mi piše da payment modul nije instaliran
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Old 22.04.2012., 14:01   #2551
Quote:
*Malina* kaže: Pogledaj post
Upadam kao padobranac no kupila bih nešto sa StrawberryNet-a. Znam da mnoge od vas kupuju tamo no ja sam tek nedavno otkrila tu stranicu, ali nekako mi je sve to sumnjivo, niske cijene i na to još popusti, vračanje carine... pa je li mi možete samo reći jesu li ti proizvodi fake ili pred istekom roka ili u cemu je caka? Kako ste zadovoljne proizvodima naručenim s te stranice?
narucujem od njih vec godinama i nisam imala nikakvih problema, vratili su mi svaku carinu koju sam morala platiti na njihov paket i ni jedan se do sada nije izgubio, a uvijek stignu u roku od 10 dana.
ne bih se slozila za niske cijene, za razliku od ostalih online prodavaonica koje pratim, cijene su im podosta visoke (ali na to utjece sto na make up i skincare nemaju postarine, kao i sto vracaju carinu), ali svako toliko imaju dobre popuste, kao i neke tesko nabavljive stvari pa ih to izvlaci.
osim toga, pri prvoj kupnji biras neki od ponudenih poklona, uvijek narucene artikle zamotaju u ukrasni papir, skupljas loyalty bonuse, imaju popuste na vise artikala u narudzbi, predobre popuste za blagdane i svako toliko 10% popusta na odredene proizvode.
nisam primijetila da je ista sto sam narucila bilo pokvareno ili pred istekom roka, jedino su jedna Pupa sjenila koja sam kod njih uzela bila dosta tvrda, sto inace nije slucaj (ali mozda je u toj odredenoj paleti to tako, ne mogu tvrditi jer ju nisam ni koristila ni probala prije toga).

i samo da te upozorim da odnedavno citam (na vise foruma) da se cure zale za kradu podataka s kartice koja im se dogodila upravo na strawberryu/jagodici, ali ja sam uvijek placala Paypalom tako da za to ne brinem, ali ukoliko ga ti nemas, mozda ne bi trebala narucivati od njih, better safe than sorry...

sve u svemu, ja cu narucivati i dalje, a ti zbroji pro i contra pa odluci
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 23.04.2012., 18:33   #2552
cure jel nedavno koja naručivala s beautyjoint-a?ja nisam već dugo a ostalo mi je u sjećanju da paketi kasne odnosno da ne stižu pa da neće lovu refundirati ili tako nešto...tako da jel sam dobro zapamtila ili nema nikakvih problema?thanx unaprijed
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Old 23.04.2012., 18:40   #2553
Ja sam u zadnja dva mjeseca imala 3 naruđbe od njih i sve je proslo super.
AnAngel is offline  
Old 24.04.2012., 17:28   #2554
Free slanje danas i sutra s Fragrancex-a....kod FREEMOM!
Pslava is offline  
Old 25.04.2012., 17:34   #2555
Koliko dugo se čeka na povrat carine s Jagode? Ispunila sam zahtjev 14.04. i dobila konfirmaciju, i nakon toga ništa. Već sam dobivala povrate s Jagode, ali davno i ne sjećam se procesa
Bajadera is offline  
Old 25.04.2012., 21:17   #2556
Quote:
anaviglam kaže: Pogledaj post
Dugo već nisam naručivala MAC kozmetiku a sada sam pri kraju sa rumenilom i sa dva omiljena sjenila pa me zanima da li se štogod promijenilo unazad godinu dana pa imate neku preporuku/link gdje naručiti??? Ja sam zadnji put naručila sa ROCK THE CATWALK i bilo je sve ok a sada vidim da su malo podigli cijenu shippinga a moja narudžba je poveća tako da su sugestije dobrodošle????!!
mene isto zanim ap curke može preporuke, moram obnoviti sveeeeeeee i to će me izaći nekih 700-800 kn otprilike, pa ako mogu preporuke tny unaprijed za linkove i preporuke!
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Old 26.04.2012., 13:00   #2557
Molila bi nekog tko naručuje online kozmetiku ( e-bay) da mi se javi!!!!

Trazim po forumu..al kad tražiš ne mozes naći!

Hvala...
aurora01 is offline  
Old 26.04.2012., 18:31   #2558
Quote:
aurora01 kaže: Pogledaj post
Molila bi nekog tko naručuje online kozmetiku ( e-bay) da mi se javi!!!!

Trazim po forumu..al kad tražiš ne mozes naći!

Hvala...
girly-girl narucuje
chiasm is offline  
Old 26.04.2012., 19:56   #2559
Quote:
AnAngel kaže: Pogledaj post
Ja sam u zadnja dva mjeseca imala 3 naruđbe od njih i sve je proslo super.
thanx na odgovoru
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Old 26.04.2012., 20:42   #2560
Angry

Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
narucujem od njih vec godinama i nisam imala nikakvih problema, vratili su mi svaku carinu koju sam morala platiti na njihov paket i ni jedan se do sada nije izgubio, a uvijek stignu u roku od 10 dana.
ne bih se slozila za niske cijene, za razliku od ostalih online prodavaonica koje pratim, cijene su im podosta visoke (ali na to utjece sto na make up i skincare nemaju postarine, kao i sto vracaju carinu), ali svako toliko imaju dobre popuste, kao i neke tesko nabavljive stvari pa ih to izvlaci.
osim toga, pri prvoj kupnji biras neki od ponudenih poklona, uvijek narucene artikle zamotaju u ukrasni papir, skupljas loyalty bonuse, imaju popuste na vise artikala u narudzbi, predobre popuste za blagdane i svako toliko 10% popusta na odredene proizvode.
nisam primijetila da je ista sto sam narucila bilo pokvareno ili pred istekom roka, jedino su jedna Pupa sjenila koja sam kod njih uzela bila dosta tvrda, sto inace nije slucaj (ali mozda je u toj odredenoj paleti to tako, ne mogu tvrditi jer ju nisam ni koristila ni probala prije toga).

i samo da te upozorim da odnedavno citam (na vise foruma) da se cure zale za kradu podataka s kartice koja im se dogodila upravo na strawberryu/jagodici, ali ja sam uvijek placala Paypalom tako da za to ne brinem, ali ukoliko ga ti nemas, mozda ne bi trebala narucivati od njih, better safe than sorry...

sve u svemu, ja cu narucivati i dalje, a ti zbroji pro i contra pa odluci
Aha, i meni je banka javila da je došlo do inkriminiranja broja moje kartice, a baš sam bila obavila kupnju preko Jagodice. Dakle, bit će to, jer obično plaćam preko PayPala, ali sam taj put utipkala broj kartice.
anab789 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.